Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Melis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
508
0
0
Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Tavsiye Eder Misiniz?
Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Şu Anki Fiyatı 124.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Alanlar Memnun Mu?

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında yaklaşık 420 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7 .

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Teknik Detaylar

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürününün Satıcısı, DAXİS Sportwear Company Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company ürününü 124.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Kullanıcı Geri Bildirimleri
124.0 Tl ye satışta olan Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
420 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.7

Yorum: Ben fotograftakini siparis ettim sandım ama gri olan başka eşofman altı geldi....
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: HZY MODA

Yorum: fotorafi yalan
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: ben bu renk sipariş verdim giri geldi
İsim: H** Ö**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: ürün başka geldı çocuk eşofman geldı hıcde güzel degıl
İsim: d** k**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: fiyat performans ürünü.bir beden büyük alınabilir ben oğluma aldım oğlum zayıf olduğu için kalıbı güzel oldu ama boy biraz kısa (beden L)
İsim: B** B**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: güzel geldi beğendim teşekkürler
İsim: M** A**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Ürün gayet iyi ama alacağınız bedenin bir beden büyüğünü almanızı tavsiye ederim
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: 6xl istedim 5 xl geldi çok kötü
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:6XL

Yorum: ürün hızlı geldi babamı aldım tam yazlık güzel hepinize tercih ederim
İsim: Ö** A**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: 2 beden büyük istedim tam oldu ürünü beğendim.
Tarih: 16 Ocak 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: kalitesiz urun
İsim: H** A**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: bedenime tam uydu teşekkürler
İsim: A** B**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Ürün fotoğraftaki kalitede değil ve 2 beden büyük almanızı öneririm.
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Erkek aldım ama benim bedenim oldu kalıpları çok küçük
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Günlük kullanım için gayet iyi
İsim: Y** Ç**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: aynisindegil
İsim: b** k**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Xl istedim L geldi helalsiniz
İsim: S** T**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: bu ürünün başka rengi ve küçük bedenini almıştım.çol güzeldi.ona dayanarak tekrar aldım ama bunların kalitesini beğenmedim
İsim: d** Ç**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kaliteli beğendim
İsim: e** ç**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: beğendim güzel
İsim: Mehmet Ü.
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: Cok güzel kullanışlı kaliteli
İsim: Hülya C.
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: 👍👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤👍👍👍
İsim: İ** K**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: çok dardı ama göndermek istemedi. arkadaşıma hediye ettim. kumaşı ve tarsi çok hoş görünüyor. ama biraz daha kaliteli olbilirdi bence
İsim: Ö** D**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: güzel geldi
İsim: g** s**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün beklentimizi karşıladı
İsim: P** K**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: xl buysa s niz cocuklar ıcın falan sanırım kalıte olarak da gorseldekı urunle gelenın alaksı yok benzeyen tek şey baskısı ne kalıp ne kesım ne kalıte zerre alaksı yok kruumsal fatura ıel aldıgım ıcın de ıadeyle ugrasmak ıstemedım 250 ₺ için ucuz mal satıyorsunuz madem gercek fotoğrafını koyun da ınsanlar buna bakarak almasın
İsim: E** B** c**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: hızlı teslimat
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: buyuk olsundiye 3xl sectim lbeden olcusunde geldi
İsim: m** a**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: orta kalitede buyuk bir sey beklemeyin.
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: likralımıdır
Cevap: Kışlık içi polarlı efendim

Soru: pamuklumu ?
Cevap: mevsimlik efendim

Soru: 173 53 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -L- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 156 50 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - M - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -L- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: Ძააანა ცუდი ჩამოვიდა, თან მიახლივებულიც არააა
Cevap: DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ BU KONU HAKKINDA MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN YARDIM ALMANIZ DAHA DOĞRU OLACAKTIR ANLAYIŞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ

Soru: 175 65 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 180 boy 75 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: boy 190 kilo 130
Cevap: Değerli müşterimiz size - 6XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 185/93kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz size - 4XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: boy 183kilo 75
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -3XL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 165 55 kilo kaç beden olur

Soru: Boy 180 kilo 75 kaç beden
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 170 boy 75 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 184 boy 85 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA Biraz bol olsun isterseniz -4XL- beden terciğimiz taktir sizin efendim

Soru: 175-180 boy 75kg
Cevap: Değerli müşterimiz size - XXL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 183 boy 60 kg
Cevap: Değerli müşterimiz size - L - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 1.73 boy 60 kilo

Soru: 1.82 boy 80 kilo

Soru: 180 boy 68 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz size - XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Soru: 85 kılo 1.67 boy kac beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz size - 3XL - beden uygun olacaktır şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileği ile sağlıcakla kalın bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz HZY MODA

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company Görsel Galerisi

Dijital Baskılı Eşofman Altı Daxis Sportwear Company En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü