Diş Beyazlatıcı Set Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Nazli

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
516
0
0
Diş Beyazlatıcı Set Alınır Mı?
Diş Beyazlatıcı Set Şu Andaki Fiyatı 499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Diş Beyazlatıcı Set Kaç Kişi Memnun?

Diş Beyazlatıcı Set Hakkında yaklaşık 7383 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Diş Beyazlatıcı Set Detaylı Bilgi

Diş Beyazlatıcı Set Ürününün Satıcısı, smileshop Diş Beyazlatıcı Set ürününü 499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Diş Beyazlatıcı Set Kullananlar
499.0 Tl ye satışta olan Diş Beyazlatıcı Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7383 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Benim gibi sigara kahve çok tüketiyorsunuz kendilikle öneririm dişlerim beyazladıkça gözlerime inanamadım süper bir set
İsim: N** A**
Tarih: 10 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MOEN

Yorum: Benim gibi kahve bağımlısı iseniz tam size göre. Düzenli kullanımda inanılmaz etkisini gördüm. Tavsiye ederim.
İsim: Y** B**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel bir set gerçekten sayesinde daha özgürce ağız dolusu gülebılıyorum artık çok sigara ve kahve tüketen biriyim bunun sonucunda dişler sapsarı düzenli diş fırçalamak fayda sağlanıyordu set sayesinde 2-3 ton beyazladı teşekkürler 💐
İsim: E** K**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: dişimdeki sararma lekeleri götürdü memnun kaldım güvenle alabilirsiniz
İsim: V** h** T**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Yaaaa mükemmel beyazladı harika harika yok böyle bir ürün herkes alsın herkes denesin bembeyaz olacak dişleri emin olsunlar.Ben stok yapıcam bu sene epey almayı düşünüyorum.
İsim: Yeliz O.
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: çok güzel bi ürün dislerinizde sararma varsa şans verin derin evinizin konforunda çok ekonomik bi şekilde dişlerinizi beyazlatiyosunuz bu fırsat kaçmaz stok yapilmali
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: Harika bi ürün gözle görülür farkla işe yarıyor muhakkak alın derim tavsiye ediyorum kargo ertesi güne elimde oldu teşekkür ederim 😍🙏🏻
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: babam için aldım babam çok memnun kaldı kullanıyor bitmeden siparişini veriyoruz hemen dis beyazlatici set harika
İsim: a** u**

Yorum: Bu setiiyi ki almışım çok kolay bir şekilde o kadar etkili bir beyazlatma yaptı ki uygulamada hiç zorlanmadım ve dişlerim bambaşka bir gülüşe sahip olmama sebep oldu aşırı güzel pırıl pırıl tertemiz dişlerim oldu
İsim: M** m** B**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: Sigaradan kaynaklı dişleri sararmaları için almıştım iyi ki de almışım. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösterdi gerçekten memnun kaldım.
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Çok fazla kahve tükettiğim için bu ürünü alıp şans vermek istedim o sarartılar geçti muhteşem bir ürün çok teşekkür ederim gerçekten de ❤

Yorum: efsane bir set iyiki almışım bu set sayesinde dişlerim aşırı güzel beyazladi
İsim: r** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: dişlerim için aldım o kadar ürün kullanmama rağmen en iyi gelen ürün herkese tavsiye ederim kullanımı kolay
İsim: y** p**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: İlk kullanımda bile bir tık fayda gösterdi. Ben inanamıyorum. Ben şok. Çok çok çok tavsiye ediyorum. Alın alın alın aldırın aldırın herkese…
İsim: Büşra Y.
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: bu sete bayılıyorum okadar etkiliki bu kadarını beklemiyordum baya sarılık vardı dislerimde kahve lekeleri faln kalmadı mutlaka deneyin
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Beklediğimden çok daha başarılı bi set çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: diş sararmalarima karşı kesin çözüm oldu. dişimin renk tonunu açtı. ayrıca takip edeceğim bir renk skalası vardı ve istediğim beyazlığı ulaştım.
İsim: N** b**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Sigara ve kahveden dişlerim aşırı sararmıştı en son çare bunu denedim keşke önce bunu deneseymişim artık dişlerim bembeyaz ve daha sağlıklı görünüyor
İsim: L** D**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: harika bir ürün düzenli olarak kullanınca daha dişler daha beyaz olmaya başlıyor
İsim: N** A**

Yorum: ürünü arkadaşım önerdi hemen aldım iyi ki de almışım çok memnun kaldım
İsim: a** d** ş**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: İyiki almışım dedigim bir ürün dişlerim bembeyaz oldu etkisi kalitesi harika tavsiye ederim
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: ürün farkına bakın, hep denemek istediğim bir üründü fiyatından alamıyordum ama indirime girince almak istedim bu değişim için alınmalı, teşekkür ederim
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Bu ürünü tavsiye üzerine almıştım tereddüt ettim en nihayetinde sağlık içindi ama yine de denemek istedim ve iyi ki almışım diyorum dişlerim bembeyaz ve sararma adına hiç bir şey kalmadı
İsim: S** Ş**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Harika bir set. Düzenli kullanımda dişlerimi beyazlatti çok memnun kaldım. Söylendiği kadar varmış çok başaralı.
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bir set. dişlerim hemen beyazlamaya başladı. bittikçe alacağım, çok beğendim
İsim: M** G**

Yorum: çok güzel yapılmış olup kendime aldığım bu ürün sayesinde dişlerim beyazliğını koruyor
İsim: h** Ş**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Arkadaşımda görüp aldım düzenli kullanım sağlıyorum . Diş tonumda açılma oldu bu beni çok rahatlattı uzun zamandır böyle bişey arıyordum
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Eşim almıştı ilk onda gördüm dişleri ışıl ışıl parlıyor şimdi bende sipariş verdim yaklaşık 1 aydır kullanıyorum muazzam bir ürün
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: ilk kullanımda bile etkisi gayet iyi gösteriyor gülüşüm bile değişti sayesinde dislerim bembeyaz oldu sevdim güzel urun
İsim: E** D** g**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: eşime aldım çok araştırdım en sonunda yorumlara ve puanlara bakarak bunu seçtik çok iyi çıktı kendimede sipariş verdim şimdi hemen yorum yazıp herkesin faydalanmasini istiyorum hemen alın bence.
İsim: a** c**
Tarih: 19 Eylül 2023

Diş Beyazlatıcı Set Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: dişlerde ne kadar süre duruyor
Cevap: Merhabalar,ara vermeden günde bir defa 15 dakika ağızda kalcak şekilde toplam 15 günlük kullanım içindir.15 günlük kullanım sonrası 3-5 ton aralığında beyazlık sağlamaktadır. kullanım talimatında detaylıca yazmaktadır efendim

Soru: diş minesine zararı var mı uzun kullanımda
Cevap: Diş dostudur efendim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Soru: merhabalar bu ürünü hamileler kullanabilir mi
Cevap: Evet efendim

Soru: Diş teli varken uygulanır mı
Cevap: Merhabalar,diş teli beyazlatıcı etkinin tüm diş bölgelerine yayılımını engellemektedir

Soru: başka renk var mı
Cevap: Tek renktir efendim

Soru: Herhangi bir zararı var mı acaba
Cevap: Merhabalar,diş dostu ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: dişlerimin arkasında tel var sıkıntı olurmu
Cevap: Merhabalar,problem oluşturmaz efendim

Soru: 15 günlük kullanım sonrası geri eski hâline mi dönüyor dişlerimiz
Cevap: 15 günlük işlem sonrası elde etmiş olduğunuz beyazlığı sürekli hale getirmek için set kullanımı bittikten sonra günlük diş fırçalamanıza devam etmeniz yeterli olacaktır

Soru: merhaba ön dişim kırıldığı için dolgu yapıldı beyazlamasında bir sıkıntı olur mu
Cevap: Hayır efendim problem oluşturmaz

Soru: Kalıcı mı acaba yoksa sureklilik istiyor mu
Cevap: 15 günlük işlem sonrası elde etmiş olduğunuz beyazlığı sürekli hale getirmek için set kullanımı bittikten sonra günlük diş fırçalamanıza devam etmeniz yeterli olacaktır

Soru: implantli dişe uygulanirmi
Cevap: Evet efendim

Soru: Bu ürünü düzenli kullanırsak dişlere diş etlerine bir zararı var mı, ya da ufakta olsa bir yan etkisi var mı?
Cevap: Merhabalar,herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır

Soru: Merhaba üst dişlerim porselen bu ürün kullanıma uygun mudur? kolay gelsin
Cevap: merhabalar,uygundur efendim

Soru: Merhabalar ürün kullanımı nasıl olacak
Cevap: Merhabalar,ara vermeden günde bir defa 15 dakika ağızda kalcak şekilde toplam 15 günlük kullanım içindir.15 günlük kullanım sonrası 3-5 ton aralığında beyazlık sağlamaktadır. kullanım talimatında detaylıca yazmaktadır efendim

Soru: digeri ile bunun arasındaki fark nedir
Cevap: Fark yoktur efendim aynı ürün gönderilmektedir

Soru: Dişimde çocukluktan kalma sarılık var içme sularından etkisi olur mu
Cevap: Merhabalar,doğuştan sarı dişlerde de beyazlık farkı oluşturmaktadır

Soru: numaraya ulasilmiyor
Cevap: mesaj atabilirsiniz efendim

Soru: nasıl kullanılıyor

Soru: Etkisini kaç günde gösterir
Cevap: Her jel 5 gün yetmektedir. Tek paket içerisindeki 3 adet jel toplamda 15 gün yetmektedir. 15 günlük kullanım sonrası 3/5 ton arası kalıcı beyazlık sağlamaktadır.

Soru: merhaba Dermodentt1,Dermodentt2 ve Dermodentt3 arasında ne fark var
Cevap: Merhabalar,fark yoktur efendim aynı ürün gönderilmektedir

Diş Beyazlatıcı Set Detaylı Resimler

Diş Beyazlatıcı Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü