Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah En Düşük Fiyat Nerede ?

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Alınır Mı?
Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Güncel Satış Fiyatı 730.13 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Alanlar Memnun Mu?

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Hakkında yaklaşık 69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Ürün Açıklaması

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Ürününün Satıcısı, Memo Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah ürününü 730.13 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Hakkında Yapılan Yorumlar
730.13 Tl ye satışta olan Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: oyun performansımı arttırdı işe yarıyor gözünüz kapalı alın derim
İsim: **** ****
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MEFA ÖS TİCARET

Yorum: arkadaşlar ben çok beğendim oyun performansınızı çok iyi bı şekilde etkiliyor çok akıcı bi oyun deneyimi sunuyor kesinlikle tavsiye ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 20 Eylül 2024
Satıcı: Areksphone

Yorum: kardeşime aldım memnun güzel soğutuyor
İsim: R** N** D**
Tarih: 07 Eylül 2023
Satıcı: Asaf eticaret

Yorum: çok iyi urun
İsim: C** K**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: gerçekten harika bi ürün herkese tavsiye ederim buz tutmasına gerek yok anında yoğun bi soğukluk veriyo cihazım Asus Rog phone 6 olmasına rağmen hiç ısınmasına müsade etmiyor
İsim: O** A**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Ürün çok mükemmel, bu kadar etkin bir soğutma beklemiyordum. RBGli+ 10 yapraklı pervane ye sahip ve radyatörlü olması da çok iyi. Eşit şekilde her bölgeyi aynı soğutuyor diyebilirim. Boşta 3-4 dk çalıştırdım arka pkala sıcaklığı 1 dereceyi gördü. "mobile legends" oynarken sıcaklığı da 14 derecede sabit tuttu, daha fazla da düşürür diye umuyorum çokDevamını Oku
İsim: Rıdvan A.
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: Ürünü takıp 90 fps pubg oynayana kadar işe yarayacağına inanmıyordum. Ama gerçekten işe yaradı. Hemen yedek bataryalarından da sipariş ettim. Tavsiye ederim kesinlikle.
İsim: Umeyr K.
Tarih: 27 Mart 2024
Satıcı: H&Ç MOBİLE

Yorum: Arkadasima hediye aldim aylar oldu hala sapasaglam ve ilk gunki sessizliginde calismaya devam ediyo oyun oynarken cep izgarasi gibi olan telefonu saniyeler icinde serinletiyo tavsiye ederim
İsim: Sertaç Ş.
Tarih: 21 Eylül 2023
Satıcı: Bowie

Yorum: Satıcı oldukça ilgili mesajlarıma anında cevap alabiliyorum teşekkürler
İsim: Emre H.
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Güzel tavsiye ederim
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: gerçekten harika bir ürün tlf buz gibi yapıyor
İsim: ŞENOL Y.
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Ürün gayet iyi paketlenmiş. Şarj konusunda 1 saatte şarj olup 3 saat kadar kullanabiliyorsunuz. Saniyeler içinde 13derecelere düşebiliyor. Özellikle mobil oyun oynayanlar için tavsiye ettiğim bir ürün
İsim: B** Ö**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: ürünü temmuz da almıştım bayadir kullanıyorum o yüzden şuan tam puanı hakketti diyebilirim. hiç bir sorun yaşamadim gayet iyi soğutuyor. oyunda kasma sorunu yasatmiyor. bataryası yarım saat 40 dakika kadar gidiyor. tavsiye ederim.
İsim: Bahar Y.
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: telefon normalde 42 derecelere kadar çıkarken bu ürün ile birlikte 37 38 dereceye düşüyo
İsim: i** d**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: aşırı iyi bir ürün 👍 alın aldırın anında etki
İsim: Esra A.
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: başarılı ürün
İsim: k** c** T**
Tarih: 24 Haziran 2024
Satıcı: TEKNORYUM

Yorum: özellikle dijital göstergeli olması çok guzel
İsim: S** G**
Tarih: 04 Mart 2023
Satıcı: polhammobile

Yorum: Kaliteli on numara ürün ben beğendim.
İsim: Kerem Y.
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: gayet iyi resimdekinin aynısı geldi ve power tuşuna bastığınızda anında soğuyor telefona takınca güzel soğutuyor serin oluyor telefon tavsiye ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: ürünu çok beğendim soğutma performansı gerçekten süper 12-13 derece üstüne çıkmıyor kablo harici kullanilmasi da çok güzel fakat batarya süre performansı biraz az kalmış ama tam olarak fiyat/performans canavarı diyebilirim.
İsim: Abdülbaki G.
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Çok kaliteli çok güzel ayrıca çok iyi soğutuyor
İsim: E** K**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: çok iyi kullanışlı dışarı cıktığınızda bataryası rahatlıkla yeter evdeyken bataryayı cıkarodorudan kablosuyla oynıya bilirsiniz
İsim: Yasin u.
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Güzel bir ürün fiyatına değermi tartışılır ama iş görüyor
İsim: A** T**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: ürün tam olarak anlatıldığı gibi geldi. mi 11t cihazımda 3 saat pubg oynadım 37 dereceyi geçmedi ve 67 w şarj aleti ile şarjda 35 derecede kaldı. ben beğendim tavsiye ederim.
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: alalı 2 hafta oldu 20 derecenin üstüne çıktığını daha gördmedim kenidisi boştayken 7 dereceye kadar indifini gordum genel olarak 12-16 arası çalisiyor bence gayet iyi
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: gayet iyi soğutuyor telefonu beğendim
Tarih: 18 Ağustos 2023
Satıcı: CEYPAKS

Yorum: Bataryayı takınca çok ağır oluyor. Kablolu kullandığınızda bataryayı takmak gerekmiyor. Zaten prize bağlı yaşadığımız için kablo da yeterince uzun olduğu için kablolu oynayınca hafif de olduğu için bataryayı kullanmıyorum. Soğutmasına gelince, güzel soğutuyor, telefonun anlık kaç derece olduğunu gösteriyor, ben iphone 8 plustan pubg oynuyorum, camDevamını Oku
İsim: A** Ö**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Kalite Performans her şey çok güzel ürünü beğendim
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Güzel ürün fiyatını hak ediyor birtek batarya ömrü biraz az geldi
İsim: Ö** F** Ö**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: ürün gerçekten soğutuyor hem de sessiz çalışıyor ama şarjı kesinlikle 2000 mah değil 3 saat şarj ediyom 2 saat zor dayanıyo
İsim: e** k**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: İphone 13 pro max için uyumlumudur ve iphone şer cok fazla ısındıgın için performans alırmıyım ?
Cevap: Uyumlu efendim performans alırsınız

Soru: ürünün derece ayarı varmı telefonu buz gibi yapsın istemiyorum
Cevap: Telefonunuz gibi yapmaz zaten ısındıkça soğutur göstergesi vardır

Soru: En düşük max derecesi kaç
Cevap: derece vereiyoruz efendim ama alan arkadaşlar gayet memnun

Soru: merhaba ürün telefonun bataryasına zarar veriyormu (pil ömrü hızlı azalırmı)
Cevap: Vermiyor ….

Soru: fanı seslimi çalışıyor
Cevap: sessiz efendim

Soru: batarya kaç saat gider
Cevap: açıklamalardaki bilgiler mevcut .zaman bilgisi mevcut değildir

Soru: Redmi not 12 pro ya olurmu
Cevap: Merhaba, evet uyumludur olur

Soru: Merhabalar paketin içinde iki tane yedek batarya varmı?
Cevap: Hayır efendim

Soru: ilgi alakan'ın için çok teşekkür ederim İyi çalışmalar iyi haftalar
Cevap: Rica ederiz iyi günler sağolun

Soru: yanında 2000 mah bataryası var değil mi bataryası type c ile şarj oluyor mu
Cevap: Merhaba, evet bataryası var ama bataryayı ayrı şarj edemiyorsunuz ürüne takılı şekilde şarj edilmektedir.

Soru: Yedek batarya mevcutmu
Cevap: var efendim.

Soru: Şimdilik redmi note 12 pro 4G ile kullanmak istiyorum sonrasında 14 pro max geçeceğim bir sorun olur mu her iki telefon için?

Soru: Ürün elime geldi bi kaç günlük deneme vaktim oldu ve fark ettimki bataryanın sarj uçlarından bir tanesi içine girmiş temazsızlık yapıyor ne yapabilirim
Cevap: Merhaba, Sipariş soruları alanından mesaj atmanızı rica ederiz. Teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: Abi bu bataryayı nasıl jarz edılcej
Cevap: Merhaba, İçerisinde şarj kablosu gönderilmektedir. Bir adaptör ile şarj edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: bağlantı kablosuzmu?
Cevap: ewet efendim

Soru: merhaba ürünün fanı çok yavaş dönmeye başladı çok sıcak oluyo
Cevap: Biraz çalıştırmadan bekletin efendim

Soru: Bataryası ne kadar gidiyor
Cevap: 30 dk gider efendim

Soru: abi alacamda Memo dl 03 versiyonu kaç rpm ve mi11t telefonum var 47 derece oluyor kaç derece duşer telefon abi
Cevap: Merhabalar 10 Dereceye kadar düşürür

Soru: tablete olurmu

Soru: bunu iyi yoksa Memo dl05 mi
Cevap: Kendiniz karar verin efendim

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah Ürün Görselleri

Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon Soğutucu Fan Radyatör Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü