Dercos Normal-Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Satın Alır Mısınız ?

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML En Ucuzu Nerede Bulunur?
Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Güncel Fiyatı 913.3 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Hakkında yaklaşık 1778 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Teknik Açıklamalar

Dercos Anti-Dandruff Kepek Karşıtı Şampuan, Normal & Yağlı Saçlar, Yeniden Dolum Paketi 500 ml >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Ürününün Satıcısı, Vichy Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML ürününü 913.3 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Ürün Hakkındaki Yorumlar
913.3 Tl ye satışta olan Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1778 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok güzel bir şampuan eşim için aldım çok memnun kaldı kepek sorunu tamamen bitti
İsim: S** D**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERMOMEDİC

Yorum: uzun yillardir kullaniyorum, sacta kepek ve kasıntiyi yok eden bir sampuan, cok memnunum. pratik ambalaj da daha uygun fiyata geldi evdeki siseye doldurdum.
İsim: G** G**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Tek kelimeyle harika inanılma kepek sorunum ve kaşıntım var bugün geldiği gibi denedim sadece bir kullanmada bile %80-85 kepek sorunu gitti ve kaşıntım da çok azaldı tek sorunu inanılmaz saçı kurutması ve sertleştirmesi ama saç kremi ile çözülebilecek bir şey. Şampuanın kokusu muazzam güzel çok kısa sürede elime ulaştı bende şaşırdım. Kargolama falDevamını Oku
İsim: İ** M**
Tarih: 31 Mart 2023
Satıcı: Cosmolog

Yorum: stok icin aldm ama sampuan efsane
İsim: E** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Eşimin kullanabileceği tek şampuan
İsim: M** K**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: DermoMarkt

Yorum: Hemen geldi zaten bildiğim bir şampuandı.Minik hediyeler için teşekkür ederim. Tekrar almak İçin geldiğimde fiyatın 2 katına çıkması şoku 😞
İsim: F** K**
Tarih: 16 Ocak 2024
Satıcı: vitamanya

Yorum: Sürekli aldığım ürün çok memnunum 2-3 yıkamaya kepek yok oluyor
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: Eczasepeti

Yorum: Ürün saçlarınıza baya iyi geliyor saç diplerinde yara ve kepek varsa kesin çözüm mutlaka düşünmeden alın
İsim: K** A**
Tarih: 28 Mart 2023
Satıcı: DERMOJET

Yorum: bu ürünü çok seviyorum kafa derisini rahatlatıyor kepeği azaltıyor.muhteşemm
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: kızım için aldım kepek ve saç derisindeki kızarıklıklari geçirdi çok memnun kaldık biz
İsim: s** K**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Gerçekten çok çok teşekkür ederim bu kadar güzel özenli bir paket görmedim.. Daha önce kullandığım bir ürün evimde yedek dursun diye aldım şampuan kutumuz vardı bu şekilde almayı tercih ettim..
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Kepekli sorunu olan saç için mükemmel bir ürün tavsiye ederim
İsim: Esra T.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: iki yıkamada fark etti harika ürün..
İsim: a** a**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: son zamanlarda çok fazla kasinti kepek sorunu yaşıyordum . durumu başka yollarla çözmeye çalışsam da düzelmedi vichynin yıllar önce kullandığım bu şampuanı tekrar denemek istedim. düzenli kullanımda saç derisindeki sıkıntılar geçiyor . tavsiye ederim
İsim: g** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Nisan 2023

Yorum: 4 Nisan akşam istedim 5 Nisan 16.30 da elimde oldu baya hızlı geldi ve çok güzel paketlenmişti baloncuğa falan sarıp gönderdiler. önceden 390ml yi bitirdim bittiği için bunu aldım eski şişeme boşalttım egzamama baya iyi geldi piayasadaki çoğu egzama şampuanı ve sabunumu kullandım en iyilerden egzama şampuanları kötü kokuyor genelde ama bunun kokusuDevamını Oku
İsim: s** ı**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: çok beğendim
İsim: S** E**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kepeğe birebir çok güzel bir şampuan
İsim: S** Y**
Beden: 20 Mart 2023

Yorum: çok başarılı bir ürün parasını sonuna kadar hak ediyor pullanma ve kabuklanma için kullanıyoruz tamamen geçirdi teşekkürler Vichy
İsim: A** Y**
Tarih: 01 Nisan 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Direk ilk kullanımda bile fark etti gerçekten harika bir şampuan.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Saç diplerimde başı olmayan sivilce gibi yükseltiler çıkıyor, sonra kaşındıkça kabullanıp yaraya dönüyordu. Bu şampuan sorunumu çözdü , 1 senedir bunu kullanıyorum, arada saç dökülmesine karşı olan kırmızı seriyi de kullanıyorum, refill ürününü görünce hemen 2 tane aldım, 390 mL lik olanından daha avantajlı, bi de 75 TL lik kupon kullandırdı satıcıDevamını Oku
İsim: E** A**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Çok övdüler tavsiye üzerine aldım kargolama güzeldi hızlı ulastı. Kullanacağım bakalım kullanımdan sonra yorumu güncelleyeceğim.
İsim: E** Ö**
Beden: 18 Nisan 2023
Satıcı: ŞİFANNE

Yorum: Sürekli kullandığım şampuanım. Saç içinde sivilce benzeri şeyler çıkıyor. Bir tek hı şampuanla çözebiliyorum sorunumu. Elimdeki pompalı şampuan kabına bunu doldurup kullanacağım. Ekonomik bir çözüm olmuş
İsim: S** A** Ç**
Beden: 25 Mart 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: ilk yıkamada kepekleri döktü ikinci yıkamada hiç bir şey kalmadı tavsiye ederim
İsim: Erhan B.
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Baya uyguna geldi 500 ml doldurulabilir şişe
İsim: M** A**
Beden: 22 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün kızımın saçlarındaki kepeklenmeyin yok etti
İsim: N** V**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: 2 kere kullandım şimdilik saclarımda kepek yok denecek kadar azaldı saclarım parlıyor ve yumusacık oldu mutlaka tavsiye ederim kokusu da rahatsz etmiyor tatlı bi kokusu var
İsim: M** B**
Tarih: 06 Nisan 2023
Satıcı: Kuzey Işıkları

Yorum: cok avantajli surekli kullaniyorum
İsim: S** A**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Çok uzun zamandır kepek problemim vardı bu şampuan sayesinde kurtuldum teşekkürler
İsim: ilke T.
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: tekrar satın aldım.bittikten sonra başka şampuan kullandım kepek yine başladı devamlı kullanıcaz artık. fiyat artışı cok olmuş
İsim: M** U**
Tarih: 11 Kasım 2023
Satıcı: Dermokozmetika

Yorum: yıllar süren egzamaya donmus kepek problemine kesin çözüm oldu. uygun fiyatlı bulmuşken de stokladim. çok teşekkür ederim 💐
İsim: ü** a**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Ürüne İlişkin Sorular

Soru: merhabalar daha küçük ml yokmu bunun
Cevap: Merhaba, 200 ml bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Saç dökülmesine iyi geliyor mu? İçeriği nedir
Cevap: Merhabalar; Dökülme serisi değildir. Yağlı saç derisine özel kepek ve tekrarlayan kepeğe karşı çift etkili şampuandır.

Soru: Evet evet vereceğim ama stokta yok görünüyor.
Cevap: Merhaba stokların güncellenmesini beklemanizi rica ederiz.

Soru: ben bu ürünü aldim ama kullanmadım daha doğrusu kullanmaktan çekindim erkek saç için soruyorum yağlı saçlar için aldım baktım egzema şampuanına benziyo kullanmadım bilgilendirirmisiniz ikinci sorum şu yağlı saçlar için en kaliteli önerebileceğiniz fiyatı önemli değil sampuan hangisi arayişlardayim çünkü
Cevap: Merhaba, Mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı Selenyum Disülfür teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltır. Kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olur. Kepeği gidermeye yardımcı olur. Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Paraben içermez. Müşteri hizmetlerimiz marka seçeneği, ürün tavsiyesi veya öneride bulunamamaktadır. Bizler sizlerin saç yapısını veya cilt yapısını bilmediğimiz için yönlendirme yapmamız doğru olmayacaktır. Kozmetik ürünler ile ilgili uzman olmamakla beraber, daha sağlıklı sonuçlar almanız için kuaförünüz veya cilt uzmanlarına danışmanız sizlere daha sağlıklı sonuçlar verecektir. İyi günler dileriz.

Soru: kac ml? 500 ml mi acaba emin olamadim
Cevap: Merhaba efendim, Vichy - Dercos Anti-dandruff Kepek Karşıtı Şampuan, Normal & Yağlı Saçlar, Yeniden Dolum Paketi 500 Ml'dir. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürünün orijinal olduğunu nasıl anlayabiliriz. maalesef kaç keredir başıma geliyor ambalaj orjinal içeriği resmen doldurma .
Cevap: Değerli Müşterimiz, L'oreal firmasının yetkili satıcısı olarak ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizin tedariki L'oreal tarafından sağlanmakta olup, aynı zamanda orjinallik belgeleri elimizde mevcuttur.Bu belgelerin tamamı Trendyol'a sunulmuştur.Sevgiler

Soru: Hediye olarak gelen ürün ne anlayamadım
Cevap: Merhabalar; Diğer seriye göre büyük boy avantaj paket olduğu için ml olarak fazla ekstra bir hediyesi bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba stok 1 gözüküyor ben 2 adet alcam varsa stoğunuzu 2 yapabilir misiniz????
Cevap: Merhaba stoklara müdaha edememektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün yağlı saçlar için diyor. kuru saçlar için olan varsa 500 ml dolum paket linkini atar mısınız
Cevap: ürün stoklarımızda mevcut değildir efendim

Soru: mrb kuru kıvurcık saçlıyım egzema,var,saçımda ne kullansam kaşıntı pullanma ve dçkülmeyi durdurmadı saçım kuru ama yağlı egzema dendi hangi seriyi alacağımı bilmiyorum bütün hepsi kıvırcık yspısını bozup sönmesinede sebep oldu şsmpuanla ilgili tam bilgi slanilirirmiyim hangisini kullanmam gerek
Cevap: Merhaba, detaylı bilgi için eczacınıza danışınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, son kullanım tarihi nedir?
Cevap: skt tarihi 2026 efendim

Soru: peki normal saçlara da kullanılır mı bu ürün
Cevap: Merhaba, normal saçların kullanımına uygundur.

Soru: ürünün batch code kodunu öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, 26X601

Soru: Merhaba kuru saçlar için olan dercosun 500 ml olanı stoğa ne zaman girecek?
Cevap: Merhaba, Mağazamızı takip edebilirsiniz. Sevgiler

Soru: Vichy Dercos Anti-dandruff Kepek Karşıtı Şampuan, Normal & Yağlı Saçlar, Yeniden Dolum Paketi 500 Ml BU ÜRÜNÜN RENGİ SARIMI YOKSA ŞEFFAF BEYAZMI
Cevap: Merhabalar sarı renktır efendım.

Soru: Şampuanın rengi ne?
Cevap: Merhaba efendim, Bu ürünün kendisi sarı renklidir. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Her duşta mı kullanılmalı yoksa haftanın birkaç günü mu
Cevap: MERHABA HAFTADA 2 VEYA 3 KULLANIMA UYGUNDUR. DİĞER GÜNLER GÜNLÜK ŞAMPUAN KULANILMALIDIR.

Soru: Ürün tuzsuz şampuan mıdır diye sormuştum, bana birsürü içerik bilgisi göndermişsinİz, evet yada hayır demek bu kadar zor olmamalı, kuaförüm önerdiği için sordum, net bir bilgi almadan da ürünü alamıycam malesef ☹
Cevap: Merhabalar tuzlu icerige sahıptır

Soru: Merhaba son kullanma tarihi nedir
Cevap: merhaba 2025 tarihlidr

Soru: merhaba kızımın sacları çok çabuk yaglanıyor bu sampuan iyi gelirmi
Cevap: Merhaba. Bu şampuan kepek için, Vichy’nün yağlı saçlar için olan serisine bakmanızı öneririm.

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML Ürüne Ait Fotoğraflar

Dercos Normal/Yağlı Saçlar İçin Kepek Karşıtı Saç Bakım Şampuanı Yeniden Dolum Paketi 500 ML En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü