Direksiyon Seti Force V995 Ps4-pc-xbox One-xbox Series S-x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Satın Alır Mısınız ?

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Tavsiye Eder Misiniz?
Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Şu Anki Fiyat Aralığı 10499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Hakkında yaklaşık 58 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Açıklama Ve Özellikler

Rampage FORCE V995 PS4/PC/XBOX ONE/Xbox Series S/X 3 Pedallı -El Vitesi Gaming Oyun Direksiyonu Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı -el Vitesi Gaming Oyun Direksiyonu Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı -el Vitesi Gaming Oyun Direksiyonu Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı -el Vitesi Gaming Oyun Direksiyonu Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı -el Vitesi Gaming Oyun Direksiyonu >_x000D_

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Ürününün Satıcısı, Rampage Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu ürününü 10499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Son Yorumlar
10499.0 Tl ye satışta olan Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
58 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Eşim için aldım, peformansından mutlu anladığım kadarıyla.
İsim: Z** M** D**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Dossimo

Yorum: Hasarsız elime ulaştı. Her parçası sorunsuz çalışıyor. Oyun ayarlarını yapmak biraz zor oldu ama bu ürünle ilgili bir sorun değil. Biz çok beğendik teşekkür ederiz.
İsim: Fatma Ç. D.
Tarih: 13 Haziran 2023
Satıcı: Rampage

Yorum: ürünü kuzenim için aldık deneyimlemelerim sonucunda harika olduğuna karar verdin herkese tavsiye ederim
İsim: e** m**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Satıcı: WEXTA

Yorum: Arkadaşımın oğluna aldık harika cihaz
İsim: MEHMET K.
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: Oğluma aldım severek kullanıyor memnun kaldı
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Muhteşem bir ürün
İsim: B** a**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Ambalajı gayet güzel hazırlanmış ve kaliteliydi. Direksiyon seti gayet iyi ve kaliteli çıktı ailecek oynuyoruz.
İsim: M** B**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: ürün gayet güzel ve kaliteli ailece kullanıyoruz
İsim: S** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Her oyun için desteklemiyor ama ets için çok güzel
İsim: S** D**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: OYUNLARDAN ALACAĞINIZ HAZZI KATLAYAN BİR DENEYİM
İsim: K** K**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Hızlı teslimat ile gerçekleşen güzel bir ürün tavsiye ederim.
İsim: R** K**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: mükemmel ve kaliteli geldi hiçbir sıkıntısı yok ayrıca g29 kullanmış birisi olarak aralarında hiçbir fark yok titremesinden dokunuşuna kadar fiyat performans demicem fiyat canavarı
İsim: Yiğitcan L.
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: ürün gayet iyi çok hızlı bir şekilde geldi tavsiye ederim !
İsim: E** B** y**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Süper ötesi. Eşim başından kalkmıyor. İnanılmaz keyifli
İsim: G** B**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Gayet iyi.
İsim: F** S**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Çok kaliteli
İsim: K** G**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: ürün gayet iyi tavsiye ederim
İsim: Ahmet Y. S.
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Fiyat performans ürünü
İsim: M** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: f/p urunu dusunmeden alabilirsiniz fiyati biraz fazla g29 da mantikli ama g29 dan farki yok
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: ürün güzel oğluma almıştım , bende kullanıyorum.vitesi bi tık daha kaliteli olabilirdi.vites geçişleri zor oluyor.
İsim: B** Y**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: gonul rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: m** U**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Güzel ürün f/p ürünü g29 ile arasında kalırsanız şöyle söyleyeyim aslında çok büyük bir fark yok ama paranız varsa g29 alın paranız kısıtlıysa en iyisi bu
İsim: T** A**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: vites 5 6 ve geri atarken kastırıyor onun dışında fiyat performans ürünü
İsim: M** Ö**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: sürat kargo kötüydü neredeyse bir hafta sürdü. ürün konusunda tek şikayetim bazı oyunlarda hiç bir şekilde tanımıyor. onun dışında desteklenenlerde hiç bir sorunu yok. geri tepkimesi sertliği ve hassasiyeti çok iyi. 6. viteste atmıyor deniliyor ama öyle bir sorunla da karşılaşmadım. şu anki fiyatı da düşünüldüğünde ikinci el g29 almak daha mantıklıDevamını Oku
İsim: A** Ö**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Kargolama güvenli ve hızlı fakat rampage v995 almak için acele etmeyin. Biraz daha sabredip kayışlı bir direksiyon seti almaya özen gösterin.
İsim: B** İ**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Bu paraya güzel direksiyon daha önceden g29 kullandım uzun süre sadece vitesi pek güzel değil assetto oynarken sert geçişlerde tam yerine geçmiyor vites onun dışında güzel hak ediyor
İsim: r** Ç**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Ürün güzel ama sırf çok geç geldiği için 1 yıldız veriyorum
İsim: F** Y**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Urunu cok heveslenip almıştım kısmet değilmiş pek begenmedim
İsim: a** b** k**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Üründen kendi adaptörü çıkmadı malzeme kalitesi ortalama fiyat performans
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: aldığın ürün le gelenin alakası yok :)) iade ettim bakalım ne olacak
İsim: N** Ö**
Tarih: 15 Haziran 2023

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Merak Edilenler

Soru: leptoba uyumluluk
Cevap: Merhabalar🤗Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅

Soru: Televizyona baglanırmı
Cevap: Merhabalar🤗Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅

Soru: Televizyona uygunmudur
Cevap: Merhabalar televizyonla uyumlu değildir

Soru: Windows 11 ile uyumlu mu
Cevap: merhabalar uyumludur

Soru: s lzmn☺🙏🥲
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.Selamlar

Soru: Ürün kaç derece dönuyor
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz 900 derece açı ile dönmektedir.

Soru: kaç vitestir?

Soru: windos 11 ile uyumlumudur
Cevap: merhabalar uyumludur

Soru: VESTEL Televizyona uyumlumu
Cevap: Merhabalar🤗Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🥳Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅Keyifli alışverişler🤩

Soru: merhaba iyi geceler Ürün bilgisayar için uyumlu mu ?
Cevap: Merhabalar.. Ürünümüz PC için uyumludur. Keyifli alışverişler..

Soru: Hangi oyunlar uyumlu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Oyun desteği vermemekteyiz.bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler..

Soru: Merhaba, Apple laptopa uygunmudur ve hangi oyunlar için kullanabiliriZ, ilk defa alacağım pek bilgim yok kusura bakmayın.
Cevap: Merhabalar.. Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4 4 4 7 8 9 9 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebilirsiniz. Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz. Keyifli alışverişler..

Soru: series s bağlantısı nasıl
Cevap: Merhabalar🤗Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🥳Konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi sunabilmek adına sizi 4447899 numaralı ürün destek hattımıza yönlendirebiliriz🛠Teknik bilgiye sahip arkadaşlarımızdan yeterli cevabı bulabileceğinizden eminiz ✅Keyifli alışverişler🤩

Soru: merhaba forza horizon 4-5 için uyumlu cihazmidir?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.ps 4 lcln uygun

Soru: içinden vida çıkmıyor mu benim aldığımdan çıkmadı
Cevap: merhabalar.. nasıl bir vidayı kastetmiştiniz, yardımcı olabiliriz..

Soru: Forza horizon 5 açıyormu

Soru: selamın aleyküm ben bu ürünü 100de yüz alacağım bir sorun çıkmaz değilmi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz.sorunsuz kullanabilirsiniz

Soru: merhabalar almayı düsünüyorum ama sanırım 5 vites miş ETS Oynicam ve ETS deki çoğu tır 6 vitesli bu sorunu nası düzelte bilirim veya başka bir vites taksam olurmu
Cevap: 5+1 dir. oyunlarla uyumludur...

Soru: Merhaba direksiyon plastik mi
Cevap: merhabalar sert plsatikten imal edilmiştişr.

Soru: merhaba tüm araba oyunları için uygunmudur ve bir kaç günde bozulmaz dimi
Cevap: Merhabalar uyumluluk için sistem gereksinimlerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu Ürüne Ait Resimler

Direksiyon Seti Force V995 Ps4/pc/xbox One/xbox Series S/x 3 Pedallı Gaming Oyun Direksiyonu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü