Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Satın Alır Mısınız

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller En Düşük Fiyat Nerede?
Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Şu Anki Fiyatı 383.19 Tl'den Satılmaktadır.

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Hakkında yaklaşık 248 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Ürün Hakkında Bilgi

%100 orijinal üründür. >_x000D_

1 adet ZgtsGoldLine Dermaroller, 1 adet Kadınshop Dermaroller Dezenfektanı, 1 adet Kadınshop Cilt Dezenfektanı içerir. >_x000D_

ZgtsGoldLine Dermaroller: Silindir başlık üzerinde 192 adet titanyum iğnenin bulunduğu mikro iğneleme aracıdır. >_x000D_

Cilde zarar vermeden yara iyileştirme mekanizmasını uyararak kollajen sentezinin üretilmesini sağlar. >_x000D_

Göz altı morlukları, kırışıklık ve ince çizgiler, gözenek açıklığı, akne izleri, cilt lekeleri, saç dökülmesi, doğum çatlakları, selülit ve daha bir çok sorun için kullanılır. >_x000D_

Uygulama bölgesi yıldız şeklinde (artı-çarpı) 8-10 kez taranarak işlem gerçekleştirilir. >_x000D_

Kullanılan iğne ölçüsüne bağlı olarak 7-20 günde 1 seans olacak şekilde uygulama yapılır. >_x000D_

Dermaroller her seans öncesi ve sonrası Dermaroller Dezenfektanı ile dezenfekte edilmelidir. >_x000D_

Dermaroller İğne Ölçüleri: 0,25mm göz altında ve göz çevresinde kullanılabilir. >_x000D_

0,50mm alın, boyun ve yüz bölgesinde kullanılabilir. >_x000D_

0,75mm yüzde akne ve skar izleri için genç ciltlerde kullanılabilir. >_x000D_

1,00mm yüzde skar, kırışıklık ve anti aging için kullanılabilir. >_x000D_

1,50mm vücut bölgesinde çatlak ve selülit için kullanılabilir. >_x000D_

2,00mm doğum çatlağı ve yoğun selülit için kullanılabilir. >_x000D_

Kadınshop Dermaroller Dezenfektan: Dermaroller ürününü dezenfekte etmek için kullanılır. >_x000D_

Her seans öncesi ve sonrası kullanılması tavsiye edilir. >_x000D_

Sağlık Bakanlığı onaylı, yerli üretim ürünüdür. >_x000D_

1 adet Dezenfekten Sprey 30 ml'dir. >_x000D_

Kadınshop Cilt Dezenfektan: El, yüz ve vücut bölgelerinde kullanılabilir. >_x000D_

Cildi dezenfekte etmek amacıyla kullanılır. >_x000D_

Sağlık Bakanlığı onaylı, yerli üretim ürünüdür. >_x000D_

1 adet Dezenfekten Sprey 50 ml'dir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Ürününün Satıcısı, Zgts Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller ürününü 383.19 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Ürün Hakkındaki Yorumlar
383.19 Tl ye satışta olan Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
248 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Uzun zamandır dermaroller seçmek için araştırma yapıyordum. Çok ucuzuna kacmak istemedim. Doğru seçim yaptığımı düşünüyorum. Saçım için aldım umarım fayda sağlar. İlk uygulamayı yaptım. Pek fazla acıtmıyor. Küçük ve kibar bir ürün. Hızlı ve sorunsuz kargo ile ulaştı. Minik de olsa, hem dermaroller için ve el-yüz için dezenfektanları ile birlikte gDevamını Oku
İsim: S** C** Y**
Tarih: 30 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KADINSHOP

Yorum: Ürün paketlemesi çok güzeldi ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Küçük hediyeler için teşekkür ederim çok naziksiniz. Tavsiye ederim alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel paketlenmiş hediye için teşekkür ederim
İsim: a** ç**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Daha önce kullanmıştım tekrar aldım gerçekten çok kaliteli ben saçım için kullanıyorum yağdan önce yapın sonra yaparsanız yağı temizlemesi ve arındırması zor oluyor. Yanındaki hediyeler için çok teşekkürler harikasınız
İsim: B** G**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Yeni aldim kullanicam ins ve hediyelerrr İCİN COOK TESEKKURLER
İsim: Aslıhan K.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel paketlenmişti, hediyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim.🙏🏻
İsim: E** İ**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: Ürün çok güzel paketlenmişti. İçindeki hediyeler çok ince düşünülmüştü. Dermaroller almak isteyen kesinlikle bu satıcıdan ve bu markadan almalı.
İsim: b** s**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: 10 yıldız olsa verirdim,firma herşeyi ile hak ediyor 👍🏼özenli paketlemesi,ürünün güzelliği ve yanında gönderilen mini minnoş hediyeler çok mutlu oldum :) ben saç dökülme sorunum için kullanacağım kullandığım serumların ve tedavilerin desteklenmesi için,inşallah fayda görürüm.bol satışlar dilerim
İsim: E** D** K**
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: Henüz kullanmadım ama ürün çok kaliteli duruyor. Paketlemesi vs. olsun kaliteli olduğunu belli ediyor. Ayrıca ekstra bir sürü hediye koymuşlar çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle ilk sırada tercih edilmesi gereken yerlerden.
İsim: S** A**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: siparişi verir vermez kargolandı. paketleme çok iyi yanında ki hediyeler için teşekkür ederim
İsim: S** K**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel indirimden 290 a aldım yüzüm için kullanıyorum
İsim: G** B** A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Şubat 2024

Yorum: Hediyeler için çok teşekkür ederim çok hızlı geldi üründen çok memnunum
İsim: A** R** C**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: daha denemedim ama ürünler çok iyi
İsim: A** G** ş**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Yanında gönderdiğiniz minik hediyeler için çok teşekkür ederim
İsim: B** B**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Uzun bir arayıştan sonra böylesine kaliteli bir ürüne denk gelmek mutlu etti açıkçası.Paketleme harika ,tahmini teslimat süresinden 3 gün önce geldi oda ayrı mutlu etti.Yanında gelen minnoş hediyeler için teşekkürler.Üründen bahsetmek gerekirse gerçekten çok kaliteli almak isteyenler tereddüt etmeden alabilirler.👏😍
İsim: Ü** S**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: ertesi gün elime ulaştı bunun için minnettarım 🙏 paketleme çok sağlam ve özenli
İsim: D** i**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: kargolama hızlı ve güzel küçük hediyeler içinde çok teşekkür ederim çok naziksiniz
İsim: C** S**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: saçlarım için aldım denemek için sabırsızlanıyorum
İsim: A** E**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Ürünün paketlenmesi dahil her şey mükemmeldi. Hediyeler için de çok teşekkürler. Hepsi çok tatlı hediyelerdi
İsim: D** B**
Tarih: 29 Eylül 2022

Yorum: təşəkkür məhsulu aldım.çox yaxşıdı.hədiyyə ücün də çox sağolun
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok iyi paketlenmiş şekilde ve çok çabuk geldi. Henüz bir kere kullandım. Yanındaki minik hediyeler için teşekkür ederim.
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Ya hedieler icin cok teşekkürlerim cok begendim harika
İsim: g** G**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı. Karolama çok iyi. Ürün sağlam geldi. Yanında gönderdiğiniz hediyler için teşekkür ederim.
İsim: G** M**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: ürün tam da istediğim gibi geldi güzel bi ürün. kullanırken hiç zorluk yaşamadım. sonrasında biraz kızarıklık oluyor ama bu normal bi durum. yanında gönderdiğiniz hediyeler için de teşekkür ederim
İsim: Z** M**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Tam aradığım ürün çok güzel paketlenmişti çok teşekkür ederim ayrıca çok hızlı
İsim: Y** U** y**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: satıcı çok ilgili ürün istediğim gibi hediyeler de düşünülmüş rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: M** A**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: kargo sağlam bir şekilde geldi henüz kullanmadım saç için deneyeceğim umarım cesaret edip kullanabilirim hediyeler için teşekkür ediyorum
İsim: m** k**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: bence alın aldirin
İsim: N** İ** A**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz ve çok kısa zamanda elime ulaştı.İçine minik hediye de koymuş ilgisi için satıcıya teşekkür ederim. ürünün kalitesini begendimm 🥳🥳
İsim: R** T**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel paketlemişti çok beğendim kaliteli bir ürün e benziyor yeni aldım daha kullanmadım ayrıca küçük hediyeniz içinde çok teşekkür ederim 🥰
Tarih: 13 Eylül 2024

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Merak Edilenler

Soru: Merhaba saç için uygunmu , sap kısmı plastikmi?
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sap kısmı plastik olup orta uzunluktaki saçlar için 0.75 mm tercih edebilirsiniz.

Soru: sac icin kac mm kullanmak lazim
Cevap: Merhaba saç için 540 iğne 1mm öneriyoruz

Soru: Merhaba ne zaman indirime girer indirmi bekliyorum da bir süredir heyecanla
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İndirimlerimiz şuan mevcuttur.

Soru: şimdi ürününüzü Sparis verdim fakat görselde ki gibi altın rengi mi geliyor açıklama kismnda Beyaz yazmış renk bu önemli benim icin
Cevap: Merhabalar, tüm ürünlerimiz görseldekiler gibidir.

Soru: merhaba bu ürün yuz icin mi saç icin mi
Cevap: Merhabalar, evet dermaroller ürünleri hem saça hem de yüze kullanılabilir.

Soru: Merhabalar, yesil ya da sarı renkte olmasının farkı nedir?
Cevap: Merhabalar öncelikle mağazamıza ve ürünlerimize olan ilginize teşekkür ederiz. Mağazamızda satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler titanyum kaplamadır. Ürünlerimiz arasında model/ tasarım, iğne adedi ve kullanım ömrü farkı bulunmaktadır. Belirtmiş olduğunuz Zgts Green line ve Zgts Gold line dermaroller modellerimiz iğne kalite ve model olarak aynı segmenttedir. Ürünlerimiz arasında iğne adedi farkı bulunmaktadır. Zgts green line modelimiz 540 iğneli, Zgts Gold line modelimiz 192 iğnelidir. Trendyol’da ( Zgts green line / Zgts Gold line) şeklinde arama yaparak ürüne ulaşabilirsiniz. Ürünümüzü satın almanız halinde; 1 adet dermaroller temizleme sıvısı ve 1 adet cilt dezenfektanı gönderilecektir. Ek olarak gönderilecek olan Kadınshop Türkçe kullanım kılavuzunda uygulamaya dair tüm detayları bulabileceksiniz. Dermaroller uygulamalarında en etkili sonucu alabilmek için beraberinde serum/ ampul kullanılması önerilmektedir. Mağazamızda satışını yapmış olduğumuz Almanya üretimli, Sağlık Bakanlığı onaylı Skın Accent cilt bakım ampullerini önerebiliriz. Trendyol'da ( skın accents ) şeklinde arama yaparak ürünlere ulaşabilir, cilt tipinize uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz. Olumlu etki için minimum 4-5 seans düzenli kullanım önerilmektedir. Kadınshop ilgili markaların resmi distribütörü ve tek yetkili satıcısı olup, orijinal ürünleri yalnızca mağazamızdan satın alabileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Alışverişler Dileriz; KADINSHOP

Soru: Stok ne zaman yenilenecek acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle mağazamıza ve ürünlerimize olan ilginize teşekkür ederiz. İncelemiş olduğunuz titanyum 192 iğneli 0.50 mm ölçülü Zgts Gold Line Dermaroller ürünümüz stoklarımızda tükenmiş durumdadır. Ürün ilerleyen zamanda tekrar stoklarımıza dahil olacaktır ancak şu an için net bir tarih verilememektedir. İsterseniz ürünü favorilere ekleyerek takipte kalabilir ve tekrar satışa sunulduğunda anında haberdar olabilirsiniz. Ek olarak Zgts Gold Line Dermaroller ürünümüzün diğer iğne ölçülerine Trendyol'da (zgts gold) şeklinde arama yaparak ulaşabilir, kullanım amacınıza uygun farklı bir ölçü mevcut ise güvenle satın alabilirsiniz. Alternatif olarak ise; incelediğiniz ürünle birebir aynı özelliklere sahip olan titanyum 192 iğneli 0.50 mm ölçülü Zgts Blue Line Dermaroller ürünümüzü tavsiye edebiliriz. Trendyol'da (0.50 zgts blue) şeklinde arama yaparak ürüne doğrudan ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız dermaroller ürününün yanında Dermaroller Temizlik Sıvısı, Cilt Dezenfektanı ve uygulamaya dair tüm detayların yer aldığı Türkçe Kullanım Kılavuzu gönderilecektir. Mağazamızdan vereceğiniz sipariş özenle hazırlanacak ve en kısa sürede kargoya teslim edilecektir. İyi Alışverişler Dileriz. KADINSHOP

Soru: bu ürünün 1 mm olanı satışa kapatılmış gözüküyor sizde. Tekrar stoklara gelir mi?
Cevap: Merhabalar, 1.00 mm ölçülü ZGTS modelimiz mevcuttur, teknik bir sorundan dolayı ilanda sıkıntı yaşanmıştır. Gün içerisinde yayında olacaktır.

Soru: Merhaba saç için uzun ömürlü olabilecek hangi ürününüzü tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhabalar, saç için en çok tercih edilen model ZGTS 1.00 mm’dir.

Soru: 1200 iğneli 1.5 mm bulamadım stokta yok mu
Cevap: Merhabalar, stoklarımız her akşam güncellenmektedir. Akşam üzeri tekrardan kontrolünüzü rica ederiz lütfen.

Soru: sac icin ne siklikta ve ne kadar sureyle uygulamaliyiz?
Cevap: Merhabalar, Dermaroller seans aralığı iğne ölçüsüne göre belirlenmektedir. İğne ölçüsü; 0.25mm - 0.50mm ise haftada bir, 0.75mm - 1.00mm ise on günde bir, 1.50mm - 2.00mm ise iki haftada bir seans şeklinde uygulama yapabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda ideal seans aralığını kolayca belirleyebilirsiniz. Steril bir kullanım olması için bölgeye özel kullanılması önerilir. Saç, yüz, göz çevresi ve vücut için ayrı dermarollerlar tercih edilmesi önerilmektedir. Ek olarak set içeriğinde bulunan Kadınshop Türkçe kullanım kılavuzunda uygulamaya dair tüm detayları bulabileceksiniz. İyi alışverişler dileriz. KADINSHOP

Soru: saç için ne sıklıkla kullanmalıyız?
Cevap: Merhabalar, Dermaroller seans aralığı iğne ölçüsüne göre belirlenmektedir. İğne ölçüsü; 0.25mm - 0.50mm ise haftada bir, 0.75mm - 1.00mm ise on günde bir, 1.50mm - 2.00mm ise iki haftada bir seans şeklinde uygulama yapabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda ideal seans aralığını kolayca belirleyebilirsiniz. Steril bir kullanım olması için bölgeye özel kullanılması önerilir. Saç, yüz, göz çevresi ve vücut için ayrı dermarollerlar tercih edilmesi önerilmektedir. Ek olarak set içeriğinde bulunan Kadınshop Türkçe kullanım kılavuzunda uygulamaya dair tüm detayları bulabileceksiniz. İyi alışverişler dileriz. KADINSHOP

Soru: yüz için mi saç için mi ben yüz için istiyorum
Cevap: Merhabalar, İncelemiş olduğunuz titanyum 192 iğneli Zgts Gold Line Dermaroller yüz bölgesinde kullanılabilen bir üründür. Ancak kullanım alanına ve kullanım amacına uygun iğne ölçüsü seçilmelidir. Yüz bölgesinde yapılacak dermaroller uygulamalarında; hassas ciltlerde başlangıç ölçüsü olarak 0.50mm ölçüsü, hafif yüzeysel cilt sorunları için 0.75mm ölçüsü, yoğun derin cilt sorunları için 1.00mm ölçüsü tavsiye edilmektedir. Ürünün mevcut tüm iğne ölçülerine Trendyol'da (zgts gold) şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Ürünü satın almanız halinde beraberinde Dermaroller Temizlik Sıvısı, Cilt Dezenfektanı ve Türkçe Kullanım Kılavuzu gönderilecektir. İyi Alışverişler Dileriz. KADINSHOP

Soru: Merhaba iğneler içinde disk şeklinde mi tekli mi
Cevap: Merhabalar, ZGTS modelimizdeki iğneler tekli şekilde ayrı ayrı olarak dizayn edilmiştir. 540 iğneli modeller disk şeklindedir.

Soru: merhaba temiz saça mı kirli saça mı uygulanır
Cevap: Merhaba, temiz saça uygulanmaktadır.

Soru: Vücut için kullanımda hangisini önerirsiniz kol bacak boyun vs? Hangi bölgelere uygulanabilir vücutta? güneşten yanan cilt rengini açmada açık bölgelerle eşitlemede işe yarar mı ve çatlaklarda?
Cevap: Merhabalar, cilt sorununuza istinaden 1200 iğneli geniş başlıklı 1.00 mm ölçülü bir dermaroller modelimizi tercih edebilirsiniz.

Soru: merhaba zgts 192 yüz icin mi?
Cevap: Merhabalar, evet ilandaki ürün yüz bölgesi içindir.

Soru: gold olmasının bir artısı var mı
Cevap: Merhaba, sadece renk olarak farklıdır.

Soru: kas cikmasi icin kas yagi oncesi kullanacagim. kas icin kac mm ve kac adet uclu almaliyim?
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kaş için 0.25 mm kullanabilirsiniz.

Soru: saç için 1mm başlıklı olandan varmı
Cevap: Merhabalar, 1.00 mm ölçülü olarak ZGTS markamızın mavi rengi mevcuttur.

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller Görsel Galerisi

Dermaroller 0.50mm Dezenfektan Hediye 192 Titanyum Iğneli Gold Derma Roller En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
N Kozmetik 0 15

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü