Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Satın Alır Mısınız ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Alanlar Memnun Mu?
Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Şimdiki Fiyatı Ile 270.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Ürün Detayları

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Ürününün Satıcısı, KONSOLTECH Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı ürününü 270.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Kullanıcı Yorumları
270.0 Tl ye satışta olan Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Beğendim iş görüyor
İsim: M** U** D**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MEXİS STORE

Yorum: İçinden vidası çıkıyor çok kullanışlı
İsim: Ahmet S. Y.
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: KONSOLTECH

Yorum: urun elime ulasti. hediye icin tesekkurler. urun saglam plastikten yapilmis.iyi gorunuyor. fakat paketten vidasi cikmadi. uydurma bir vida ile tutturacagim.
İsim: O** S**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Sıkıntı yok alın. Sert plastik kırılmaz.
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2024

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: hayır yani nasıl takıcam ürünü bilmiyorum
Cevap: Yanındaki vidayı ürünün altındaki deliğe takın ve sıkın

Soru: Selamlar, ürün içeriğinde cıvata mevcut mu?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba siyah rengi de var mı
Cevap: Evet efendim mağazamızda mevcut.

Soru: merhaba ürün USB kablo ile bağlanıp fan vazifesi yapıyormu?
Cevap: hayır efendim sadece dik tutuyor

Soru: ben ürüni nasıl kullanacağım
Cevap: Merhaba sayın müşterimiz bu ürün ps5 slim modelinin üzerine koyuluyor ısnmasını önlüyor ve tutuyor

Soru: ps5 slim disc edition'a yatay kullanıma uygun mudur ?
Cevap: Merhaba Sayın müşterimiz sadece görseldeki PlayStation 5 slim modeli ile uyumludur

Soru: Nereden gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Gaziantep ilinden çıkış yapıyor ürünlerimiz

Soru: üstüne tam oturuyor değil mi bende ps5 slin digital var sorun olmaz değil mi salanma vs.
Cevap: Merhabalar Sayın müşterimiz görseldeki ürün ile aynı ürün ise tam olarak oturur

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı Görseller

Dikey Ps5 Slim Cdli Ve Dijital Versiyonu Vertical Standı Playstation 5 Slim Standı Vidalı En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü