Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Satın Alır Mısınız ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Alınmaya Değer Mi?
Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Anlık Fiyatı 524.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Hakkında yaklaşık 172 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Ürün Hakkında Bilgi

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen ürününü 524.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen En Son Yapılan Yorumlar
524.99 Tl ye satışta olan Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
172 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: En sevdiğim destekli tam beden
İsim: **** ****
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Boy:157cm
Satıcı: Penti

Yorum: Tam beden alın derim
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: ÜRÜN HARİKAA💖 Göğüslerin dolgun olmadığı için hafif bir sarkma sorunu yaşıyordum. Bu yüzden push up sütyen arayışındayım. Çok fazla push up sütyen denemiş olmama rağmen aralarında gerçekten en iyisi olan buydu. Göğüsleri gerçekten oldukça dolgun gösteriyor. Ayrıca askılarını kullanmadan straplez kullanımda da push up etkisi gerçekten şahane. AslaDevamını Oku
İsim: T** D**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Kalıbı çok büyük yorumlara aldanıp kendi bedenimi aldım kendi bedeninizden küçük alın
İsim: E** K** A**
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Dolgusu harika kücük bedenler alabilir
İsim: Nilay Ö.
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: Dokusu çok güzel yumuşacık.
İsim: C** Ö**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: Tam beden ve rahat bir sütyen
İsim: T** I**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Siyahını almıştım indirimde olunca beyazını da aldım memnum kaldım
İsim: E** E**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Beden:70B

Yorum: Bayıdım. Desteği çok yerinde bedeni de tam oldu. Severek kullanacağım
İsim: E** İ**
Beden: 13 Aralık 2023

Yorum: mükemmel bisi almak isteyen alsın ben 75b aldım mukeeemmmellllllll
İsim: A** O**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel duruyor kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** ö** n**
Beden: 19 Kasım 2023

Yorum: Kaliteli ürün.Çeyizim için indirimden 349 tl ye aldım
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Çok destek tam destek
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Çok rahat çok sevdim
İsim: A** K**
Beden: 01 Mayıs 2024

Yorum: indirimde cok uyguna aldim muhtesem bi sütyen
İsim: s** İ**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Boy:154cm

Yorum: Gayet güzel toparlayıcı
İsim: Z** K** E**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Hep aldığım ürün
İsim: B** K**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Chok kaliteli dururyor
İsim: A** S**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: 10/10 dik tutuş konusunda süper bayıldım
İsim: T** Ö**
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürünün dolgusu mükemmel aşırı da kaliteli kargoda çok hızlıydı teşekkürler
İsim: T** Ö**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: penti kalitesi diyorum 👍
İsim: h** G**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Penti her zaman ki gibi mükemmel 😍
İsim: P** H**
Tarih: 04 Mart 2024
Satıcı: Saten

Yorum: harika çok kaliteli paketleme ozenliydi büyük geldiği için iade
İsim: b** d**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Beğendiö göründüğü gibi
İsim: K** C** C**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Bayağı iyiiii 🤪 gögüsleri çok dolgun gösteriyor Siyahını da aldım
İsim: M** G**
Tarih: 17 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel beğendim
İsim: E** A**
Beden: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli orjinal ürün
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün
İsim: Zilan b. B.
Tarih: 27 Şubat 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Hep kullanıyorum kalite düşmüş
İsim: N** S**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:70B

Yorum: Muhteşem gerçekten
İsim: E** A**
Tarih: 14 Eylül 2024

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Sıkça Sorulan Sorular

Soru: siyahı var mııı
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Sütyen ürünümüzün Siyah rengi mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar extra full dolgulumu
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen ürünümüzde ektstra çıkarılabilir dolgu mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: askısı çıkıyor mu acaba
Cevap: Merhaba , Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen ürünümüzde çıkaralabilir askı özelliği bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 70B ve 75A aynı mı?
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: straplez kullanima uygun mudur acaba?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüz balenli, dolgulu, straplez ve ayarlanabilir askı özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Askısız straplez olarak kullanabilir miyim, kayma düşme yapar mı ve kıyafetin üzerinden çıkıntı şeklinde durur mu?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüz balenli, dolgulu, straplez ve ayarlanabilir askı özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yıkamadan sonra bozulma yapar mı
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün iç etiketinde yer alan talimatlara uygun şekilde ürünü kullanmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göğüs altından ölçtüm 80 çıktı hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba dolgusuz modellerde 85b giyiyorum. Bu dolgulu modelde kendi bedenimi mi yoksa bir beden büyük mü almalıyım?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba normalde 75c takıyorum. Bu bedenler arasında hangisini almam gerekiyor
Cevap: Merhaba,Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüzde 75C beden uyumlu 80B bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Askısız bi şekilde kullanma özelliği var mı
Cevap: Merhaba,Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüz straplez kullanıma uygun özelliği bulunmaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Siyah rengi var mı?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüzün farklı renkleri bulunmaktadır. Siyah ve bej renkleri mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yoksa siz hala w e b s a y f a n ı z ı kurmadınız mı? Sizin için sadece 3000₺ kuruyoruz . e/a/s/y/d/i/j/i/t/a/l .(c/o/m)
Cevap: Tesekkirler

Soru: Sırt dekoltesi için ayrı askıları var mı acaba kaç parça halinde geliyor diğer sütyende 4 askı halinde vardı
Cevap: Merhaba,Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüz balenli, içinde yer alan ekstra çıkarılabilir dolguya sahip olan, çıkarılabilen ve ayarlanabilen askılarıyla kullanım kolaylığı sunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba karsidan gorunutusu neden yok? dantellimi saten mi duz mu bilmedem ön kısmı nasil?
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüz dantelsiz, düz %86 Polyamide, %14 Elastane kumaş özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yumuşak bir dokusu mu var yoksa sert mi
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüz Ana Kumaş: IN FABRIC - POLYAMIDE %86,ELASTANE %14 özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Sutyenin arkasında kaydirmamak için neyse.o varmi
Cevap: Merhaba, Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen model ürünümüzün sırt kısmında silikon bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar ürünün yanında şeffaf askılığı da var mı gönderiyor musunuz
Cevap: Merhaba, ilgili ürünümüzde şeffaf askı bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 83 94 olculerim hangi bedeni almam gerek acaba

Soru: a b ve c beden de uzunluklar nedir
Cevap: Merhabalar penti beden tablosundan size en uygun ölçüleri bulabilirsiniz.Keyifli alışverişler dileriz

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen Ürün Görselleri

Dekoltemiz Wow Straplez Push Up Dolgulu Balenli Beyaz Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü