DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Ürün Alınmaya Değer Mi

Sude

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
541
0
0
DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Tavsiye Edilen Yer Neresi?
DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Şu Anki Değeri 28299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Gerçekten İyi Mi?

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8 .

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Ürün Açıklaması

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Ürününün Satıcısı, Dijitsu DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima ürününü 28299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Kullanıcı Yorumları Nasıl?
28299.0 Tl ye satışta olan DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8

Yorum: iyi beğendikkk
İsim: A** S** A**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CarrefourSA

Yorum: ürünü teslim etmek istiyorum benimle iletişime gecebilirmisiniz montaj ücretsiz diye sattığınız ürünün osmaniyede servisi yok geri almanızı istiyorum bu şekilde kabul edemem.
İsim: a** S**
Tarih: 15 Nisan 2024
Satıcı: FIRSATLAR ALEMİ E-TİCARET MAĞAZASI

Yorum: ürün çok hızlı bir şekilde geldi.ancak montaj için her aradığımda parça eksik diyorlar.ve zaman belirtemiyorlar.o yüzden iade suresini kacirmadan iadesini yapmak zorunda kalacagim.montaj için geldiler ama iki tane iç ünite gelmiş dis ünite yok bu nasıl bir şey anlamış değilim.iade zamanım azaldı.sorunumun çözülmesini bekleyemeden iade edeceğim maalDevamını Oku
İsim: S** M**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: ürün yanlış geldi iki adet dış ünite göndermişler iade ettim
İsim: S** G**
Tarih: 01 Nisan 2024

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba kurulum montaj dahil mi ?
Cevap: Kurulum ücretsiz efendim.

Soru: Hangi kargo şirketi ile gönderim yapıyırsunuz. Lojistikler çok geç geliyor.
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: Ürün DJT serisi mi Tornada serisi mi
Cevap: Ürün DJT serisi

Soru: hangi yetkili servis hizmet veriyor?
Cevap: BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLERDE KULLANIN. Dıjıtsu servisleri

Soru: kurulum ücreti sizemi ait ?
Cevap: Ücretsiz kurulum va e

Soru: Hatay Dörtyol ilçesinde kurulum var mı
Cevap: Var efendim

Soru: iyi günler bana 21 adet 18000 lik yerim Muğla Köyceğiz nasıl alabilirim
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: bu kilima kaçlık
Cevap: Bu klima 18000 btu

Soru: merhaba kilima Aydın'da kurulum servisi varmı

Soru: ürünün üretici firması nedir? Yani imalatcı firma gree mi midea mı yoksa farklı bir marka mı?
Cevap: Dijitsu üretimi midea

Soru: en ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba, ürün İç Ünite Ölçü: Boyut (W*D*H) 957x213x302, Dış Ünite Ölçü: Boyut (W*D*H) 805x330x554 şeklindedir. İyi günler dileriz.

Soru: 24000 cihazınızda wifi varmı
Cevap: Merhaba, satıcı firma olmamız nedeniyle genel ürün özellikleri bilgisine sahibiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: eve servis gelip ücretsiz bir şekilde kuruyormu?yoksa biz ücretini ödeyip kendimiz mi kurdiruyoruz klimayı?
Cevap: Kurulum ücretsiz efendim.

Soru: merhaba dış ünitenin içindeki kompresör motorun markası nedir
Cevap: Merhaba, satıcı firma olmamız nedeniyle genel ürün özellikleri bilgisine sahibiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba ürün elektrik tüketim konusunda nasıl inventer diyor ama ürün kutusunda bununla ilgili hiç bir bilgi yok
Cevap: Merhaba, ürün A++ İnverter Klima şeklindedir. İyi günler dileriz.

Soru: Iğdır iline satış yok mu ? 😳

Soru: Merhaba. Ürün midea üretimi midir? Yoksa Haier üretimi olan tornado serisi mi?
Cevap: Haier üretimi

Soru: Sadece soğutma mı yapıyor, ısıtma özelliği yok mu?
Cevap: Merhaba, üründe ısıtma özelliği buunmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: CİHAZDA WİFİ ÖZELLİĞİ VE ISITMA SOĞUTMA İKİSİ DE VAR DEĞİL Mİ
Cevap: 18000 btu kapasiteli wifi yok

Soru: wifi ozellikli mi bunlar

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima Resim Ve Fotoğraflar

DJT 18000 Btu A++ İnverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü