Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Alanlar Memnun Mu ?

MelekRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
254
1
0
Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Ürün Alınmaya Değer Mi?
Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Anlık Fiyatı 156.74 Tl'den Satılmaktadır.

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Kullanıcılar Memnun Mu?

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Hakkında yaklaşık 4630 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Teknik Detaylar

Türkiye'nin en sevilen El ve Vücut bakım markası NIVEA'dan!NIVEA Değerli Yağlar içeren vücut losyonu ile cildinizi nemlendirin!24 saat vücut nemlendirici: Yağlı his bırakmadan cildinize 24 saat derinlemesine nemlendirme sağlar.Kuru cildi yumuşak, ışıltılı bir cilde dönüştürür.Zarif kiraz çiçeği kokusu ile duyularınızı uyandırır.Normal ve Kuru cilt tipleri için uygundur.NIVEA vücut losyonu hızlıca emilir ve yağlı his bırakmaz.Kıymetli Jojoba yağı, hızlı emilen losyon içine dikkatlice harmanlandı.Kiraz çiçeği ve Jojoba yağı içerir.NIVEA Bakım Güvencemiz: 110 yıllık Cilt bakım uzmanlığımız sayesinde en yüksek kalite standartlarına sahip içerikleri seçiyoruz.Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.Nasıl kullanılır?: NIVEA vücut losyonunu her gün tüm vücudunuza uygulayın. Uygulama sırasında kayıp düşmemeye dikkat edin. Gergin ve kuru cilt bölgelerine tekrar uygulayınız.NIVEA İle kişisel cilt bakım rutinin!: NIVEA Creme Soft Banyo ve Duş Jeli ile yıkandıktan sonra vücudunuza NIVEA Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonunu uygulayınız._x000D_

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Ürününün Satıcısı, NIVEA Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri ürününü 156.74 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Kullananlar
156.74 Tl ye satışta olan Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4630 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: sürekli kullandığım duş sonrası mükemmel güzel kokan bir krem indirim oldukca stok yedekliyorum.
İsim: S** A**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NIVEA

Yorum: müthiş bir kokuuu ve yumuşacık yapıyor bedeni bitince yine alicaamm
İsim: **** ****
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Kokusuna bayıldığım vücut losyonu indirimdeyken stoklamayı düşünüyorum
İsim: S** G**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: Yıllardır vazgeçilmezim, zaman zaman çok güzel indirime giriyor, vucuk losyonu olarak bundan daha güzel bir nemlendirici yok bence, güneş sonrasıda inanılmaz güzel yapıyor cildi, kadife gibi yapıyor cildinizi, muhakkak alın ..
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: İlk defa aldım, kokusuna bayıldımmmmm. Muhteşem bir ürün, nemlendirmesi de çok iyi yağlı bi his bırakmıyor. İndirimde yakalamıştım
İsim: s** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Eylül 2022

Yorum: Sürekli stokladığım bir üründür. Gerek kokusu gerek elde yapış yapış yağlı bir his bırakmaması ile gönlümü fetheden bir kremdir. Alın aldırın💘
İsim: H** B**
Tarih: 08 Şubat 2022
Satıcı: KOREAN GARDEN

Yorum: İki tane almıştım müthiş bi kokusu var her duş sonrası cildime ihtiyacı olan nemi sağlıyo harika bi ürün
İsim: N** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: tek kelimeyse mükemmel daha önce de kullandığım için indirimdeyken stok yaptım kokusu çok güzel ve cildi nemlendirmesi çok güzel almak isteyen hiç şüphe etmeden alabilir
İsim: H** Y**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Merhabalar ürün harika sabah akşam yüzüme ve cildime uyguluyorum mis gibi kokuyor ve yumuşacık yapıyor tenimizi tavsiye ederim :)
İsim: M** N** S**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Kokusu her şeyi çok iyii stok yapılması gereken bir ürün
İsim: D** O**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Ben alırken daha uygundu. Stok yapmak lazımmış. Kokusu mükemmel. Her kullandığımda cildim yumuşacık oluyor ve kuru bir görünüm oluyor.
İsim: c** a**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Tüm yaz ailecek kullandık ve sonra gidip stok aldım fiyatı artmadan almak için nemlendirmesi kokusu harika başka vücut ve el için başka kreme gerek yok
İsim: K** U**
Beden: 18 Eylül 2022

Yorum: bu gün kargom geldi nıvea sen neymişsin be abi çok güzelsin kokusu yumuşaklığı hemen denedim kadife gibi yaptı cildimi bb kreminide aldım on numara beş yıldız herkese tavsiye ederim çok güzel bir ürün ama ben aldıktan sonra fiyatı düştü 109 TL ye aldım 89 a düşmüş ama olsun verdiğim paraya değer👍
İsim: N** Ö**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: severek kullandığım bir ürün kokusu inanılmaz güzel cildi yumuşacık yapıyor ve ciltte yapış yapış bir his bırakmıyor.
İsim: s** y**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: indirimdeyken almıştım keşke iki tane alsaydım diyorum stok yapılacak ürün kokusu harika
İsim: A** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: yumuşacık bir his ve çok güzel misler gibi koku kesinlikle stoklamalik 🥰
İsim: Zeynep K.
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım krem hiç şaşmaz her çeşidinden alırım bitmeden stok yapıyorum çokta bereketli alın aldırın derim pişman olmazsınız 😊👍
İsim: Ali Ş.
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Sehr sehr gut und angenehm 👍♥🤗
İsim: K** A**
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: Kuponla çok uyguna geldi.Kremi 52₺ almış oldum kremin mavi olanını da kullanıyorum güzel nemlendirmesi var stoklamak için aldım tavsiye ederim
İsim: H** Ö**
Beden: 26 Mart 2023

Yorum: Stok yaptım
İsim: A** B**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: İndirimden aldım stok yaptım çok güzel kokuyor yumuşacık yapıyor
İsim: İ** K**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: çok güzel nemlendiriyor çok uyguna kaldım 40 liraya geldi kargosuz keşke stok yapsaydım
İsim: Ş** E**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: O kadar güzel nemlendiriyor ki kokusu mis gibi stok yapmalık
İsim: M** B**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: 5 yıldız verdim artık bu kremleri stok yapacağım hem kokusu çok güzel hemde cildi yumuşacık yapıyor .
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: nivea ürünlerini hep begenmişimdir zaten ama bu losyonu ilk kez deniyorum. İş yerim için aldım Güzel kokusu var yaglılık hissi bırakmıyor paketlemeyi de özenle yapmışlar. Ayrıca tesekkur ederim .Tavsiye ederim
İsim: h** c**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: Kokusu dahil her şeyi çok güzel alın aldırın stoklayın ☺
İsim: Nur B.
Tarih: 01 Kasım 2023
Satıcı: Watsons

Yorum: en güzel vücut losyonu diyebilirim kokusu harika uzun süre nemlendirici özelliği sayesinde çok yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz tavsiye ederim
İsim: A** A**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: kokusu falan mükemmel cildi yumuşacık yapıyor tavsiye ederim.
İsim: Tülay ç.
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: İndirimde iki tane almıştım. Gerçekten çok hızlı emilen ve mis gibi kokan bir nemlendirici. Duştan çıktıktan sonra emilmek bilmeyen ve yağlı bir his bırakan nemlendiricileri sevmiyorum. Daha önce kullanıp memnun kalınca stok yaptım. Kargo hızlı ve paketleme özenliydi ayrıca teşekkür ederim.
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: çok çok güzel stok yapılacak bir ürün🎀
Tarih: 24 Nisan 2024

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kuru ciltler için uygun mu
Cevap: Merhabalar evet uygundur İyi günler dileriz

Soru: mrb yüze olurmu nemlendirici demu
Cevap: Merhaba, ürün yüz hariç tüm vücut için kullanıma uygundur. Yüzünüz için NIVEA yüz kremlerimizin kullanılmasını tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: guzelllllllll
Cevap: Merhaba, memnuniyetiniz en büyük önceliğimiz.İyi günler dileriz.

Soru: losyon vücutta yağlı bir his bırakıyormu acaba?
Cevap: merhaba,hayır bırakmaz.

Soru: hamilelerin kullanmasında bir sakınca var mı
Cevap: Merhaba,doktorunuza danışabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yüz için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürün yüz için kullanıma uygun değildir. İyi günler dileriz.

Soru: içeriğinde e vitamini var mi
Cevap: Merhaba, ürün içeriği şu şekildedir : Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum.İyi günler dileriz.

Soru: lazer epilasyon sonrası için uygunmu
Cevap: Merhaba ürün üzerinde uygun veya değildir ibaresi yok daha detaylı bilgi için nivea müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz sağlıklı günler

Soru: merhaba urunde acilmadigi sürece bir raf ömrü varmidir ben 3yil once almistim unutmuşum simdi açıp kullansam olurmu
Cevap: Değerli müşterimiz,net bir bilgimiz yoktur.

Soru: Bunun içinde e vitamin i var mı yok mu
Cevap: Merhaba. Ürünün içinde değerli yağlar ve jojoba yağı bulunmaktadır. E vitaminine dair bir içerik bilgisi bulunmamaktadır.

Soru: merhaba bu ürün duştan sonra mi sürülüyor
Cevap: Merhaba,NIVEA,Duş sonrasında ve sabah akşam kullanıma uygundur.İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar vanilya&badem yağı vücut losyonu ne zaman stokta olur
Cevap: Merhaba, ürünün ne zaman stoklara gireceği hakkında tahmini bilgi verememekteyiz. Bildirimlerinizi açarak mağazamızı takipte kalmanızı rica ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü vücut emer mi yoksa yağlı gibi mi kalır
Cevap: Merhaba, evet ürün emilmektedir. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, skt nerde yazıyor?
Cevap: Merhaba,merhaba açıldıktan sonra 12 aydır efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içinde e vitamini var mı acaba lazere gidiyorum kıl kökünü besler mi
Cevap: Merhaba, ürün içeriği şu şekildedir:Sodium Hydroxide, Aqua, Glycerin,Isopropyl Palmitate,Alcohol Denat.,Glyceryl Stearate SE,Cetearyl Alcohol,Simmondsia Chinensis Oil,Dimethicone,Carbomer,Sodium Cetearyl Sulfate,Trisodium EDTA,Phenoxyethanol,Linalool,Limonene,Benzyl Alcohol,Citronellol,Geraniol,Alpha-Isomethyl Ionone,Parfum.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba lazere gidiyorum tüylerin kökünü beslermi yüz için kullanılır mı
Cevap: Merhabalar. Ürün vücut için kullanıma uygundur. Sonsuz ticaret ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

Soru: Içerıgını paylaşır msnız
Cevap: Merhaba,NIVEA ,Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği Ve Jojoba Yağı, İçerik listesi,Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum.İyi günler dileriz.

Soru: Hamileler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba, tüm NIVEA ürünlerimiz hamilelik ve emzirme dönemi için kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba əl kremi olarak kullanıma bilirmi?kvami yogunmu?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz.Ürün yüz hariç tüm vücut için kullanıma uygundur.Losyon kıvamındadır.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba içinde e vitamini var mı
Cevap: Merhaba, ürün içeriği şu şekildedir:Sodium Hydroxide, Aqua, Glycerin,Isopropyl Palmitate,Alcohol Denat.,Glyceryl Stearate SE,Cetearyl Alcohol,Simmondsia Chinensis Oil,Dimethicone,Carbomer,Sodium Cetearyl Sulfate,Trisodium EDTA,Phenoxyethanol,Linalool,Limonene,Benzyl Alcohol,Citronellol,Geraniol,Alpha-Isomethyl Ionone,Parfum.İyi günler dileriz.

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri Ürüne Ait Fotoğraflar

Değerli Yağlar İçeren Nemlendirici Vücut Losyonu 400ml, Kiraz Çiçeği, Jojoba Yağı, Kuru Cilt Tipleri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü