Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

PeriSesleri

Bilgili
9 Ağu 2023
252
1
0
Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Güncel Fiyatı 295.0 Tl'den Satılmaktadır.

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Ürün Özellikleri

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk ürününü 295.0 Tl'den Satılmaktadır.

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Son Yorumlar
295.0 Tl ye satışta olan Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Güzel sevgilim için almıştık
İsim: Z** B**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:185cm
Satıcı: Mistirik

Yorum: Ürün kaliteli, kargo hızlı. 2 dezavantajı var. Açık renkli üst giyimle kullanılırsa renk tonundan belli oluyor. Dar üst giyimle kullanılırsa göğüs kısmının altında şerit çizgi şeklide korse izi görülüyor
İsim: B** Y**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürün kumas olarak güzel tabloda yazan bedeni almanızı şiddetle tavsiye ederim az sıksın kücük alayım demeyin 72 kiloyum s beden aldım bacagım girmedi.
İsim: G** K**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 174 78 kg olmama rağmen rahatlık için 3xl aldım, ürün güzel kaliteli
İsim: R** K**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: İlk başlarda cok dar oluyor ama zamanla alışılıyor
İsim: B** Ç**
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:S

Yorum: ürünü çok beğendim
İsim: A** P**
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok iyi bir ürün
İsim: F** Z** T**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: güzel beğendim
İsim: m** g**
Tarih: 30 Eylül 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: çok güzel. ve harika.
İsim: M** R** ç**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok etkili değik tek başına
İsim: A** A**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaşı falan güzel ama çok rahat değil maalesef
İsim: S** S**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: saçma sapan bir ürün göbeğe kadar çekiyoruz eğilince geri katlanıyor anlamsız güya kaydırmaz jel gibi bişe yapmışlar ama fıs yani iade de almıyorlar paraya yazık oldu .
İsim: M** D**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Yırtık geldi güzel değil
İsim: M** Y**
Tarih: 27 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 1.85 boy 96 kg
Cevap: XL beden alabilirsiniz efendim

Soru: İçine boxerla giyebilirmyiiz?
Cevap: Evet efendim giyebilirsiniz

Soru: 190 boy 100 kg
Cevap: xL beden alabilirsiniz efendim

Soru: 168 boy 92 kilo hangi beden
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim daha rahat olsun isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz

Soru: merhama boyum 1.70 kilom 75 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar M Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: Erkek olarak kalçayı indiriyor mu
Cevap: Kalça bölgenizde toparlama sağlar fakat daha çok göbek bölgesinde etkilidir efendim

Soru: merhabalar iyi günler 1.82 boya 105 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz XL beden daha rahat olmasını isterseniz 2XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: 173 75 kg hangi bedeni almalıyım
Cevap: sıkı olsun isterseniz M beden rahat olsun isterseniz L beden alabilirsiniz efendim

Soru: 182 boy 112 kilo hangi beden olur
Cevap: 2xL beden alabilirsiniz efendim

Soru: 180 boy 100kg hangi beden alayım
Cevap: Sıkı olsun derseniz xl beden alabilirsiniz daha rahat olsun derseniz xxL beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba 1.73 78 kg göbeğimi kaplasın ama aşırı bi rahatsızlık vermesin istiyorum hangisi uygundur
Cevap: merhaba efendim L beden tercih edebilirsiniz

Soru: boy 174 kilo 70 hangi beden almalıyım
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

Soru: efenim şimdi ben bunu giyersem beni terletirmi ?
Cevap: Korse ürünler toparlama sıkılaşma sağlar sarkmaları önler extra terletme sağlamaz

Soru: Gerçekten göbek eritiyor mu
Cevap: korse ürünler toparlama ve sıkılaşma sağlar sarkmaları önler

Soru: 176,91 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz XL beden daha rahat olsun derseniz 2XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: Kalcada sıkılaşma etkılı mi
Cevap: Kalça bölgesinde de toparlamanı sağlar fakat daha çok göbek bölgesinde etkilidir efendim göbek bölgesi iki kat korse oluşmaktadır

Soru: 173 75kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar M Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: Merhaba. 171 boy 91 kilo. Hangi beden uygun olur.
Cevap: Merhabalar XL Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: İyi günler 174 boy 78 kg hangi beden
Cevap: Merhabalar L Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: merhaba 1.70 boy 82 kilo hangi beden alabilirim
Cevap: L beden alabilirsiniz efendim

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk Ürün Görselleri

Danni Model Bel Ve Göbek Eritici Düzleştirici Spor Korse Boxer Karın Gizleyen Boxer Siyah Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü