Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Alınır Mı ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Tavsiye Eder Misiniz?
Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Güncel Fiyatı 127.13 Tl'den Satılmaktadır.

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Hakkında yaklaşık 6552 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Detaylı Açıklama

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Ürününün Satıcısı, Pastel Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise ürününü 127.13 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Kullanıcı Yorumları Nasıl?
127.13 Tl ye satışta olan Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6552 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ben çok memnun kaldım buğday tenliyim tenime çok yakıştı çok doğal bi parlaklık verdi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: beklentimin çok çok üstüde çıktı. makyajsız temiz yüzüme nemlendiriciden sonra çok az uyguluyorum çok daha fresh duruyor. kremsi yapısı hem kolay kullanım sağladı hem de kalıcılık bakımından toz highlighterlardan çok daha başarılı geldi bana. tesadüfen alıp bayıldığım bir ürün oldu.
İsim: G** G**
Tarih: 03 Mart 2023
Satıcı: CEYLİN KOZMETİK

Yorum: Büşra Ungan tavsiyesi ile almıştım gerçekten uygun ve harika bir aydınlatıcı ve makyajı çıkarana kadar duruyor iyiki almışım 🧡
İsim: A** D** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2022
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: inanılmaz beğendim. cildin kendi yansıması gibi duruyor. özellikle gün ışığında kesinlikle aşk yaşadım 🥲
İsim: h** ç**
Tarih: 23 Haziran 2022
Satıcı: PASTEL SHOP

Yorum: Aşırı doğal parlaklık veriyor kesinlikle alın makyajınız Işıl Işıl oluyor
İsim: A** Ç**
Tarih: 19 Aralık 2022
Satıcı: Mira Kozmetik

Yorum: İki tane bitirmiştim ciltte bebek gibi duruyor inanılmaz güzel krem yapıda falan olması 🤤 ayrıca magazalar da stok bulamıyordumm , burda bulunca hemen 3 tane kaptım 😮💨😍
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel. İndirime girdikçe stoklarım
İsim: N** D**
Tarih: 25 Aralık 2022

Yorum: yılların aydınlatıcısı günlük makyajlara çok yakıştırıyorum aşırı doğal
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ocak 2022
Satıcı: Glam Group

Yorum: Cok beğendim kendi cildim parlıyormuş gibi dursun diyorsanız alın mutlaka
İsim: x** z** m** b** d** t** l**
Tarih: 19 Ekim 2022
Satıcı: Remode

Yorum: Stoklanması gereken bi ürün oldu benim için. Yumuşacık ve asla yapış yapış değil. Çok doğal duruyor sanki cildin kendi ışıltısı gibi. F-P ürünü. Kargo da oldukça emniyetliydi bi sorun yaşamadım.
İsim: M** A**
Tarih: 29 Temmuz 2023
Satıcı: farmaucuz

Yorum: Tek kelimeyle bayıldım. Çok doğal bir parlaklık veriyor. Cildin kendi parlaklığı gibi duruyor. Mükemmel
İsim: N** E** Ö**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Merak edipte bir türlü almaya fırsatım olmayan bir üründü. Gerçekten çok doğal bir ışıltı veriyor. Hatta ben bazen yüzümün tamamına sürüp üzerine bb uyguluyorum mühteşem oluyor. 11 numara benim için uygun oldu. Ten rengim buğdaydan beyaza dönük
İsim: N** T**
Tarih: 27 Temmuz 2022
Satıcı: eczamallshop

Yorum: kokusu ve dokusuna bayıldımm. Tırnak etlerini yumuşacık yapıyor. Alın aldırın. Fiyatı da gayet uygun
İsim: E** N** C**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Çok tatlı ya parlıyorum sayesinde fiyat performans ürünü
İsim: Tuğçe D.
Tarih: 06 Mayıs 2023
Satıcı: By Miesposa

Yorum: Makyaja hava katıyor 🤩 tavsiye ederim ❤
İsim: Döndü n. T.
Tarih: 24 Mart 2023
Satıcı: Ucuzabende

Yorum: Çok doğal duruyor
İsim: E** C**
Tarih: 19 Şubat 2023
Satıcı: Renk AVM Kozmetik

Yorum: Bu urunden cok memnunum kremsi yapida ve cok guzel aydinlik veriyor kardesim bende gorunce o da siparis verdi ben esmerim o beyaz tenli ikimizi de cok guzel oluyor
Tarih: 23 Ağustos 2022
Satıcı: Areon Gezegeni

Yorum: Eğer ürünü cilde aydınlık katmak için kullanıyorsanız çok güzel bir ürün. cildinizin kendi canlılığı gibi görünüyor. Ama belirgin bir parlama istiyorsanız çok hitap etmeyebilir. benim tam istediğim bir görünüm sağladı. çok doğal duruyor gerçekten yüzümde
İsim: H** B**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: kargo hizliydi arkadasimin onerisi uzerine almistim ozenli paketlenmis🧚🏾‍♀️ saglam geldi tesekkur ederim
İsim: M** k**
Tarih: 29 Nisan 2023
Satıcı: kozmoplus1

Yorum: ben bayildiiim asiri doğal ve fondötenle çok güzel bütünleşiyor, anneme denedik ve onun da çok hoşuna gitti tekrardan sipariş ettim alın aldırın kizlarrr fiyatına göre aşırı doğal güzel bir ürün uzun bir süre de götürür boyuna göre şeker hediyesi için çok teşekkür ederim çok incesiniz 🫶🏻🥹
İsim: s** n** d**
Tarih: 01 Haziran 2023
Satıcı: Ucuzabende

Yorum: doğal duruyor ciltte
İsim: E** A**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ve doğal ilk defa bir makyaj ürününü stokladım
İsim: G** U**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Satıcı: farmaucuz

Yorum: kozmetikgurmesi'nin tavsiyesi ile almıştım off şahane bir ürün zaten her tavsiyesi şahane idi yine beni yanıltmadı. Ya bayılıyorum dibini gördüm. Çok doğal bir ışıltı veriyor spot ışığı gibi parlamiyorsunuz içten parlıyor gibisiniz tabi fazla ışıltı severler begenmeyebilir ama sade günlük makyaj için yeter de artar bile mini boy olduğu için at çantDevamını Oku
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: çok beğendim çok güzel duruyor
İsim: S** m**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: vazgeçilmezim, yapısı cok guzel, duruşu cok dogal, sürülüşü çok rahat, fiyatı çok uygun
Tarih: 20 Mart 2023
Satıcı: Seven Kozmetik Samsun

Yorum: hep kullaniyorum dogal duruyor
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: gerçekten çok güzel. çok doğal bir parlaklığı var özellikle beyaz tenliler için öneririm. bittikçe alacağım.
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: JOYWAXKOZMETİK

Yorum: Dümyanın en gğzel aydınlatıcısı
İsim: Z** O**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Paketleme çok iyiydi zar zor açtım. Yaa bayıldım resmen yanında hediyyeler de vardı🥰 çeyizlik bile alına bilir. Bence şimdiye kadar aldığım en iyi cream haylayter🫶🏻 boyutu küçük ve çok şirin👌🏻
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: Route to Shop

Yorum: Devamlı kullanıyorum güzel bir ürün indirimdeyken aldım
İsim: Z** K**
Tarih: 12 Şubat 2023

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Beyaz tenliyim en açık rengi istiyorum hangisini almalıyım
Cevap: Merhaba , Makyaj ürünlerinde renk önerisi tarafımızdan yapılamamaktadır. Teşekkür ederiz , iyi günler dileriz .

Soru: Merhaba beyaz tenliyim açık renk durmasını istiyorum no color mu almalıyım beyaz mı leke gibi durmasını istemiyorum açık parlak dursun
Cevap: Merhaba , Makyaj ürünlerinde renk önerisi tarafımızdan yapılamamaktadır. Teşekkür ederiz , iyi günler dileriz .

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Trendyol ecpres ve yurtiçi ile çalışmaktayız

Soru: beyaz açık tenliyim bu uygun mudur acaba
Cevap: Merhaba uygundur efendim

Soru: buğday tenliler için hangi aydınlatıcı uygun
Cevap: Merhaba 11 numara iyidir yazın hafif ışıktılar bırakır

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapiyirsunuz acaba?
Cevap: Merhaba trendyol express

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba trendyol express

Soru: Merhabalar yüzde hangi bölümde kullanılıyor
Cevap: Merhaba efendim elmacık kemikleri üstü, kaş altı, göz pınarları, burun ucu ve ortası, dudak çizgisinde kullanabilirsiniz. ❤

Soru: Buğday tenliler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, ilgili ürünümüz buğday tenlilerin kullanımı için uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba kaç gram acaba
Cevap: merhaba ürün içeriği 3,5 gr dır

Soru: merhaba simli değil dimi
Cevap: merhaba azda olsa simli yapısı vardır efendim

Soru: uzun kalıcı mi yanına firça gondereniyonuz mu
Cevap: Merhaba kalıcıdır efendim maalesef yanında fırça gönderimi yoktur

Soru: Ürün orjinal barkodla gönderiliyor değil mi ?
Cevap: Merhaba evet

Soru: hangi kargo ile gönderim yapılıyor acaba MNG olmasını istemiyorum da
Cevap: merhaba trendyol express

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Trendyol express ve ptt kargo efendm

Soru: ürünler orijinal mi acaba
Cevap: Tabiki de orjinal efendim faturası ile beraber gönderim saglanmaktadir

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba.Aras kargo ile çalışıyoruz.Kargo belirtirseniz sürat kargo ile de gönderebiliriz.

Soru: merhabalar ben esmerim hangi ton uygundur acaba?
Cevap: Merhaba bu normalde en çok tercih edilen diğeride pembemsi bir tonu var.

Soru: merhaba goz altina kapaticinin ustunden sure bilirmiyim? aydinlatsin diye ama asiri beyaz durmasini istemem nasil olur ve neyle surulur
Cevap: merhaba makyaj süngeri yardımıyla kullanmanızı öneririz göz altlarınada kullanabilirsiniz

Soru: kuru ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, bilgimiz yoktur

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise Görsel Galerisi

Daylight Cream Highlighter - Krem Aydınlatıcı 11 Sunrise En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü