Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Alanlar Memnun Mu-

Gulnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Şu Anki Satış Fiyatı 693.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2 .

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Ürün Hakkında Bilgi

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Ürününün Satıcısı, Mmctech Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli ürününü 693.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Kullanıcı Yorumları
693.0 Tl ye satışta olan Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.2

Yorum: kızım için aldım çok mutlu oldu
İsim: S** B**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mmctech

Yorum: kizima aldim çok sevdi kulakları yaniyor renkli
İsim: **** ****
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: oğlum gerçekten💕 çok mutlu, teşekkür ederim
İsim: G** S**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Satıcıya teşekkürler
İsim: H** T**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Fotoğraf makinesinin şarj performansı gerçekten çok kötü. Fotoğrafkalitesini az çok tahmin ederek almıştım gerçi ama yine de beklentiminbile altında geldi. Yeğenim için almıştım, kulaklık daha çok iş gördüdiyebilirim. Sonuç olarak üzdü 👎🏻
İsim: H** A** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Özensiz paketleme ürün resmen açık geldi ben bu ürünü hediye almıştım bukutu ile nasıl hediye edebilirim ki kulaklık mavi dedik pembe gelmişyani bir hediye alıyım dedim yazık gerçekten
İsim: Sercan o.
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: idare eder
İsim: M** M**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Şarjı çok iyi dayanmıyor ve fotoğraf kalitesi çok iyi değil. Ama fiyatperformans olarak alınabilir 3,5 yasındaki yeğenim gayet mutlu oldu.
İsim: S** K**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: tek sorunu hiç bir şekilde şarj almıyor ve calısmıyor kapanıyor iade
İsim: y** y**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Şarjı çok çabuk bitiyor
İsim: b** t** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Temmuz 2024

Yorum: Kamera fena değil,şarjı çok dayanmıyor.Fotoğraflar ortakalitede.Kulaklık güzel,ışıkları da iyi,fakat şarjı çabuk bitiyor.
İsim: M** Ş**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Ürün bozuk çıktı. Ama sarıcı hemen iade etti parasını. Ekran resimdekigibi ise bozuktur.
İsim: e** T**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok kötü ben normalde kötü yorum yapmayi sevmem ama baskainsanlarda kanmasin. aldik 2 gun sonra şarjı 5 dk bitmeye başladıkutusunu atmamış olsak iade edecektim. kulaklikta radyo var deniyor amaradyo full cızırtı hic bir kanal cekmiyor. çocuğu telefondanuzaklastirmak istedik dinlemek icin yine telefon kullanmasi gerekti.işin özü kardeşim iki urDevamını Oku
İsim: ilker y.
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Fotoğraf makinasının şarjı çok çabuk bitiyor.1 amperlik şarjladoldurdurun yazıyordu satıcının cevaplarında ona rağmen 10-15 dakika enfazla kullanılıyor.hiç beğenmedim👎🏻
İsim: Ö** U**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: merhabalar aldım ben ama kulaklığın ışığı yanmıyor??
İsim: Ö** Ç** a**
Tarih: 26 Aralık 2023

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Merak Edilen Konular

Soru: Fotoğraf makinesini mavi kulaklığı pembe gönderebilir acaba
Cevap: Maalesef efendim set şeklin de geliyor

Soru: Fotoğraf makinasını 1 amperlik şarjla şarj ettiğim halde şarjı en fazla 10-15 dakika sürüyor.neden???
Cevap: efendim daha yğksek bir adaptörle şarj edin lütfün

Soru: merhaba fotoğraf makinesi bataryası kaç mAh? ne kadar sürede şarj olur ortalama be kadar şarj gider. yorumlar korkutucu 5 dk 15 dk falan diyorlar
Cevap: Efendim ortalama süresiz 1 saat kadar kulanılır

Soru: merhabalar kameranın özellikleri ve boyutunu ogrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar efendim özellikler açıklama kısmın da hepsi yazıyor

Soru: 2 tanemi geliyor yaninda sd kart 2 tane 8 șeklinde?
Cevap: 8gb sd kart geliyor bir kulaklık ve bir fotoğraf makinesi efendim

Soru: Kulaklık bluetooth lumu?
Cevap: Evet efendim

Soru: samsung un bütün modellerine uyuyormu

Soru: içerisinde oyun mevcut mu acaba

Soru: video çekebiliyormu ve resim bastıra biliyormu
Cevap: Hayır efendim video çekiyor hafıza kartına kaydediyor

Soru: ikitane aldık paketleme dikkat edilirse sevinirim inşallah ekrendekigibi gelir
Cevap: Tabi efendim memnuniyetle

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Aras kargı efendim

Soru: malesef dugmelerin olduğu yerde ki ışık yanıyor ancak kulakları yanmıyor
Cevap: Efendim tüm düğmelerin orta kısmı

Soru: genelde 16 GB uyumlu diyor satıcılar. 8 GB uyumlu olmaz diyorlar ama. Ben sorun yaşamam değil mi
Cevap: Hayır efendim uyumludur

Soru: pembesi gelecek mi tekrar stoga

Soru: Fotaraf makinesi video kaydı yapabiliyorumu acaba
Cevap: evet efendim

Soru: merhaba ürünümüz geldi ancak kulaklığa nasıl müzik aktaracağımı anlayamadik. bilgi verebilir misiniz rica etsem 🙏
Cevap: Efendim dilerseniz telefona bağlayın Bluetooth la dilerseniz sd kartla da dinleye bilirsiniz

Soru: boyna asmak için ipi varmı

Soru: gdgdhsgysysgs geri geri geri geri
Cevap: Sorunuz anlaşılmadı

Soru: merhabalar kutu içeriğinde boyna takmak için ip var mıdır?

Soru: 8gb kart fotoğraf makinesine uyumlumu? yoksa kulaklık için mi
Cevap: fotoğraf için efendim

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli Ürüne Ait Fotoğraflar

Dijatal Çocuk Kemerası Ve Rgb Kablosus Kedi Kulaklık Kiti 8 Gb Sd Hafıza Kartı Hediyeli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü