Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Satın Alır Mısınız ?

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
602
0
0
Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Alanlar Memnun Mu?
Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Güncel Satış Fiyatı 79.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Hakkında yaklaşık 10836 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Ürün Tanıtımı

Kabak Lifi Ne İşe Yarar_x000D_
_x000D_
Cildi ölü derilerden arındırır. Kabak lifinin en çok bilinen faydası, cildi ölü derilerden arındırmasıdır. Cildi ölü derilerden temizleyen kabak lifi, aynı zamanda yeni hücrelerin gelişmesine de katkıda bulunur. _x000D_
Selülitlerin azalmasına yardımcı olur. Kabak lifi, düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman ciltteki portakal kabuğu görünümünü en aza indirir. _x000D_
Batıklar için etkilidir. Kabak lifi, özellikle geçmek bilmeyen batıklar için en etkili çözümler arasında yer alır. _x000D_
Kan dolaşımını artırır. Böylece varis ve selülit gibi problemlerin önüne geçmeye çalışır. _x000D_
Cildi kirden arındırır. Diğer banyo liflerinden farklı olan kabak lifi, sert yapısı ile ciltteki kiri kolayca arındırır. _x000D_
Sivilce izlerini azaltabilir. Eski sivilce izlerini azaltmaya yardımcı olan kabak lifi, ayrıca yeni sivilcelerin oluşumunu da engelleyebilir. _x000D_
Batık için Kabak Lifi Nasıl Kullanılır?_x000D_
Batık, çoğunlukla bacaklarda meydana gelen ve sık oluşan bir problemdir. Fakat kabak lifi kullanarak batıklardan kurtulabilir, böylece pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. _x000D_
Orta sertlikteki kabak lifini ılık su ile ıslatın. _x000D_
İsteğe bağlı olarak bir miktar sabun veya duş jeli ekleyin. _x000D_
Ardından kabak lifini, bacaklarınızdaki batık olan bölgeye hafif şekilde bastırarak ve aşağı yukarı hareketler yaparak ovalayın. _x000D_
Bu işlemi, batık probleminin ortadan kalktığına emin olana dek devam ettirin. _x000D_
Son olarak bacaklarınızı ılık su ile durulayın. _x000D_
Ayrıca bacaklarınız kuruduktan sonra nemlendirici sürmeyi ihmal etmeyin. _x000D_
Sivilce İçin Kabak Lifi Nasıl Kullanılır?_x000D_

Özellikle yüz bölgesinde meydana gelen sivilce problemi, estetik açıdan direkt olarak dikkat çeker. Bu durum kişilerin günlük hayatını dahi etkileyebilir. Dolayısıyla sivilcelerden kurtulmak için kabak lifinden faydalanabilirsiniz. Fakat yüzünüz için kullanacağınız kabak lifinin küçük olmasına dikkat edin. >_x000D_
Kabak lifini ılık su ile ıslatın. _x000D_
Cildiniz için kullandığınız sabun ile kabak lifini köpürtün. _x000D_
Daha sonra ise kabak lifi ile yüzünüzü nazik bir şekilde ovalayın. Bu işlemi yaklaşık 5 dakika kadar uygulayın. _x000D_
Ardından soğuk su ile yüzünüzü yıkayın. _x000D_
Son olarak cildinize uygun bir nemlendirici ile yüzünüzü nemlendirin. _x000D_
Selülit için Kabak Lifi Nasıl Kullanılır?_x000D_
Genellikle kadınlarda rastlanılan bir cilt problemi olan selülit, son derece rahatsız edici bir görüntüye neden olabilir. Öte yandan düzenli şekilde kabak lifi kullanarak selülitlerden kurtulabilirsiniz. _x000D_
Kabak lifini ılık su ile ıslatın. _x000D_
Yumuşayan kabak lifini, zeytinyağı sabunu veya defne sabunu ile köpürtün. _x000D_
Ardından kabak lifi ile selülitli bölgenizi, aşağıdan yukarıya dairesel hareketler yaparak ovalayın. _x000D_
Önemli Bilgi: Bu işlemi en az 5 dakika kadar yapmaya özen gösterin. _x000D_
Kabak lifi ile ovaladığınız bölgeyi durulayın. _x000D_
Duştan çıktıktan sonra ise bitkisel bir yağ ile selülitli bölgeye masaj yapın. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Ürününün Satıcısı, Efsun Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son ürününü 79.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Hakkında Yapılan Yorumlar
79.9 Tl ye satışta olan Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10836 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok beğendim indirime girdikçe stok yapicam
İsim: R** S**
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sabun Fabrikası

Yorum: Az önce ilk kez duşta kullandım harika harika 3 adet aldım stok için
İsim: Dilara C.
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: Efsun

Yorum: cildime çok iyi geliyor stok yapılması gerekn bir ürün iyi ki de almışım diyorum
İsim: S** Ç**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: çok beğendim tekrar stoklayacam indirimde aldım kesinlikle alınmalı
İsim: M** ç**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: gerçekten severek kullandığım bir ürün indirimde stok yapılır
İsim: **** ****
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: çok iyi stokladim
İsim: K** K**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Kese ve sabunu birlikte kullandiginiz zaman cildinizi bebek gibi yapiyor… kesinlikle stok yapilmasi gereken urunler🫶🏽 hizli kargo icinde ayrica tesekkurler.
İsim: M** C** K**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: bayıldım kalın telli kıvırcık saçım 200 derecede tek geçişte bile duzlestiriyor
İsim: S** k**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Güzel bi ürün, hassas bil cildim olmasına rağmen beklediğim korkuyu vermedi . İlk kullanımdan sonra yumuşuyor, stok yapılmalı.
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: İndirimdeyken stok yaptım harika ürün ve satıcı
İsim: G** Ç**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel kabak lifi her seferinde stok yapıyorum
İsim: K** T**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: 3 hafta falan once aldm kullanmadan yorum yapmak istemedim gercekten cok guzel bir urun stok yapicam
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: kese oldukça kaliteli ve fiyatı çok uygun her indirime girdiğinde stok yapacam
İsim: F** K**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Bayıldım kesınlıkle almalısınız stok yapılacak bi urun
İsim: Ayşenur A.
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: düzenli kullanımda etkisini gösteren ürün indirimdeyken stokladım
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Ayyy çok güzel yaaa yumuşacık yaptı bedenimi harikaa
İsim: N** K**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: aşırı memnun kaldım stok yaptım
İsim: M** G** B**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel indirimde stok yapacağım
İsim: G** Ö**
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Ürün beklediğimden iyi eldi. Biraz sert bir yapısı olduğundan cildimi tahriş eder mi diye düşünmüştüm ama ıslanınca gayet güzel bir şekle giriyor. Çok iyi bir kese, çok memnun kaldım. Mutlaka stoklayacağım bir ürün.
İsim: R** M**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Kabak lifi kesesi çok güzel ben cidden iyi geldiğine inanıyorum her seferinde stokluyorum
İsim: Ü** A** K**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: boyutları çok güzel evet tam oturuyor ve çok rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz,kuru keseleme için harika kalitesini de çok beğendim hediye olarak gönderilen topuk taşları içinde çok teşekkürler.4 tane aldım kesinlikle indirime girdikçe stoklamalı(birini kardeşime verdim diğerini ben kullandım her ikimiz de memnun kaldık ve batıkları güzel bir şDevamını Oku
İsim: R** T**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: En cok derinlemesine temizleyen ve en etkili lif gerçekten bu. Çok memnunum ve stok yapacagım diğer aile üyelerine de alacağım
İsim: S** S**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: On numara
İsim: E** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ocak 2023

Yorum: Epilasyona gittiğim için böyle bir şey almak istedim fiyatı da gayet uygun. Peeling jeli ile de denedim bence gayet güzel rahatlatıyor bacağı kolu temizliyor
İsim: E** S** A**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: memnun kaldım stok yapılır
İsim: S** S**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün çok beğendim cildimi pisliklerden arındırmakta bir numara
İsim: B** İ**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: çok begendim 3 al 2 öde kampanyasından yararlandım uyguna geldi teşekkürler bol satışlar
İsim: N** Ş**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Çok iyi kese, suya tutunca zaten yumuşacık oluyor, cildinizi çizmiyor ve de pürüzleri, beyaz nokta, batık hepsine iyi geliyor. Düzenli kullanımda hatta bebek gibi cildiniz oluyor.. güvenin bana.
İsim: DURU A. R.
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Daha önce de alıp kullanmıştım bu sefer indirimden stok yaptım. Gayet iyi
İsim: m** g**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: gelir gelmez hemen denedim cok iyi bir lif artik obur liflere veda cunku kabak lifi daha iyi temizliyor... 2. alisimm 3 tane daha aldim cunku cok guzel cildime nefes aldiriyor ablalarima aldim
İsim: D** g**
Tarih: 21 Ocak 2023

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: temiz şekilde iyi paketlenmiş halde geliyor mu?
Cevap: Merhaba, evet efendim temiz bi şekilde geliyor. İyi alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo şirketiyle dağıtım yaşıyorsunuz
Cevap: Merhaba sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba,trendyol Express ile gönderim sağlamaktayız.İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: her ürün için topuk taşı geliyor mu ,4 al 3 öde kampanyasında
Cevap: Merhaba, her ürün için değil 2 kabak lifine 1 adet topuk taşı gönderilecektir. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bacaklarımda batık kıllar var cildim çok hassas bunumu önerirsiniz yoksa farklı bir ürününüzümü önerirsiniz teşekkür ederim
Cevap: Merhaba efendim.Ürünü suda iyice yumuşattıktan sonra kullanabilirsiniz.Bu ürün fayda sağlayacaktır.Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz. 2.Kargo olarak Sürat Kargo'yla çalışmaktayız. Sistem hangi kargo firması ile gönderileceğini otomatik seçmektedir. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, nasıl kullanılıyor? Islatıp da mı yoksa ıslatmadan mı kullanılır
Cevap: Merhaba 30 saniye- 1 dakika arası sıcak suda beklettikten sonra kullanabilirsiniz.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba sürat kargo ile gönderim saglamaktayiz

Soru: yüz de kullanablrmi
Cevap: Merhaba,yüz için daha ergonomik kabak keselerimiz mağazamızda mevcuttur.İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba.Hangi kargoyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba sürat kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Sadece Kafa ve Yüz bölgesi için uygun değildir değil mi efendim.
Cevap: Merhaba, hayir efendim vucudunuza da uygundur

Soru: merhaba hangi kargo
Cevap: Merhaba Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz. 2.Kargo olarak Sürat Kargo'yla çalışmaktayız. Sistem hangi kargo firması ile gönderileceğini otomatik seçmektedir. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: normal kesedeki gibi kir çıkartıyor mu
Cevap: Merhaba, evet efendim. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ipek kese ve bu arasındaki fark ne tam olarak? selülite hangisi daha iyi gelir acaba?
Cevap: Merhaba,ipek kese daha hassas vücutlar içindir ve kullanım alanları kısıtlıdır.Bu ürünümüzün kullanım alanı daha fazladır.İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kolay gelsin ürün kaç kullanımlık acaba uzun süre kullanıma uygunmu
Cevap: Merhaba uzun süre kullanabılırsınız

Soru: Ya yanında hediye olduğu için tercih ettim hiç bir şey gelmemiş neden o şekilde yazıyorsunuz madem yollamıyorsunuz
Cevap: Merhaba,2 set aldığınızda 1 adet kabak lifi hediye gönderilmektedir. Fotoğrafta ve açıklamada belirtilmiştir.İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: uygulama şekli nasıldır.
Cevap: Merhaba sıcak su ile islattiktan sonra sabun veya duş jeli ile masaj yaparak vücuda surebilirsiniz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: merhaba batik ve olu deri icin iyi gelirmi
Cevap: Merhaba, evet.

Soru: Ürün nerden geliyo acaba
Cevap: Merhaba Sakaryadan gönderim sağlamaktayız.

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son Resim Galerisi

Doğal Kabak Kesesi Lif Selülite Batık Ve Sivilcelere Son En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü