Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Şu Anki Fiyatı 142.49 Tl'den Satılmaktadır.

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Hakkında yaklaşık 101 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Detaylı Açıklama

Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici, iç kısmında yapışkan materyal bulunan silikon malzemedendir. Ürün çapı 7 santimetredir. Temizlenip kurulanmış göğüs ucuna yapıştır.Her kullanım sonrasında ılık su ve sabunla elde yıkadıktan sonra sererek kurumaya bırak ve ürün koruma jelatinini tekrar takarak ürünü bir sonraki kullanım için muhafaza et. Kullanım Bilgisi: Ürünü kullanmadan önce cilt parfüm, krem vs. gibi tüm kozmetiklerden temizlenmiş ve kurulanmış olmalıdır. Göğüs Ucu Gizleyici'nin ürün koruma jelatinini çıkararak göğsünüze yapıştırınız. Ürün Çapı 7cm'dir. 1 pakette 1 çift bulunmaktadır. Temizleme ve Saklama Bilgisi: Her kullanım sonrasında yapışkanlı kısım ılık su ve sabun ile elde yıkanmalıdır. Düz bir zemine sererek kurutulmalıdır. Ütülenmemelidir. Ürün kuruduktan sonra, ürün koruma jelatini tekrar yapıştırılarak ürün muhafaza edilmelidir. Kullanım Önerisi: Alerji sorunu olan, aşırı hassas ciltli ve emziren kadınların kullanması önerilmez. 8 saatten fazla ciltte tutulması önerilmez. _x000D_
Ana Kumaş:SİLİKON %100 _x000D_
_x000D_

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Ürününün Satıcısı, Penti Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm ürününü 142.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Kullanıcı Geri Dönüşleri
142.49 Tl ye satışta olan Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
101 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok severek kullanıyorum, südyen takamayacağım kıyafetlerimle çok rahat kullanabiliyorum
İsim: E** U**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Penti

Yorum: Yazın bunlar çık iyi stok yapıldı
İsim: G** Ö**
Tarih: 17 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: ben çok beğendim kurtarıcım oldu resmen gönül fahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: S** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Temmuz 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı
İsim: N** K**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Kullandıklarım arasında en iyisi
İsim: S** İ**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Severek kullanıyorum
İsim: G** K**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: penti kalitesi teşekkür ederim
İsim: K** B**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Kurtarıcı harika
İsim: n** a**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Kurtarici oluyor güzel 👍🏻
İsim: G** G**
Beden: 24 Temmuz 2024

Yorum: yapiskanları çok kuvvetli tekrar da kullanılabilir çok büyük bir konfor sağlıyor asla düşer eder mi endişesi yok
İsim: E** A**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Severek kullanıyorum sütyen giymemek için kurtarıcı
İsim: M** K**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Sorunsuz geldii teşekkürler 💖
İsim: Z** K**
Beden: 19 Temmuz 2024

Yorum: Yazın kurtarıcım
İsim: N** S**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Çok memnunum
İsim: B** Ö**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Özel günlerin kurtarıcı ürünü
İsim: D** K**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim
İsim: B** S**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Harika bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: S** Ö**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: 4 lu paket olanindan kullanmistim, onlari heba edince bunu bulup denedim. daha genis, kalite ayni. sadece cikarinca saklayacak bir kutu ariyor insan :) eski kutuyu atmadigim icin onu kullanmaya devam ediyorum
İsim: İ** L** Ş**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: yapışkanları çok iyi ve kullanımı aşırı rahat
İsim: **** ****
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: Kurtarici bir parça elbiselerin croplarin altina olmazsa olmaz yapiskani da cok iyi dogru kullanimda cok uzun süre gider
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Sürekli kullandığım kurtarıcı ürün
İsim: A** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Gayet kullanışlı bir ürün
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün yapışkanlığı iyi ve göğüs ucumu belli etmiyor
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: İnanılmaz iç gösteriyor koyu çamaşırlarda bile memnun kalmadım
İsim: K** K**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Henüz kullanmadım ancak fiyatının gün içinde üç kez değişmesi tüketici olarak beni memnun etmedi alacak olanlar sepetine ekleyip gün içinde takip etsin

Yorum: Güzel başarılı
İsim: Y** D**
Beden: Boy:180cm

Yorum: Henüz kullanmadım diğerine göre ölçüsü büyük sanırım
İsim: E** M**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok kullanışlı bir ürün
İsim: N** Ç**
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: güzel kullanışlı yaz için ideal
İsim: C** E**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: kullanmadım ama kaliteli olduğuna eminim
İsim: N** S**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: vakumlu mu?
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: tek kullanımlık mı
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüzü her kullanımdan sonra hemen ılık su ile hafifçe parmağınızı gezdirerek,sıvı sabun ve ılık su ile yavaşça yıkayabilirsiniz. Su içine batırarak yıkamayınız. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba hem göğüs ucunu gizleyip hem de göğüsleri kaldıracak bir ped veya bant var mı acaba?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz göğüs ucu gizlemektedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bu ürünün bedeni standart mi acaba?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz Standart bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün kaç kullanımlık. lütfen sınırsız kullanım yada bilmem kaç yıkamaya kadar kullanılabilir diye cevap verin herkese aynı cevabı vermişsiniz beklediğimiz cevap bu değil . Teşekkürler şimdiden.
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: kumaşta belli olur mu kenarları acaba

Soru: merhaba ürün bedenli mi large diyor ama s ve m bedenleride mi mevcut
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz Standart bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba çift olara geliyor degilmi bu ürün
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz 1 çift olarak satıştadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Çapı nedir anlamadım sorularda standart diyorsunuz ama sistemde large beden yazıyor Cup ların çapı nedir
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Bej Large Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüzün çapı 7cm özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beyaz ürünlerin altından belli olur mu?

Soru: 2 adet mi geliyor bir adet mi
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz 1 çift olarak satıştadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2. Adet mi geliyor bir tane mi

Soru: Neden görsel ekleyemiyorum
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: silikonlu ve yapışkanlı mı
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici ürünümüz, iç kısmında yapışkan materyal bulunan silikon malzemedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba beyaz tişörtlerin altında belli oluyor mu

Soru: 90 bedene olur mu

Soru: Terlemeyle yapışkanı atar mı? Ne kadar süre kullanabiliriz?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüzü her kullanımdan sonra hemen ılık su ile hafifçe parmağınızı gezdirerek,sıvı sabun ve ılık su ile yavaşça yıkayabilirsiniz. Su içine batırarak yıkamayınız. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: ürün bikini içine kullanılabilir mi?

Soru: Direkt kullanılır mı yoksa sütyenle mi kullanılacak
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Bej Large Yuvarlak Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz direkt kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Büyük göğüslülere uygun mu

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm Ürüne Ait Resimler

Dekoltemiz Bej Yapışkanlı Göğüs Ucu Gizleyici Large 7cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü