Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Alınmaya Değer Mi ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Alanlar Memnun Mu?
Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Şu Anki Fiyatı 85.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.4 .

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Teknik Açıklamalar

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Ürününün Satıcısı, Ego Kraft Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida ürününü 85.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Yorumlar Ve Değerlendirmeler
85.0 Tl ye satışta olan Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.4

Yorum: Ürünün içindeki vida yalama olmuş hiçbir şekilde dönmüyor, nasıl bir üretim olduysa yada bi başkası sıktıysa vida bölümünü parçalamışlar tutmuyor psyi
İsim: S** K**
Tarih: 21 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Orjinal Teknoloji

Yorum: Şahane 👍🏻 teşekkürler
İsim: Ö** Y**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Hem siyah hem beyazını aldım. Dik durması açısından kesinlikle işe yarıyor. Zaten PS5 üzerinde vidalama yuvası mevcut.
İsim: M** A**
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: Ego Kraft

Yorum: Ne alaka diye sormak istiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mayıs 2024
Satıcı: Nosa Mall

Yorum: Çok gereksiz
İsim: **** ****
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: 3D baskı ile yapılmış iş görür fakat vidası yok vida olmadan hiçbir işe yaramıyor.
İsim: F** Y**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Satıcı: Emr Store

Yorum: İçinden vidası çıkmadı …. Eksik ürün
İsim: F** r** D**
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: Yeniliko

Yorum: duvar vidası koymuşlar içine şaka gibi
İsim: E** M**
Tarih: 14 Haziran 2024
Satıcı: EEXPRESS

Yorum: lütfen benimle iletişime geçiniz. Bu göndermiş olduğunuz standa vida çıkmadı. doğal olarak hiçbir işe yaramıyor. lütfen vidasını gönderiniz.
İsim: S** H**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok kötü beklediğim gibi gelmedi.
İsim: Y** G**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: vida çıkmadı. yanlış bilgilendirme
İsim: M** E** Ç**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Ürün 3D yazıcı ile yapmış muhtemelen ve yanında vidası yok kullanışlı değil , vida yeri düzgün de değil kullanamadım, ayrıca görseldeki gibi hava kanalları da yok
İsim: MUHAMMED A. T.
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Dikkat ürün tam olarak 10 günde geldi ptt kargo gerçekten kötü çalışıyor ve yorumlarda vide çıkmıyor diyordu arkadaşlar satıcının cevapları vida geliyor diyorsunuz VİDA GERCEKTEN CIKMIYOR PLATSİK KALİTESİ 1 tl BİLE ETMEZ SAKİN ALMAYİN DERİM vide neden koymuyorsun satıcı
İsim: m** a**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Satıcı: Yeniliko

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Ürüne Dair Sorular

Soru: Vidasız gönderilmiş vidasını gönderirmisiniz
Cevap: Merhaba vida maalesef yoktur.

Soru: PlayStation 5 slim CDsize olurmu yani dijitale
Cevap: PS 5 cdli ve digital içinde geçerli efendim

Soru: Ürünün yanında vidasi var mı?
Cevap: evet efendim

Soru: merhabalar ürünün içindeki ok şeklinde plastik ne işe yarıyor
Cevap: Ps5 içinde giriyor efendim

Soru: Vidası yok yazmışlar yanında vida gönderiyormusunuz
Cevap: Maalesef yanında vida gönderiyoruz. Ps5 in yuvaları farklılık gösterdiği için vida standardı yok o yüzden sadece ürün gönderimi sağlıyoruz

Soru: slim dijital olurmuş acaba
Cevap: Merhaba Nasıl efendim anlayamadık

Soru: Üründe vida var mı görselli yorumlarda yok yazıyor
Cevap: merhaba malesef.

Soru: ürün vidalı geliyor umarım. pakette vidası var mı ?
Cevap: Var efendim

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida Detaylı Resimler

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 slim standı Vida En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü