Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Guzide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Mevcut Fiyatı 189.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Hakkında yaklaşık 814 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Ürün Tanıtımı

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Ürününün Satıcısı, Greentech Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) ürününü 189.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Kullanıcı Yorumları
189.0 Tl ye satışta olan Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
814 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonra dişlerim beyazlamaya başladı çok memnun kaldığım bir ürün oldu kesinlikle her evde olmalı
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Greentech Türkiye

Yorum: Dişlerimdeki lekelerin temizlenmesine ve dişlerimin Beyazlamalarına yardım etti, düzenli şekilde kullanıyorum, ferah bir his veriyor
İsim: E** T**
Tarih: 02 Şubat 2024
Satıcı: Flower Of Life

Yorum: diş macunu ve diş tozunu aynı anda kullanıyorum ve muhteşem sonuç almaya başladım iyi ki alıp kullanmışım
İsim: yasemin a.

Yorum: Eşim için aldım sigara tukettiği için dişlerinde sarılıklar vardı bu ürünü kullanmaya başladığından beri sarılıklar azaldı ikisini bir arada kullanıyor sabahları macunu akşamları tozunu kullanıyor biz çok memnun kaldık 🤗
İsim: s** Ş**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Bundan sonra vazgeçilmez ikili oldu düzenli kullanımda diş lekelerim ve diş tonunda açılma başladı
İsim: P** K**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: set halinde aldım düzenli olarak günde 2 defa kullanıyorum gülüşümu güzelleştiren tek şey dişlerim 1 haftadır kullanıyorum gözle görülür bir şekilde sonuç aldım dişlerimin renk tonu açıldı ve daha sağlıklı bir diş yapısına sahip oldum
İsim: E** G**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: kesinlikle set halinde daha uyguna geliyor ailecek severek kullanıyoruz bembeyaz dişlere sahip olduk
İsim: B** B**

Yorum: çok güzel bir ürün dişlerimdeki kahve sararmalarını düzenli kullanımda beyazlattı tam bana göre bir ürün
İsim: R** S**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: eşim çok fazla kahve ve sigara tükettiği için dişlerin de sararmalar oluşmuştu onun için aldık seti düzenli kullanımda çok etkili bir ürün biz memnun kaldık
İsim: R** A**

Yorum: İkili set halinde olduğu için fiyatı çok uyguna denk geldi 2 haftadır kullanıyorum dişlerimde kalıcı olarak beyazlık sağladı
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Eşim için almıştım sigara içtiği için dişlerinde kararmalar olmuştu macunu ve tozu düzenli kullanımda beyazlamaya başladı eşim bu seti çok beğendi herkese tavsiye ederim
İsim: m** a**

Yorum: harika bir set ikisini birlikte kullanincs etkisini daha cabuk gosterdi dislerimdeki sararmalar azaldi dislerimi beyazlatti
İsim: a** g**

Yorum: kahve ve sigaradan oluşan sararmalardan bu ürün sayesinde kurtuldum set olarak eşim ile birlikte kullanıyoruz gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz harika bir ürün
İsim: Ç** Ç**

Yorum: Karıma aldım ama ben kullanıyorum 😂😂 çünkü beyazlatma konusunda ilk fırçalamada fark ediliyor ürünü çok beğendim gerçekten işime yaradı teşekkürler
İsim: B** ö** Y**

Yorum: ikili olarak indirimdeydi ihtiyacım vardı hemen aldım kullandım dişlerimi çok güzel temizledi beyazlattı çok beğendim severek kullanıyorum
İsim: Y** k**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: set halinde aldım Gerçekten beyazlatma etkisini düzenli kullanımda görüyorsunuz benim gibi gün içerisinde çay kahve tüketiyorsanız mutlaka almanız gereken ürünler arasında Özellikle o sarı tabakayı aldı gitti ve ağzımda taze nefes bıraktı birkaç saat değil gün boyu etkisini hissedebiliyorsunuz

Yorum: Gün içerisinde çok fazla kahve ve çay tükkettiğim için dişlerimde hafif sararmalar olmuştu bu ürüne mutlaka şans verin ilk kullanımıma rağmen dişlerimde beyazlanma oldu ferah bir koku hissi veriyor ben çok memnun kaldım hızlı kargo için teşekkür ederim
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: ikisini birlikde kullanıyorum indirime girdikce alıyorum bitmeden cok basarılı
İsim: H** T**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Bir aydan fazladır kullanıyorum gerçekten beyazlaşma oldu düşünmeden alın ben çok tereddüt etmiştim alırken indirime girince tekrardan alacağım çok memnunum

Yorum: Set halinde kullanıyorum çok memnunum. Bu ikinci defa alışımız. İndirime falan girdiğinde hemen tekrarını aldığım ürünlerden. Dişlerimin rengini çok iyi açtı
İsim: B** N** B**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: set halinde aldım çok memnunum seyahat ederken sürekli yanımda taşıyabiliyorum çok kaliteli bir ürün dişlerimi bembeyaz yapti
İsim: T** M**

Yorum: tam set aldım gayet güzel iş görüyor. anneme de 1 set sipariş verdim. . düzenli kullanımda dişler bembeyaz oluyor.

Yorum: Set halinde hem daha guzel hemde daha uyguna geliyor severek esimle kullaniyoruz ozellikle sigara icenler icin guzel
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: İkili alımda fiyat gayet uyguna geldi severek kullanıyoruz eşim sigara kullanan birisi olarak çok begendi dişlerdeki sararmalar azaldı
İsim: K** H**

Yorum: set halinde indirimde iken denk geldim oldukça güzel bir şekilde sonuç aldım sigara ve kahve tüketen biri olarak dişlerimde sararmalar ve tortular mevcuttu çok iyi geldi
İsim: f** A**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Daha uyguna geldiği icin set halinde aldım. Günde iki kez birlikte kullanıyorum ve kısa sürede faydasını gördüm. Yerleşmiş sararmalar yok denecek kadar azaldı. Kullanmaya devam edeceğim tavsiye ederim
İsim: m** c**

Yorum: Bu set sayesinde dişlerim bembeyaz oldu. Rengi 1-2 ton açıldı artık gülerken dişlerimi saklamıyorum çok memnun kaldım
İsim: B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Şubat 2024

Yorum: Yine alacağım, çok fark ettiriyor ilk kullanımda bile üstelik ağız kokusuna bile iyi geldi
İsim: B** Y** E**

Yorum: set halinde olmasını sevdim sırasıyla kullanıyorum düzenli kullandıkça dişlerdr gözle görülür bir beyazlık oluyor memnun kaldım
İsim: a** Y**

Yorum: İkili set olarak kullanınca etkisini daha fazla gösteriyor dişlerimin sararmalarından eser kalmadı istediğim beyazlığa kavuştu
İsim: e** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Şubat 2024

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: aksamlari dış tozunu kullandiktan sonra ağzı calkaliyor muyuz gerek var mi
Cevap: Merhaba diş macunu kullanımı ile aynıdır.

Soru: merhaba diş eti kanamam var acaba faydası olur mu
Cevap: Merhaba , ticaret bakanlığı kuralları gereği sağlık beyanında bulunamıyoruz.

Soru: Merhaba ne kadar surede etkisini gosteriyor?
Cevap: Merhaba , ürün faydalarını müşterleri yorumlarından görebilirsiniz .

Soru: Dişlerimi düzenli fırçalamama rağmen çok sık diş taşı ve kiri kök kısımlarında oluşuyor. Bu ürün bunları engeller mi? 1-1,5 yıl da bir illa diş dr gidip temizletmek zorunda kalıyorum 🤦🏻‍♀️
Cevap: Merhaba doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Ne kadar surede etkisini gosterir?

Soru: merhaba diş etlerimi tahriş eder mi

Soru: sırasıyla nasıl kullanmak gerekiyor
Cevap: Merhaba, sabah - akşam olacak şekilde kullanmabilirsiniz. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: ne kadar sürede dişleri beyazlatıyor

Soru: Babam için almayı düşünüyoruz takma dişlere herhangi bir zararı olur mu

Soru: Diş minesine zararlı mı acaba
Cevap: merhaba , hayır

Soru: merhaba ikisini aynı anda mı kullanmaliyim
Cevap: Günde 1 defa kullanmanız yeterlidir . Sabah macun akşam tozu kullanabilirsiniz .

Soru: kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim lütfen
Cevap: Merhabalar, Ticaret bakanlığı yönetmelikleri gereğince sağlık beyanında bulunarak ürün tanıtımı yapmak yasaktır. Ürünün içeriğinde yer alan bileşenleri araştırabilirsiniz.

Soru: ürünü nasıl kullanmalıyım bilgi verir misiniz nasıl kullanıldığına dair
Cevap: Merhaba,sabah macun akşam toz

Soru: Merhaba, tozun diş etine değdirmeme gibi bir durumu söz konusu mu ? Değer ise sorun olur mu ?
Cevap: Hayır, diş etine değmesi bir sorun teşkil etmemektedir.

Soru: merhaba gün içerisinde çok fazla sigara kullanıyorum dişlerime etkisi olur mu?

Soru: Çay ve kahve lekesinde etkili olur mu

Soru: Ne kadar sürede bembeyaz dişlerim olur

Soru: Dişlerim kaplama kullansam olur mu?

Soru: nasıl kullanmalıyım ne kadar süreye devam etmeliyim bilgi alabilir miyim.
Cevap: Günde 1 defa kullanmanız yeterlidir . Sabah macun akşam tozu kullanabilirsiniz .

Soru: günde kaç kez kullanmalıyım ve önce hangisi kullanilmali
Cevap: Merhaba, sabah - akşam olacak şekilde kullanabilirsiniz. Sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) Detaylı Resimler

Diş Beyazlatma Seti (Diş macunu 50ml + Toz 50gr) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü