Dekoltemiz Çift Taraflı Band Alanlar Memnun Mu ?

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Dekoltemiz Çift Taraflı Band Tavsiye Eder Misiniz?
Dekoltemiz Çift Taraflı Band Şuanki Fiyatı Ne Kadar 209.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Ürünün Detayları

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Ürününün Satıcısı, Penti Dekoltemiz Çift Taraflı Band ürününü 209.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Hakkında Yapılan Yorumlar
209.99 Tl ye satışta olan Dekoltemiz Çift Taraflı Band Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Tüm gece dekolteli elbisemde kullandım gayet kullanışlı
İsim: B** T**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Penti

Yorum: GÜZEL KALİTELİ MEMNUNUM
İsim: Ö** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Aldım ama kullanmadım
İsim: N** H** D**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: anneme aldım henüz kullanmadık
İsim: M** Ö**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: her bayanın çekmecesinde bulunması gereken kurtarıcı bir ürün
İsim: F** A**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Kullanmadım fakat işe yarar diye düşünüyorum
İsim: N** Ç**
Beden: 02 Mart 2024

Yorum: hizli gonderim icin tskler
İsim: F** D** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü denemek için aldım bakalım kıyafetlerimde denediğimde güncelleme yaparım
İsim: Ö** Y**
Beden: 30 Haziran 2024

Yorum: Hayat kurtarıyor
İsim: a** t**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Çok güzel fotoğraftaki gibi
İsim: s** a**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Daha denemediğim için 4 puan verdim. İnşallah yapışkanı sıcaklarda güzel tutar. Güncelleme: evet tutuyor ama tek taraflı kıyafeti. Asla tende durmuyor.
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: yakıştırması iyi ama daha iyi olabilirdi
İsim: g** d**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Kargoya okadar geç verdilerki artık ümidimi kesmiştim göndereceklerine dair . Zaten serçe parmağım kadar minicik bişey . Hem çok çok geç kargoya verip sizi bekletiyorlar hemde ufacık bisey için değermi bilemiyorum parama yazık etmemek için bidaha bisey almayı düşünmüyorum . . Fotograf cektim ama eklenmiyor bu değerlendirmeye iç çamaşır ürünü olarakDevamını Oku
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: tavsiye ve ihtiyaç üzerine aldım daha denemedim ama markaya güvendiğim ve daha önce de bir çok ürününü kullandığım için aldım
İsim: B** E**
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: normal cift tarafli bant da kullanabilirmisim hic gerek yokmus
İsim: h** ş**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çift taraflı banttan farkı yok
İsim: S** P**
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: Ben beğenemedim abiyeleri tutmuyo ama normal elbiseleri tutar
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Merak Edilenler

Soru: Merhaba dikleştirme özelliği var mıdor acaba
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Çift Taraflı Band model ürünümüzü görünmez bir destek için iki tarafında yapışkan materyal bulunan şeffat bantı cildinize ve kıyafetinize çift taraflı olarak yapıştırarak kullanabilirsiniz. Dekoltenize göre istediğiniz boyutta kesip kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba! Ürün kaç metre?
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Nasıl kullanılıyor saten elbiseye tutar mı
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba tüm kumaşlarda uygun mu değilse ha gi kumaşlarda kullanımı uygun?

Soru: Merhaba , kaç metre? Ya da kaç adet

Dekoltemiz Çift Taraflı Band Görseller

Dekoltemiz Çift Taraflı Band En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü