Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Alınır Mı ?

Handan

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
35
Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası En Düşük Fiyat Nerede?
Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Şu Anki Fiyat Aralığı 552.23 Tl'den Satılmaktadır.

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 688 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Ürün Özellikleri

Stilinizi Yükseltin: Şık Krem ve Kahverengi El Çantası
Krem ve Kahverengi El Çantamızın lüksünü yaşayın; bu gerçek bir başyapıt, kalbinizi fethedecek ve tarzınızı yeni zirvelere taşıyacak. En ince detaylarına kadar titizlikle işlenmiş bu çanta, zarafet ve fonksiyonelliğin mükemmel bir birleşimidir.>İçinizdeki Moda Tutkununu Ortaya Çıkarın
Bu büyüleyici el çantası ile yüksek moda dünyasına adım atın; sofistike ve zarif bir stil sunar. Krem ve kahverengi renk kombinasyonu, zamansız güzellik katarak her kıyafete uyum sağlayan çok yönlü bir aksesuar haline gelir. İster şık bir etkinliğe katılın, ister rahat bir gezintiye çıkın, bu çanta görünümünüzü zahmetsizce tamamlayacak ve tüm dikkatleri üzerinize çekecektir.>Kusursuz Kalite, Eşsiz Dayanıklılık
%100 suni deriden üretilen bu el çantası, kaliteye olan bağlılığımızın bir göstergesidir. İnce işçilik, her bir dikişin mükemmel olmasını sağlayarak çantanın uzun ömürlü olmasını garanti eder. Bu çantayla yanınızda, zamanın testine dayanacak güvenilir bir aksesuara sahip olduğunuzu bilerek her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.>Düzenli Kalın, Şıklığınızı Koruyun
Geniş iç cep sayesinde bu çanta, tüm ihtiyaçlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Artık anahtarlarınızı veya telefonunuzu bulmak için çantanızı karıştırmaya son; her şeyin yerli yerinde olduğu bir düzen. 110 cm uzunluğundaki kayış ve 43 cm'lik düşme mesafesi, çantayı omuz çantası veya çapraz çanta olarak kullanmanıza olanak tanır, böylece ekstra rahatlık sağlar.>Teknik Detaylar:Malzeme: %100 suni deriUzunluk: 27 cmGenişlik: 10 cmYükseklik: 20 cmİç Cep Sayısı: 1Uzun Kayış Uzunluğu: 110 cmDüşme Mesafesi: 43 cmRenk: Krem ve Kahverengi
Stilinizi yükseltmek ve bu zarif el çantasıyla dikkat çekmek için hemen sipariş verin. Lüks ve fonksiyonelliğin mükemmel birleşimini keşfedin!>_x000D_

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Lucky Bees Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası ürününü 552.23 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Ürünü Kullananların Görüşleri
552.23 Tl ye satışta olan Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
688 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Normal de yorum yapan bir tip değilim ama bu çantaya bayıldım. kalitesi mükemmel. mutlaka çanta da bu markaya şans vermelisiniz. ayrıca mor çatıya destek olduğunuz için teşekkür ederim. bol kazançlar 🙏
İsim: R** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ekim 2023
Satıcı: Lucky Bees

Yorum: Çok güzel bir çanta özel çanta poşetiyle geldi bayıldım
İsim: M** İ**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Beden:Standart

Yorum: Anneme aldım çok güzel
İsim: E** K**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: gerçekten çok güzel paketleme den de memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: A** B**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün kalitesi Dokusu çok güzel kullanışlı hem klasik hem spor kargo hızlı geldi paketlenmesi harika fiyat çok uygun böyle beklemiyordum gönül rahatlıgı ile alabilirsiniz.
İsim: g** g** y**
Beden: 27 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel duruyo kalıtelı begendım
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim derisi yumuşacık buladar güzel beklemiyordum vallahi çok beğendim çevremede önereceğim. Satıcıya teşekkür ederim işinizi çok güzel yapıyorsunuz.
İsim: N** A**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Çok şık bir çanta. Tamamlayıcı bir parça, ister klasik ister spor olsun fark etmez her kombine uyarlanabilir. Derisi yumuşacık, paketleme ayrıca çok çok özenliydi. Yalnızca biraz deri kokuyor onu da birkaç gün havalandırdım koku kalmadı. Satıcıya özeni için teşekkür ederim :)))))
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: kargo ve paketleme çok özenliydi çanta çok güzel ünlü markanın muadili gibi derisi yumuşacık ve çok kullanışlı boyutu da gayet iyi indirimden almıştım şu an fiyatı iki katı olmuş
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: Satıcıya teşekkür ederim çok kaliteli şık bir ürün iyiki almışım bu fiyata kaçmaz bir ürün
İsim: S** T**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Annem için aldım, gayet kaliteli
İsim: B** A**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: harika bir çanta kardeşime hediye aldım çok beğendi ben de kendime alayım dedim ama tükenmiş 😔
İsim: G** A**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Hayırlı günler Azerbeycandan Selamlar çantaya bayıldım çokkkk güzel çokkk kaliteli çokkk şeker boyutu küçük ama böyle olması onu çok şık gösteriyo. Notunuz çok duygulandırdı çok teşekkür ederim bir kadın olarak❤
İsim: Ayisha A.
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Çantanın kalitesini çok beğendim. Tavsiye ediyorum çok şık
İsim: E** B** K**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel olmuş teşekkür ederim
İsim: H** B**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Çok şık çevremdeki herkes çok beğendin gören alıyor bundan
İsim: S** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Super bir çanta kaliteli beğendi her kesde görmediyim çanta Azerbaycana geldi çox güzel pokete koymuşdular .tşk ederiz .
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim çok kaliteli indirimli aldım yeri derisi felan gayet iyi torbası ile gönderildi
İsim: S** E**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Çox keyfiyyətlidir. Anama almışdım. Dəhşət
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Gayet kaliteli. Paketleme çok iyiydi. Teşekkürler.
İsim: H** K**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Harika bı çanta.Havalı ve uygun fiyatta bir çanta arıyorsanız kesinlikle bu o çanta renk kalite aski uzunluğunun ayarlanabilmesi de cabası
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: bu nasl zarif ve kaliteli bir çanta çok beğendim kesinlikle satıcıdan yeniden alışveriş yapacagm
İsim: G** A** T**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Kalitesinden şüphem olmayan bi marka çok hoş ve kullanışlı kurtarıcı bi çanta
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Hediye aldım çok beğendi kaliteli
İsim: H** T**
Beden: 22 Ekim 2023

Yorum: bayıldıgım bir marka herşeyi çok güzel
İsim: n** s**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Çok iyi bayıldım.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Gerçekten çok şık bir çanta çok beğendim sadece bana biraz sağlam değilmiş gibi geldi umarım uzun ömürlü olur
İsim: Y** n** K**
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel bir çanta,derisi dokusuna bayıldım boyutu ne büyük , ne de küçük tam istediğim gibi geldi 🥳sonbahar - kış çantası tam 👜🤍🍂🥥
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Boyutu ideal. Sert bir çanta gibi duruyor görselde ancak derisi yumuşacık ve aşırı kaliteli duruyor. Ben çok beğendim. Teşekkürler
İsim: K** N** Y**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Mükemmel bir çanta
İsim: S** G**
Beden: 07 Ekim 2023

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bilgi Yok

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası Detaylı Fotoğraflar

Desenli Iç Cüzdanlı Kadın El Ve Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü