Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox - PS4 - PS5 Uyumlu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Şu Anki Değeri 165.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Alanlar Memnun Mu?

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Ürün Detayları

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Ürününün Satıcısı, DESIGNBY Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu ürününü 165.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Kullanıcı Geri Bildirimleri
165.0 Tl ye satışta olan Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Gerçekten çok hoş bir görüntü oldu teşekkürler hızlı ve güzel paketlemenizden ötürü 🙏
İsim: Onur G.
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DLC3DDESIGN

Yorum: oğlum için aldım beğend ioyun konsolu koymak için
İsim: M** A**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ürün ilk seferinde kargo da zarar görmüş şekilde geldi. Fakat satıcıyla iletişime geçtiğimde çok hızlı çözüme ulaştı. Alışveriş için bu kullanıcıyı şiddetle tavsiye ediyorum. Tekrar tekrar teşekkürler
İsim: Cankat Ö.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: ürünü beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: kargom geldi çok da iyi birşey değil plastikten oğlum beğendiği için aldım hızlı teslimat için teşekkür ederim
İsim: Ş** t**
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: Nosa Mall

Yorum: fiyatına göre iyi klasik 3d yazici urunu
İsim: S** A**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Kulaklıkda tutar mı? Sabitleme için uygun mudur?
Cevap: Sabitlenme boşluğu yok, kulaklık için alçak kalır malesef uygun olmaz efendim.

Soru: ürün 1 tanemi gelio yoksa iki tanemi
Cevap: Merhaba, 1 adet gönderilmektedir. Mutlu günler🙏🏻

Soru: ürünün ağırlığını söyler misiniz
Cevap: Merhaba, ortalama 170gr mutlu günler🙏🏻

Soru: Gelecek oyunlarımızda hep yan yanayız sevgilimmm İyi oyunlar ve keyifli vakitler diliyorum askimmmmm Seni çok seviyorum <3
Cevap: Normalde bu şekilde uygulamamız yok ama sizi kırmayalım. Özenle paketleyip notunuzla göndereceğiz. Mutlu günler🙏🏻

Soru: Tamamdır sağolun
Cevap: Biz teşekkür ederiz

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu Görsel Galerisi

Dekoratif Kol Tutucu, Canavar El Joystick Kumanda Standı, Xbox / PS4 / PS5 Uyumlu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü