Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Tavsiye Eder Misiniz?
Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Şu Anki Fiyatı 174.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında yaklaşık 314 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürün Özellikleri

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürününün Satıcısı, DAXİS Sportwear Company Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company ürününü 174.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında Yapılan Yorumlar
174.99 Tl ye satışta olan Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
314 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: rahat ve güzel
İsim: s** B**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: HZY MODA

Yorum: Sakın almayın defolu geldi 2 yerinde yırtık var.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bir beden büyük alın
İsim: S** E**
Tarih: 22 Ekim 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: L beden aldım aşırı küçük geldi
İsim: g** u**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 2xl aldım, balaca oldu
İsim: N** Q**
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kuzenime aldım çok güzel kaldı
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Oğluma almıştım bir beden büyük almama rağmen dar geldi
İsim: G** Ö**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: 2xl sipariş ettim parmaklarım girdi ancak
İsim: A** Ç**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: 3xl sipariş verdim ama gelen xl gibiydi. Alacaklar bir iki beden büyük alsın
İsim: L** O**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: eşime aldım normal de m beden giyiyor l beden aldım cook dar yorumlarda 1 beden büyük alın denmiş bide paçalar ispanyoldan hallice begenmedim
İsim: M** E**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: xl istedim ama l geldi iade ettim
İsim: S** k**
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:XXL

Yorum: Xl sipariş verdim tükenmez kalem ile x yazılmış bir kez daha düşünün almak için
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: büyük beden diyorlar çocuk bedeni geliyor
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:4XL

Yorum: l beden 3xl etiketi var bedenler yanlis
İsim: m** a**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: L beden sipariş ettim fakat XL beden geldi
İsim: S** D**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: biz ürünü 2XListemiştik bize XL geldi
İsim: Hasan T.
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: bedeni olmadı maalesef iade
İsim: K** U** G**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Beden:6XL

Yorum: çok iyi rahat
İsim: Mehtap D.
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Boy:17cm

Yorum: Bedene göre küçük kardeşime verdim ama olmasaydı iade edilirdi
İsim: C** K**
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: 5 xl istedim ürünü etikette 5 xl yazıyor ama m beden maksimum likralı diyo ama likralıda degil ve paketleme de çok kötü
İsim: M** E**
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: bu ürünün başka rengi ve küçük bedenini almıştım.çol güzeldi.ona dayanarak tekrar aldım ama bunların kalitesini beğenmedim
İsim: d** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: 5 XL istedim 4XL geldi. Oğluma dar geldi tabi. İade edeceğim. Kumaşını da kaliteli beklemeyin normal penye kumaş gibi.
İsim: N** K**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: Büyük beden istememe rağmen küçük beden yollandı saçma yani böyle şeyler olacaksa neye burdasınız anlamadım
İsim: Ş** B**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: abime aldm ve begendi
İsim: Ö** K**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Küçük geliyor 2 beden büyük alın.
İsim: T** S** B**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: M sifariş etdim S geldi
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: igrenç bir malzeme kalitesi var renkler solgun kalitesiz. beden olarakda küçük 1 üstü şart
İsim: f** k**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: Kardeşim için hediye aldım çok beğendi aynısı geldi teşekkürler
İsim: İrem K.
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: rahat ve hareket kısıtlaması yok baskısı da sıcak suya karşı dayanaklı 10/10 denilebilir
İsim: H** b**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Yalnis olcu geldi.
İsim: Leyla E.
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Boy:161cm

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 1.66 105 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 5XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.88 109 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 5XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.80 100 kg ?

Soru: 172 boy 85?
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.82 104 kg

Soru: 1.90 120kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 6XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.70 65 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 170 82 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.83/ 64 kg ?
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 175 71-72 kg
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 192 kilo 85
Cevap: Değerli müşterimiz size - 4XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.77 100kg
Cevap: Değerli müşterimiz size - 4XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 178 90 kg?
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -4XL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 172 beden 75 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.75 105kilo

Soru: 180 boy 75 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -3XL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 1.70 boy 110 kilo hangi beden uygun

Soru: 173 boy 72 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -XXL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 180 cm 108 kg ?

Soru: 1.77 boy 91 kilo?

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürün Resimleri

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü