Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml En Düşük Fiyat Nerede ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Güncel Fiyatı 263.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Hakkında yaklaşık 1851 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Ürün Detayları

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Ürününün Satıcısı, COSMED Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml ürününü 263.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
263.9 Tl ye satışta olan Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1851 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Yıkadiktan sonra cildim tamamen arınmış gibi hissediyorum. Hem yumuşacik yapiyor cildimi hem puruzsuz. Kupkuru da yapmıyor. Bayildim resmen. Favori urunum oldu kisa zamanda.
İsim: M** A**
Tarih: 22 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Harika bir şey regl dönemimde büyük iltihaplı sivilcelerim olurdu. Ve bu ay yaşamadım hayran kaldım. Bitince yenilediğim hatta stokladığım tek ürün memnunum çok teşekkür ediyorum.
İsim: Z** D**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: birsürü yıkama jeli denemisimdir. kesinlikle favorim bu oldu. harika kokuyor. mükemmel temizliyor yüzüm bunun sayesinde yumuşacık oldu diyebilirim. herkes almalı
İsim: a** a**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: İndirimde 208 liraya aldım. Her cilt tipine uygun . Aşırı güzel temizliyor . Kaç tane yüz temizleme jeli kullandım ama bunun gibi olmadı. Stok için aldım her geçen gün fiyatı artıyor çünkü. Kesinlikle tavsiyemdir. Yüzü kurutmuyor. Nazikçe tertemiz ediyor . Mükkkk
İsim: E** Z**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ağustos 2023
Satıcı: Cosmed Cosmeceuticals

Yorum: Çok beğendim uzun süre götürür cildimi kurutmadan temizledi sabah akşam cilt rutinime ekledim
İsim: L** B**
Tarih: 17 Mart 2022
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: Yorum yapmak için biraz bekledim.Fakat kullandiklarimdan en iyisi diyebilirim.Tertemiz parıl parıl bir cildim oldu.Artik bırakmam peşini Cosmos.
İsim: u** o**
Tarih: 08 Nisan 2023
Satıcı: Bakım Kutusu

Yorum: doktorumun tavsiyesi ile aldım karma bir cildim var eğer benim gibi karma bir cilde sahipseniz mutlaka bir şans verin derim çok az bir miktar almanız bile yeterli yüzünüzü yıkarken çok üzün süre gidiyor 1 kutu yaklaşık her sabah akşam yüzümü yıkadım halde 6 ay kadar gitti
İsim: A** Ç**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Çok bereketli bir daha alıcam karma cildime iyi geldi
İsim: G** A**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel bir yıkama jeli çok yumuşak kokusu da çok güzel severek kullanıyorum roakutan kullandıiım için doktorum önerdi ve kurutmuyor yıkadıktan sonra çok hoj
İsim: E** a**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: çok memnunum. yüzüm mevsim geçişlerinde çok garip bir kuruluk yaşıyor. onu hemen dengeledi. günlük olarak kullanıyorum. bazen birkaç gün evden çıkmadığım için ara veriyorum ama yine de çok iyi geldi cildime. yağ dengesini de düzenledi ayrıca. nohut kadar yetiyor.
İsim: m** y**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: her zaman kullandığım bir ürün bittikçe alıyorum kuru ciltler için ideal
İsim: zeynep m.
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Cilt bakımına başladığımdan beri sabah akşam kullanabildigim asla cildi kurutmayan kullandıktan sonra yağlandırmayan mükkemmel Bi temizleyici boyutunu da görebilirsiniz çift bazlı temizlik içinde cosmedin yağını kullanıyorum
İsim: B** N**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: ilki bitmek üzere hemen ikincisini sipariş ettim. o kadar memnunum ki yumuşacık yapıyor yüzümü verdiği hissiyat da çok güzel. hassas bir cildim olduğu için yeni ürün kullanacağım zaman çok çekincelerim oluyor ama daimi temizlik jelimi buldum sanırım sonunda
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Harika bir ürün. İndirimde 127₺ ye almıştım yine düşmesini bekliyorum çok seviyorum
İsim: A** K**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: Markatrend

Yorum: Bayıldımm aşırı güzel bi jel. Cildim karmadan kuruya dönük çok iyi temizliyor. Ben önce yağ bazlı temizleyici kullanıyorum sonra da bununla yıkıyorum yumuşacık yapıyor cildi. kesinlikle öneririmmm
İsim: R** Ü**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Temizlik hissi çok güzel 🌸 tekrar stok yapacağım ❤
İsim: C** D**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Bittikçe alıyorum çok memnunum, kuru ve sivilceye meyilli cildim var çok iyi geldi
İsim: A** Y**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: En sevdiğim temizleme jelim,makyajdan eser kalmıyor,şiddetle tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: çok çabuk ve sorunsuz geldi. ipeklife sayesinde aldım kullanınca yorumumu güncelleyeceğim. Güncelleme: çok güzel bir üründü bir kutu bitirdim ve harika. yüzü kurutmayan ve kokusu hafif,güzel bir su bazlı temizleyici. indirime girince stoklayacağım bir temizleme jeli
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel, bebek gibi yaptı cildimi.
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: kızım için aldım çok memnun
İsim: s** d**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: bugüne kadar kullandığım en iyi cilt yıkama jeli yumuşacık yapıyor miş gibi temizlemiş hissi veriyor bana göre en iyisi
İsim: S** Ç**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Sürekli kullandığım bri ürün memnunum indirim oldukça alıyorum
İsim: S** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2023
Satıcı: SRSVitaminKozmetik

Yorum: O kadar sağlam paketlenmiş ki açarken büyük efor harcadım. Aknetrent tedavisindeyim ve bana uygun temizleme jeli arıyordum öneriler üzerine aldım. Boyut olarak küçük dursa da yorumları çok iyi olduğu için aldım bir süre kullandıktan sonra yorumu güncellerim✨. 1.5 aydır kullanıyorum herhangi bir kötü etkisini görmedim fiyatı da gayet uyDevamını Oku
İsim: M** G**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Ürün hakkında bilgi vermek istiyorum indirimdeyken sipariş verdim kullandım karma bir cilt yapım var stok yapılması gereken bir ürün indirim oldukca alacağım
İsim: S** T**
Beden: 08 Mayıs 2023

Yorum: Makyajı çıkartıyor, cildi güzel temizliyor, ferahlatıyor ve harika kokuyor! Sadece bir süre sonra cildi kuruttuğu için nemlendirici desteği şart. Kesinlikle tekrar alacağım bir ürün 🧖🏼‍♀️
İsim: m** y**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Yorumlara bakarak aldım. Yağlıya dönük karma ve hassas bir cildim var. Bakalım nasıl olucak. Yorumu düzenliyorum: çok çok sevdim! Kokusu hafif ve güzel, asla rahatsız etmiyor. Minicik alınca bile çok köpürüyor, zarifce, tahriş etmeden temizliyor. Yüzümde gerginleşme ve kuruma asla olmadı, yves rocher gözenek sıkılaştırıcı nemlendirici kremle destekDevamını Oku
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: yağ bazlı temizeyici üzerine kullanıyorum. mis gibi oluyor cildim. sevdim
İsim: E** D**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Bu ürünün kremini deneyip sevdiğim için jelim bitince şans vermek istedim güzel beğendim sivilce yapmadı kurutmadı indirim dönemlerinde alınır bence
İsim: A** B**
Beden: 16 Eylül 2022

Yorum: arkadaşım tavsiye etmişti.Harika arındırıyor.Yag bazlı temizleyici ile birlikte harika bir sonuç elde ettim.
İsim: Z** T**
Tarih: 24 Aralık 2022
Satıcı: Kuzey Işıkları

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: gebelikte kullanılabilir mi
Cevap: hekinize danışınız

Soru: Su bazlı mı acaba, çift aşamalı temizlikte ikinci aşama olarak kullanılır mı?
Cevap: merhaba; kullanabilirsiniz. iyi günler.

Soru: Son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhaba. 02/26'dır efendim

Soru: Merhabalar, herkes ürünün kokusunun guzel oldugundan bahsetmis. Ürün parfümlü mü ?
Cevap: Merhaba, Parfüm içerir Sağlıklı günler dileriz

Soru: güneş kremi çıkarmak için kullanıyor mu
Cevap: Merhabalar, ürün günlük temizlik için uygundur. Güneş kremini çıkarmak için Atopia temizleme yağı kullanmanızı öneririz. Sağlıkla Kalın

Soru: Ürün ciltte çift aşamalı temizlik yqpıyor mu?
Cevap: merhaba; kullanabilirsiniz. iyi günler.

Soru: Merhaba içinde asit var mı
Cevap: Merhaba Yoktur

Soru: Hamileler için kullanıma uygun mudur ?
Cevap: Merhaba, Süreci olumsuz etkileyecek bir içerik barındırmamaktadır Sağlıklı günler dileriz

Soru: (bu ürün değil) merhabalar cosmedin hassas yüz yıkama köpüğünü alsam kapağını açmadan ne kadar dayanır ve nasıl saklamalıyım
Cevap: Merhaba, Açılmadan 2027 yılına kadar saklanması uygundur

Soru: içerik listesini paylaşır mısınız
Cevap: Merhaba, Aqua, Cocamıdopropyl Betaıne, Sodıum Cocoyl Alanınate, Coco-Glucosıde, Sodıum Cocoyl Glutamate, Dısodıum Cocoamphodıacetate, Dısodıum Laureth Sulfosuccınate, Decyl Glucosıde, Sodıum Pca, Peg-120 Methyl Glucose Dıoleate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-6 Caprylıc/Caprıc Glycerıdes , 1,2-Hexanedıol, Caprylyl Glycol, Cannabıs Satıva Seed Extract, Panthenol , Cıtrıc Acıd, Parfum, Acacıa Senegal Gum, Potassıum Sorbate, Crocus Chrysanthus Bulb Extract Sağlıklı günler dileriz

Soru: Yağ bazlı mı su bazlı mı
Cevap: Merhabalar ürün su bazlıdır.İyi günler dileriz

Soru: akne eğilimli ciltler için uygun mu
Cevap: Uygun efendim

Soru: hassas ciltler için de uygun müdür?
Cevap: Merhaba,uygun değildir.

Soru: içerisinde parfüm olması üzdü
Cevap: Merhaba, Kullandığımız parfüm hipoalerjenik olup dermatolojik olarak kullanımı uygundur

Soru: 12 yas kullanabilirmi
Cevap: Merhaba Kullanımı uygundur

Soru: merhabalar jel asit içeriyor mu acaba ?
Cevap: Merhaba, Soyunu asit içermez Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba, jel ile yaği alıp çift aşamalı temizlik yapmak istiyorum öncesinde yağ ile mi başlamalıyım?
Cevap: Merhaba efendim, içeriğine ve kullanımına dair tüm sorularınızı ilgili markalardan öğrenebilirsiniz bizler içerik ve kullanım konusunda yanlış bir yönlendirme yapmak istemeyiz saygılarımızla Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba içeriğini öğrenebilimiyimm?
Cevap: Merhabalar, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, AQUA, NIACINAMIDE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PARFUM, LAURYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, ZINC PCA, ALLANTOIN, PHRAGMITES KHARKA EXTRACT, PORIA COCOS EXTRACT, ACACIA SENEGAL GUM, SODIUM BENZOATE, CROCUS CHRYSANTHUS BULB EXTRACT

Soru: Detaylı içerik bilgisini iletir misiniz ?
Cevap: Merhaba efendim içerisinde; Crocus Chrysanthus Extract, Sodium PCA, Cannabis Sativa Seed Oil, Panthenol bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: ürün su bazlı mı acaba yağ bazlı temizleyiciden sonra kullanıma uygun mu
Cevap: Merhabalar, ürün su bazlıdır. Sağlıkla kalın.

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml Ürünün Detaylı Resimleri

Day-to-day Gentle Cleansing Gel - Yüz Temizleme Jeli - Karma Cilt Yıkama Jeli 200 Ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Asya Kozmetik 0 12

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü