Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Ürün Alınmaya Değer Mi-

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
254
0
0
Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Bu Ürünü Almalı Mı?
Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Şimdiki Fiyatı Ile 2535.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Memnuniyet Durumu Nedir?

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Hakkında yaklaşık 421 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Detaylı Açıklama

YENİLENDİ! _x000D_

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE STANDART AYAK YERİNE DÖKÜM AYAK EKLENDİ >_x000D_

DÖKÜM AYAKLI 21 İNÇ LED İLANI İLE DENGE VE DÜŞME SORUNLARINA SON >_x000D_
_x000D_

Diğer 21 inç ring light ilanlardan farkı 2.1 MT A PLUS DEMİR DÖKÜM TRİPOD lu olmasıdır Bu tripod (Led halkanın eğimli kullanımında örneğin Tattoda - Kauförde - Güzellik salonlarında Dişcide -Kaş tırnak bakım ve düzeltim salonlarında - Ürün çekimlerinde halkanın aşşağı bakacak şekilde eğimlenmesi sonucu denge sorunu yaşatmaz ve düşmez >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

EN SİGA >_x000D_

PAKET İÇERİĞİ >_x000D_

1 X 21 İNÇ LED HALKA 560 LED >_x000D_

1 X DÖKÜM AYAK 2.1 METRE TRİPOD >_x000D_

3 XTELEFON TUTUCU APARAT >_x000D_

1X GÜÇ KABLOSU ADAPTÖR 240V >_x000D_

1X UZAKTAN KUMANDA >_x000D_
1X TAŞIMA ÇANTASI_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
TEKNİK ÖZELLİKLER -7800 LM AYDINLATMA - DIŞ ÇAP: 54CM - İÇ ÇAP: 52 CM - INPUT: 100V – 240V, 50/60HZ - TOPLAM GÜÇ: 65W - RENK SICAKLIĞI: 2700K – 6500K - KARARTMA ARALIĞI: %1 –%100 PAKET İÇERİĞİ: - - 1 ADET IŞIK HALKASI - 1 ADET GÜÇ KABLOSU - 1 ADET UZAKTANKUMANDA - 3 ADET TELEFON TUTUCU - 2 METRE STAND AYAK1 AD TAŞIMA ÇANTASIDAHİLDİR._x000D_
_x000D_
_x000D_

YOUTUBER ÇEKİMLERİ RİNG LİGHT SÜREKLİ 21 İNÇ IŞIK + 2MT STAND + ÇANTALI GÜZELLİK MERKEZLERİ, KUAFÖRLER, ÇEKİMLER VE MAKYAJ İÇİN PROFESYONEL ÇÖZÜM. DOĞAL AYDINLATMA VE IŞIKLANDIRMA - GÖLGESİZ ÇEKİM - PARLAMA YAPMAKSIZIN FOTOĞRAF YA DA VİDEO ÇEKİMİ - ERGONOMİK VE ŞIK TASARIM - KESİNTİSİZ CANLI YAYIN - 560 ADET LED - 21 İNCH / >54CM- LED IŞIKLARIN ARKASINDA HAVALANDIRMA DELİKLERİ - 2 ADET USB PORTU SAYESİNDE CİHAZLARINIZI KULLANIRKEN ŞARJA TAKABİLİRSİNİZ - AÇMA/KAPATMA ANAHTARI - RENK SICAKLIĞI AYARLAMA DÜĞMESİ - PARLAKLIK SEVİYESİ AYARLAMA DÜĞMESİ - HASSAS AYAR DÜĞMELERİ - IŞIK AÇISI AYARLAMA APARATI - IŞIK HALKASI İÇERİSİNE CİHAZINIZI KONUMLANDIRABİLECEĞİNİZ 3 ADET 360 DERECE DÖNEBİLEN ESNEYEBİLEN TELEFON KLİPSİ - 360 DERECE DÖNEBİLEN OYNAR BAŞLIĞI VE BÜKÜLEBİLEN BOYUN TASARIMI SAYESİNDE CİHAZINIZI İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE KONUMLANDIRABİLİRSİNİZ - YUMUŞAK KAYMAZ PED SAYESİNDE CİHAZINIZI ÇİZMEDEN SABİT TUTAR >_x000D_

MEGA BOY KUMANDALI RİNG LİGHT SOFT IŞIK ÇANTALI YOUTUBER MAKYAJ ÇEKİMLERİ KUAFÖR KİT FOTORAF ÇEKİMLERİ, ÜRÜN ÇEKİMLERİNDE VE STÜDYONUZDA RAHATLIKLA İŞİNİZİ GÖREBİLECEĞİNİZ EMEĞİNİZE GÜZELLİK KATACAK BİR IŞIK RAHATLIKLA YANINIZDA TAŞIYABİLECEĞİNİZ İSTEDİĞİNİZ YERE GÖTÜTÜRÜP KOLAYLIKLA KULLANACAĞINIZ BİR ÜRÜN >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Ürününün Satıcısı, EN SİGA Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı ürününü 2535.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Yorum Ve Değerlendirmeler
2535.0 Tl ye satışta olan Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
421 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok büyük bir ring light çok iyi
İsim: T** Ç**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ES PLUSS

Yorum: Çok güzel sorunsuz geldi
İsim: S** Y**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzellll beğendim aydınlıktı baya
İsim: İrem D.
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Fotoğrafta göründüğünden daha büyük. Kurulumu kolay. Işık kalitesimükemmel bayıldım. Işık renginin tonuna kadar ayarlayabiliyorsunuz.Ayrıca yanında çantasıda verilmiş istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.Kumandası ile birlikte geldi rahat ve kullanışlı kaliteli bir ürün.Verilen paraya değer.
İsim: G** E**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Salonum için aldım makyaj çekimin de kullanıcam baya iyi bence satıcı daiyi güzel paketlenmiş tavsiye ediyorum rahatça ala bilirsiniz
İsim: G** T**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: tam istediğim kuaför salonum için aldım sorunsuz geldi yanında çantasıdahi vardı teşekkür ediyorum fiyat performans ürünü diyebilirim
İsim: T** A**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Kendimi beğendim
İsim: Ö** C**
Tarih: 20 Şubat 2023
Satıcı: ES PLUS AŞ

Yorum: Harika bir ürün çok kaliteli
İsim: Çilem O.
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: Kliniğe aldık. Kaliteli
İsim: S** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Şubat 2023

Yorum: Çok beğendim zevkle video çekiyorum .
İsim: E** E**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Işığın kalitesi mükemmel
İsim: E** K**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Valla Tereddüt İle Almıştım Ama Süper Çıktı. sağlam paketlenmişti ışığıçok iyi. Sosyal medya uzmanıyım reels çekimlerim için kullanacağımInstagram da @ebrutugcekosar olarak takip edebilirsiniz takipçilerimedelinki vereceğim çok iyi
İsim: E** T**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Harika ...iyiki sipariş vermişim..çok memnunum çok güzel
İsim: S** y**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: sağlam geldi güvenilir
İsim: N** T**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Harika bir şey Sağlıklı galdi
İsim: K** S**
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: Ürün mükemmel satıcı ve işletme ondan daha mükemmel ilgi ve alakalarıiçin çok teşekkür ediyorum güzel hediyeniz için tekrar teşekkür ederimcağını gönülden firmayı tebrik ediyorum Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: H** D**
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: goz doktorruna gidiyorum , isigin guclu olmasindan dolayi kor oldum 😂bayildim harika urun dusunmeden alin
İsim: A** K**
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: Beklediğimden de güzel çok teşekkür ederim ayrıca firma çok ilgiliydisatış sonrası desteğini beğendim 🙏🙏
İsim: S** B**
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Öncelikle kargo çok hızlı geldi sağlam geldi. Işığı gayet güçlü.Beklediğimden büyük geldi sadece ayakları çok sağlam değil ama sorunolcağını düşünmüyorum ayrıca satıcıya minik hediyelerinden dolayı dateşekkür ederim 🌸
İsim: svsmrvee
Tarih: Fenomen
Beden: 16 Aralık 2021

Yorum: Işık gücüne bayıldım çok güzel aydınlatıyor.Güzellik merkezim için aldımtam işimi görebilecek bir ışık,fiyatıda ideal.Çok araştırdım aynı ürünbaşka yerlerde daha pahalı👏🏼
İsim: Z** O**
Tarih: 13 Aralık 2021

Yorum: Sorunsuz çalışıyor soru bölümüne yazdığım sıkıntısı kalmadı çok kısasürede teslim edildi aydınlatması çok çok iyi kalıcı makyaj gibi kuaförsalonlarında kullanacak olanlar düşünmeden alabilir hediyeleriniz içinayrıca teşekkür ederim hayırlı satışlar
İsim: Elif Y.
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: çok iyi aydınlatıyor kesinlikle
İsim: c** m**
Tarih: 14 Kasım 2021

Yorum: Beklentimin çok çok üzerinde harika bir ürün. Fotoğraf çekimi içinalmıştım fazlasıyla işimi görüyor. Aydınlatması mükemmel. Satıcıya çokteşekkür ederim.
İsim: S** A** T**
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: Çok iyi mükemmel ışık veriyor fotograftakiyle aynı çok memnun kaldım
İsim: G** D**
Tarih: 09 Eylül 2024
Satıcı: ENSİGA

Yorum: çok başarılı çok teşekkür ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün Instagram çekimlerim için kullanıyorum herkesetavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024
Satıcı: ES PLUS

Yorum: Ayakları pek sağlam değil keşke daha sağlam olsaydı onun dışında ışığıçok güzel 👍🏻
İsim: S** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: çok çok iyi
İsim: Z** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ağustos 2024

Yorum: Süper performans bu 2. Alışım👍
İsim: F** ş**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel teşekkürler
İsim: Ceyda g.
Tarih: 15 Haziran 2024

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Plastik mi ayağı yani gövdesi? Benim aldığım demir görünümlü plastikti bu da mı öyle diye sormak istedim. Yoksa demir mi? Ona göre alacağım
Cevap: demir döküm efendim ayakları saglam

Soru: Taşıma çantası var mı
Cevap: var efendim

Soru: Merhaba 90 derece çekim yapılabiliyor mu ? Masa acısında devrilme veya titreme olur mu
Cevap: masa çekimi için mi efendim

Soru: Masaüstü ölür mü?
Cevap: Olmaz efendim

Soru: ürün şimdi geldi ama ayakları döküm degilki
Cevap: merhabalar efendim 21 inç ringht light döküm ayaklı gelmektedir dilerseniz problem ile bilgi almak için sipariş soruları üzerinden iletişime geçebilirsiniz

Soru: Merhaba ürünü aldım döküm ayaklı olmasına dikkat edin rica ediyorum🙏🏼çünkü kalici makyaj için kullanacağım benim için önemli teşekkürler ☺
Cevap: Merhabalar efendim tabiki

Soru: merhaba ürünü satın almıştık sizden cihaz düştü ve vidalama yerlerinde ezilme oldu aparatlarını ayrıca alabiliyor muyuz
Cevap: efendim vida çubuk ve telefon tutucu mağaza da satılmaktadır yalnız

Soru: Merhaba; Göndereceğiniz ürün kodu şu an RL21 mi? Görsellerdeki resimlerde LJJ22'nin fotoları da bulunuyor. Biri fill light diğeri soft light diyor, aralarında fark nedir? Teşekkürler;
Cevap: Merhabalar efendim Ürün aynıdır hiç bir farkı yoktur

Soru: İyi günler kelvin ayarını yaparken sayısal değerleri gösteriyor mu üstünde, kaç kelvinde olduğunu nasıl anlayabilirim.
Cevap: Merhabalar efendim üstünde yazmaz

Soru: Hi! I need Ring light 21 inch, CRI RA 96. Do you have it for sale?
Cevap: Merhabalar efendim satılıktır

Soru: Merhaba çantası ile mi gönderiyorsunuz
Cevap: evet efendim

Soru: Ürün çantalı mı
Cevap: evet efendim

Soru: Merhaba, Ring light yedek parçaları satıyor musunuz ?
Cevap: MALESEF EFENDİM

Soru: Merhaba ürünün içinden ayakları cıkmadı. Yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhabalar Efendim - Hesabım - Siparişlerim - Satın aldığınız ürün - Trendyol asistan üzerinden tekrar yazınız ilgilenicek teknik ekip. Saygılarımızla Teşekkürler

Soru: Merhaba, Ayaklığı ilgili çok sorun okudum. Ayaklık almazsak ürün fiyatı ne olur?
Cevap: merhaba efendim ayak sağlam döküm ayaklıdır ayaksız yoktur

Soru: sizden tripod aldım baska bir hesaptaan yazdım bir türlü cevap alamadım gorselle gelen ışığın alakasi Yok
Cevap: Merhabalar efendim Rl21 yollanıyor şuan

Soru: ikinci urunu alacamda ayak saglam degil farkli ayak yokmu
Cevap: Elimizde şuan mevcut değil efendim maalesef farklı ayak

Soru: Merhabalar sizden aldığım ring lıghtın üst ışık veren yuvarlar bedenini küçülttürme şansımız varmı. Hem biraz fazla geniş ve dengede durmakta zorlanıyo
Cevap: maalesef efendim 21 inçdir o özelliği büyük olmasıdır mağaza da 18 inç mevcuttur dilerseniz göz atabilirsiniz

Soru: 14 pro max için uygun mudur?
Cevap: MERHABALAR UYGUNDUR EFENDİM

Soru: Sadece ışığını alabiliyor muyuz ?
Cevap: MERHABALAR MALESEF EFENDİM AYAKLA BİRLİKTE SATILIYOR BİZDE EFENDİM

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı Ürünün Fotoğrafları

Döküm Ayaklı 21 Inç Rıng Lıght Kumandalı Led 54cm Influencer Kuaför Makyaj Işığı Çantalı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü