Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Tavsiye Eder Misiniz ?

Aybuke

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
615
0
0
Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Ürün Alınmaya Değer Mi?
Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Şu Andaki Fiyatı 246.5 Tl'den Satılmaktadır.

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Kullanıcılar Memnun Mu?

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Hakkında yaklaşık 1064 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Detaylı Açıklama

Agarta%100 Doğal ve Misvak Özlü Diş Macunu >_x000D_
_x000D_

Misvak Nedir? Ne İçin Kullanılır? >_x000D_
_x000D_

Misvak , yüzyıllardır diş temizliği için kullanılan doğalbir ağaç dalıdır. Misvak ağacı üzerinde yapılan araştırmalar misvakın dişlerive diş etini güçlendiren, diş çürümesini önleyen,dişlerin parlak görünmesinisağlayan, antiseptik özelliği olan,ağız içi asit salgısını düzenleyen, iltihapve kanamayı durdurucu etilamin, trimetilamin, florid, alkaloid, silis, saponin,kalsiyum, fosfor, magnezyum, potasyum, sodyum, sülfür, kükürt dioksit, tannikasit, benzil nitrat, sitasterol vb. maddeler ihtiva ettiğini ortaya koymuştur.Misvak ağız ve diş sağlığının yanında vücudumuza da birçok faydası bulunandoğal bir bitkidir. >_x000D_

AgartaMisvak Diş Macunu Faydaları >_x000D_

Agarta Misvak Özlü Diş Macunu"Diş Fırçası Ağacı"Misvak bitkisi "Salvadore Persica" nın saf özü ile bilimsel olarakformüle edilmiş bitkisel ve doğal diş macunudur.Agarta >misvak özlü diş macunu sağlıklı ve doğalçözümler arayanlar için geliştirilmiş içeriği en değerli bitkisel yağlardanoluşan diş macunudur. Nane yağı, Limon Yağı, Adaçayı Yağı,Hindistan ceviziyağı, okaliptus yağı, karanfil yağı ve misvak özü ve alovera özüiçerir.Florürsüzdür. Zararlı kimyasallar içermez.Ağız ve diş sağlığınız için endoğal içeriklere sahiptir.Florürsüz özel formülü diş çürümelerine karşı doğalve maksimum koruma sağlamak geliştirilmiştir. >_x000D_
Doğal diş macunu dişleriniz için kullandığınızen doğal ve sağlıklı üründür. >_x000D_
İçeriğinde bulunan misvak özü diş etinigüçlendirir ve diş minesini korur. >_x000D_
Ağızda bakteri oluşumunu önler. >_x000D_
Ağız kokusunu önler. >_x000D_
Misvak özü sayesinde ağızda plak birikiminiönler. >_x000D_
Dişlerin daha beyaz görünür ve sağlıklı birparlaklık katar. >_x000D_
Misvak özü doğal bir . >_x000D_
Ağız içindeki Ph dengesini korur. >_x000D_
Diş minesine zarar vermez ve dişleriniziaşındırmadan beyazlık sağlar. >_x000D_
İçeriği gıda üretimine uygundur. >_x000D_
Diş çürümesine sebep olacak şekerlitatlandırıcılar bulunmaz. >_x000D_
Özellikle hassas dişler için hassasiyet gidericiolarak etki sağlar. >_x000D_
Nefesinizi sağlıklı bir şekilde tazeler. >_x000D_
Diş eti kanaması, diş eti iltihabı riskiniazaltır. >_x000D_
Sağlıklı doğal yağlar dişlerde oluşan kahve, çaysigara tüketiminden kaynaklı lekeleri çıkarır. >_x000D_
Düzenli kullanımda dişleriniz beyaz ve parlakbir görünüme kavuşur. >_x000D_
Agarta doğal misvak özlü diş macunu Paraben,Sls,florür, florid,Triclosan.Formaldehit,yapay tatlandırıcıve köpürtücü içermez. >_x000D_
İçeriğinde ve test aşamalarında hayvansal ürünkullanılmamıştır. >_x000D_
Vegan sertifikalıdır. >_x000D_
Gluten içermez. >_x000D_
Helal ve yerli üretimdir. >_x000D_
_x000D_

KullanımŞekli: >_x000D_
Diş fırçanızın üzerine nohut büyüklüğünde alın. >_x000D_
Dişinizi ve dilinizi fırçalayın. >_x000D_
Bol suyla durulayın. >_x000D_
Günde 2 kez fırçalayınız. >_x000D_
Etkili ve kalıcı sonuç için düzenli kullanımtavsiye edilir. >_x000D_
_x000D_

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Ürününün Satıcısı, Agarta Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) ürününü 246.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Yorumlar Hakkında Bilgi
246.5 Tl ye satışta olan Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1064 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: yorumlara bakarak ve Satıcıya soru sorduğumda hemen cevap vermeleri Çok güzel. Diş Eti çekilmesi ve kanaması oluyordu. kullanmaya başladığımdan itibaren kanama durdu diş macunu kullanırken midem bulanıyordu bu sorunum da bitti. çok ferahlatıcı diş taşları azaldı, bundan sonra değişmeyecek tek diş macunum. teşekkürler ederim Satıcıya ve ilgisine. inDevamını Oku
İsim: Fatma A. G. G.
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AGARTA BİTKİSEL KOZMETİK

Yorum: Artık tiryakisi oldum,sağlıklı diş macunu olduğunu sanıyorum,teşekkür ederim.
İsim: murat y.
Tarih: 21 Temmuz 2022
Satıcı: ebitkisel

Yorum: Buraya kocamannnnn bir müşteri memnuniyeti bırakıyorum.. Paketlemedeki özen olsun hediye krem gönderme detayı olsun çok ince ve güzel dusunulerek hazırlanmis çok teşekkürler.Agarta daha önceden de kullandığım bir diş macunu dişleri ciddi anlamda güzel temizliyor ve beyazlatiyor hiç düşünmeden mutlaka alınması gerekilen bir marka, tekrardan çokk teşDevamını Oku
İsim: H** T**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: uzun zamandır almak istiyordum, harika çıktı, biz ailecek çok beğendik. tavsiye ederiz. Paketleme gayet korunaklıydı.
İsim: M** H**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: çok memnunuz ailece tavsiye ederim
İsim: M** B**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: çok beğendim . Arkadaşin tavsiyesi üzerine aldım doğal ve tabiki çok güzel bir etkisi var . hediyeler için çok teşekkür ederim gerçekten. bundan sonra dış macunu adresim burası 😉
İsim: Emine D.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Uzun zamandır kullanıyorum vegan bir ürün olması çok iyi
İsim: B** S** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Eylül 2023

Yorum: hediyeler için teşekkür ederim sağlam paket halinde geldi ellerinize sağlık
İsim: **** ****
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Sürekli kullandığım diş macunu. Güvenilir bir marka ve yine güvenilir bir ürün. Market fiyatına göre çok uyguna geldi. Ayrıca yanında gönderilen hediyeler, özellikle el yapımı sabunu harika .👍
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: kullandığım en güzel diş macunu üstelik organik, bir daha başka marka asla kullanmam. Tarım kredi kooperatifi markette denk gelmiştim almaya devam ediyorum. hediyeler için de teşekkürler
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel paketlemeye özenliydi yanına koyduğunuz hediyeler için ayrıca teşekkür ederim
İsim: T** T**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: bittikçe stokluyoruz içeriğinin temiz olması en büyük tercih sebebimiz
İsim: A** B** S**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Ferahlığı mükemmel doğal oluşu da ayrı bir mükemmel zaten çok sevdim tekrar alacağım
İsim: M** K**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Biraz geç geldı sorun değil . Güzel paketlenmişti. Şükran kaymak tavsiyesiyle aldım . İnşallah memnun kalırım . Fırçlarken ağızda bi tat oluşturuyor . Allah tan çalkaladığın anda geçiyor . Beyazlatma etkisi var bakalım inşallah diş etlerimede iyi gelir .
İsim: Semra B.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: indirimden aldim florursuz oldugu icin tercih ettim cok begendim artik surekli alirım
İsim: E** Y** K**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı paketleme ozenliydi kullanınca memnun kalırım insallah
İsim: M** y**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: diş macunundan çok memnun kaldığımız için tekrar aldım.doğallığına güveniyorum,sabunlarından aldım.harika kokuyorlar. diğer ürünleri de deneyeceğim.hediyeler icin tesekkürler
İsim: o** a**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Paketleme gayet iyiydi.Hediyeleriniz için teşekkürler.
İsim: B** T**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Mükemmel ürün
İsim: B** E**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: yanında bir sürü hediye göndermişler, teşekkür ederim. ilk kez kullanacağım umarım memnun kalırım :)
İsim: Aybalanur M. G.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Ürün harika tavsiye ederim seve seve kullanıyorum hediyeler için teşekkür ederim
İsim: Birsen M.
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Çok hızlı geldi hediye için teşekkür ederim 🌸
İsim: H** Ç**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: B** B**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Satıcı: GÜNEYCE GRUP

Yorum: Merhaba çok beğendim
İsim: S** Ö**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: teşekkürler,çabucak geldi,paket biraz gevşekti ama tam geldi, kullanınca güncellerim,minik hediyeler için de teşekkürler...
İsim: S** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: G** N** A**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Ürün sorunsuz ulaştı. Güvenle kullanılabileceğimiz ürün. Hediyeler için çok teşekkür ediyorum.
İsim: a** d**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Agarta zaten severek kullandığım bir ürün. İçeriği de temiz.
İsim: E** A**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Agarta temiz içerikli olduğunu düşündüğüm için alıyorum.Yillardir bu macunu kullanıyorum.
İsim: S** Ç**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Kremin kokusu güzel. Diş macununu ilk defa kullanacağım. Biraz zaman geçince güncelleyecegim. İçeriğindeki ürünler ağız dis ve tüm vücut sağlığına yararlı olduğundan denemek istiyorum.
İsim: A** Ş**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Merak Edilen Konular

Soru: Göndereceğiniz stoktaki ürünün son kullanma tarihi nedir acaba?
Cevap: merhaba efendim skt 2024 dür

Soru: agarta helâl sertifikası var mı
Cevap: Merhabalar helal sertifikalıdır

Soru: içeriği. öğrenebilrmiyim
Cevap: Merhaba, içerik bilgisi ; Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil, Xanthan Gum, Mentha Pierita Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Salvadora Persica Bark/Root Extract, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil

Soru: Salam. Üçlü sete diyerlerinden birer tane olmakla 3lu yapmak imkanınız varmi?)
Cevap: Merhaba, maalesef setleri bozamıyoruz.

Soru: merhaba helal mi
Cevap: Merhabalar, evet helal dir

Soru: florsuzmu macun
Cevap: Merhaba, evet tüm diş macunlarımız florürsüzdür.

Soru: helal sertifikası var mi
Cevap: Merhabalar, ürünümüzün helal sertifikası mevcuttur.

Soru: merhaba türk malı mı acaba
Cevap: Merhaba, yerli üretimdir.

Soru: yerli ürünmu
Cevap: Merhabalar, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.🙏 Ürünlerimiz yerli üretim olup Türk malıdır. Menşei ANKARADIR. Sevgiler.❤

Soru: Merhaba , icerigini yazarmisiniz lutfen .
Cevap: Merhabalar ürün içeriği bu şekildedir iyi alışverişler dileriz: Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil, Xanthan Gum, Mentha Pierita Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Salvadora Persica Bark/Root Extract, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil

Soru: merhaba aktif karbonlu diş macununuz ile misvak özlü diş macunu uzun içerik farkı nedir acaba . sadece aktif karbon farkı mı var
Cevap: Misvak diş macunu içeriği Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil, Xanthan Gum, Mentha Pierita Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Salvadora Persica Bark/Root Extract, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil aktif karbon diş macunu içeriği Hydrated Silica, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil, Aroma, Xanthan Gum, Propolis Extract, Citrus Limon Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salvia Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil

Soru: iyi günler 8 yaş ve 12 yaş kullanımına uygun mu
Cevap: merhaba 12+ yaş için erişkin diş macunu kullanım sağlanabilir. çocuklar için çocuk diş macunu kullanım sağlayınız lütfen

Soru: içerik listesini paylaşabilir misiniz
Cevap: merhaba Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Oxide, Cocos Nucifera Oil, Xanthan Gum, Mentha Pierita Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Salvadora Persica Bark/Root Extract, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil ürün içerikleridir. ineceleyebilirisniz. sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün doğal mı sağlığa zararlı bir madde içerir mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz doğaldır. Zararlı bir madde içermez.

Soru: Diş eti kanamam var hangi ürünü tavsiye edersiniz
Cevap: merhaba ürün diş eti tedavisinde sürekli kullanımda fayda sağlamış olacaktır .

Soru: merhaba son ullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhaba markamız ürünleri yeni üretim olduğu için raf ömrümüz 36 aydır. Son kullanma tarihi, bir ürünün sağlıklı ve kaliteli bir şekilde en son kullanılabileceği tarihtir. Bu tarihten sonra ürünün kullanımı veya tüketilmesi risk taşıyacağı için ürünler skt tarihinden sonra markamız tarafından kesinlikle satılmayacaktır . Siz tüketicilerimizde raf ömrü geçmiş hiç ürünü kullanım sağlamayınız . Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol express ve Aras kargo ile çalışmaktayız.

Soru: merhaba 12 yaş çocuğumla ortak kullanabileceğimiz diş macunu öneriniz var mı
Cevap: Merhaba, çocuk diş macunumuz önerilir

Soru: Florür var mı içeriğinde
Cevap: Merhaba, içeriğinde florür bulunmaz.

Soru: KC ml kutu
Cevap: Merhaba ürün 3 adet 100ml*3 adet şeklinde gelecektir.

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) Ürün Resimleri

Doğal Misvak Özlü Florürsüz Diş Macunu 100 ml (3 adet) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü