Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Zehra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
591
0
0
Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Alanlar Memnun Mu?
Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Mevcut Fiyatı 404.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Hakkında yaklaşık 5382 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Ürün Detayları

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Ürününün Satıcısı, Gray Clothing Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu ürününü 404.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Son Yorumlar
404.0 Tl ye satışta olan Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5382 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Hiç düşünmeden alabilirsiniz 180 boy 67 kiloyum S beden aldım çok güzel oldu teşekkürler :)
İsim: YUSUF C.
Tarih: 09 Haziran 2022
Beden: Beden:S
Satıcı: vivimade

Yorum: 1.83 boy 75 kiloyum M beden tam oldu kumaşı likralı ve iç göstermiyor çok beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 13 Mayıs 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: AKSESUARGO

Yorum: Çok güzel durdu dedikleri gibi bir beden küçük aldın tam oluyor salaş duruyor.
İsim: Y** e** D**
Tarih: 25 Şubat 2023
Satıcı: QUİK-MAX

Yorum: salaş istiyorsanız kendi bedeninizin bir beden büyüğünü alin
İsim: Emre T.
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TUDE BUTİK

Yorum: aşırı salaş bir beden küçük alın
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Sevgilime aldım aşırı iyi oldu bir beden küçüğünü almanızı tavsiye ederim
İsim: A** Ç**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Erkek arkadasima aldim, inanilmaz guzel durdu ve rahat oldugunu soyledi hemen diger renklerini de siparis ettim. Mumkunse bir beden kucuk alin cunku zaten bol bi model, cuval gibi durabilir. harika bi hediye kacirmayin kizlaaar
İsim: N** T**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: Harika paketlenmişti ve doğru beden, ürün. 182 boy 76kilo fazla oversize sevmiyorum o yüzden S aldım çok güzel ve hafif salaş oldu.
İsim: H** K** Ş**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Bi beden küçüğünü alabilirsiniz. Çok güzel oldu ürünü beğendim.
İsim: Y** A**
Tarih: 25 Temmuz 2022
Beden: Beden:XS
Satıcı: Last Pickk

Yorum: Siyahını da aldım beyazını da aldım bu fiyata gayet güzel ve kaliteli, normal bedeninizden bir beden küçük almanızı tavsiye ederim L giyiyorum M bile bir tık oversize gibi oldu çok güzel duruyor. Teşekkürler.
İsim: A** K**
Tarih: 25 Eylül 2022

Yorum: Bir beden küçük alabilirsiniz çok güzel bir gömlek
İsim: G** Ş**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: Çok güzel salaş bir gömlek. Tam yazlık efil efil bir kumaşı var.
İsim: M** T**
Tarih: 19 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: 185boy, 92 kg L beden aldık salaş durdu tam beden isteyenler bi beden küçük alabilir.dış çekim için aldık eşim beğendi.
İsim: S** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ekim 2022

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: B** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Moryel

Yorum: erkek arkadasıma alıp butun yazı ustumde gecirdim. L beden aldım salaş oldu.
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Kendi Bedeninizi Alın Üstte Duruşu Harika
İsim: G** K**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Her rengini aldım güzel 😍 Kendi bedenizi alın hata bir kücük beden bile olabilir
İsim: İ** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok güzel oldu tam beden alın oversizelığı tam duruyor
İsim: G** E**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: mükemmel ötesi gömlek tam bedeni alabilirsiniz
İsim: a** y**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: tam beden alın
İsim: B** T**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Fiyat performans ürünü bir gömlek. Kardeşime ve erkek arkadaşıma kendi bedenlerinden bir beden küçük aldım tahmin ettiğimden çok güzel oldu.
İsim: h** t**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: çok ferah ve çok kaliteli kesinlikle tavsiye ediyorum ürün zaten oversize kendi bedeninizi alın
İsim: osman e.
Tarih: 06 Temmuz 2022

Yorum: Ürün gerçekten çok rahat ve hızlı geldi normalde M giyen biriyim M almayın S alın ben M aldım
İsim: F** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel , iki beden küçük almanız tavsiye ederim
İsim: MURAD A. Q. H.
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Kumaşı tam istediğim gibi çok rahat ve kaliteli. Üzerinize tam oturması için 1 beden küçüğünü öneririm
Tarih: 07 Mart 2022
Satıcı: Gray Line

Yorum: Çok güzel bir ürün bedeninizin 2 beden küçüğünü alın çok hoş çok bol
İsim: M** e** Ö**
Tarih: 14 Şubat 2023
Satıcı: POZİTİF TEKSTİL

Yorum: Ürün çok güzel geldi tavsiyem bedeninizden bir beden küçük alın derim zira salaş bir gömlek
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Güzel bir beden küçük alabilirsiniz
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Çok iyi bir gömlek ama salaş sevmiyorsanız bedeninizden bir küçük alın
İsim: S** D**
Tarih: 26 Ağustos 2022
Satıcı: JAKARLI

Yorum: Oversize olsun istiyosanız bir beden büyük alın erkek arkadaşıma aldık hem siyah hem beyaz çok beğendi
Tarih: 14 Ocak 2023

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 1.87 125 kilo ?
Cevap: Merhaba kalıp dar gelebilir efendim

Soru: 1.82.60 kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (S) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 182 74kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 172 60 kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 1.75 70 kilo
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

Soru: 180 85 kilo
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: Merhaba Boy.180 Kilo.87 Hangi beden uygundur?
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 181 70 kilo

Soru: 175 boy 69 kilo önerilen beden
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: Merhaba, 178 boy, 113 kilo. Omuz çevresi 140, bel çevresi 115, kalça çevresi 125 XXL uygun mudur? Bir de malzeme bileşen yüzdesi nedir?
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için 2XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 182 - 71 kg
Cevap: M Beden Alabilirsiniz

Soru: 1.80 boy 93 kilo
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 1.70 100 kg
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (XL) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 1.80 boy 86 kilo
Cevap: L Beden Alabilirsiniz

Soru: 65 kilo 183 boy hangi beden
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 180 boy 65 kilo ?
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: boy 1.80 kilo 105
Cevap: XXL beden alabilirsiniz.

Soru: 172 83 kg ?

Soru: 190 85 kilo

Soru: boy 1.74,kilo 78

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu Detaylı Resimler

Dokulu Oversize Yazlık Keten Beyaz Erkek Gömlek Bol Kalıp - Uzun Kollu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü