Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Tavsiye Eder Misiniz ?

Muazzez

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
532
0
0
Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Alanlar Memnun Mu?
Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Şu Anki Fiyatı 789.31 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Hakkında yaklaşık 11914 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Teknik Detaylar

Ürün Adı:Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan 390ml - Kuru SaçlarÜrün Markası: VichyÜrün Boyutu: 390mlÖzet Bilgi: Kuru saçlar için kepek karşıtı şampuan.Ürün Faydaları: -Kepek ve tekrarlayan kepeğe karşı çifte etki bakım şampuanı-Selenyum DS*+ Mikrobiyom Teknolojisi ile *Selenyum Disülfür" "Mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı-Selenyum Disülfür teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltır.-Gözle görünür kepeği 100%'e kadar gidermeye yardımcı olur-6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.-Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.-Paraben içermez.Uygun Cilt Tipi: Kepek ve tekrarlayan kepek içinKullanım Şekli: İlk kullanımda saçınıza uyguladıktan sonra 2 dakika bekletin ve durulayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve durulayın.-4 haftalık program- Gözlerle ve ||| olmuş ciltle temasından kaçının. Gözlerle temas halinde bol su ile yıkayın.Ürün Bileşimi: Aqua / Water - Sodium Laureth Sulfate - Coco-Betaine - Glycerin - Dimethicone - Cetyl Alcohol - Hydroxystearyl Cetyl Ether - Carbomer - Ci 19140 / Yellow 5 - Citric Acid - 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol - Ppg-5-Ceteth-20 - Propylene Glycol - Salicylic Acid - Selenium Sulfide - Sodium Chloride - Sodium Hydroxide - Sodium Hypochlorite - Parfum / Fragrance.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Ürününün Satıcısı, Vichy Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar ürününü 789.31 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Kullanıcı Yorumları
789.31 Tl ye satışta olan Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11914 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: ikinci siparisim ve devami gelecek muthis bir ürün. kuru yipranmis saclari kadife gibi yapiyor kepek sorunumu ilk kullanimdan itibaren gecirdi kesinlikle firsat vermeniz gereken bir ürün. Kargo da gecikmedi.Gonderdiginiz deneme urunler icn tesekkur ederim hediye yollamslar paketleride ozentiliydi kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: D** k**
Tarih: 29 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmolog

Yorum: Anlatamakla bitiremem aşk yaşıyorum bu şanpuanla stok yapıyorum indirim yakaladıkça yumuşacık yapıyor patlatıyor saçı
İsim: yonca c. c.
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Saçımda aşırı derece de kaşıntı,kızarıklık ve pul pul kepeklenme vardı. Tesadüfen karşıma çıkan bu ürünü kullanma fırsatım oldu ve ilk kullanımda bile gözle görülür derece de düzelme oldu. Normalde 1 tanesini 290₺ ye aldım daha sonra indirimden 2 tanesini 375₺ ye stokladım. Yorumlarda kötü koktuğunu söyleyenler olmuş ancak hafif mentollü gibi kokuyDevamını Oku
İsim: B** Ç**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: İndirim oldukça stokluyorum
İsim: A** O**
Tarih: 14 Mayıs 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: eşime almıştım denemek amaçlı. saçlarını toplandığında omuzları bembeyaz oluyordu kepekten, bu ürünü kullandığından beri neredeyse sıfır kepek. inanılmaz iyi geldi. kesinlikle tavsiye ediyorum alın aldırın
İsim: G** G**
Tarih: 09 Mayıs 2022
Satıcı: DERMOHOUSE

Yorum: mükemmel sürekli stok yapıyoruz çok iyi geliyor saçıma
İsim: **** ****
Tarih: 09 Mart 2024
Satıcı: Vichy

Yorum: Benim canımm şampuanım. Gerçekten saçları yumuşacık yapıyor ve kepekten eser kalmadı. Stok yapılabilecek cinsten ✋🏻
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: ürünü çok beğendim bundan sonra bu sampuandan şaşmam kızımın pul pul saçından kabuk olusuyodu 2kullanimda azaldı indirime girdikçe stokliycam
İsim: G** a**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: keşke daha önce tanışsaydım dediğim üründür kendisi. saç diplerimdeki egzama dolayısıyla arayış içerisindeydim, ne denediysem olmadı. çareyi bu şampuanda buldum. Aslında küçük gibi fakat ufacık bir şampuanla çabucak köpürüyor saçlar. Ben sürekli kullanmıyorum, saçlarımda kepeklenme hissettiğim zamanlar kullanıyorum. Bu sebeple bi hayli gider.
İsim: s** c**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Her zaman kullandigim bir ürün aile boyu kullanıyoruz hatta hepimizde ayni problem var ve cok iyi geliyor egzama var saç diplerimde kaşıntıma cok iyi geliyor ve kepek olmuyor cok rahatlatıyor kullandigim sürece egzamam olmuyor her zaman aldığım satıcı güzel paketlenmişti hızlı kargo ilk doktor önerisiyle başlamıştım uzun suredir kullanıyorum
İsim: D** G**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: saç derimdeki egzamalarla uyrasiyordum bu şampuanla tanışana kadar.mucize gibi tertemiz yapıyor saç diplerini,saçlara dolgunluk veriyor fakat biraz kurutuyor diyebilirim ardından saç bakım yağı kullanıyorum,2.kutumdayim vazgecilmezim
İsim: e** g**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: kargo özenli paketlenmişti ve hızlıydı artık kepek yüzünden dışarı çıkmaya utanır hale gelmiştim hiç bir şampuanın etkisi olmuyodu saçlarımı toplayamıyodum yorumları okudum ve almaya karar verdim iyi ki de almışım ilk yıkamada bile etkisini gösteriyo kesinlikle kepek sorunu olan varsa hiç düşünmeden alabilirler.
İsim: d** a**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Çok çok iyi bi şampuan. Saç derim pul pul dökülür ve kaşınırdı. İkinci kullanımda etki etti. Haftada bir veya iki kullanıyorum şu an ve tüm sorunlarım bitti. İndirimde stok yapılmalık ürün🌸
İsim: Ş** E**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: Kullandığımız ürünler fiyat düşünce stok yapıyorum
İsim: Z** Ç**
Tarih: 06 Eylül 2024
Satıcı: Vichy

Yorum: bir hafta oldu yorumumu yine guncellerim. öncelikle saçımda bıraktığı o yumuşaklık hissine bayıldım. daha da güzeli kasintim azaldı. henüz bir hafta ama senelerdir geçmeyen bir pullanma kaşıntı var saçlarımda. stres halinde fazlalasiyor. hangi ürünü kullandıktan ne maskesi yaptıysam hep geri geldi. tertemiz saçlarım ama pullanan bir saç derimvardi.Devamını Oku
İsim: A** K** O**
Tarih: 27 Şubat 2022
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: sürekli kullandığım ürün stok yaptım saçlarım isildadi dokukmeye de etki etti bende
İsim: S** C**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Daha önce eşim için almış ve kepek sorununu çözmüştük. Şimdi yöneticim için aldık, yine güzel sonuçlar bekliyorum.
İsim: Pelin G.
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün saç diplerimdeki egzamayı tamamen iyileştirdi saçlarımı üçüncü yıkamamda iyileşme baya baya oluştu ve saçhane satıcısına çok teşwkkür ediyorum paketleme mühteşem
İsim: S** Y** a**
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: oğlum için almıştım kepek ve kaşıntı sorunu kalmadı bundan sonra favori ürünümüz tavsiye ederim...
İsim: S** O**
Tarih: 10 Ekim 2021

Yorum: indirimdeyken stok yapıyorum saticidan memnun kaldım 👍
İsim: F** k**
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: 2 yıldır saç uzatıyorum kepek sorunundan dolayı kestirecektim bide bunu deneyeyim dedim 4. Yıkamadan sonra kepek sorunum tamamen ortadan kalktı saçları kestirmekten kurtardık. Teşekkürler. Stok yapacağım 🙏🏼👍🏼
İsim: K** B**
Tarih: 06 Ekim 2023
Satıcı: Eczacım Göndersin

Yorum: gerçekten böyle bir yorum yapacağımı tahmin edemiyordum çünkü yıllardır yoğun kepek ve kaşıntı sorunum vardı ve bir türlü kurtulamıyordum artık umudumu kaybetmiştim ve dermatitle yaşamayı öğrenmem gerektiğini düşünüyordum önüme dercos çıktı ve bunu da deneyeyim dedim iyiki aldım ilk kullanımda bile etkisini gösterdi tertemiz saç derim var çok mutluDevamını Oku
İsim: İ** T**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: çok beğendim sorunsuz teslim aldım o kadar güzel paketlenmiş ki kirilmasinin imkanı yok çok teşekkür ederim
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Saç diplerimde egzama var ve uzun zamandan beri bu ürünü kullanıyorum bir haftada geçirdi çok memnunum stok yaptım o yüzden tavsiye ederim
İsim: E** N** T**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Çok memnun kaldım.ilk kullanımda bile kaşınma ve kepek problememi kaldırdı.stoklayacağım
İsim: T** A**
Tarih: 07 Nisan 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: ürün harika tek sorun fiyatı. yıllardır kullandığım bir ürün ama pahalı diye biraz ara vermiştim aşırı kepek olunca tekrar aldım ilk yikamamdan itibaren hemen etki etti bundan sonra stok yapacağım
İsim: Z** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: üründen çok memnun kaldim indirime girdikçe stokluyorm
İsim: S** Ç**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Eşime alıyorum çok memnun
İsim: A** G** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü kuzenim hatice açıkgözün önerisiyle aldım. İlk kullanımım değil indirimde yedeklemek için aldım. Şampuan vaad ettiği gibi hem kaşıntı hem de kepeklenme problemlerinde etkili oluyor. İlk kullanımda kaşıntıyı düzenli kullanımda ise kepek konusunda gözle görülecek derecede fark oluşturuyor. Kardeşimde ve ben de olan problemi çözen tek şampuan düDevamını Oku
İsim: E** A**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Bir iki kullanımda saçımdaki yaralar iyileşti.indirimden hemen 2 tane aldım.yanındaki hediye için satıcıya @dermos teşekkür ederim
İsim: b** d**
Tarih: 24 Haziran 2022
Satıcı: DERMOJET

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Saç dökülmesine iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim iyi gelir

Soru: saçlarım çok kepekli ve yağlı bu şampuan ile yarar mı
Cevap: Bu kuru saçlar içindir. Daha da yaglandirir. Yağlı saçlar için olan seriyi öneririz.

Soru: Günlük kullanıma uygunmudur ?
Cevap: Kullanıma uygundur

Soru: merhaba benim saçım kıvırcık ona uygun memnun olduğum bir şampuanı kullanıyorum ama bunu da aldım kepek probleminden dolayı tedavi amaçlı haftada bir kez kullansam diğer sampuanimi kullanmaya devam etsem olur mu? nasıl bir yol izlemeliyim? ve dercos un kokusundan baya rahatsız oldum aşırı derecede klasik erkek parfümü gibi kokuyor.
Cevap: Merhaba, Müşteri hizmetlerimiz marka seçeneği, ürün tavsiyesi veya öneride bulunamamaktadır. Bizler sizlerin saç yapısını veya cilt yapısını bilmediğimiz için yönlendirme yapmamız doğru olmayacaktır. Kozmetik ürünler ile ilgili uzman olmamakla beraber, daha sağlıklı sonuçlar almanız için kuaförünüz veya cilt uzmanlarına danışmanız sizlere daha sağlıklı sonuçlar verecektir. İyi günler dileriz.

Soru: nerden gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar; İstanbul dan gönderim sağlanmaktadır.

Soru: Merhaba hangi kargoyla gönderiyosunuz acaba
Cevap: Merhaba , Aras kargo ve trendyol express ile çalışıyoruz.

Soru: hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimizin gönderimini Aras Kargo veya Trendyol Express sağlamaktayız. Sevgiler.

Soru: haftada kaç defa uygulamak gerekiyor
Cevap: Merhabalar; Mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı Selenyum Disülfür teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltır. Kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olur. Kepeği gidermeye yardımcı olur. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez. Uygulama İlk kullanımda saçınıza uyguladıktan sonra 2 dakika bekletin ve durulayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Gözlerle ve tahriş olmuş ciltle temasından kaçının. Gözlerle temas halinde bol su ile yıkayın. Haftada 3 kere kullanabilirsiniz kullanım sıklığı tamamen saç yapınıza bağlı olarak sizde belirleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba, bu şampuan açılmadığı takdirde ne kadar zaman muhafaza edilebilir?
Cevap: Merhaba, son kullanım tarihine kadar efendim.

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimizin gönderimini Aras Kargo veya Trendyol Express sağlamaktayız. Sevgiler.

Soru: merhaba egzamaya iyi gelir mi?
Cevap: MERHABA. EVET EFENDİM.

Soru: Keratinli saçta kullanılabilir mi tuzsuz mu
Cevap: Merhabalar, keratinli saç için uygun değildir.

Soru: orjinallik belgesini nereden gorebiliriz
Cevap: Değerli Müşterimiz, L'oreal firmasının yetkili satıcısı olarak ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizin tedariki L'oreal tarafından sağlanmakta olup, aynı zamanda orjinallik belgeleri elimizde mevcuttur.Bu belgelerin tamamı Trendyol'a sunulmuştur.Sevgiler

Soru: Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: MNG kargo ile gönderim yapılmaktadır. İyi günler

Soru: ürün orjinal mi nasıl anlicaz sahte ürünler çok oluyor
Cevap: Değerli müşterimiz ,tüm ürünlerimiz %100 orijinal olup, doğrudan Türkiye distribütöründen temin edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Saçtaki egzamaya sedefe saçlardaki egzamanın dökülmesine iyi gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz , bilgi almak istediğiniz ürünün tavsiye edilen kullanım şekli ve dozu ambalaj üzerinde belirtilmiş olup kontrolünü sağlayabilirsiniz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba yağlı saçlsr için olanı gelecek mi
Cevap: Merhaba ,İlgili ürün firma tarafından beklenmektedir.Ancak net bir tarih iletilememektedir.Gelince haber ver butonunu aktif hale getirmeniz durumunda stok bilgisinden haberdar olabilirsiniz.Teşekkür ederiz , iyi günler dileriz.

Soru: teşekkürler dediğiniz şekilde yapacağım . ayrıca ürünün egzamaya dair iyi gelme durumu hakkında bilgi verir misiniz tam olarak kimler bu şampuanı kullanmalı
Cevap: Değerli müşterimiz, bana verilen ürün bilgileri doğrultusunda sizi yönlendirecek bilgiye maalesef ulaşamadım. Ancak detaylı bilgi için Vichy müşteri hizmetlerine danışmanızı rica ederiz.Genel ürün detayları hakkında ki bilgilere ürün açıklama kısımından ulaşabilirsiniz.Sizlere bu konuda yardımcı olamadığımız için kusurumuza bakmayın. Sevgiler

Soru: merhaba saç kezlerine de iyi gelirmi acaba dipte acıma kaşıntı kopma gibi yada onerebilceginiz başka çeşidi?
Cevap: Merhaba, Kuru saçlar için kepek karşıtı şampuandır. Selenyum DSTeknolojisi****içeren formülüyle mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olur. Saç derisi temizlenmiş ve arınmış hissedilir.

Soru: merhabalar ptt kargo ile gönderebilirmisiniz
Cevap: Merhabalar, siparişiniz MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar Ürüne Ait Resimler

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Kuru Saçlar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü