Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml En Düşük Fiyat Nerede?
Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Güncel Satış Fiyatı 800.0 Tl'den Satılmaktadır.

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Hakkında yaklaşık 7505 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Ürün Tanıtımı

_x000D_

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Ürününün Satıcısı, Vichy Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml ürününü 800.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
800.0 Tl ye satışta olan Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7505 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: ürünü 1 kutu bitirdim ve saçlarımda döküme %80 azaldı bu mucize bir ürün. Şimdi 2. kutusunu sipariş verdim gerçekten düzenli kullanımda etkisini kesinlikle göreceğiniz bir ürün benim saçlarım inanılmaz dökülürdü şimdi elimi sürünce 1 tel dahi gelmiyor alın aldırın bu ürünü
İsim: Ayşegül K.
Tarih: 22 Mart 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmolog

Yorum: Hatice Açıkgöz tavsiyesiyle almıştım iyi ki almışım indirime düştükçe stok yapıcam
İsim: A** S** T**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: İki kutu kullandıktan sonra yazmak istedim avuç avuç dökülen saçlarım atık beni korkutmaya baslamıstı. Dustan cıkıp banyoyu saçlardan temizlemem 40 dakikamı alıyordu. Evde saçlarımı toplamadan gezemiyodum Tam doktora gideyim artık derken bu ürünle karsılastım. Şükürler olsun suan 20-30 tel anca dökülüyor. Gürleşti ve uzadı 🙏🏼🙏🏼 harika ürün
İsim: M** S** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2023

Yorum: on numara bi urun diyebilirim kesinlikle doğumdan sonda aşırı sac dokulmem vardi ne kullandiysam gecmedi hic bu ürünü duydum biri sayesinde ve daha ilk yıkamada bile dökülen sac oranım azaldı ben indirimde iken almıştım 2 tane aldim nolir nolmaz doye iyiki de 2 tane almışım bi daha ki indirimde kesinlik stok yapacağım bi urun
İsim: K** K**
Tarih: 18 Ekim 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Bayılığım bir şampuan. 6 aydır kullanıyorum saçlarımı dolgunlaştırdı sağlıklı uzatıyor ben çok memnunum
İsim: G** G**
Tarih: 19 Şubat 2023
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: ilk yıkamadan sonra gözle görülür bir fark var. yumuşak ve dolgun yaptı saçımı ❤
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ocak 2022
Satıcı: Sachane

Yorum: çok memnun kaldım tawsiye ederim umarım ikili seti indirime düşerse alırim
İsim: Hatice T.
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: Öncelikle saç ektirmiş biri olarak (7 aylık) saç ekimini yapan doktor bana vichy dercos u önerdi ekim yapılmayan yani kendi saçımın inanılmaz dökülmesinden dolayı bu şampuanı kullanmam gerektiğini söyledi.ilk kullanmam da bile saçıma hacim kattı ve hemen farkını gördüm.inşallah dökülmemi de durduracağını ümit ediyorum.paketleme kargo iyiydi saçhaneDevamını Oku
Tarih: 30 Ağustos 2021

Yorum: Eşim için almıştım harika bir ürün saçlarına baya etki etti
İsim: b** b**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: sürekli kullaniyorum. indirime girdikce stokluyorum.
İsim: C** A**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Satıcı: Farmareyon

Yorum: Saçlarım çok fazla döküldüğü bi zamanda doktorum önerdi çok memnun kaldım indirimlerde stokluyorum
İsim: S** Ç**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: Saç dökülmemi durdurdu mükemmel bi ürün keşke indirime girse de stok yapsak
İsim: M** İ**
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: Kupon ve indirim görünce stok yaptım hemen
İsim: S** Y**
Beden: 29 Temmuz 2023

Yorum: aldım beğendim memnun kaldım saçlarım çok dökülüyordu . baya iyi geldi herkese öneriyorum. hem kendime hem eşime aldım. her indirime girdiğinde mutlaka yine alacam 🥰👌
İsim: Meryem B.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Bu ürüne aşığım diyebiliriz. 2. Kutumu aldım avuç avuç dökülen saçlarım bir anda dökülmesini kesti. Benim için dökülmemesi yeterliydi ama üstüne üstlük bir de Gürleştirdi aşık olmayıp ne olıyım❤❤ mutlaka etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum
İsim: H** O**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: ürün aldığım en güzel en kaliteli en içime sinen ve stok yaptığım bir ürün, eşime aldım, aşırı memnun ve dökülmelere çok iyi geldi
İsim: Ç** E**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Harika ürün. Bulduğum zaman stok yapıyorum
İsim: *** ***
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Doktor tavsiyesiyle saç dökülmelerim için almıştım. Fiyatı bir tık yüksek ama dökülmeyi fark edilir düzeyde engelliyor. Stokladığım bir ürün
İsim: C** A**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Oğlum için aldım, saçları dökülüyordu faydasını görmeye başladı.Başarılı bir ürün👍🏻
İsim: E** Ç**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Harika bi ürün kesinlikle denemenizi tavsiye ederim paketleme gayet güzel tesekkurler
İsim: F** C**
Tarih: 28 Şubat 2022
Satıcı: Recete

Yorum: 15 gündür annemle kullanıyoruz , saç dökülmemi neredeyse durdurdu ,çok başarılı.Mutlaka alin
İsim: S** G**
Beden: 21 Ocak 2022
Satıcı: DERMOJET

Yorum: Daha 1. Yıkamada fark ediyor! Bu ürünü kardeşime bir arkadaşı önermiş saçkıran olduğunda kullanmış dökük yerlerden bile yeni saçları çıkmış. Kardeşim kullandı 1 ay resmen saçı kalınlaştı gürleşti şimdi de ben aldım çok başarılı bence.
İsim: Burak A.
Tarih: 08 Şubat 2023
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: Vichy nin kendisinden alın mutlaka harika bir şampuan hızlıca gelen kargo muhteşem bir paketleme ve elbette indirimdeyken mutlak stok yapma ihtiyacı harika bir şampuan çünkü. Teşekkürler VİCHY
İsim: A** A**
Tarih: 10 Ocak 2024
Satıcı: Vichy

Yorum: Saçlarıma çok iyi geldi tekrar aldım dökülmelerimi baya azalttı
İsim: B** U**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: sürekli kullandığımız bir ürün oldu artık saçlarım dökülüyordu artık gerçekten dökülmüyor ancak ilk aydan hemen sonuç almayı beklemeyin lütfen biz bir yıldır kullanıyoruz ve sonuçlarını aldık çok şükür
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: yorumlara bakarak aldım saçlarım çok dökülüyordu daha kallanmadım inşallah memnun kalırım ama çok güzel paket yapıp göndermişler sorunsuz elime ulaştı teşekkürler 👍
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: vichynin bu sampuanlarina bayılıyorum özellikle kepek için olan şahane. Bu dökülme olan da fayda etti diye düşünüyorum. hem anneme hem erkek arkadaşıma da aldım. severek kullanıyoruz. indirimden alın mutlaka
İsim: N** S** D**
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: 3.kullanışım. bakalım beklentim yüksek yeşilini kullanmıştım kepek için çok iyiydi. kırmızısına da güveniyorum memnun kalacağımı düşünüyorum. paketleme ve kargo sorunsuzdu.
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Harika bir şampuan.2-3 kutu sonrasında faydasını görüyorsunuz.
İsim: F** D**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: 110 liraya kadar düşüyor indirimdeyken alın.
İsim: Ş** N** K**
Tarih: 19 Mart 2022

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 11 yas cocuk için kullanımı uygunmudr
Cevap: Merhaba. Konu ile ilgili bilgimiz yoktur. Firmasından destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Saç gürleştirip uzatıyor mu ?
Cevap: Merhaba. Konu ile ilgili bilgimiz yoktur. Firmasından destek alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Clearın serumuyla kullanırsak sorun olur mu lütfen okuyup cevap verir misiniz
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz herhangi bir sıkıntı olmaz

Soru: salam.bundan 6 eded almak isdeyirem.sac tokulmesini dayandiracak? ve 6 eded nece sifaris ede bilerem?
Cevap: Merhaba, Ürünümüz saç dökülme karşıtı olmaktadır. Sevgiler

Soru: Hamileler kullanabilirmi
Cevap: merhaba efendim uygundur kullanım sağlayabilirsiniz

Soru: Merhaba, hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, siparişiniz Mng Kargo ile gönderilmektedir.

Soru: Hem kepek , hemde dökülmeyi engellermi
Cevap: Merhabalar Efendim, yasa gereği tavsiye ve öneride bulunamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba günlük kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba, Uygulama Bu şampuan sık kullanıma uygundur.

Soru: Merhabalar dökülme karşıtı aynı zamanda kepek önleyici mi acaba ??
Cevap: Merhabalar; Saç dökülmeleri, saç köklerinin erken zayıflamasından kaynaklanmaktadır. Saç dökülmesine karşı patentli molekül olan Aminexil, saç köklerinin erken zayıflamasından kaynaklanan, kolajenlerin sertleşme süreçlerine karşıdır. Saçlar kökten uçlara kadar güç ve canlılık kazanır. Uygulama Bu şampuan sık kullanıma uygundur.

Soru: Merhaba, Hamileler için kullanımı uygun mudur?
Cevap: Değerli müşterimiz, sizlerin cildi hakkında bilgi sahibi olamadığımızdan kaynaklı sizleri yanlış yönlendirmek istemeyiz. dktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler

Soru: kuru saclar için olani gelecek mi stoklara turuncu şeritli
Cevap: Değerli müşterimiz,stok yenileme talebiniz ilgili birimlere aktarılmıştır.Sevgiler

Soru: Merhabalar. PTT kargo ile gönderim yapıyor musunuz ?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Hangi kargo ile gönderim
Cevap: Merhabalar, siparişiniz MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Soru: merhaba icerigini atarmisiniz
Cevap: Ürün Boyutu: 400ml Özet Bilgi: Saç dökülmesine karşı AMINEXIL® VE PP/B5*/B6 vitaminleri içeren tamamlayıcı şampuan Ürün Faydaları: SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI TAMAMLAYICI ŞAMPUAN AMINEXIL® VE PP/B5*/B6 VİTAMİNLERİ DAHA GÜÇLÜ VE DAHA CANLI SAÇLAR Saç dökülmeleri, saç köklerinin erken zayıflamasından kaynaklanmaktadır. Saç dökülmesine karşı patentli molekül olan Aminexil®, saç köklerinin erken zayıflamasından kaynaklanan, kolajenlerin sertleşme süreçlerine karşıdır. Saç dökülmelerine karşı etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır. Uygun Cilt Tipi: SAÇ DÖKÜLMELERİ İÇİN Kullanım Şekli: Sık kullanıma uygundur. Dökülme problemi olan ve zayıflamış saçlar için özel olarak hazırlanmş bu şampuan,Vichy Dercos Aminexil SP94™ ERKEK ve KADIN Saç Dökülmesine Karşı Bakımın mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Gözlere teması halinde, hemen bol suyla çalkalayınız.

Soru: merhaba icine cam terabentini yagi ve e vitamini koysak bisey olurmu
Cevap: kullanabilirsiniz

Soru: Onu gönderme imkanınız var mı acaba?
Cevap: Hangi ürünü sipariş verirseniz barkod ve ürün adına göre gönderim yapılacaktır

Soru: Ne zaman gönderilir acaba
Cevap: Merhaba, siparişiniz Trendyol tarafından belirtilen tarih aralıkları içerisinde kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo tesliminden sonra Trendyol üzerinden kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru: Lütfen takip et kazan veya başka bir kupon tanımlayın
Cevap: Merhaba, Kuponlarımız bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Hem dökülme hem yaglama iksi birinde yokmudur?
Cevap: Merhaba, o şekilde bir ürün bulunmamaktadır. Yalnızca Dercos kepek şampuanında normal/yağlı ve kuru saç seçenekleri mevcuttur. İyi günler

Soru: dökülme ile beraber kepek ve kaşıntı problemim var onlara da iyi gelir mi birde paraben içeriyor mu
Cevap: Yağlı kepekmi kuru kepekmi sorunuza uygun arındırıcı kepek şampuanı ile dönüşümlü kullanabilirsiniz energy şampuan dökülme için uygundur

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml Görseller

Dercos Energising Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü