Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Alanlar Memnun Mu?
Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Şu Anki Değeri 209.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Alanlar Memnun Mu?

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Hakkında yaklaşık 93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Ürün Detayları

Ultra ince, yapışkansız ve hafif olma özelliklerine sahiptir. Ürün çapı 8 santimetredir. Ürünü kullanmak için, iç kısmını hafifçe su ile nemlendirin, ters çevirin temiz ve kuru olan göğüs ucunuza ortalayarak bastırın. Bu şekilde ürün içerisindeki hava tamamen boşalıp vakumlanacaktır. Nazikçe üzerine 15 saniye bastırdıktan sonra, vücut ısınızla birlikte cildinize tam oturacaktır. Aşırı hassas ciltli ve emziren kadınların kullanması tavsiye edilmez. Kullanım Bilgisi: Ultra ince, yapışkansız ve hafif olma özelliklerine sahiptir. Ürün çapı 8 santimetredir. Ürünün iç tarafını biraz su ile nemlendirin, ters çevirin, temiz ve kuru olan göğüs ucunuza ortalayarak bastırın. Ürünün içerisindeki hava tamamen çıkıp vakumlanacaktır. Nazikçe üzerine 15 saniye bastırdıktan sonra, vücut ısınızla beraber cildinize tam oturacaktır. Temizleme ve Saklama Bilgisi: Her kullanım sonrasında yapışkanlı kısım ılık su ve sabun ile elde yıkanmalıdır. Düz bir zemine sererek kurutulmalıdır. Ütülenmemelidir. Ürün kuruduktan sonra, ürün koruma jelatini tekrar yapıştırılarak ürün muhafaza edilmelidir.Ana Kumaş:SİLİKON %100

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Ürününün Satıcısı, Penti Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm ürününü 209.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Ürünü Kullananların Görüşleri
209.99 Tl ye satışta olan Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: muhteşem beklentimi karşıladı indirimde aldım çok kullanışlı.
İsim: s** B**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Penti

Yorum: gızel begendım kullanıslı
İsim: N** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Önceden yapışkanlısını kullanıyordum ama zamanla yapışkanı öldü ve çok belli oluyordu. Ama bu gerçekten harika hiç belli olmuyor ve şıp diye oturuyor.
İsim: S** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok kullanışlı ince rahatsız etmiyor
İsim: Merve O.
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: incecik ve tam kavriyor yapışkanlı olanlardan çok çok daha iyi düşünmeden alın
İsim: d** d**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Çok rahat su ile ıslatmaya gerek bile yok hemen kendiliğinden yapışıyor 🌸 Denizde mayo içine de kullandım hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim😍
İsim: O** Ü**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kaliteli bir ürün
İsim: Ş** A**
Beden: 26 Temmuz 2024

Yorum: kesinlikle almalısınız aşırı rahat ve yazın vazgeçilmezi bence tavsiye ederim
İsim: Y** T** D**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Güzel ürün 👍🏻
İsim: Z** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Kullanışlı görünüyor, kargo sağlam geldi yalnız biraz geç geliyor.
İsim: c** p**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: müthiş. yapışkanlı da iyiydi ama o en fazla 3 ay gidiyordu. bunu 2 3 haftadır deniyorum, daha uzun ömürlü olacak gibi. terlesen de düşmüyor
İsim: S** S**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Mina Ceran' a güvenerek sipariş verdim ve o beni bu zamana kadar yanıltmadı size de tavsiye ederim. Antalya sıcağında iş görüyor ❤
İsim: G** A**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: hava aldırmıyor tek sıkıntı bu ama uzun ömürlü
İsim: İ** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: Güzel begendim
İsim: **** ****
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: Daha önce denemiştim bi umut yine denemek istedim ama performansı söylenildiği gibi değil üzerinize sıkı saran bi kıyafet giymedikçe asla tutmuyor
İsim: B** T**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: gorseldeki gibi geldi
İsim: Y** K**

Yorum: Heniz denemedim güzel duruyor
İsim: C** B**

Yorum: Gerçekten çok işe yarıyor beyaz kıyafetlerin altında da görünmüyor
İsim: A** d** O**
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Gayet kullanışlı ve kurtarıcı üzerimde uyudum düşmemiş. Yazın sütyen yerine bile günlük kullanılabilir :))
İsim: **** ****
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: kaliteli ve kullanisli
İsim: H** Ş**
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: Yapışkanlı değil vakumlu ama güzel
İsim: Y** G**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: 80c göğüslerime hangi sütyeni alsam büyük duruyodu. Penti lazer kesim sütyenin pedini çıkarıp bu harika icadı takıyorum hem küçük görünüyo hem de ucu asla belli olmuyo. Dar kıyafetlerde bin tane sütyen denedim ancak göğüsü en küçük gösteren yöntem bu. Lütfen alın yazın misss
İsim: G** E**
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: tüm gün kullandım. başta sağlam oturmuyor gibi geldi ama bir süre sonra gerçekten de vücut ısısıyla birlikte tam kavradı ve yapıştı. diğer yapışkanlılardan çok daha konforlu ve kullanışlı buldum. kıyafettenden belli olmuyor. epeydir ilk kez satın aldığım bir şeyden böyle memnun kaldım, şaşkınım.
İsim: T** B**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli geldi kullandım gayette rahat ve kaymıyor
İsim: E** T**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: Kullanışlı. Uzun süre kaldığında terletiyor.
İsim: G** Ç**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Kurtarıcılarım.. 👏🏼
İsim: B** A**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok kullanışlı beğendimm
İsim: S** O**
Beden: 05 Mayıs 2024

Yorum: İhtiyacımı karşıladı
İsim: Ö** E**
Beden: 24 Nisan 2024

Yorum: Oldukça kullanılkı bi ürün güzel
İsim: A** N** Ü**
Beden: 04 Ağustos 2024

Yorum: henüz kullanmadım hızlı kargolandı
İsim: d** t**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Kaç kullanımlık
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün iç etiketinde yer alan talimatlara uygun şekilde ürünü kullanmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba dolgusu varmı
Cevap: Merhaba , Vakumlu Bej Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: vakumlu olmasının özelliği ne?
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: pazar günü istedim ürün hala hazırlanıyor yazıyor
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bunlar çift olarak geliyor ?
Cevap: Merhaba , Vakumlu Bej Göğüs Ucu Gizleyici ürün modelimiz çift olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Vakumu çabuk bozulur mu
Cevap: Merhaba, kullanıcılarımızdan bu yönde dönüş almadık. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yıkanıyor mu bunlar acaba
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün iç etiketinde yer alan talimatlara uygun şekilde ürünü kullanmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Silikon pedler gibi mi? Farkı nedir
Cevap: Merhaba, Vakumlu Bej Göğüs Ucu Gizleyici ürünümüzün içeriği %100 silikondan oluşmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba mayo içine gitilirmi denize girince vakımu bozulur mu
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bu tarz ürünlerde amaç sütyen askısı kopçası vs olmadan konfor sağlamaktır. Soruyorum asla yapışmayan bu ürün tam olarak nasıl bir ihtiyacı karşılıyor olabilir?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Diğer göğüs ucu gizleyicilerden farkı nedir? Nasıl kullanılıyor? Vakumlu özelliği ne işe yarıyor? Yapışkanlı mı?

Soru: ürün tek kullanımlık mı yoksa tekrar kullanabiliyor muyuz

Soru: İçinden bir adet mi çıkıyor bir çift mi ?
Cevap: Merhaba, Vakumlu Bej Göğüs Ucu Gizleyici model ürünümüz 1 çift olarak satıştadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün tek kullanimlik mi yoksa tekrar kullanabiliyor muyuz

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm Ürünün Fotoğrafları

Dekoltemiz Vakumlu Yapışkansız Bej Göğüs Ucu Gizleyici 8cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü