Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ En Düşük Fiyat Nerede ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Tavsiye Eder Misiniz?
Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Anlık Fiyatı 1373.75 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Detaylı Açıklama

Ürün boy 114cmManken boy 167cmManken kilo 49-50kgKumaş İçeriği %62 Viskoz %35 Polyester %3 ElastaneEl İle Ölçümlerde 2-3 Cm Farklılık Gösterebilir.Çekimde 34 Beden kullanılmıştır,Tam kalıptır,ekstra yüksek beldir,ara bedenler bir beden büyük tercih edebilir.

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Ürününün Satıcısı, Mervellion Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ ürününü 1373.75 Tl'den Satılmaktadır.

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Kullanıcı Değerlendirmeleri
1373.75 Tl ye satışta olan Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kalitesi kumaşı mükemmel. Her beyaz pantolon gibi bi tık iç gösteriyor tabi doğal olarak. Uygun iç çamaşırı ya da ten rengi boxer ile bu sorun tamamdır 👍 gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çok güzel 💕
İsim: B** Ç**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Mervellion

Yorum: Ürün kalitesi falan çok güzel aşırı beğendim uygun iç çamaşırıyla içi belli etmiyor
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Kumaşı oldukça kaliteli boydan biraz uzun geldi ama hemen hallolabilecek bir şey onun dışında süper bir ürün
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: 167 boy 73 kilodayım 40 beden baya dar oldu bence kalıpları dar mecburen iade yoksa güzel pantolon
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: İç gösteriyor ve basen kısmı basenli olmama rağmen çok bol iade
İsim: O** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Temmuz 2024

Yorum: Gayet beğendim terletmiyor
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Çok sevdim ama kısa boylular için uygun değil
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Haziran 2024

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Tişört sizemi ait
Cevap: Merhaba efendim, şu an stoklarımızda mevcut değildir. 🌸

Soru: Ürün yüksek bel mi
Cevap: merhabalar, yüksek beldir. 🌺

Soru: İç gösteriyor mu?
Cevap: Merhabalar, ten rengi çamaşır ile iç gösterme yapmamaktadır. 🌸

Soru: Merhaba kumaş türü nedir
Cevap: Merhaba, Kumaş İçeriği %62 Viskoz %35 Polyester %3 Elastane krep kumaştır. 🌸

Soru: Merhabalar ürünün boy uzunluğu endir
Cevap: Merhabalar, ürün bilgileri kısmında tüm detaylar yer almaktadır. 🌸 Ürün boy 114cm

Soru: İç belli ediyor mu acaba
Cevap: Merhaba beyaz olduğu için hafif iç gösterebilmektedir. Uygun renk iç çamaşırı ile herhangi bir problem olmamaktadır. 🌸

Soru: merhabalar 180 boy 70 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba efendim ürün tam kalıptır kendİ bedeninizi tercih edebilirsiniz. Ara bedenseniz bi büyük alabilirsiniz. 🌸

Soru: 157 53 kiloyum hangi beden almalıyım sizce ?
Cevap: Merhaba kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz ara bedenseniz bir büyük öneriyoruz. 🤍🙏

Soru: 45 kiloya 34 beden olur mu
Cevap: Merhaba efendim, manken 49 kg tam olmuştur. 🌸

Soru: merhabalar normalde 36 beden giyiyorum 54 kiloyum kaç beden almalıyım. kalıbı geniş mi
Cevap: Merhabalar, ürün bilgileri kısmında tüm detaylar yer almaktadır. 🌸 tam kalıptır. ara bedenseniz bir beden büyük seçmelisiniz.

Soru: İçinde astarı var mı fotoğrafta öyle gözüküyor
Cevap: Merhablar astarı bulunmamaktadır, iç göstermez. 🌸

Soru: Kalıpları nasıldır 70 kilo için kaç beden alınır
Cevap: Merhabalar, tam kalıptır,ekstra yüksek beldir,ara bedenler bir beden büyük tercih edebilir. Manken 167cm 50kg 34 beden tam olmuştur. 🌸

Soru: Ürün zara model mıdır? 170 64 kilo m beden uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar, manken 49kg 167cm 34 beden tam olmuştur. göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. 🌺

Soru: 40 beden ölçüleri nedir ve iç bacak boyu kaç cm
Cevap: merhaba, bel 37cm iç bacak boyu 78cm'dir. tam boy 114cm 🌸

Soru: 160 boy 49 kilo hangi beden olur acaba ?
Cevap: Merhabalar, 34 beden uyum sağlayacaktır diye düşünüyoruz. 🌸

Soru: Merhaba iyi günler efendim.m ve l beden nü zaman gelir?
Cevap: Merhabalar, net tarih belli değildir maalesef. 🌸

Soru: Merhaba 1.70 boy 62 kg M beden ideal mi
Cevap: Merhaba ürün tam kalıptır. Ara bedenseniz bir beden büyük öneriyoruz. Göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. 🌸🙏

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ Ürüne Ait Resimler

Dökümlü Premium Palazzo Pantolon BEYAZ En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü