Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Satın Alır Mısınız?
Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Güncel Satış Fiyatı 730.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Hakkında yaklaşık 18797 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Teknik Detaylar

_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Ürününün Satıcısı, Vichy Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar ürününü 730.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Hakkında Yapılan Yorumlar
730.0 Tl ye satışta olan Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18797 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Eşim için aldım pul pul dökülen saç derisi daha ikinci kullanımda tertemiz oldui. gözünüz kapalı alabilirsiniz indirime girerse stoklamayi düşünüyorum
İsim: H** C**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmolog

Yorum: Saçımın dibinde bulunan kaşıntı kepek sorununa iyi gelen tek şampuan. Zaman zaman pul pul dökülürdü saçlarımın dibi 3. Şişemdeyim düzenli kullanıyorum mükemmel bi şampuan. Köpürüyor ve kokusu da çok güzel indirimde stoklanır
İsim: SEVVAL D.
Tarih: 26 Şubat 2024
Satıcı: Vichy

Yorum: dermatit sorunumun tek ilacı..kafa derim bu şampuan sayesinde nefes alıyor gibi hissediyorum. ilk yıkama da bile fark ediyor. 2-3 dk. bekleyince daha etkili oluyor. saçım boyali oldugu icin biraz sertlestiriyor ama onu da saç kremi ile hallediyorum. ne zamn indirime girse stokluyorum. Kepek-kaşıntı sorunu olan varsa mutlaka almalı.
İsim: ş** s**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Kepek sorunumu kökünden çözdü indirimde 98 tl gibi bir fiyata stokladım. Mutlaka her evde olmalıı
İsim: S** G**
Tarih: 29 Kasım 2021
Satıcı: Sachane

Yorum: muhteşeeemmm ilk defa bir şampuan egzamama iyi geldi. Hem de yumuşacık yaptı saçlarımı..indirim oldukça stoklamam lazım
İsim: D** B**
Tarih: 21 Haziran 2023
Satıcı: DERMOJET

Yorum: Bittikçe stokladığım Harika ürün
İsim: U** K**
Tarih: 03 Ocak 2022

Yorum: Çok etkili hiç düşünmeden alın saç derisine çok iyi geliyor kepeği yok ediyor üzerine şampuan tanımıyorum 2. Alışım annemede aldım kendimde kullanıyorum çok memnunuz uzun süre kullanılıyor çevremdekilere tavsiye ediyorum kuzenlerimede aldırdım herkes bana dua ediyor
İsim: B** A**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Alın aldırın 1 aydır kullanıyorum ve gerçekten kaşıntı asla kalmadı bilmediğim bir cilt sorunum vardı kaşıntı yara oluyordu saç diplerim kaşımamak mümkün değildi yaraların kabukları da haliyle kepek gibi bir görünüm sağlıyordu ilk yıkamada kaşıntım azaldı tamamen bitmedi ama devamında kullandıkça kesinlikle kaşıntı dökülme hiçbir şey olmadı duş öncDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: Saç derimde yağlı egzama vardı doktor tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım ve etkisini oldukça net ve hızlı gördüm. İndirimlerini takip ediyorum ve fiyatı düştükçe stokluyorum resmen
Tarih: 10 Kasım 2021

Yorum: Saçlarımı aşırı hafifletti ve uzattı yağlanması yavaşladı öncen 1 günde bile yağlanan saçlarımdan eser yok parlaklık ve hacim de verdi mükemmel bir ürün indirdimden stok yapmıştım iyi ki de almışım . Doktorum tavsiye etti onun sayesinde kullanıyorum
İsim: Hande T.
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Eşimin sakallarında bile kepek vardı hepsini geçirdi. Sağlıklı bir saç yapısı oldu. Ama fiyatı aşırı yükseldi. Düştüğü anda stok yapacağım
İsim: B** T**
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: Ürüne bayıldım. İlk kullanımda gerçekten etki göstermesini beklemiyordum. Saçımdaki tüm kepek gitti ve kafa derimdeki kızarıklıklar da kayboldu. indirime girdikçe stok yapacağım.
İsim: Melisa B.
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: çok özenli paketlem yapılmıştı egzamama cok ii gelior indrim gördükçe stokluyorum
İsim: S** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ocak 2024

Yorum: kesinlikle mükemmel bir ürün fiyatı çok arttı indirime girince stok yapmalı
İsim: e** ç**
Tarih: 25 Ekim 2021

Yorum: Başımdaki aşırı derece de kepek, egzama ve kaşıntıya çok iyi geldi, bu zamana kadar denememişim şampuan kalmamıştı, saçlarımı yumuşacık yaptı, medikal şampuanlar da dahil. İndirim oldukça stok yapıyorum.
İsim: İsmail K.
Tarih: 14 Aralık 2022
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Oğlum için kullanıyorum stok yapıyorum minik düşüşlerde muhteşem bir ürün tavsiye ederim
Tarih: 10 Şubat 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: Eşim için aldım şükür ki memnun kaldık indirime girdikçe stoklamak lazım.
İsim: Hatice A.
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Zaten sureklı kullandıgım şampuan ındırıme gırdıkce stok yapıyorum
İsim: M** A**
Tarih: 08 Ocak 2024
Satıcı: ELİT KOZMETİK

Yorum: Kepek derdine bu şampuan son verdi fiyatı düştükçe stok yapıyorum ☺
İsim: E** A**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Normalde saçımda kepek sorunu hiç yaşamıyordum. Son dönemde kepeklenmeye başlayan saçım için şampuan ararken Görkem Karman önerisiyle aldım. Anında kepeği kesti, fiyatı düştükçe stoklayacağım bayıldımm
İsim: z** s**
Tarih: 10 Mayıs 2022
Satıcı: eczacın

Yorum: dedikleri kadar varmış ama devamlı kullanmak lazım. ilk kullandıktan sonra kepek kalmadı fiyat düştükçe stok yapın
İsim: Muhammed P.
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: ileri derecede seborait dermatit rahatsızlığım vardı saçta, bir süre kullanıp öyle yorum yazayım istedim ki ilerleyen dönemlerde tekrar yazacağım, tavsiye edene trendyol yorumcularına ayrıca teşekkür ederim, 3 haftadır kullanıyorum şikayetim %70 oranında azaldı kaşıntım azaldı kepek döküntüsü azaldı saç derim daha sağlıklı görünüyor, egzama gibi biDevamını Oku
İsim: Hünkar A.
Tarih: 11 Ağustos 2023
Satıcı: Turuncukasa

Yorum: ilk yıkamada bile gözle görülür bir fark oldu .çok iyi bir ürün
İsim: D** A**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: uzun zamandır kepek sorunu ceken biri olarak ihtiyacım olan seyin bu oldugunu anladım gercekten harika bi ürün ama keske fiyatı icin de bunları söyleyebilsem yine de indirime girdikce stoklayacagım.
İsim: F** N** T**
Tarih: 23 Ocak 2023
Satıcı: kirmizidepo

Yorum: @busecanbc sayesinde keşfettim bu 2. şişem hiç bi şampuandan memnun değildim tam arayiştayken karşıma çıktı..saçlarımın remizlendiğini hissediyorum en sevdiğim şampuan oldu..😊😍
İsim: G** B**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: özenle paketleme sorunsuz ve çok hızlı elime ulaştı. Kepek ve saç derisinde pullanma vardı.2/3 yıkama sonrasında etki ediyor olması çok güzel. Herkese gönül rahatlığıyla tevsiye ediyorum Alın ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TRENDYOL
İsim: C** G**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: eşim için aldık egzema problemi var ve çok güzel sonuçlar aldık indirimdeyken stoklamanizi oneririm
İsim: M** D** Ç**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: bittikce stokluyorum. egzemama çok iyi geldi
İsim: T** K**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: süper oğluma aldım sonuç 2 yıkamada farkettirdi
İsim: b** s**
Tarih: 17 Mart 2022

Yorum: Oğlum İçin aldım. Çok memnun kaldı. Kepek sorunu yok denecek kadar azaldı. Daha parlak ve canlı görünüyor saçları
İsim: C** C** D**
Tarih: 26 Haziran 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Merak Edilen Konular

Soru: degerlendirmeler gozukmuyor ?
Cevap: Değerlendirmeler sisteme düştükçe yayınlanmaktadır.

Soru: Dün aldım ürünü ne zaman yollayabilirsiniz
Cevap: Değerli müşterimiz, kampanyalar sebebiyle aşırı yoğunluk yaşanmaktadır. Siparişler ürün detaylarında taahhüt edilen tarihlerin aralığında kargoya teslim edilmektedir. Ürünün satış sayfasından fiyatın olduğu yerin altında taahhüt zamanı belirtilmiştir. Sevgilerle.

Soru: son kulanma tarihi ne kadar ve nerde yazar
Cevap: Merhabalar.Ürünümüz kapak açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmesi gereken bir üründür.Ürünün arka kısmında 12 M ibaresini görebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz...

Soru: Egzama için olan şanpuan dışı yeşil olanmı
Cevap: Merhaba, Evet, yeşil olan kepeğe ve egzama için kullanışlıdır. Sevgiler

Soru: Merhaba, ben ürünü bugün sipariş ettim, kargo ile Azerbeycana gelecek ürün. Ürünün hasar görmemesi için iyi bir paketleme yapa bilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler :)
Cevap: tabiki özenle paketleme yaparız

Soru: üründe ne zaman indirim olur acaba
Cevap: Değerli müşterimiz,Trendyol'un indirim takvimini takip etmekteyiz,dönemsel olarak indirim yapmaktayız.Sevgiler

Soru: Merhabalar. Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhabalar, siparişiniz MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Soru: merhaba sürekli bu şampuanı kullanmanın bir sakıncası olur mu ?
Cevap: Merhaba bir sakıncası yoktur. Ürün Özellikle yağlı saç derisine sahip saçlar için kepeğe ve tekrarlanan kepeğe karşı etkili olan ve uzun süreli bakım sunan Vichy Dercos Anti Pel Gras, saç derisinin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. İyi günler EliteSepet

Soru: Merhabalar egzamaya iyi gelir mi? Yağlı ve egzamalı saç derim var
Cevap: Merhaba, Uygundur. Sevgiler

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyor sunuz
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimizin gönderimini Aras Kargo veya Trendyol Express sağlamaktayız. Sevgiler.

Soru: saç diplerinde oluşan yaraları giderir mi
Cevap: MERHABALAR, ÜRÜNÜMÜZ SAÇ DERİSİNDE OLUŞAN KEPEKLENME VE SAÇ DERİSİNDE KAŞINTI PROBLEMLERİ YAŞAYAN KİŞİLER İÇİNDİR.

Soru: Merhaba, hangi kargo firmasi ile calisiyorsunuz? Tesekkurler.
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimizin gönderimini Aras Kargo veya Trendyol Express sağlamaktayız. Sevgiler.

Soru: Merhaba şampuan sls içerir mi ?
Cevap: Merhaba, Ürün içeriği şu şekildedir. AQUA / WATER - SODIUM LAURETH SULFATE - GLYCOL DISTEARATE - COCO-BETAINE - GLYCERIN - DIMETHICONE - CARBOMER - CI 19140 / YELLOW 5 - CITRIC ACID - MENTHOL - 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL - PPG-5-CETETH-20 - SALICYLIC ACID - SELENIUM SULFIDE - SODIUM BENZOATE - SODIUM CHLORIDE - SODIUM HYDROXIDE - TOCOPHERYL ACETATE - PARFUM / FRAGRANCE Sevgiler

Soru: Merhaba her gün kullanıma uygun mu ? Haftada kaç kere kullanmalıyız?
Cevap: Merhaba, İlk kullanımda saçınıza uyguladıktan sonra 2 dakika bekletin ve durulayın. Devam eden kullanımlarda masaj yaparak uygulayın ve durulayın. 4 haftalık program Gözlerle ciltle temasından kaçının. Gözlerle temas halinde bol su ile yıkayın." Sevgiler

Soru: Kaç ml bu ürün
Cevap: 400 ml efendim

Soru: Merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz? Kırklareli için soruyorum
Cevap: Trendyol Express ile gönderim yapılmaktadır. İyi günler

Soru: Bu şampuanın içinde tuz yani sulfat var mı
Cevap: Merhaba. Ürün içeriği:Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Coco-Betaine, Glycerin, Dimethicone, Carbomer, Ci 19140 / Yellow 5, Citric Acid, Menthol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Ppg-5-Ceteth-20, Salicylic Acid, Selenium Sulfide, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Parfum / Fragrance.

Soru: merhaba ben ürüne gömrük beyanı vermiyum sorun oldu ürün kaç gün orda kala bilir
Cevap: merhabalar efendim gümrükle alakalı bir bilgimiz yok ama trenyol müşteri temsilcinizi ararsanız size doğru bilgileri verebilir diye düşünüyorum . iyi günler dileriz

Soru: Ürün köpürüyor mu
Cevap: Merhaba, Köpürmektedir. Sevgiler

Soru: Kuşak içlerime kadar kabuklanma var cildimede iyi gelirmi ve kaşınma var saçımda
Cevap: Merhaba, kepeğe karşı etkili bakım şampuanıdır.

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar Ürün Görselleri

Dercos Anti Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan 390 ml - Normal Ve Yağlı Saçlar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü