Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Tavsiye Eder Misiniz ?

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti En Ucuzu Nerede Bulunur?
Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Güncel Fiyatı 169.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Hakkında yaklaşık 2348 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Ürünün Detayları

DECE Primer + Base Coat + Top Coat 10ml Kalıcı Oje ve Protez Tırnak için 3'lü Coat Seti_x000D_
_x000D_

Kusursuz Bir Tırnak Sanatı İçin Temel Adımlar! DECE'nin özel olarak tasarlanmış bu 3'lü kalıcı oje ve protez tırnak coat seti ile tırnaklarınızı mükemmelleştirmeye hazır olun. Kalıcı oje ve protez tırnak uygulamalarınız için ideal olan bu set, Primer, Base Coat ve Tempered Top Coat'tan oluşuyor. >_x000D_
_x000D_
Primer:Sadece 2 dakika içinde havada kuruyan bu mükemmel ürün, tırnağınızdaki nem tabakasını kaldırarak, Base Coat'un tırnağınıza daha iyi yapışmasını sağlar. Tırnaklarınızı korurken, kalıcı ojenizin ömrünü artırır. >_x000D_
Base Coat:UV Led ışığı ile hızlıca kuruyan bu katman, tırnağınıza mükemmel bir astar sağlar. Tırnaklarınızı renk pigmentlerinin zararlarından korurken, renk katının tırnağınıza tam olarak yapışmasını sağlar. (Kurutma işlemi sonrasında Base Coat üzerinde kalan yapışkan tabakayı kesinlikle temizlemeyiniz!) >_x000D_
Tempered Top Coat:UV Led ile kuruyan bu son kat, renk katınızı korur ve sağlamlaştırır. Çizilmelere karşı ekstra koruma sağlarken, yapışkansız formülü ile uygulaması ve temizliği son derece pratiktir. DECE 3'lü Coat Seti ile tırnaklarınız hem sağlıklı hem de şık görünecek. Kalıcı oje ve protez tırnak uygulamalarınız için mükemmel bir seçim. Şimdi deneyin, tırnaklarınızdaki farkı görün! >_x000D_

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Ürününün Satıcısı, d dece Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti ürününü 169.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Yorumlar Ve Değerlendirmeler
169.9 Tl ye satışta olan Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2348 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: En iyisi diyelirim aşırı memnun kaldım satıcıdanda ürünlerdende ilgileri İçin çok teşekkür ederim ilk denemem ama şahane oldu hemen kurutuyor jeli bile alın aldırın stoklayın 😍😍
İsim: **** ****
Tarih: 02 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Zerre İthalat

Yorum: Öncelikle hızlı kargo ve paketleme için teşekkür ederim. Ürünlerden genel olarak memnun kaldım. Primer kullanmayıda şiddetle tavsiye ediyorum, işlem öncesi tırnak yağını aldığı için hem uygulama daha kolay oluyor hem de kalıcılığı kesinlikle artırıyor.
İsim: E** Ü**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Paketleme cok saglamdı. Denemedım henuz ama satıcı sorunsuz paketlemişti ve kargoya hemen teslım ettı tesekkur ederım
İsim: N** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Eylül 2022

Yorum: Deneme amaçlı aldım. Piyasada kalite anlamında daha iddalı markalar var. Eğer yapamazsam diye ilk etapta çok para vermek istemedim. Ancak gerekte yokmuş. Çok başarılı. Jel tırnak yaptım. Kalıcı ojemi sürdüm. 2 hafta oldu, atma çatlama yapmadı. Hatta tırnaklarım uzadı yenisi yapma zamanı geldi ve çok sağlam.
İsim: b** k**
Tarih: 08 Ağustos 2022

Yorum: Teşekkür ederim Trendyol
İsim: A** A**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Ürünler gayet güzel ve bu fiyata bedava aşırı beğendim jel tırnak kalıplarını base ile yapıştırdım primer ve top coat ta çok iyi
İsim: ş** u**
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Kargo aşırı derecede hızlıydı arkadaşlar. Söyledikten 2 gün sonra hemen geldi. Kargo paketlenmesi falan gayet güzeldi. Elime sağlam bir şekilde ulaştı. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
İsim: Y** Y**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Evde jel tırnak uygulamak için aldım. Paketleme sağlamdı ürünler başarılı
İsim: E** S**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: çok hızlı geldi ve paketlemesi çok güzeldi teşekkür ederim
İsim: N** B**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Astar, taban ve üst kısım çok iyi paketlenmişti. Her şey çok hızlı teslim edildi, iş yerinde kullanım rahat ve kaliteli, ayrıca malların teslimatının çok hızlı olduğunu da belirtmek isterim. Ben tavsiye ediyorum
İsim: Elena T.
Tarih: 04 Kasım 2022

Yorum: Öncelikle kargo hızlıydı hediyeniz için teşekkürler çocuklarım sevindi ürünü hemen denedim beğendim
İsim: K** Y**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Kargomu aldimm teskurlerrr
İsim: E** G**
Tarih: 21 Eylül 2022

Yorum: Fiyatına göre güzel bi ürün gercekten kırılmasın diye iyice paketlenmiş çok teşekkür ederim ml olarakta ewde kullanım icin ideal bence 🙏
İsim: Ç** K**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Harika uzun zamandır kullandığım en iyi seri diyebilirim paketlemesi de çok iyiydi👍👍
İsim: R** G**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Minik hediyeniz için teşekkür ederim denedim ürünleri ve gayet memnunum
İsim: h** s** b**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti sadece ben aldıktan sonra indirime girmesi üzdü
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: güvenle alabilirsiniz paketleme çok ozenliydi teşekkürler
İsim: H** İ**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Fiyatı uygundu, ürün kısa zamanda elime ulaştı. paketleme güzeldi! Çok kaliteli ürün! düşünmeden sipariş yapın
İsim: Ilhama A.
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: paketleme çok güzeldi, teşekkürler
İsim: B** C** G**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Kullandım çok beğendim teslimatın hızlı olmasına da ayrı teşekkür ederim
İsim: zubeydeaymutlu
Tarih: Fenomen
Beden: 23 Ağustos 2023

Yorum: Henüz kullanmadım fakat paketleme ve kargo çok iyi hemen ulaştı kullanınca yine yorum yaparım teşekkür ederim
İsim: E** K**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: gerçekten çok güzel hediye için teşekkür ederim
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: Başarılı ürün
İsim: B** k** T**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: kaliteli ürün
İsim: A** Ş** U**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: indirimde aldım süper
İsim: Ö** T** D**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: ürünler çok güzel teşekkür ederim trentyol
İsim: g** r**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Güzel paketleme ve hızlı kargo çok teşekkürler
İsim: E** H** A**

Yorum: kargo çok sağlam paketlenmiş ve çok hızlı geldi teşekkürler
İsim: G** Ç**

Yorum: paketleme güzeldi sağlam geldi teşekkürler zerre ithalat
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün
İsim: K** T**
Tarih: 15 Kasım 2022

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürün iki gündür transfer merkezinde tahmini ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, konu hakkında bilgim bulunmamaktadır bende sistemden gördüğüm kadarı ile sizi bilgilendirebilirim. Detaylı bilgi için Aras kargo dağıtım şubenizi aramanız gerekiyor efendim.

Soru: evde jel tırnak yapmak için alicam sürme sırası ne sekilde acaba
Cevap: Merhaba, kalıcı oje uygulamlarında Primer, Base Coat, Top Coat ve Uv-led kurutucuya ihtiyacınız vardır. Kalıcı oje uygulaması şu adımlara dikkat edilerek uygulanmalıdır; 1. Tırnak Törpülenir 2. Tırnak Üzerine Buffer Uygulanır. 3. Tırnak Üzeri Cleaner İle Temizlenir. 4. Primer Sürülür. Havada Kuruması Beklenir. 5. Base Coat Sürülür. 6. 60sn. Uv-Led İle Kurutulur. 7. Kalıcı Oje Uygulanır. 8. 60sn. Uv-Led ile Kurutulur. 9. Top Coat Sürülür. 10. 60sn. Uv-led İle Kurutulur.

Soru: ilginiz ve alakanız icin ben cok tesekkür ederim..iyi günler dilerim
Cevap: İyi günler dileriz efendim.

Soru: merhaba renkleri gangi renk
Cevap: Merhaba, ürün rengi yoktur efendim. Şeffaftır.

Soru: Base coat 5 kez 90 sn kurutsam da kurumadı. Dalga dalga oldu tırnağımın üzerinde.
Cevap: Tırnağı törpüledikten sonra Primer sürmeden önce , Cleaner veya saf alkol (kolonya da olabilir) ile tırnak yüzeyini iyice temizlemeniz gerekiyor. Base Coat sonrası oluşan daireler tırnak yüzeyinde kalan sizin göremediğiniz tozlardan kaynaklanır. Ayrıca ; Top Coatı çok ince sürmeniz gerekiyor ki ; bu profesyonel bir işlem olduğu için ilk zamanalarda zorlanabilirsiniz. Daha kolay uygulama için , kalıcı ojeyı kurutttuktan sonra , Top coat uygulmadan önce , CleanSer veya Saf Alkol ile ojenin yapışkanlığını alıp Top Coatı daha sonra uygularsanız dalgalanma oluşmayacaktır. Siz kurumuyor diye düşünebilirsiniz fakat kalıcı oje ve jel uygulamalarında tırnağa yapışması için base coat'ın yapışkan tabaka bırakması normaldir efendim.

Soru: Takma tırnak üzerine kalıcı oje uygulayacağım, bu ürünler yeterli olur mu?
Cevap: Merhaba, sırasıyla kalıcı oje uygulaması ve malzemeler şu şekildedir; 1.Tırnak Törpülenir. 2.Tırnak üzeri buffer uygulanır. 3.Tırnak üzerindeki toz fırça yardımıyla temizlenir. 4.Tırnak Cleaner ile temizlenir. 5.Tırnak üzerine Primer sürülür. Havada kuruması beklenir. 6.Tırnak üzerine Base coat sürülür. 7.uv-led ile 60sn. tırnak kurutulur. 8.Kalıcı oje tırnağa uygulanır. 9.uv-led ile 60sn. tırnak kurutulur. 10.Tırnak üzerine top coat sürülür. 11. Uv-led ile 60sn. tırnak kurutulur. Kalıcı oje uygulama aşamaları bu şekildedir. Uygulama eksiksiz yapıldığında kalıcılığı 5 haftaya kadar sürecektir. Daha önce hiç kalıcı oje uygulaması yapmadıysanız konuyla alakalı youtube üzerinden anlatıcı videoları izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru: asetonla çıkarmı
Cevap: Çıkmaz Efendim saf aseton veya remover kullanmanız gerekir

Soru: 45w da kuruma yapar mi?
Cevap: Merhaba, kurur efendim.

Soru: Merhaba hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz acaba ?
Cevap: Merhaba, Aras kargo firması ile çalışmaktayız efendim.

Soru: Merhaba primer ve base coat tırnaktan nasıl çıkar acaba
Cevap: Merhaba, Törpü ve remover sıvı ile cikarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba uv kurutıucu makinam yok normal oje gibi kurur mu?makina şart mı kuruması için
Cevap: Merhaba, Kurumaz efendim. Kurutmak için Uv/LED kurutma cihazına ihtiyacınız vardır.

Soru: uv led te kuruyan ojeler havada kurumazmı?
Cevap: Merhaba, Kurumaz efendim, ürün kalıcı oje olduğundan Uv/led ile kuruması gerekmektedir. Sırasıyla kalıcı oje uygulaması şu şekildedir; 1.Tırnak Törpülenir. 2.Tırnak üzeri buffer uygulanır. 3.Tırnak üzerindeki toz fırça yardımıyla temizlenir. 4.Tırnak Cleaner ile temizlenir. 5.Tırnak üzerine Primer sürülür. Havada kuruması beklenir. 6.Tırnak üzerine Base coat sürülür. 7.uv-led ile 60sn. tırnak kurutulur. 8.Kalıcı oje tırnağa uygulanır. 9.uv-led ile 60sn. tırnak kurutulur. 10.Tırnak üzerine top coat sürülür. 11. Uv-led ile 60sn. tırnak kurutulur. Kalıcı oje uygulama aşamaları bu şekildedir. Uygulama eksiksiz yapıldığında kalıcılığı 5 haftaya kadar sürecektir. Daha önce hiç kalıcı oje uygulaması yapmadıysanız konuyla alakalı youtube üzerinden anlatıcı videoları izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru: Merhaba, ayna efekti veren pudra kullanımı için mutlaka no-wipe top coat mu kullanmalı, yoksa soak-off ta olur mu?
Cevap: Merhaba, top coat önerilmektedir efendim.

Soru: Merhaba primer acrylic icin uygun mu ?
Cevap: Merhaba, Uygundur efendim. Sadece primer akrilik toz uygulama için kullanmanız yeterlidir.

Soru: base coat ile rubber base arasındaki fark nedir yani? teşekkürlerr
Cevap: Merhaba, rubber base coat tırnak üzerinde bulunan yapısal sorunları içeriğinde bulunan kauçuk yapısıyla doldurarak tırnağı kusursuzlaştırır.

Soru: kalici oje degilde protez tirnak icin kullanilabilirmi
Cevap: Merhaba, kalıcı oje ve protez tırnak uygulamalarında kullanabilirsiniz efendim.

Soru: buffer hangisi oluyor top coat mi
Cevap: Top coat oje üstünne sürülür buffer pürüzsüzleştirmek için manikür aşamasında kullanılır

Soru: merhaba kalıcı oje yerine normal ojeyle uygulasam sorun olur mu
Cevap: Merhaba, ilgini ürünü UV Led ile kurutmanız gerekmektedir. Normal oje UV Led ile kurutma esnasında zarar görecektir.

Soru: base coat ile rubber coat arasındaki fark nedir acaba?
Cevap: Rubber base coat tırnak üzerinde bulunan yapısal sorunları içerisinde bulunan kauçuk yapısıyla doldurarak tırnağı kusurlaştırır efendim.

Soru: Merhaba mat top coat var mı, göremedim
Cevap: Merhaba, maalesef stokta kalmadı efendim.

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti Ürün Görselleri

Dece Primer Base Coat Top Coat 10ml 3'lü Kat Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü