Doğal Lavanta Yağı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Doğal Lavanta Yağı En Düşük Fiyat Nerede?
Doğal Lavanta Yağı Şu Anki Değeri 299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Doğal Lavanta Yağı Kullanıcılar Memnun Mu?

Doğal Lavanta Yağı Hakkında yaklaşık 741 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Doğal Lavanta Yağı Detaylı Bilgi

Doğal Lavanta Yağı Ürününün Satıcısı, Ce&eF Doğal Lavanta Yağı ürününü 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Doğal Lavanta Yağı Kullanıcı Geri Dönüşleri
299.0 Tl ye satışta olan Doğal Lavanta Yağı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
741 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kutuyu acar acmaz ev mis gibi koktu, bayıldım.Tesekkürler Cem Özkök♥
İsim: Semra Y.
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ce&ef

Yorum: Ben lavanta yağını yumuşatıcı yerine kullanmak için aldım. Gelir gelmez hemen denedim. Ve sonuç harika. Çamaşırlarım miss gibi kokuyor. Kesinlikle stok yapmalık bir ürün. ✌🏻
İsim: Sueda D.
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Ben de herkes gibi foşur foşur Cem beyin kendi sayfasından böyle bir ürün tasarlayıp, satışa sunduğunu öğrendim. Yorumlarda paket gelir gelmez ev lavanta kokuyor söylemlerini abartı bulmuştum🙈 ama inanın az bile söylemişler. Ürün harika ve çok bereketli. Her zaman o güzel kalbinin ekmeğini yemen dileğiyle Cem bey, hayırlı, bol bereketli kazançlarıDevamını Oku
İsim: Ö** A**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Kargo kutusu bile lavanta kokuyordu.Hemen denedim.Bir,iki damla yeterli oluyor.Kokusu kalıcı ve muhteşem kokuyor
İsim: Hatice K.
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: mükemmel bir kokusu var temizlik yaptığınızda 3viniz mis gibi koksun istiyorsanız kesinlikle alin
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten kutuyu açarken alıyorsunuz o lavanta kokusunu, halıya damlattım bir iki damla tüm gün koktu resmen bayıldım.
İsim: Songül İ.
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: kokusu çok guzel paketlemeye bayıldım zaten tavsiye ederim evim çok mis gibi kokuyor🙂
İsim: **** ****
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim.Ürünün kutusunu açmadan önce bile kokusu etrafa yayıldı.Heryere damlattim.Dolapların içi mis gibi kokuyor.@cemozkok
İsim: H** F**
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: Harika bir koku. Kutusu açılmadan bile kokusu geliyor. 5 damla ile 3+1 evi sildim foşur foşur her taraf mis koktu
İsim: ö** a**
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: tek kelime ile muhtesem bi koku heryerde kullaniyorum evim lavanta bahcesi gibi kokuyo
İsim: z** y**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: Mükemmel demek az kalır. Dolabıma makyaj pamuğuna bi kaç damla damlatıp koydum odam bile mis gibi lavanta kokuyor kesinlikle tavsiye ederim. Bizi bu harika ürünle tanıştırdığı için Cem Bey’e çok teşekkür ederim orijinal ürün bulmak zordu
İsim: büşra k.
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: Harika kutusunu açmadan bile koku doluyor oda
İsim: A** B** A**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: daha paketi açmadan mis gibi kokusu geliyor
İsim: K** k**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: Dogal bir urune bu zamanda ulasabilmek buyuk sans. 3.sisemi alabildigim icin mutluyum.Cok tesekkur ederiz..🙌🏻💕
İsim: S** Y**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Miss gibi kokusu daha paketi acarken ortaliga yayildi. Özenli kargo icin cok teşekkür ederim. Zaten Cem beyin ürünü olduğu için aldim. Cem beyi severek takip ediyorum. Cok cok iyi bir lavanta yagi. Yogun. cok teşekkür ederim
İsim: m** ö**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: paketi açmadan mis gibi lavanta kokuyor. tüm temizliklerimde çamaşırlarda kullanıyorum mis gibi oluyor😊 paketlemesi çok özenli teşekkürler
İsim: Ş** K**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: gerçek lavanta kokusu okul zamanları saçlar için çok iyi oluyor
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Mis gibi saf katkisiz oldugu belli okadar güzel kokuyor ki gerçek Lavanta yağı.Paketleme özenli, sadece biraz daha büyük olabilirdi.
İsim: E** T**

Yorum: Gerçekten daha kutudan açmadan kokusu tüm odaya yayıldı.Hatta her odaya girdiğimde mis gibi geliyor kokusu.Kurutma makinesinde yün toplara damlatıp çamaşırlarımı kuruttum ve bütün koku çamaşırlara geçmişti.Banyoda yapay çiçeğimin üzerine damlattım ve banyo mis gibi koktu kokusu uzun sürüyor.Ben çok beğendim Cem beye tesekkür ederim bu güzel ürün içDevamını Oku
İsim: Ü** K**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel özenli bir paket ve açınca mis gibi lavanta kokusu hemen geliyor .. Cem beyi seviyorum,işini düzgün yapacağından şüphem yoktu.. Beklediğim gibi de oldu . Emeği geçen herkese teşekkürler, işiniz bereketli olsun.. Ürünü çeyizim için almadım 😅 hemen kullanmaya başlayacağım ve mis gibi foşur foşur temizlikten sonra lavanta kokusu eşliğinde kDevamını Oku
İsim: G** Ö**

Yorum: müthiş yaaaa daha kargoyu açmadan kokusu geliyor evim mis gibi kokuyorrr 🥹☺☺
İsim: G** A** İ**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Merhaba ürünü sevgili cem beyin sahurda yaptığı temizliklerden özenerek aldım daha açmadan miss gibi lavanta kokuları yayıldı o halde gelsin yaz temizliği🥰
İsim: B** f** S**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde elime ulaştı çok güzel kokuyor bahçede buhurdanlıkta kullandığım halde kokusu bütün akşam mis gibi yayılıyor
İsim: H** Ö**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: En güvenilir marka artık benim için
İsim: Hediye Z.
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: kokusu paketlenmesi cok ozenliydi.temizlik urunu icin aldim.zaten lavantaya bayilirim kokusu rahatsiz edici boyutta da degildi.tsk cem bey

Yorum: Kargo paketimi elime almamla kokusu eve yayıldı tek kelimeyle muhteşem
İsim: N** E**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Kapağını açmama rağmen muhteşem kokusu etrafınızı sarıyor adeta. Kurutma makinesi toplarından aldım ona damlatıp kullanacağım ayrıca. Ve çok güzel paketleme. Sevgiler.
İsim: G** I**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: Kargo paketini açar açmaz kokusu yayıldı eve❤
İsim: N** D**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü dün sipariş etmiştim bugün geldi ve geldiği anda kutuyu dahi açmadan evi mis gibi lavanta kokusu sardı paketleme gayet özenli ve herhangi bir dökülme söz konusu değil emeğinize sağlık
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Tavsiye üzerine aldım çok memnunum evim lavanta kokuyor
İsim: M** K**
Tarih: 30 Haziran 2024

Doğal Lavanta Yağı Merak Edilen Konular

Soru: merhabalar lavanta yağını çamaşır makinesine dökerken bide beyaz sirke de koymamız gerekiyor mu ve miktarı ne kadar olmalı beyaz sirkenin bide ikisini de aynı hazneye mi koymamız lazm
Cevap: Merhabalar sirkeyle lavanta yağını aynı yere koyabilirsiniz koyduğunuz sirkeninn içerisine 5- 6 damla damlatmanız yeterli olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: çamaşır makinesine koymak için kaç damla damlatmaliyiz
Cevap: Merhabara her topa 8 damla damlatabilirsiniz teşekkür ederiz

Soru: 4 aylık bebeğin cildine direkt olarak sıkılabilir mi
Cevap: Merhabalar Dört aylık bir bebeğe lavanta yağı sürmek konusunda dikkatli olmak önemlidir. Bebeklerin ciltleri çok hassastır ve bazı uçucu yağlar, özellikle de saf formda kullanıldığında, ciltte tahrişe veya alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Lavanta yağı genellikle bebeklerde en güvenli uçucu yağlardan biri olarak kabul edilse de, her zaman seyreltmek ve çok az miktarda kullanmak gerekir. Eğer lavanta yağı kullanmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmelisiniz: 1. **Seyreltme:** Lavanta yağını kullanmadan önce, bir taşıyıcı yağ (örneğin, badem yağı veya hindistancevizi yağı) ile seyreltin. Genellikle, bebekler için %0.25-0.5 seyreltme oranı önerilir (yaklaşık 1-2 damla lavanta yağı, 4 yemek kaşığı taşıyıcı yağda). 2. **Cilt Testi:** Yağı uygulamadan önce, bebeğin cildinin küçük bir bölgesinde (örneğin, kolun iç kısmında) test yapın ve 24 saat gözlemleyin. Herhangi bir kızarıklık, döküntü veya tahriş belirtisi görürseniz yağı kullanmayın. 3. **Uygulama Alanı:** Yağı bebeğin cildine uygulamadan kaçının. Bunun yerine, birkaç damla seyreltilmiş yağı bir difüzörde kullanabilir ya da bebeğin yatağının yakınına, yastığa sürmeyi tercih edebilirsiniz. 4. **Doktora Danışın:** Özellikle bebeğinizin herhangi bir alerjisi veya hassasiyeti varsa, lavanta yağı gibi uçucu yağları kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Bebeklerin hassas ciltleri ve solunum yolları göz önünde bulundurularak, her zaman temkinli ve dikkatli olmak en iyisidir.

Soru: merhaba oda kokusu olarak kullanmak istersek nasıl yapmalıyız
Cevap: Merhabalar oda kokusu olarak kullanmak için buhardanlık kullanmanızı tavsiye ediyoruz

Soru: merhaba bebeğimin yastigigina damlata bilirmiyim
Cevap: Merhabalar Evet damlatabilirsiniz

Soru: merhaba evdeki ewcil hayvamima pireden korunmasi icin kullanmak istiyorum uygunmudur?
Cevap: merhabalar Lavanta yağı, evcil hayvanınızı pirelerden korumak için kullanılabilecek doğal bir seçenek olarak düşünülebilir, ancak bazı önemli noktaları göz önünde bulundurmanız önemlidir: Konsantrasyon ve Karışım: Lavanta yağı, evcil hayvanlar için doğrudan cilde uygulanmadan önce mutlaka seyreltilmelidir. Saf halde kullanıldığında cilt tahrişine veya zehirlenmeye neden olabilir. Genellikle 1:50 gibi bir oranla (birkaç damla lavanta yağı bir bardak su veya taşıyıcı yağ ile karıştırılarak) seyreltilmesi önerilir. Uygulama Yöntemi: Lavanta yağı karışımını evcil hayvanınızın cildine direkt olarak uygulamayın. Bu karışımı bir sprey şişesine koyarak veya bir bez üzerine döküp evcil hayvanınızın tüylerine nazikçe sürün. Ancak, yüz veya hassas bölgelere uygulamaktan kaçının. Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar: Bazı evcil hayvanlar lavanta yağına hassas olabilir veya alerjik reaksiyon gösterebilir. Bu nedenle ilk kez kullanmadan önce bir veterinere danışmanız faydalı olacaktır.

Soru: Merhabalar çamaşır makinesinde kullanılabiliyor diye duydum ama çamaşırların içine mi damlatıcaz yoksa deterjan haznesine mi ve kaç damla damlatmamız lazm acaba
Cevap: Merhabalar yumuşatıcı koyduğunuz hazneye damlatabilirsiniz 5-6 damla damlatmanız yeterli olacaktır

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapiyorsunuz
Cevap: Merhabalar TRENDYOL EXPRESS ile gönderim sağlamaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: aromaterapi , hava nemlendirici cihazlarda kullanabilir miyiz bu yağları..
Cevap: Merhabalar evet güvenle kullanabilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: Kurutma makinesinde nasıl kullanılır
Cevap: Merhabalar kurutma makinesi için önerimiz diğer ürünümüz olan kurutma topuna damlatılıp o şekilde kurutma makinesine atmaktır.

Soru: ağrıyan yerlere seyrelterek kullanın demişsiniz su ile mi ve ölçü nedir öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar; Su ile seyreltebilirsiniz

Soru: Bir kova suya ne kadar damlatmamız lazım 10ml baya gider mi
Cevap: Merhabalar bir kova suya 3-5 damla damlatmanız yeterli olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz..

Soru: 6 yaşındaki çocuğuma sinek kovucu olarak kullanabilir miyim? Kaç ml suya ne kadar damlatmak gerekiyor acaba
Cevap: Merhabalar kullanabilirsiniz sıkmak için kullanacağız suyu içerisine 6 7 damla damlatmanız yeterli olacaktır

Soru: merhaba buhurdanlık için uygun mudur
Cevap: Merhabalar; Uygundur

Soru: merhabalar sineklerden korunmak icin vücudumuza nasıl kullanılır
Cevap: Merhabalar Lavanta yağı, sinekleri kovmada etkili olan doğal bir üründür. Lavanta yağı sinekleri şu şekilde kovar: 1. **Güçlü Koku**: Lavanta yağı, sineklerin hoşlanmadığı güçlü bir kokuya sahiptir. Bu koku sinekleri rahatsız eder ve uzak durmalarına neden olur. 2. **Doğal Böcek İtici**: Lavanta yağı, birçok böcek türüne karşı doğal bir itici olarak çalışır. İçeriğinde bulunan bileşikler sineklerin sinir sistemini etkileyerek onları uzak tutar. 3. **Kolay Kullanım**: Lavanta yağını suyla seyrelterek sprey şişesinde kullanabilir ya da pamuk toplarına damlatarak odanın çeşitli yerlerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, lavanta bitkisini evinizde bulundurmak da sinekleri uzak tutmada yardımcı olabilir. Lavanta yağı, sinekleri doğal yollarla kovmak isteyenler için güvenli ve etkili bir yöntemdir.

Soru: Merhaba. Temizlik için ürünü 1 kova suya kaç damla damlatmak gerekiyo? Bide böcek yok etmede işe yararmı
Cevap: Merhabalar böcek kovucu olarak işe yaramaktadır 1 kova suyun içerisinde 5-6 damla damlatmanız yeterli olacaktır .

Soru: Vıdeda yaparken bos suyamı koyalım yoksa surke ve lavanta karısıkmı yapmak gerekır.Yuzeyı temızleme acısından?
Cevap: Merhabalar vileda yaparken suyunuzun içerisine 5-6 damla damlatmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bunun dışında sirke ve lavanta yağını da kullanabilirsiniz ikisi de aynı sonucu verecektir

Soru: Nasıl güzel bir ürün. Kokusu misss. Paketleme için ayrıca teşekkür ve çabucak geldiği için de
Cevap: Merhabalar; Güzel mesajınız için çok teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın.

Soru: yumusatici yerine kac damla kullanmaliyiz
Cevap: Merhaba her topa 7 damla yeterlidir

Soru: Merhaba 4 aylık bebeğime sinek ve böceklerden korunması için uygulayabilir miyim? Kullanımını nasıl önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar kullanabilirsiniz sprey şişesine su koyu 5-6 damla damlatmanız yeterli olacaktır

Doğal Lavanta Yağı Ürün Görselleri

Doğal Lavanta Yağı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü