Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sebnem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
579
0
0
Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Şimdiki Fiyatı Ile 108.26 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Hakkında yaklaşık 4508 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Ürün Hakkında Bilgi

#özelürün; _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Elektriklenme ve kabarmaları önleyen,saçlara ipeksi yumuşaklık kazandıran ve parlaklık veren argan özlü günlükbesleyici saç bakım yağı; >_x000D_

• İpeksi yumuşaklık kazandırır; >_x000D_

• Elektriklenme ve kabarıklığı önler; >_x000D_

• Saçlara parlaklık verir; >_x000D_

• Saçı argan yağı ile besleyerek tek kullanımla iyi beslenmiş, yumuşak veparlak bir hale getirir; >_x000D_

• Tüm saç tipleri için uygun. Kuru, yıpranmış saçlar için mükemmel bakım; >_x000D_

• Hafif formülüyle saçı ağırlaştırmaz, yağlı his bırakmaz; >_x000D_

• İsviçre Vitamin Enstitüsü tarafından test edilmiştir; >_x000D_

• 1 damlasıyla hayat dolu saçlar için hergün kullan; >_x000D_

Kullanımı: >_x000D_

Kuru veya ıslak saça saçın uzunluğu boyunca uygula. Durulama; >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Ürününün Satıcısı, Pantene Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml ürününü 108.26 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml En Son Yapılan Yorumlar
108.26 Tl ye satışta olan Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4508 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: tanıdığım ilk günden beri kullanıyorum hatta stokluyorum kokusu müthişş yumaşacık oluyo saçlarım hemde hafif çokk memnunummm
İsim: **** ****
Tarih: 01 Haziran 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Evkiba

Yorum: İndirime girdikçe alıyorum, saçlarıma çok iyi geliyor.
İsim: E** T**
Tarih: 22 Şubat 2022
Satıcı: eskimagaza7

Yorum: Çok güzel saçımı yumuşacık yaptı indirimde stoklayın bence
İsim: Z** B**
Tarih: 19 Ocak 2023
Satıcı: Gördestengelsin

Yorum: Benim herzaman kullandığım bi ürün, indirim geldikçe stokluyorum
İsim: Kader Y.
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: cokkkk güzel saçımı yumuşacık yaptı resmen indirime girince stoklayın bence .
İsim: y** O**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Bunu hep kullanıyordum ama pahalıydı.. İndirime girsin stok yapacağım takipteyim.
İsim: G** K**
Tarih: 28 Nisan 2023
Satıcı: Staff Kuaför Kozmetik

Yorum: En sevdiğim saç yağı ve her zaman favori ürünüm kesinlikle indirimdeyken stoklanması gereken bir ürün
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: zaten normalde kullanıyodum indirimde görünce hemen stokladim. Kokusu muhteşem saçları yumuşacık yapıyor kargoda çok hızlıydı :)
Tarih: 09 Eylül 2021
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: bu ürünü alırken ben çok bı performans beklemiyordum ama açıkçası inanılmaz şaşırdım saçı yumuşacık ve parlak yapıyor üstelik bence besliyor da saçımın dökülmesi % 70 azaldı duş sonrası diplere gelmeyecek şekilde saçıma uyguluyorum kokusu mükemmel boyutuna gelecek olursak bence iyi çünkü elinize bir miktar almanız yetiyor (saçım uzun ve dalgalı)
İsim: Z** Ç**
Tarih: 01 Ekim 2021

Yorum: Saçım yumuşacık oldu ve parladı elektriklenmeyi de önledi memnun kaldım stok yapacağım bi ürün oldu tavsiye ederim
İsim: H** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Şubat 2024
Satıcı: EFELER-TOPTAN-

Yorum: Bittikçe stok yeniliyorum çok güzel kokuyor ve yumuşacık yapıyor
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: İndirime girince stok yapıyorum saçlarımı taramak için kullanıyorum yıllardır kullanıyorum
İsim: Hatice Ö.
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: indirimdeyken stok yaptim cok guzel urun
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: mukemmmel koku ve yumuşaklık veriyor indirime girince hemen stokladim:)
İsim: H** İ**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: üründen memnunuz sürekli alıyorduk zaten yumuşacık yapiyor 🤗
İsim: n** m**
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: Saçlarım yumuşacık oluyor hep kullandığım bir ürün
İsim: m** k**
Tarih: 11 Mart 2023
Satıcı: Laçin Trendshop

Yorum: Hep kullandığım bir ürün zaten mühteşem Pantene ❤
İsim: G** G**
Tarih: 16 Eylül 2021

Yorum: ürün elime hızlı ve sorunsuz ulaştı .ürün harikaaaa saçlarım yumuşacik oldu .kokusu da çok güzel .bu serumu sürdükten sonra hiçbir şey sürmek istemiyorum kokusundan dolayı ben indirimde iken almıştım sizde indirimleri kaçırmayın alın aldırın mükemmel bir ürün 🤌🤌🤌
İsim: Rabia D.
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: fiyatı düştükçe stok yapıyorum
İsim: n** g** b**
Beden: 13 Mayıs 2024

Yorum: Saçlarıma çok iyi geliyor. Bittikçe alıyorum.
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Kesinlikle herkeste olması gereken bir saç bakım yağı saçlarınıza iyilik yapmak istiyorsanız alın duştan çıkınca hafif nemli saçıma uyguluyorum ve yumuşacık yapıyor çok güzel kokmasını sağlıyor tavsiye üzerine aldım beklentim bu kadar yüksek değildi gerçekten mükemmel bir ürün tekrar tekrar alırım alın aldırın
İsim: Özge K.
Tarih: 27 Ağustos 2022
Satıcı: Ne Lazımsa Bak

Yorum: teşekkür ederim indiirmden yakaladım tesekkulrer trendyoll
İsim: s** s**
Tarih: 18 Mart 2022
Satıcı: evipak

Yorum: Yılllardır kullandığım bir ürün çok memnunum yumuşacık yapıyor saçımı
İsim: D** K**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Duştan sonra kullanıyorum ıslak saça aynı zamanda düzleştirdikten sonra mükemmel kokuyor çok iyi ürün sürekli stokluyorum ♥🥺😊😀
İsim: Çiğdem İ.
Tarih: 09 Kasım 2023
Satıcı: crispco

Yorum: Yumusacık yapıyor sacları
İsim: R** Ç**
Beden: 14 Aralık 2022
Satıcı: Myfashionstore23

Yorum: bayılıyorum saçımı açıp yumuşacık ve parlak yapıyor bitanem benim
İsim: İ** G**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: Ne Lazımsa Bak

Yorum: Bu 3. şişem her duştan sonra kullanıyorum kokusu çok güzel ve saçmalarımı yumuşacık yapıyor.
İsim: C** Ç**
Tarih: 08 Eylül 2024
Satıcı: Cosmomiss

Yorum: saçlarımı yumuşacık yaptı ıslak saça uyguluyorum kokusuda kalıcı :)
İsim: T** K**
Tarih: 12 Eylül 2021
Satıcı: Toplagel

Yorum: hep kullandığım bir ürün indirimden aldım memnunum
İsim: Gülcan İ.
Tarih: 27 Temmuz 2021

Yorum: ürün çok güzel saçlarımı yumuşacık yaptı paketleme teslimat güzeldi teşekkürler 🥰
İsim: G** K**
Tarih: 19 Şubat 2022

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: sülfat var mı
Cevap: İçermez efendim.

Soru: Diplerede uygulanırmı
Cevap: Merhabalar, diplere uygun değildir

Soru: saçtaki kabarığı ve elektriklenmeyi alır mı
Cevap: Alır efendim

Soru: Hangi kargo
Cevap: Mrb trend exprss ile

Soru: ürün orijinal değil mi
Cevap: Merhaba ürün leri yetkili bayilerden temin ediyoruz iyi günler dileriz

Soru: Merhaba argan yağını durulamadan duştan sonra Saçlarıma kullansam sorun olur mu? bit yapmaz Di mi
Cevap: Merhaba, Banyo sonrası nemli saça uygulanmaktadır. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: ne işe yarıyor?
Cevap: Değerli müşterimiz ürün nemini kaybetmiş saçlar için üretilmiştir. Yıpranmış ve yıpranmaya eğilimli saçlar için uygundur, saça nem hacmi verdiği için saç uzamasında etkilidir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi - Duygu

Soru: Saçlarımı düzleştirdikten sonra elektriğini alması için kullananbilir miyim
Cevap: Merhaba, Temiz ya da nemli saça bir miktar ürünü avucunuza alarak saç uçlarından ortalarına kadar uygulayınız. Durulama gerektirmez. İyi günler dileriz-Evkiba Müşteri Hizmetleri-Betül

Soru: Kuru ve kabaran saçlar için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, Ürün elektriklenmeyi ve kabarıklığı önler. İyi günler. Evkiba - Pervin

Soru: ürün nasıl ve ne kadar kullanılır. yani günlük mü haftalık mı kullanılır ve diğer yağlarla beraber kullanılabilir mi
Cevap: Ürün kuru sacada uygulana biliyor taranirken kullanın

Soru: 11 yaş için uygun mu?
Cevap: uygundur kullanabilirsiniz

Soru: diplere mi uca mı kullanıyoruz?
Cevap: Merhaba, Islak yada kuru saçlara saç boyundan ucuna doğru uygulayabilirsiniz .İyi günler dileriz-Evkiba müşteri hizmetleri-Betül

Soru: saçım dalgalı, aşırı kuru ve her daim kabarık. Bu ürünün bi faydası olur mu. Yani kesin olarak saçımın kabarıklığını alıp doğal bi görünüm verir mi
Cevap: Değerli müşterimiz,net bir bilgimiz yoktur.

Soru: merhaba hangi kargo ile geliyo acaba
Cevap: KARGO SEÇENEĞİMİZ BULUNMAMAKTADIR. • trendyol express • PTT • MNG • SÜRAT Kargo ile ÇALIŞMAKTAYIZ.

Soru: merhaba hangi kargo ile geliyo acaba bulundugum bölgeye trendyol expres gelmiyo
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ve Sürat kargo kargo firmaları ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo seçimi yapılamamaktadır. Sağlıklı ve İyi günler dileriz. Evkiba- Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: Merhaba ben argan ve keratini bir arada istiyodum ikisinide alsam yarı yarıya karıştırsam bişey olur mu?
Cevap: Merhaba, Ürünleri karıştırmadan kuru veya ıslak saçınıza uygulamanız önerilir. İyi günler dileriz-Evkiba müşteri hizmetleri-Betül

Soru: Merhaba ürünü saç diplerine de sürüyoruz yoksa sadece saç uçlarına mı?
Cevap: Merhaba, Saç uçlarına uygulanmalıdır. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: şaçlarimin ust kismi da elektirikleniyor nasil kullanmaliyim ustlere surulur mu kullanimi nasil
Cevap: Pantene web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Soru: kuru saça mi kullanılmalı ıslak saça mi ve durulama yapılacak mi?
Cevap: Merhaba, Nemli saça uygulanır. Durulama gerektirmemektedir. İyi günler dileriz. Evkiba-Müşteri Hizmetleri-Özlem

Soru: Hangi kargo şirketi ile gönderim sağlıyorsunuz?
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz PTT kargo ile gönderilmektedir, iyi günler dileriz.

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml Ürüne Ait Resimler

Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir 100 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü