Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nilufer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
333
0
0
Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Anlık Fiyatı 82.84 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Hakkında yaklaşık 848 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Detaylı Bilgi

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Ürününün Satıcısı, Agarta Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr ürününü 82.84 Tl'den Satılmaktadır.

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Kullanıcı Yorumları Nasıl?
82.84 Tl ye satışta olan Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
848 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: sabun çok güzel kokusu olsun yüzde bıraktığı bebeksi his olsun on numara bir sabun keşke birkaç tane daha alsaydım yanında hediye keçi sütlü sabun da geldi ailece beğendik kokladıkça yemek istedik hediyeniz için teşekkür ederiz
İsim: İ** Y**
Tarih: 05 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AGARTA BİTKİSEL KOZMETİK

Yorum: Hızlı kargo paketleme çok iyiydi sabun çok doğal bir kez kullandım Işıl Işıl bir görüntü
İsim: Aslı ö.
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Yüzümü her gün yıkamama rağmen eşim ilk defa yüzümün pardığını söyledi☺ Sabunla yıkadım sonrasında hediye gönderdiğiniz kremi sürdüm ışıl ışıl oldu. Ayrıca sabunun kokusu çok güzel. Hediyeniz için teşekkür ediyorum. Hayırlı işler bol kazançlar. ☺✋
İsim: A** Ç**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Kokusu ve yüzdeki hissi çok güzel indirime girdikçe sürekli alırım
İsim: S** A** G**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: güzel beğendim aslında kendime aldım ama bedeni m olmasına rağmen baya büyük bende anneme verdim anneme daha çok yakıştı 🥰
İsim: S** H** Ö**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: yorumlara bakarak aldim yeni kullanmaya basladim işe yararmu bilemem ama kokusu harikaaaa🙂 hediyeler icinde ayrica tsk ederim
İsim: b** p**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: ürün harika çok beğendim . ayrıca hediye için teşekkür ederim. yeniden alıb stok tapacam.tesekkurler Agarta
İsim: N** H**
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: Bu markayı seviyorum 👍 sabunları henüz kullanmadım ama diğer ürünler harika.. hediyeler için teşekkür ederim ☺
İsim: Y** Y**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: güzel temizliyor. paketleme ve satıcı da harika teşekkürler
İsim: S** Ş**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Koltuk altım için aldım rengini baya açtı sevdim tekrar sipariş vereceğim
İsim: N** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim bebek gibi yapıyor çok hızlı bir şekilde kargo elime ulaştı. Teşekkür ederim
İsim: B** K**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Cildimi aydınlık yapıyor ve kurutmuyor . Hediyeler için teşekkür ederim
İsim: P** M**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: ürünler sorunsurz elime ulaştı. Hediyeniz içın ayrica teşekkur ederim.
İsim: N** H**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Hediyeler için teşekkür
İsim: g** a**
Tarih: 17 Aralık 2022
Satıcı: GÜNEYCE GRUP

Yorum: çok iyi özene paketlenmiş küçük hediye içinde teşekkür ederim 😊
İsim: B** t**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: cok memnunam,cok sayda hediyyeler gondermisler,sonsuz tesekkurler
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ocak 2023

Yorum: Çok beyendim cildimi parlattı ve yumuşacık yaptı...
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Çok iyi çok ,bittikçe alıyorum indirimde yakalarsam bir kaç tane alıyorum
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: mis gibi harika kokuyor yüzümü yıkadıktan sonra yumuşacık oldu
İsim: T** Ç**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli stokluyoruz
İsim: Ö** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ağustos 2023

Yorum: İlk kullanımda bile farkı görüyorsunuz yumuşacık yapiyor cildinizi. leke konusunda yeni kullanmaya başladığım için net bsey soylemem dgru olmaz ,uzun süre kullanip yorumu guncellicem.
İsim: N** Ç**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Sabun değil de sanki yüzünüze Krem sürüyor gibi. Cildi yumuşacık ve parlak yapan bir yapısı var. Satıcı ve kargoya teşekkürler
İsim: M** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Ürün çok hızlı elime ulaştı, aşırı güzel bir kokusu var. Teşekkür ederim.
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Güneş lekelerim için aldım. Yanında hediye krem ve sabunla geldi satıcıya teşekkürler
İsim: A** D**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir sabun cildi tertemiz yapıyor düzenli kullanımda işe yarıyor
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: güzel bir ürün. ayrıca hediye için teşekkürler
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: paketlenmesi güzeldi denemedim ama deneyince yorum yaparım
İsim: N** a**
Tarih: 05 Haziran 2023
Satıcı: GÜNEYCE GRUP

Yorum: kokusu çok güzel iyi paketlenmişti.
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: cildi güzel nemlendiriyor v düzenli kullanımda eetkisi gözle görülür
İsim: r** o**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: çok iyi lekeler resmen gitti yüzümü beyazlattı
İsim: G** k**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merabalar sizde aktif karbon diş macunu ve pirinc sabunu aldık. İlk defa alışveriş yapıyorz eger hediye urun gonderme şansnz varsa cok memnun olurz diger urunlerizide deneme fırsatmz olur. Ürünlerinizin helal ve temiz içerikli olması cok guzel eger memnun kalırsak insallah hep tercihimiz olursnz.
Cevap: merhaba hediye stoklarımız tükenmiştir. stoklarımız yenilendirğinde ürün gönderimi sağlanacaktır. sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrhb yüzümde çok yağ bezesi var kullanabilirmym
Cevap: merhaba evet kullanım sağlayabilirisniz.

Soru: merhaba Ben sizden pirinç sabunu almıştım.sabah yüzüme sürdüm yıkadım .Bir kaç saat sonra burnumun üs tünde kırmızı yuvarlak noktalar olstu çil gibi. bir daha yüzümü yikamadim.acaba alerji mi yapmıştır o noktalar kaldı. yüze günde bir kere kullanılacağı yazıyor.ellerimde egzamavar ellerime kullansam olur mu kullansam devamlı kullanabilir miyim elime
Cevap: Merhabalar egzama için ardıç katranı sabunumuzu kullanabilirsiniz evet sabun yüzünüzde alerji yapmış olabilir devam etmesi durumunda sabunu kullanmamanızı öneririz iyi günler dilerim

Soru: hediye gönderir misiniz lütfen
Cevap: merhaba hediye ürün stoklarımızın durumuna göre hediye ürün gönderimi sağlanacaktır .

Soru: İçerik listesini öğrenebilir miyim lütfen
Cevap: Merhaba, içerik listesi ;Sorbitol, Propylene Glycol, PEG-400, Glycerin, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Triethanolamine, Aqua, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Ascorbic Acid, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Titanium Dioxide, Parfum, CI 19140, CI 16035, CI 42090

Soru: cildi beyazlatır mı
Cevap: merhaba ürün sürekli kullanımda ciltte ton açıklığı sağlayacaktır .

Soru: merhaba siyah noktaların var ve gözeneklerim çok açık bunun için hangi ürünü önerirsiniz ? yardımcı olursani sevinirim kolay gelsin
Cevap: merhaba ürün cilt beyazlatma için kullanım sağlanmalıdır . üründe ten rengi açıklığı sağlama özelliği mevcuttur . siyah noktalar için kil masekesi yada yüz toniği ürünümüzden kullanım sağlayabilirsiniz.

Soru: Merhaba iyi günler bende sizin sivilce ve akne ler için olan yüz temizleyiciniz var bu ürünü aldığımda bunu temizleyici den sonra yüze sürsem olurmu. Yada nasıl kullanabilirim acaba
Cevap: merhaba evet cilt temizliği sonunda ürün kullanımı sağlanmalıdır .

Soru: Merhabalar vucut için kullanıma uygun mudur tüylenme vs yapar mı?
Cevap: merhaba hayır yapmayacktır. ama vücutta ten açıklığı sağlamayacaktır. ürün sadece yüz için kullanım sağlanacaktır. tende açıklık sürekli kullanım sonrası sağlayacaktır. sağlıklı günler dileriz.

Soru: saç için uygunmu
Cevap: Merhabalar hayır saç için uygun değildir iyi alışverişler dileriz

Soru: ten rengini ne kadar aciyor
Cevap: Merhaba, maalesef belli bir oran veremiyoruz.

Soru: merhabalar kremle birliktemi satışta
Cevap: Merhaba, evet krem yanında hediye olarak gönderiliyor.

Soru: parfum varmi icerisinde
Cevap: Merhaba, içerik listesi ;Sorbitol, Propylene Glycol, PEG-400, Glycerin, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Triethanolamine, Aqua, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Ascorbic Acid, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Titanium Dioxide, Parfum, CI 19140, CI 16035, CI 42090

Soru: İçeriği nedir
Cevap: Sorbitol, Propylene Glycol, PEG-400, Glycerin, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Triethanolamine, Aqua, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Ascorbic Acid, Lactic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Titanium Dioxide, Parfum, CI 19140, CI 16035, CI 42090

Soru: içinde pirinç olmayan Bi sabunda neden pirinç yazıyor. Buna cevap istemiştim.
Cevap: Merhaba üründe pirinç esans maddesi kullanım sağlanmıştır . pirinç sabunu için üretim sağlandığında üründe pirinç esans yada pirinç tozu kullanım sağlanmaktadır . oransal bir tutar belirtmemiz yasak olmasından kaynaklı pirinç oranı ürün ambalaj üzerinde belirtilememiştir. pirinç ürününe ait herhangi bir hammdde konulmadan pirinç sabunu elde etmemiz mümkün değldir. ürünelrimiz kalite kontrol aşamalarından geçmektedir. sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı onaylı kalite kontrol aşamalarından ürün içeirğinde yer almayan ürün şeklinde üretim sağlamamız mümkün değildir.

Soru: vücut için uygunmu
Cevap: Merhaba, kullanıma uygundur

Soru: iyi günler. emziren bir anneyim.urunlerinizi kullanmak istiyorum. Özellikle cilt ürünleriniz dogal mıdir kullanabilir miyim?Teşekkür ediyorum
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Ürünlerimiz %100 doğaldır, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Soru: iyi günler yüzüm için cilt beyazlatici sabun ve bu pirinç olan arasında kararsız kaldım hangisini önerirsiniz yüz beyazlatici etki için
Cevap: merhaba cilt beyazlatıcı sabun veya pirinç sabun ürünlerinden ikiside ciltte beyazlık ve sürekli kullanımda ton eşitliği sağlayacaktır .

Soru: bu sabunu yüz için kulancam da herhangi bir zararı var mı acaba
Cevap: Merhaba herhangi bir zararı yoktur

Soru: sabunu kullanıyorum yüzümde yanma oluyor bu normalmi
Cevap: Harici bir ürün kullanımınız oldumu ?

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr Fotoğraf Ve Görseller

Doğal El Yapımı Cilt Beyazlatıcı Pirinç Sabunu 150 Gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü