Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 En Ucuzu Nerede Bulunur

Ela

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Alınır Mı?
Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Şu Anki Fiyat Aralığı 2599.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Memnuniyet Durumu Nedir?

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Hakkında yaklaşık 40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Ürün Detayları

_x000D_

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Ürününün Satıcısı, RAZER Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 ürününü 2599.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Yorum Ve Değerlendirmeler
2599.0 Tl ye satışta olan Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
40 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Şahane. Herkese tavsiye ederim
İsim: F** B** R**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Xrades

Yorum: Çok güzel.
İsim: L** S** G**
Tarih: 03 Şubat 2023
Satıcı: Gamers Arena

Yorum: my boyfriend loves it, he is gamer
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Harika bir ürün
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: çok iyi fiyat performans
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Kalitesi gerçekten çok güzel bu fiyata alınabilcek en iyi mauselerden birisi
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: Fare biraz ağır , clickleri çok yumuşak tıkladığınızı anlamıyorsunuz buhoşuma gitti , eli büyük olanlar için bu fare tam sizlik
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: ideal bir mouse. xbox icin kullaniyorum gayet memnunum
İsim: G** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Şubat 2022

Yorum: ürün çok güzel❤❤❤
İsim: T** A**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: 4x4 luk .. fiyatindan anlasilacagi gibi😀
İsim: Hava F. A.
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: 1 yıldır kullanıyorum hala sıkıntı çıkmadı baya sağlam mouse amasteelseries alıcam çünkü o daha şık ama fakirseniz bunu alabilirsinizben fakirken almıştım o zamanlar memnundum şu an değilim
İsim: i** g**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Güzel biraz büyük
İsim: D** T**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: alalı 1 yıl oldu biraz tuşta basmamalar felan oluyor ama ben sertkullanıyorum tavsiye ederim
İsim: B** D**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: yakın fiyatlı ürünlere göre hem en iyisi hem de en hafifi. bütün tutuştiplerine uygundur tipine uygundur
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: Razer şaşırtmadı ben burdayım diyor.Her ele ve tutuş biçimine uygun.Kali te.
İsim: V** B**
Tarih: 24 Kasım 2021

Yorum: Eli büyük olan ve ağır mouse kullanmak isteyen arkadaşlar için iyi birseçenek, ek olarak 450 OPS, 1000 hz veri hızı gerçekten hissettiriyorkendini, G102 den geçiş yaptık pişman değilim :)
İsim: Edip Ç.
Tarih: 06 Ekim 2021

Yorum: Ürün güzel paketlenmiş, karton paketin içinde geldi gayet sağlamdı. Çokmemnun kaldım, mouse da gayet güzel, çok kaliteli, tavsiye ederim.
İsim: G** V**
Tarih: 15 Ağustos 2022

Yorum: İlgili satıcı hızlı kargo razer kalitesini anlatmaya gerek yok zaten teşekkürler
Tarih: 22 Aralık 2022
Satıcı: Pliples

Yorum: 1 yil 2 ay once urunu aldik sol click takili kaliyor garantisi vefaturası mevcut fakat nereye yollamam gerektigine dair bir bilgigoremedim bu konuda yardim bejliy
İsim: Kutlay A. T.
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: skatez'inde ufak soyuk geldi, ürün orijinal
İsim: Oktay Ö.
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: Ürün güzel ama orjinal değil sanırım. Ben 3 yıl önce felan almıştım dahayeni farkediyorum ürünün swich ucu altın değil normal standart uçrazerların gold uç olması lazım
Tarih: 13 Nisan 2022
Satıcı: QP Bilişim

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Merhaba. Benimle iletişime geçer misiniz? Çok acil
Cevap: Merhaba ürünü faturası ve kutusu ile beraber faturadaki adrese kargolayınız biz teknik servise iletelim normalde ürünü garanti belgesi ile yollamanız gerekmektedir

Soru: Merhaba efendim. Sessiz ürünümüdür? Benim için sessiz olması çok önəmli
Cevap: Merhaba; Ürünler çok sesli çalışan ürünler değildir.

Soru: Beyfendi ürün yurtdısı ürünü içinde garanti belgesi yok !
Cevap: Merhaba ürünü faturası ve kutusu ile beraber faturadaki adrese kargolayınız biz teknik servise iletelim normalde ürünü garanti belgesi ile yollamanız gerekmektedir

Soru: merhaba deathadder elite ürününüz ne zaman stoklara gelir
Cevap: Merhaba elimizde bir adet vardır ama kutusunda yırtık vardır ürün sıfırdır dilerseniz size özel açabiliriz

Soru: boyut ölçüleri nelerdir
Cevap: Merhaba YouTube da detaylı inceleme videoları mevcut

Soru: Merhaba ürün ne zaman stoklara gelir acaba?
Cevap: Merhaba, şuan için planlanan bir ithalat bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: ürününüz kaç ips
Cevap: Merhaba ürün ile ilgili youtube da detaylı inceleme videoları mevcut

Soru: Drag Click Özellği Bulunmaktamıdır?
Cevap: Merhaba internette inceleme videoları mevcut onlara bakabilirsiniz

Soru: Ürünün üretim yılı nedir
Cevap: Merhaba 2021

Soru: ürün deathadder elite mi yoksa deathadder elite mi
Cevap: Merhaba iki sorunuzda aynı olduğu için ürün adında da yazdığı gibi elite evet

Soru: kaç renk çeşidi vardır?
Cevap: Merhaba full rgb olarak geçmekte YouTube daki inceleme videolarına bakabilirsiniz

Soru: Merhaba iyi günler ürünün dpi ı 1000 e ayarlanabiliyor mu ve razer in bilgisayar uygulaması nereden yükleniyor
Cevap: Merhaba razer ın orjinal resmî sitesinden indirebilirsiniz

Soru: Razer deathedder elite ürünü varmı direk alıcam ?
Cevap: Merhaba bir adet var müşterimize açmıştık kutusu hasarlı başka bir müşteri aldı şimdi geri gönderiyor kutu hasarlı diye.

Soru: Garanti belgesi yok kutusunun içinde
Cevap: Merhaba size fatura gelicek fatura üzerinden 2 yıl garantilidir

Soru: Evet kutusu duruyor resmini atabilirim isterseniz değişimi nasıl yapabiliriz çok acil yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba değişim değil tamire gider o ürün , faturadaki adrese kutusu ile beraber yollayınız bir kağıda sorununu anlatan yazı yazıp içine koyunuz , biz teknik servise veririz , kargo ücretleri size aittir , karşı ödemeli yollarsanız kabul edilmez kargonuz

Soru: almak istiyorum açarsanız
Cevap: Merhaba 499 TL DEN AÇILMIŞTIR Bu mouse şimdiki fiyatı 1400 tl dir bilginize fiyat iyidir

Soru: Chroma mıdır acil cvp verirsen sevgiler saygılar
Cevap: MErhaba evet chorama dır

Soru: Merhaba ürün örgü kablo mu?
Cevap: Merhaba örgü kablo dur

Soru: drak klinik ozellik varmidir
Cevap: Merhaba ürünün youtube inceleme videoları mevcut inceleyebilirsiniz

Soru: İyi çalışmalar acaba indirime girme ihtimali var mı
Cevap: Merhaba malasef yok

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 Resim Galerisi

Deathadder Elite Mouse 22.0222 16000 DPİ 0CVB.RZR.01.000866 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü