Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Bu Ürünü Almalı Mı ?

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Tavsiye Eder Misiniz?
Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Güncel Satış Fiyatı 64.22 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Hakkında yaklaşık 1301 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Ürünün Detayları

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Ürününün Satıcısı, Seay Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli ürününü 64.22 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Kullanıcı Geri Bildirimleri
64.22 Tl ye satışta olan Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1301 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Kargomu sorunsuz aldım. 0.5 iğne uçlu. Ben saçlarım için kullanıyorum. Önce dermarolleri bütün saç dipleriminse gezdiriyorum. Sonrasında bakım sütünü uygulayıp parmak uçlarımla masaj yapıyorum. 2 ay gibi bi süredir kullanıyorum ve bir sürü bebek saçlarım çıktı. Şunu da belirteyim dermaroller tek başına saç çıkarmıyor, saçlarınıza uygulayacağınız ürDevamını Oku
İsim: B** D**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Seay

Yorum: Ürünü daha ömce ben almıştım, sonrasında çok beğendiğiö içim arkadaşlarımada aldım, düşünmeden alın
İsim: **** ****
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: eşim için aldım yanına ek yüzüne sürmek için serumlar kullanıyor farkını görebiliyoruz
İsim: P** D**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ürün paketleme de harika kısa sürede elime ulaştı teşekkür ederim 🤩 😘
İsim: Emincan T.
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Çok güzel gerçekten işe yarıyor yüzümü yıkıyorum sonra dikkatli bir şeklide dermoroller kullanıyorum sonra kremleri mi sürüyorum
İsim: T** Ç**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: çok iyi bir ürinmiş spariş verdikten sonra 1 gün içinde geldi güzel paketlenmişti çok teşekür ederim
İsim: Elnara R.
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Paketleme kutu içinde olduğu için harika kullaniyorum sevdim
İsim: S** O**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: yeni kullanyrm etkilerini paylasrm ayrica hediye icin tesekkur ediyrm
İsim: H** A**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Paketlenmesi çok güzel kullanıyorum yararını gördüm tavsiye ederim.
İsim: N** Ç**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: aynısı gəldi
İsim: G** H**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: bebek saclarim için aldım kutuyla gelmesi çok iyi
İsim: A** Ç**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: Kargo çok az geç geldi gayet özenli paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: Tuğçe N. S.
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel kutulu geldi ve steril paketle gönderildi tavsiye edilir hızlı kargo teşekkürler
İsim: S** Y**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Gayette memnun kaldık babam için almıştık saçları için
İsim: F** G**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: gayet korunakli ve sağlam geldi, umarim işe yarar
İsim: Ş** E**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Kafa derisine uygulanan masajla güzel bir destek sağlıyor, her kele lazım
İsim: A** E**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel hazırlanmış
İsim: İ** M**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Hiç zararı olmadı 3 kere kullandım. Yüzüme uyguladıktan sonra serum nemlendirici kullanıyorum ertesi gün pırıl pırıl oluyor.
İsim: H** G** K**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Güzel beğendim kuzenime almıştım
İsim: E** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: 0 acı var çok güzel ve kutusu ile gelmiş çok ozenmisler teşekkür ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Kutuda geliyor gayet güzel
İsim: İ** D**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: mükemmel💯❤
İsim: ışıl a.
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: temiz ve özenli paketleme için teşekkürler😍🫧🌙☀ ben yanında bir de masaj için taş da sipariş ettim, 🌻
İsim: Şeyda K.
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: kutusunda geldi cok guzel,sac icin almistim amma pek hiss edilmiyo,yuz icin daha uygun olur
İsim: V** A**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: saç çıkmasına yardımcı olduğunu söyledikleri için aldım, kutuda olması çok iyi , işe yaradığını düşünüyorum.
İsim: Y** A**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: kesinlikle tavsiye ederim
İsim: k** k**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Ürün 2 günde elime ulaştı. Güzel ürün. Teşekkür ederim
İsim: C** T**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Elime sorunsuz ve kısa sürede ulaştı, güzel paketlenmişti fakat kesesi yoktu
İsim: H** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: çok beğendim oldukça güzel örün
İsim: G** N**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: teşekkür ederim ❤
İsim: N** G**
Tarih: 06 Haziran 2023

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Yüz ve saç İçin kaç mm kullanmalıyım
Cevap: Merhabalar 0.5mm kullanabilirsiniz efendmm

Soru: merhabalar saç cilt için demişsiniz. hem saç hemde cilt için aynı anda kullanabiliyor muyuz. bir de kaç mm gelir. şuan stoklarınızda ne var. ben 1mm rica ediyorum cilt kırışıkları için kullanmak niyetindeyim alın kırışıkları için 1mm tavsiye ediyorlar. doğru mudur bir de kullandıktan sonra bu doğal içerikli yağlar kullanmak gerekliymiş.
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, evet kullanabilirsiniz. 1mm gönderilmektedir.

Soru: Merhaba elinizde kaç mm var ?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri Departmanından Emine, şuan 1mm

Soru: merhaba 1 mm dermaroller almak istiyorum sizin ürününüz kac mm
Cevap: Merhabalar 0.5 yada 1mm arası efendim

Soru: görselde 720 iğneli ve 0,5 ölçü veriyorsunuz ama ürün açıklamasında 500-900 iğneli yazmış millete 0,75 göndermişsiniz.Hangisi doğru bunların?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, Dediklerinizin hepsi doğru. tamamen stok durumuna göre gönderilir. 0.50 , 0.75 , 1mm

Soru: Merhaba işlem sonrası roller nasıl temizleniyor
Cevap: Merhabalar yıkayabilirsinz efendim

Soru: kaç mm istediğimize göre mi gönderiliyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri Departmanından Derya, karışık gelmektedir. Sevgiler

Soru: Merhaba ürünü satın alıcam ama kullanılmamış temiz istiyorum. yorumlarda saçlı çıkmış diye yazanlar olmuş öyle gelmezse sevinirim
Cevap: Merak etmeyin efendim.

Soru: vücut catlaklari icin kac mm almam gerekir
Cevap: Merhabalar bu ürünü almanız yeterli olacaktır.

Soru: kaç mm acaba şuan stoktakiler
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, 1mm efendim.

Soru: efendim uzun uzun die yazmanıza gerek yok 1mm mi acaba bu
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri Departmanından Derya, yarın yazarsanız kontrol edip bilgi verebilirim

Soru: Stokta şu an kaç mm var?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Pelin, 0.5 , 0.75 yada 1mm efendim

Soru: Sakal için kaç mm. Roller kullanmalıyım?
Cevap: merhabalar kullanabilirsiniz.

Soru: ürün nasıl kullanılıyor
Cevap: Dermaroller aletini cildinize uygularken dik bir şekilde tutmalısınız. Her bir bölge üzerinde yıldız çiziyormuş gibi yaklaşık 10 defa başlığı ileri ve geri olarak hareket ettirmelisiniz. Serumu uygulama öncesi, sonrası veya uygulama sırasında kullanabilirsiniz. İşlem sırasında minik kanamalar meydana gelebilir.

Soru: merhabalar ürün tam olarak ne işe yarıyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Hazal, dermaroller özelliklerinin hepsini kapsamaktadır.

Soru: 1 mm göndermişsiniz 0.75 ya da 0.5 demiştiniz.
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, 1mm dışında şuanda ürünümüz yok

Soru: Sakal için uygun mu?
Cevap: Merhabalar tabii ki de uygun efendim

Soru: 1 mm var mı
Cevap: Değerli müşterimiz 0.5mmdir.

Soru: 1 ml lik istiyorum seçeneklerde göremedim
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri Departmanından Derya, seçenek olarak işaretleyemezsiniz tamamen stok durumuna göre gönderilir

Soru: merhaba kaş güçleştirmek için etkilimi?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhabalar, Ben Müşteri ilişkileri departmanından Elif, saç, sakal ve cilt için faydalıdır. kaşlar için bir etkisi yoktur.

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli Ürüne Ait Fotoğraflar

Dermaroller Saç, Yüz, Vücut Masaj Aleti, Yenilenmiş Iğne Titanyum Uçlu 720 Iğneli En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Halide Kozmetik 0 14

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü