Direnç Bandı Ikili Set Fiyatına Göre Alınır Mı

Sule

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Direnç Bandı Ikili Set Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Direnç Bandı Ikili Set Güncel Satış Fiyatı 400.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Direnç Bandı Ikili Set Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Direnç Bandı Ikili Set Hakkında yaklaşık 189 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Direnç Bandı Ikili Set Detaylı Açıklama

Direnç Bandı Ikili Set Ürününün Satıcısı, pilatesannesi Direnç Bandı Ikili Set ürününü 400.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Direnç Bandı Ikili Set Ürünü Kullananların Görüşleri
400.0 Tl ye satışta olan Direnç Bandı Ikili Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
189 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok kaliteli ve güzel ürünler kısa sürede elime ulaştı daha öncede anne hediye ettim o da çok memnun kaldı indirim deyken kendine yenisini aldım. Sizinle spor yapmayı da seviyorum💯💯
İsim: N** O**
Tarih: 10 Eylül 2022
Beden: Beden:T2
Satıcı: Pilatesannesi

Yorum: Bende fizyoterapistim ve kliniğimde kullanmak için aldım.Çok güzel paketlenmişti.Hızlıca elime ulaştı. Direnç bantlarının yanında da portakallı detox çayı numunesi vardı. Teşekkür ediyorum
İsim: Y** A**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Çok beğendim çok 🌼sizi izleye izleye spor yapmayı sevmeye başladım , ayrıca babanıza da çok teşekkür ederim emeğine sağlık.
İsim: M** T**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: eşim için aldım çok kısa sürede geldi ve çok kullanışlı teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Ürünler ve paketleme çok iyi yanında gelen denemeli çay için teşekkür ederim
İsim: T** G**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Yorum yapma fırsatım olmamıştı Büşra hanımı İnstagramda da takip ediyorum gayet başarılı ürünleri teslimat da sorunsuzdu teşekkürler..
İsim: Ş** G**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Çok sağlam paketlenmiş, olarak kısa sürede geldi. Renkler resimdeki gibi harika ve çok sağlam gerçekten. Uzun yıllar kullanabilirim. Hemde Büşra hocamdan hatıra oldu bana. ❤Teşekkürler...
İsim: E** K**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Çok çok beğendim. Bacak kısmına gelen yerlerde kaydırmaz var ve kolaylık sağlıyor. Bantlar cildi acıtmıyor. İyi ki keşfetmişim. Elinize, emeğinize sağlık ❤
İsim: Merve E. B.
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: ürün çok kaliteli ve çok güzel ayrıca kargo firmasıyla ilgili sorun yaşadım hemen halledip arayarak bilgi verdiler çok teşekkür ederim
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Her ürünü ayrı güzel Büşra Hanım ın hepsinden memnunum bantların da etkisinin olacağından şüphem yok paketleme harikaydı portakallı detoks çayının tadı da kokusu da çok güzel çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum emeğinize sağlık ☺
İsim: N** Y**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: resimde göründüğünden daha güzel ve kaliteli bayıldım.kargo ve paketleme muhteşemdi daha sağlıklı günler için kullanmayı sabirsizlikla bekliyorum sizinle çalışmak muhteşem platesannesi🤗
İsim: a** Ö**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Yapısı ve rengi süper. Cokk hızlı bir şekilde sorunsuz elime ulaştı. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
İsim: N** G**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Büşra hanımın her şeyi mükemmel detoks çayı selülit kremi şimdide plates bandını aldım tek kelimeyle süper çok teşekkür ederim
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Paketlemesi çok özenli ve sağlam paketlenmişti.Bantların kalitesi zaten tek kelimeyle MUHTEŞEM çok beğendim🥰
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok hızlı teslimat, hediye için de teşekkür ederim.
İsim: A** K**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: iyiki seni takip ediyorum pilates annesi 🥰 Büşra hanım gerçekten enerjiniz çok güzel bende artık sizinle yoluma sağlıklı devam edeceğim 🥰👍❤
İsim: E** Z**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Plates annesini çok severek takip ediyorum ürünleri de harika bantların yaptığım sporda çok güzel sonuçlar veriyor daha çabuk toparlanmama yardım etti harikasiniz umarım kalitenizin daimligi uzun olur
İsim: Sümeyra A.
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: cok sağlam super bir ürün
İsim: E** A**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: çok sağlam çok memnun kaldımm teşekkürler
İsim: P** A**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Büşra hanım çok teşekkür ederim babanızın eline Sağlık çok güzel paketlenmiş ürünüm üstelik minik portakallı detoks hediyenizi de çok beğendim çilekli detoks daha önce almıştım içemeyenler için kolaylık kokusu içeriği şu kış hastalığını atlatır atlatmaz başlıyorum sevgiyle kalın
İsim: Sibel D.
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Kaliteli bir ürün paketlenmesi ve kargo hızı muhteşem uzun yıllar kullanılabilir.
İsim: H** Ç**
Tarih: 06 Eylül 2022

Yorum: renklerine bayıldım emeğinize yüreğinize sağlık gerçekten denedim harika ötesi iyiki almışım şiddetle tavsiyem alın aldırın
İsim: n** a**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Hızlı ve sağlam geldi teşekkürler
İsim: H** S**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli ömürlük egzersiz lastiği 🙏 hediye için de ayrıca teşekkürler ❤
İsim: S** A**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: kalitesi mükemmel kargo paketlemenize bayıldım emeklerinize sağlık
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: Çok kaliteli ve uzun süre kullanabileceğim direnç bantları çok beğendim teşekkür ederim
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Egzersizi hem keyifli hem etkili yapan ömürlük bantlar çok beğendim hemen alın otururken takın siz dinlenin kaslarınız çalışsın harika
İsim: A** T**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel ve sağlam teşekkürler
İsim: K** Y** K**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: intgramda da Büşra ablayı takip ediyorum bence alın aldırın çok kaliteli bir ürün
İsim: G** K**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: çok kaliteli duruyor umarim uzun zaman kullanirim
Tarih: 21 Ekim 2022

Direnç Bandı Ikili Set Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: indirim bekliyoruz
Cevap: elimizden geleni yapıyoruz

Soru: orta sertlikteki pembe mor kısa direnç bandını en fazla kaç kg için uygun? mesela 90 kg luk bir birey de kullanabilir mi yoksa kullanım için 60-70 kg maksimum mu olmak gerekiyor?
Cevap: 90kg luk birisi de kullanabilir efendim.

Soru: Merhabalr Büşra hnm Başlangıç ve orta sevıye için Büşra hnm hangısını almamız kazım t2 nedir
Cevap: ikili set her türlü işinizi görür

Soru: çok güzel kullanisli ve eniyisi 🤗
Cevap: Merhaba, Teşekkürler, tabii ki.

Soru: merhaba kolay gelsin sertliği nasıl acaba bir de 42 bedenim bacak kısmıma uyar mı 🥺
Cevap: Orta sertlikte olup, bedeninize uyar.

Soru: evet sadece uzun bant teşekkür ediyorum
Cevap: bugün trendyol express kargo ile çıkıyor

Soru: merhaba elimde kısa olan plates bandından var uzundan almak istiyorum tekli satılmıyormu
Cevap: tabiki satılıyor mağazamıza girince göreceksiniz üç renk mevcut tekli uzun olarak

Soru: muhteşem tek kelime ile kalitede guven sinir tanimamissiniz ellerinize sağlık
Cevap: Merhaba, Teşekkürler, tabii ki.

Soru: Geç mi kaldım bilmiyorum ama mor olan seti istiyorum aslında bu arada çok çok teşekkür ederim ilginiz için
Cevap: merhabalar nilgün demirci hanım . istediğiniz gibi mor ikili seti pakedinize koydum sağlıklı günlerde kullanın iyi günler

Soru: Merhaba, ürünün lilasının stokları ne zaman yenilenir acaba?
Cevap: ikili set olarak mavi pembe mor 2 adet varmış güncelledim alabilirsiniz mor uzun zaten çok var

Soru: merhaba! her kiloya uyar mı? 50 kiloyum bu arada
Cevap: Evet uygundur.

Soru: Merhabalar bende üründen almak istiyorum ama t2 ne demek beden mi oluyor benim boyum 1. 75 cm kilom 76
Cevap: Merhabalar bant standart onun boyla alakası yok siz kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba, 80 kg yogun spor yapan erkek icin hangi agirligi almali
Cevap: Bandlarımızın tek direnç seviyesi orta seviye olup yoğun spor yapan erkeklere uygun değildir.

Soru: Pembe renk de indirimli olsa ne güzel olur
Cevap: Bakalım olabilir.

Soru: biraz önce alış veriş yaptim.lutfen seçtiğim rengi gönderin iyi çalışmalar
Cevap: Tabiki memnuniyetle aynı rengi göndeririz. İyli varsınız çok teşekkür ediyoruz. Sağlıklı mutlu huzurlu güzel mutlu günler dilerim. İyi geceler

Soru: tekli mavi olan bant tekli olan ile ikili pembe set arasında ne fark var acaba ikili istiyorum başka bir marka var elimde bana bir jest yaparsanız çok menmun kalırım
Cevap: anlamadım ne istediğinizi kusura bakmayın biri kısa geniş biri uzun dar ikili sette siz ikili setmi istiyorsunuz yoksa elinizdekinin yanına eş olarak bir tane daha kısa veya uzundan mı istiyorsunuz ona göre pilates annesi mağazamıza girerek sipariş verebilirsiniz

Soru: pembe ile diğerleri arasında ne fark var acaba
Cevap: Sadece renk farkı var efendim

Soru: Merhaba keşke plates minderide satsanız ☺🌸
Cevap: .çok güzel bir akıl verdiniz teşekkürler yapmaya çalışacağız

Direnç Bandı Ikili Set Detay Resimler

Direnç Bandı Ikili Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü