Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Ürün Alınmaya Değer Mi-

RengarenkSes

Bilgili
9 Ağu 2023
248
2
0
Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Alınmaya Değer Mi?
Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Anlık Fiyatı 349.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Detaylı Bilgi

_x000D_
Mini 1080p hd kamera çocuklar için dijital fotoğraf makinesi pembe mavi renk seçeneğiyle ürün tanıtımı & özellikleri: Ürün tanıtımı: Ekran 2.0 inç. Küçük, göz kamaştırıcı tasarım el daha rahat. Kolay kullanım tasarımı. Çocuk alışkanlıkları için daha uygun. Uzun bekleme, elektrik dolu. Oyuncak kameranın birden fazla işlevi vardır: Çocuklar fotoğraf çekebilir, dijital ses kayıtları, videolar yapabilir ve oyun oynayabilir. 5 farklı filtre efekti, 15 dahili fotoğraf çerçevesi efekti, çocukları meşgul tutmak için yaratıcılıklarını en iyi hale getiriyor. ?çocuklar için mükemmel? Küçük eller için kompakt, her yerde taşımak için uygun, ambalaj taşınabilirlik için dayanıklı bir kordon dahil, çocuklar için mini kamerayı boynuna asmak için tasarım. Kazara damlalar için güçlü vücut. Çocuklar tarafından kontrol edilmesi ve fotoğraf çekilmesi kolaydır. ?çocuk dostu ve sağlam? Çevre dostu yumuşak silikon toksik olmayan malzeme, koruyucu darbeye dayanıklı kabuk, çocuklar için dayanıklı ve güvenli, onlara fotoğraf çekmek veya çocuk kamera ile video kaydetmek için rahat bir yol sağlar. Çocuklar için daha iyi kayıt mutlu bellek , 16gb hafıza kartını dahlli ve şarj edilebilir lityum pil destekler, sadece anahtar anahtarını açın, daha sonra fotoğraf çekme eğlencesinin tadını çıkarabilir, çocuk için kullanımı kolaydır. Önemli ipucu: Ücret yetişkinler veya yetişkinlerin monitörü altında kullanılmalıdır. Bir doğum günü, karne ve yeni yıl hediyesi olarak harika bir hediye, görünüm moda ve güzel, isteyebileceğiniz tüm aksesuarlarla geliyor ürün özellikleri: Lcd: Tft2.0 inç lens: Lens 1g 3 p odaklama aralığı: 0.5 m-Sonsuz: Yakınlaştırma: 4x dijital zoom sahneler: Otomatik, gece portresi, gece manzarası, manzara, spor, parti, plaj: Fotoğraf çerçevesi: Destek görüntü boyutu: Biçim: Jgp tanımı: Vga ? 1m ? 2m ? 3m ? Video: Format: Avı boyutu: Qvga, vga ?, 720p ? 1080p kare hızı: 30fps çekim devam: Açık/kapalı: Yakalama modu: Kapalı, 2 saniye, 5 saniye, 10 secon beyaz blacnce: Otomatik, gün ışığı, bulutlu, akkor, floresan: Flaş: Otomatik, flaş açık, anti-Kırmızı göz, flaş kapalı keskinlik: Standart görüntü kalitesi: Süper ince/ince/standart otomatik kapanma: Otomatik kapanma: Dil: Çoklu dil (çince, ingilizce, japonca, korece, rusça ve benzeri): Pil: 600 mah: Arayüz kartı: Maximum16gb tf kartı not: Paket içeriğinde sd kart yoktur. Paket içeriği: 1 adet mini çocuk kamerası , 1 adet usb şarj kablosu, 1 adet taşıma boyunluk, 1 adet kullanım klavuzu. _x000D_
_x000D_
Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. _x000D_
_x000D_
Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. _x000D_
_x000D_
Incelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. _x000D_
_x000D_
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. _x000D_
_x000D_
Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. _x000D_
_x000D_
Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. _x000D_
_x000D_
Incelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. _x000D_
_x000D_
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. _x000D_
_x000D_

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Ürününün Satıcısı, resolut Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie ürününü 349.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Yorumlar Ve Değerlendirmeler
349.0 Tl ye satışta olan Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Çok güzel çok beğendim ve kullanışlı ben süsledim sizdesüsleyebilirsiniz 10 numara 💖
İsim: A** Ö**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEVAPORT

Yorum: kardeşime karne hediyesi olarak aldım çok beğendi
İsim: D** G**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Hediye olarak aldım. çok beğenildi
İsim: B** Ü** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: çocuklar eğleniyor ama bellek alınmalı
İsim: A** A**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Kızım çok begendi
İsim: F** D**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: güzel çocuklar için ideal
İsim: d** i**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Satıcı: indirimhanem

Yorum: Guzel saglam geldi 3 yasında cocuklar için kullanıma yeter goruntukalıtesı olarak
İsim: M** Y**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Harika bir ürün tavsiye ederim
İsim: Ü** Y**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: C** Ö**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: benzer bi urunu almistim çok dqndik geldi tüy gibi biseydii iade ettimbunu aldim bu daha iyi diğerinden ağır alırken hepsi aynı gibi gorunuyorama değil sd kart takilabiliyor kartin cipi yukarida olqcak sekildetakin ben baya ugrastim algilamadi en sonun da buldum nasil olacaginiyazayim istedim.yani isiga karsi guzel cekmiyo zqten aman aman biperformDevamını Oku
İsim: E** G**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: kızım çok begendi
İsim: G** A**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel
İsim: Z** Y**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: kızıma aldım çok dandik tavsiye etmiyorum bebeklere olabilir
İsim: M** G**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: kızım çok beğendi tşkler
İsim: E** D**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: Kaliteli ürün.
İsim: İ** A**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Gayet başarılı…
İsim: İsmail y. D.
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: çok beğendik çocuklar için gayet iyi severek kullanıyorlar
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: beklentiniz çok yüksek tutmayın eh işte
İsim: E** G**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: İnanılmaz birşey bu çok tatlı şarjı da iyi gidiyor
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: içinde fatura olmaması can cikici oldu bunun dışında ürün sorunsuz geldi
İsim: T** K**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: çocuk çok beğenmiş elinden düşmüyor teşekkür ederiz
İsim: D** K**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: çok sevdikkk aşırı tatlı içinde oyun da var biz çok çok sevdik inşallahuzun ömürlü olur
İsim: mine ö.
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Haziran 2023

Yorum: Paketleme ve kargo gayet iyiydi.afet bölgesinde olmamıza rağmen kargohızlıydı.bazi yorumlarda şarjı 5dk bitiyo yazmışlar ama çok daha fazlabi saate yakındır takılıyorlar bitmedi.ama hafıza kartı alınması şart
İsim: f** g**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: iyi guzel.urundur
İsim: A** K**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Hafıza kartında çıkmadı Şarjı 5 dakikaya bitiyor çok donuyor görünüşübeğendik ana üzüldük de
İsim: S** U**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: SD kart takmak gerekiyor kartsız iki foto falan çekiyor. oyalayıcı güzel ürün
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Çözünürlüğü idare eder kızıma oyalansın diye aldım oyun var tek sorunşarjı çabuk bitiyor
İsim: A** S**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: çok iyi çok güzel görüntü kalitesinin kötü olması daha vintage bi havakatıyor en beğendiğim kısım da bu kameradayken alt üst tuşlara basıncada filtreler çıkıyor
İsim: D** Y**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: Bayaa eğlenceli . İçinde hafıza kartı olmaması eksi bir avantaj amatavsiye ederim
İsim: R** Y**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Ürün güzel çocuğum çok sevdi oyle yüksek hd beklemeyin en büyük sorunusarjı çok çabuk bitiyor.
Tarih: 14 Ocak 2024

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhabalar Bilgisayarım yeni nesil olduğu için SD kartı takma yeri yok. kamerayı şarj kablosu ile bilgisayara bağladığımız da SD kart açılıyor mu ?
Cevap: merhaba hayır acılmaz takılması gereklidir

Soru: Sd kartını ayrı olarak satıyor musunuz
Cevap: MErhabalar , evet efendim.

Soru: merhaba renk mavi seçme şansım varmidir
Cevap: Merhaba bu pembe efendim mavi ilanıda mevcut ordan alabilirsiniz

Soru: SD yanın'da veriyorlar mı?
Cevap: Ayrıca almanız gerekiyor efendim

Soru: pembe renk lütfen
Cevap: Pembe renk olarak gönderilecektir efendim

Soru: ön kamera var mı?
Cevap: merhab ahayır mevcut değildir.

Soru: Hafiza kartli olan varmi yaninda
Cevap: Merhabalar , ayrıca alabilrsiniz efendim.

Soru: Bulamadım sayfanızda ne diye geçiyor acaba
Cevap: https://www.trendyol.com/nextbuy/16-gb-everon-micro-sd-kart-veri-aktarimi-depolama-hafiza-karti-tum-cihazlara-uyumlu-adaptorlu-memory-p-810978311?boutiqueId=61&merchantId=825484&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: hangi kargo acaba
Cevap: Trendyol express ile efendim

Soru: fotoğraf çektiğimiz de mini Bi fotoğraf çıkıyor mu makineden kağıt halinde
Cevap: Merhaba efendim Hafıza kartı ile alırsanız aktarabilir ve çıktıda alabilirsiniz

Soru: Vintage çekim yapıyor mu?
Cevap: Merhaba malesef efendim..

Soru: 1.soru:içinde hafıza kartı varmı acaba 2.soru:ve fotoğraf çektiğimiz zaman elimize geliyormu kart şeklinde ?
Cevap: merhaba hafıza kartı yoktur cektiğiniz zaman baskı yapmaz yapan model sayfamızda mevcuttur dilerseniz bakabilirisniz.

Soru: Merhabalar müzik nasıl ekleniyor acaba?
Cevap: Merhabalar , müzik eklenmiyor efendim.

Soru: Kolay gelsin ürünün boyun askı aparatı kutu içerisinde var mı ? Bir de SD kart içerisinde mevcut mu ?
Cevap: ürün şarj kablosu ve askı aparatı ile birlikte gönderilir hafıza kartı kutu içeriğinde yok birlikte al seçeneği ile daha hesaplı olarak satın alabilirsiniz

Soru: Merhaba kaç tane fotaraf çekiliyor ve ayriyeten çekmesi için almamız gerekiyor mu
Cevap: Merhaba hafıza kartı şarttır efendim

Soru: Öb kamerası bulunuyormu acaba
Cevap: merhaba hayır tek kamerası mevcuttur

Soru: merhabalar renkli fotoğraf çıkarıyor mu
Cevap: Merhaba efendim birlikte hafıza kartı da alırsanız aktarıp o şekilde çıktı alabilirsiniz

Soru: yaninda sd kart veriyormusunuz
Cevap: hayır ayrıca alınması gereklidir

Soru: Hafıza karti varmi
Cevap: MErhabalar , ürün içinde yok ayrıca almanız gerekir.

Soru: ön kamerası var mı
Cevap: hayır mevcut değildir.

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie Detaylı Fotoğraflar

Dijital Fotoğraf Makinesi Mini Çocuk 1080p Hd Kamera Selfie En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü