DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Bu Ürünü Almalı Mı ?

Muazzez

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
532
0
0
DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Alınır Mı?
DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Şu Anki Değeri 460.25 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Ürünün Detayları

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Ürününün Satıcısı, Memo DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH ürününü 460.25 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Kullananlar
460.25 Tl ye satışta olan DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok güzel en iyi kablolu soğutucu
İsim: n** b**
Tarih: 10 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Gökkuşağı Store

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Ürünü nerden gönderiyorsunuz
Cevap: ist efendim

Soru: sizin 2 tane soğtucu modeliniz var memo dla5 mi daha iyi dla7 hangisini alıyım kesin alcam sizden cevaplarsanız dla5 sizde var
Cevap: Dla7 kablolu olan dl05 şarjlı ikiside iyi efendim

Soru: ürünün arka kısmı kaç mm² ?
Cevap: Bilmiyoruz efendim

Soru: Ürün kaç derece soğtur
Cevap: Merhaba Ürün telefon ısısına farklılık göstererek 9V 3A şeklinde 16-14 derece arası soğutmaktadır

Soru: ürün kaç volt
Cevap: Bilgi yok efendim

Soru: Ürün kaç derece soğtur
Cevap: Merhaba 5-6 dereceye kadar soğutur

Soru: 6.7 inç Telefona olurmu Telefen Reeder S19 Max pro
Cevap: Merhabalar efendim evet uygundur

Soru: soru sorduk cevap veren yokmu
Cevap: Merhabalar

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH Detaylı Fotoğraflar

DLA7 Cep Telefon Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu SİYAH En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü