Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm En Düşük Fiyat Nerede ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
596
0
0
Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Satın Alır Mısınız?
Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Şuanki Fiyatı Ne Kadar 2699.0 Tl'den Satılmaktadır.

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Hakkında yaklaşık 196 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Detaylı Bilgi

_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Kodgem Straight Kişisel Duruş Antrenörü duruşunuzu hayat boyu iyileştirmenin en basit, en hızlı ve en doğal yolu olan STRAIGHT ile tanışın STRAIGHT, duruşunuz bozulduğu zaman sizi küçük titreşimler ile uyaran giyilebilir bir cihazdır. Ayrıca gün boyu duruşunuzu takip eder ve mobil uygulaması sayesinde gelişiminizi grafiksel olarak görüntülemenizi sağlar. Sağlıklı ve dik bir duruş her zaman özgüven işaretidir. Ancak duruşunuz yalnızca dış görüntünüze değil, fiziksel ve mental sağlığınıza da etki ediyor. Gün içinde kötü bir postürle dolaşmayı alışkanlık haline getirdiğimizde vücut fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde çalışmadığını belirten uzmanlar, kötü duruşun hiç fark etmediğimiz yan etkileri olduğunu söylüyor. Straight, burada devreye giriyor. Günbegün artış gösteren bu soruna en etkili çözüm yolunu sunmak için çalıştık ve bugün karşınıza KODGEM STRIGHT'i çıkardık. Gerçek zamanlı duruş takibi. StraightApp uygulaması ile gelişiminiz takip edebilir, cihazınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ayrıca sırt ve göğüs kaslarınızı geliştirebileceğiniz egzersizlerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz. Straight'i ; ofiste çalışırken, yürüyüş yaparken, kitap okurken, araba sürerken ve daha birçok yerde kullanabilirsin. Straight yapıştırıcıları hipoalerjeniktir. Çift taraflı olan bu bantların bir yüzeyi cihaza diğer yüzeyi cildinize yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Yapıştırmadan önce yapıştırılacak bölgenin kuru ve temiz olması önemlidir. Straight yapıştırıcıları saç veya terle yapışkanlığını yitirmez. Her bir kutunun içerisinde 11 adet yapıştırıcı gönderilmektedir. Bu yapıştırıcıların her biri cilde göre değişkenlik göstermekle beraber 3 ile 10 gün arasında dayanıklılık göstermektedir. Yapıştıcılarınız tükendiğinide tekrardan web sayfamız üzerinden uygun bir fiyata yeni yapıştırıcılar temin edebilirsiniz. >_x000D_
_x000D_

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Ürününün Satıcısı, Kodgem Straight Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm ürününü 2699.0 Tl'den Satılmaktadır.

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm En Son Yapılan Yorumlar
2699.0 Tl ye satışta olan Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
196 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Oh bee sonunda kurtuldum bu korseden :) Yıllardır duruş bozukluğum için korse kullanıyordum. Kaslarımı çok zorluyordu ve korseyi çıkarttığım an bir rahatlama yaşıyordum. Tesadüf bir şekilde bu cihazla karşılaştım ve yorumları okuduktan sonra denemek istedim. Öncelikle kullanımı aşırı rahat öyle ki sırtımda olduğunu unutuyorum bazen. Gün içerisindeDevamını Oku
İsim: N** d**
Tarih: 13 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kodgem

Yorum: Cihazı 13 yaşındaki oğlum için satın aldım. Telefon ve bilgisayar başında durmaktan son zamanlarda aşırı kambur durmaya başlamıştı. Duruş bozukluğunu farkettiğimiz an ne yapabiliriz diye düşündük. Ve internette bu cihazla karşılaştık. İnceleyip yorumlarıda okuyunca bir denemek istedik. Cihazın titreşim sesi duyulacak seviyede olmadığı için okulda dDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: kızım için aldım.Paketleme,kargo hızı ve ürün performansı güzel.Tavsiye ediyorum.
İsim: S** Ç**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Kargo sağlam geldi güzel paketlenmişti. Telefon uygulaması üzerinden de takip edilebiliyor. Eğik durunca titriyor. Titreşim sesi dışarıdan duyulabilir sessiz ortamlarda o yüzden evde tercih ediyorum. Yeni kullanmaya başladım umarım işe yarar.
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Kasım 2022

Yorum: Bir tane kızım bir tane de kendim icin olmak üzere iki tane aldim. Sabah kalkinca ilk isim takmak oluyor. meğer ne egik duruyor musum yillardir. ürün gercekten cok iyi bir icat. korse kullanmak istemeyen herkes icin harika bir ürün. gunumuzde herkeste olmali. Fakat ben gunde 2 + 2 toplam 4 bant kullanmak durumunda kaliyorum. Cunku cikarinca bir daDevamını Oku
İsim: f** p**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Duruş problemi için dört dörtlük bir ürünPostür bozukluğum var biraz daha ilerlerse bilinen kambura gidiş var. . Önce yorumlara baktım faydalı gibi gördüm ayrıca da yerli üretim olması da artısı destekleyelim düşüncesi ile sipariş verdim. Çok başarılı kambur durdukça dik dur diye biri gibi. İlk günden dayanılmaz sırt ağrım hafifledi.Fiyatı abartılDevamını Oku
İsim: GAMZE K.
Beden: 17 Ekim 2021

Yorum: Paketleme çok iyi kaliteli ürün. Ayrıca hediye yapıştırma bantı için mektup göndermişler. Kamburluk sorunu için günlük kullanıma çok uygun. Tavsiye ediyorum. Hediye jesti için de teşekkür ederim.
İsim: T** Y**
Beden: 13 Nisan 2023

Yorum: inanılmaz bir ürün üstelik de türk malı elinize sağlık daha önce korse kullanmıştım korse kolaltlarımı kesmişti bu ürün sizi sadece uyarıyor ve dik durmayı hatırlatıyor . muhteşem tek kelimeyle ... ayrıca gönderim ve ilgi 10 numara ...merak ettiğiniz sorular anında cevaplanıyor ilgiler tarafından teşekkürler...
İsim: s** o**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Ürünüm gelir gelmez hemen kullanmaya başladım,müthiş bir ürün;sen daha önce nerelerdeydin😊uygulamasını da indirip egzersizleri yapmaya başladım farkı hissetmemek mümkün değil.postüründen rahatsız olanlar mutlaka almalı,şiddetle tavsiye edilir
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Paketleme iyiydi.sabırlı olursanız alışkanlık kazanabilirsiniz dik duruş için.buna yardımcı olan bir alet.
İsim: B** G** Ö**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Kızım için aldım. Çok sık düşüyor. Ama işe yaradı.
Beden: 18 Eylül 2023

Yorum: Keşke daha önce alsaymışım duruşumu düzeltti takmadığımda bile sürekli dik duruyorum artık kesinlikle tavsiye
İsim: T** G** ö**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: Bu cihazi alirken cok tereddutlerim vardi bu kadar paraya yazikmi ediyorum diye 40 yasindayim kambur duruyorum ve bu problemim icin bir cozum yok saniyodum harika bir urun yaan muhendislere firmaya tesekkur ederim gercekten ise yariyor tum gun senin dik durmani sagliyor ve kendine olan guvenin geri geliyor verilen paraya kesinlikle deger bir urun.
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: hediye gelen günlük yapıştırıcılar teşekkür ederim, çok güzel ürün
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: İnanılmaz güzel bir ürün! Çok işe yarıyor. İki günde reflex olarak alışmaya başladım bile. Hediyeniz için de çok teşekkürler.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel paketlenmiş çok beğendim.
İsim: A** N** Ü**
Beden: 22 Ağustos 2023

Yorum: çok harika bir ürün herkese tavsiye ediyorum
İsim: Mustafa ç.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde elime ulaştı. Sıkı bir şekilde paketlenmişti. Kutu içerisinde çıkan kullanım kılavuzunu okuduktan sonra uygulamayı indirdim. Uygulamayı tam anlayabilmek için satıcıyla iletişime geçtim. Satıcı oldukça ilgiliydi. Cihazı uygulama olmadan da kullanabilirsiniz. Mobil uygulamadan ayarlanan birçok özelliği cihaz üzerinden ayarlayaDevamını Oku
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: Ürün çok güzel bir şekilde paketli elime ulaştı kullanmaya başladım daha sonra kullandıkça yorum yapacağım
İsim: S** K**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: müthiş bir ürun kullanimi cok pratik oğlum icin aldım artık dik dur diye uyarı yaomıyorum teşekkurler
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: Urunun aldim. Deneyecegim. Paketlemesi guzedi, kaliteliye benziyor
İsim: V** T**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Ürün çok güzel. Bir de uyku moduna girmese kullanmadığınızda çok daha iyi olacak. Çözüm için şirket ilgileniyor kargo ile gönderiyorsunuz uyandırıp yeniden size gönderimini sağlıyor. ürününün arkasında bu güven oluşturan bir durum. ama bence bu uyku moduna girmesinin önüne geçilmesi ve bu konuda geliştirilmesini öneriyorum. YORUMUMU GÜNCELLİYORUM:Devamını Oku
İsim: Tuğçe G.
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: Memnunum, öneriyorum, tşk.
İsim: Muharrem Ç.
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: Üren çok güzel satış sonrası destek çok güzel
İsim: F** K**
Beden: 17 Temmuz 2023

Yorum: Hızlı kargo,çok güzel paketleme yapışmış:) hediye yapıştırıcılar için de 🙏 şu an şarjda..deneme amaçlı taktım,duruşumu değiştirince hemen titreşim geliyor..işe yarayacak ;)
İsim: A** O** Ö**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: çok iyi bir uygulama ve Türk üretimi
İsim: s** g** d**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Çok işime yarıyor meğersem ne kadar kambur duruyormuşum gün içi. Şarjı 1 gün gidiyor. yapışkanı da 2 gün kullanabiliyorum.
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: Ürün elime 1 günde ulaştı güzel paketlenmişti.herşey açık açık anlatılmış kurulumu çok kolay oldu 10 dk içinde 4 kez uyarı verdi ne kadar eğik durduğumu o zaman farkettim.kullanımından sonra yorum güncelleyeceğim
İsim: A** D**
Beden: 23 Mayıs 2024

Yorum: 5 yıldızı hak ediyor. Kullanımı çok kolay, rahatsız etmiyor ve ciddi anlamda uyarıp posturunuzu düzgün tutturuyor. Almadan önce fiyatina değer mi, acaba diyordum, kesinlikle iyi ki almışım.
İsim: İ** Y** Ş**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Çok işe yarıyor. Kesinlikle tavsiye ederim :))
İsim: Ehsan E.
Tarih: 25 Nisan 2023

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba garantisi var mı günde kaç saat kullanmak gerekiyor
Cevap: Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresi boyunca ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde destek sağlayıp yaşamış olduğunuz sorunu çözmektedir. Günde 6-8 saat kullanmayı öneriyoruz. Düzenli kullanımda alışkanlık kazanacaksınızdır 🙌 Aklınıza takılan bir soru olursa bize her zaman sorabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba titreşim çarpıntı vs yapar mı yorumlarda var . Lütfen gerekli özen ile anlatabilir misiniz
Cevap: Merhabalar, Straight titreşiminin akıllı bilekliklerdeki titreşim ile bir farkı yoktur 🙌🏻 Eğer kalp rahatsızlığınız varsa uzmanınıza danışmanızı tavsiye ederiz👍🏻 Aklınıza takılan bir soru olduğunda bizlere her zaman yazabilirsiniz 🙌🏻 Güzel ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gün içinde koltuğa uzandığımız anlarda sürekli uyarı mı verecek onu anlamdım
Cevap: Merhabalar, Straight kutusunda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaştığınız takdirde ekip arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede yardımcı olacaktır. Güzel ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba .B
Cevap: Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Soru: Ürünlerinize bayıldıık! Eminiz siz de bizim hizmetlerimize bayılacaksınız :) Detaylar (TyMedya Com)
Cevap: Merhabalar, ilginiz için teşekkür ederiz 🙌🏻

Soru: Merhabalar kızım 14 yaşında skolyoz rahatsızlığı var bu ürün yararı olur mu?
Cevap: Merhabalar, Straight duruşunuzu geliştirmeniz için tasarlanmış olan bir cihazdır. Duruşunuz bozulduğu zaman sizleri küçük titreşimler ile uyarmaktadır. Skolyozun bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bu konuda bir uzmanınıza danıştıktan sonra Straight’i kullanmanızı tavsiye ederiz 👍🏻 Aklınıza takılan bir soru olduğunda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz 🙌🏻 Güzel ve sağlıklı günler dileriz..

Soru: nasi takılıyor
Cevap: Merhabalar, Straight özel olarak üretilmiş olan hipoalerjenik yapıştırıcılar sayesinde sırtınızı yapışmaktadır 🙌🏻

Soru: Skolyoz hastalarının kullanımına uygun mudur?
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz. Straight özellikle kifoz(kambur duruş) için geliştirilmiştir. Fakat uzmanınız ile görüşüp skolyoz içinde kullanılabilmektedir.

Soru: nasıl yapıştırılır sırta
Cevap: Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Straight'i elimizin yetiştiği şekilde sırt bölgemize takıyoruz.

Soru: merhaba kodgemstraight com tr size mi ait?
Cevap: Merhabalar, evet bize aittir 🙌🏻

Soru: sagliga zararı var mi?
Cevap: Merhabalar, kalp rahatsızlığı olan bireylerin kullanmamasını öneriyoruz. Onun dışında Straight titreşiminin herhangi bir zararı yoktur. Akıllı bileklikler gibi düşünebilirsiniz 🙌🏻 Güzel ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Garantisi var gerçekten işe yarıyor mu çünkü baya pahalı bir şey teşekkürler
Cevap: Merhabalar, Evet ürünümüzün 2 yıl garantisi vardır. Ve %100 müşteri memnuniyeti ilerlemekteyiz. Eğer memnun kalmaz iseniz belirtilen günler içerisinde parayı iade garantimizde vardır. yaşayacağınız her türlü sorununuzda bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca memnun kalacağınıza inanıyoruz. Güzel ve sağlıklı günler dilerim…

Soru: Dus icin cikardigimizda, yeni yapiskan bant mi takmak gerekir, eskisi yine yapisiyor mu?
Cevap: Merhabalar, Straight yapıştırıcıları tekrar kullanabilir özelliktedir. 1 yapıştırıcının kullanıma ve kişinin cildine göre değişiklik gösteren kullanım süresi 3-10 gündür. Duş için çıkardığınızda Straight yapıştırıcısını tekrar kullanabilirsiniz. Ayrıca Straight'i çıkardığınızda Yapıştırıcı Koruma Kartını takarak, yapıştırıcıların verimliliğini arttırabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olduğunda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz..

Soru: Selam ben bu ürünü almak denemek isteyom eğer yan tepki yaparsa iyade etme şansım varmi
Cevap: Merhabalar, tabi ki Straight’i satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde çok rahat bir şekilde iade edebilirsiniz 🙌🏻

Soru: Merhaba, ürün kaç saatte şarj oluyor?
Cevap: Merhaba, Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kodgem Straight ürünü 1 saat 45dk da tam şarj olmaktadır.

Soru: Mrb duş alınca yapışkan çıkıyormu
Cevap: Merhabalar, straight’in duş alırken ve uyurken çıkarmanızı tavsiye ediyoruz 🙌🏻 Güzel ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ayarladım başarılı yazdı ama eğik durunca titretmiyor
Cevap: Merhabalar, default olarak süre 5 sn olarak gelmektedir bunu ana ekranda bulunan antrenör / gecikmesi süresini ve hareket aralığını 3-2 sn olarak ayarlayabilir misiniz? Titreşimininde açık olduğunu kontrol etmenizi rica edeceğim mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa bize her zaman yazabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz 🙌

Soru: Çocuklarda kullanabilir miyiz
Cevap: Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Çocuklar için herhangi bir kısıtlamamız yoktur. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz 🙌

Soru: Dik durmayinca otuyo mu uoksa titiriyo mu
Cevap: Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Straight cihazı siz eğik durduğunuz vakitlerde küçük titreşimler ile sizi uyarmaktadır. Dik durduğunuzda ise hiç bir tepki vermemektedir. Aklınıza takılan bir soru olursa bize her zaman sorabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz 😊

Soru: merhaba bu tutreşimlerin insan sağlığına zararı var mı? ben akciğer ameliyatliyim zararlı ise alamam
Cevap: Merhabalar cihazların bilinen herhangi bir zararı yoktur. Titreşimleri akıllı saatlerdeki titreşim frekansları ile aynıdır. Yine de her ihtimale karşı uzmanınıza danışmanızı tavsiye ederiz. Aklınıza takılan bir soru olursa bize her zaman yazabilirsiniz. Güzel ve sağlıklı günler dileriz 🙌

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm Ürünün Fotoğrafları

Dik Durmak Için Teknolojik Çözüm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü