Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company En Düşük Fiyat Nerede ?

Ebru

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Satın Alır Mısınız?
Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Şu Anki Satış Fiyatı 174.98 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Gerçekten İyi Mi?

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında yaklaşık 242 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8 .

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürün Özellikleri

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürününün Satıcısı, DAXİS Sportwear Company Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company ürününü 174.98 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Yorum Ve Değerlendirmeler
174.98 Tl ye satışta olan Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
242 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8

Yorum: çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: S** A**
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: HZY MODA

Yorum: güzell fakat bi beden buyük alın.
İsim: E** f**
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün harika tam bedeninize göre alın
İsim: uğur p.
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: ..........
İsim: T** S**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: 2 beden büyük istedim tam oldu ürünü beğendim..
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ocak 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: bu ürünün başka rengi ve küçük bedenini almıştım.çol güzeldi.ona dayanarak tekrar aldım ama bunların kalitesini beğenmedim
İsim: d** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: fiyatina gore gercektne asiri iyi ben dandik bir sey bekliyodum 2 metre 110 kiloyum 6xl gayet guzel durdu alabilirsiniz
Tarih: 08 Aralık 2023
Beden: Boy:200cm

Yorum: küçük geldi
İsim: N** c** y**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel ve yumuşacık
İsim: Seyran S.
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: çok rahat bı giysi
İsim: B** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: F/p olarak memnun kaldık öneririm sağlam geldi.
İsim: T** Ö**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: M beden sipariş etmiştim S geldi ve siparişimden haftalar sonra elime ulaştı, önermiyorum
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: rahat ve kullanışlı fiyatına göre çok iyi
İsim: B** G** k**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Beğendim 👍
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok beğendim tavsiye ederim
İsim: M** M**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: gayet iyi oldu sorunsuz geldi teşekkür ederim
İsim: T** K**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Güzelll beğendim tam bedeni alın
İsim: e** ç**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: Çok iyi geldi beğendim sağlam
İsim: B** A**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürün elime ulaştı baya kaliteli tavsiye ederim
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: harika bir ürün
İsim: F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Kasım 2023

Yorum: Kumaşı gayet güzel beklediğimden iyi
İsim: B** Ö**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: ürün güzel ama küçük geldi kalıbı dar daha büyüğünü sipariş edicem üzgünüm
İsim: h** ö**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: ürün kumaşı çok kaliteli değil ama gündelik kullanım için uygun duruşu güzel ama kalıp biraz küçük bedeninizi almanızı öneririm
İsim: T** Y**
Tarih: 17 Şubat 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: güzel kaliteli çok beğendim özenli kargo
İsim: G** Y**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok iyi geldi
İsim: g** p**
Beden: 11 Haziran 2024

Yorum: Tam bir fiyasko,ne beden uyumlu ne de kumaş
İsim: H** E**
Beden: 26 Mayıs 2024

Yorum: gayet guzrl
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: M istedim S geldi paranızı vermeyin.
İsim: H** K**
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: çok güzel kaliteli beğendim tavsiye ederim
İsim: D** M** D**
Beden: 20 Mart 2024

Yorum: fotoğraftaki kadar kaliteli değil üstüne M beden sipariş ettim S beden gondermisler.
İsim: Ö** T**
Tarih: 30 Ocak 2024

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 170 85 kilo?
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.70 56 kg
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.78 59KG ??
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: kışlıkmıdır
Cevap: Kışlık üründür

Soru: 1.76 58 kilo?
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.76 55 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - S - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 171 87 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -XXL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 1.76 75 kg ?
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.65 50 kg?
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1,73 58 kilo

Soru: tuylenirmi
Cevap: hayır efendim

Soru: 168 50kg????

Soru: 1.80 60 kg

Soru: 161 , 60 ?
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -L- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 192 110 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 6XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 3 iplikmi ürün
Cevap: 2 iplik içi polarlı kışlık efendim

Soru: 184 boy 79 kilo kaç beden
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 175 86kilo ?
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -4XL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 180 76 kilo?
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: eskiden aldığımda çok memnun kalmıştım tekrar alacağım 1.78 boy 100 kilo hangi beden alayim
Cevap: Değerli müşterimiz size - 4XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürüne Ait Resimler

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü