Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Şu Andaki Değeri 288.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Kaç Kişi Memnun?

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Hakkında yaklaşık 1220 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Ürün Detayları

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Ürününün Satıcısı, Orginx Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml ürününü 288.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
288.0 Tl ye satışta olan Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1220 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: saçları sürekli dökülen babam için bu serumu tercih ettim. rutin olarak haftada en az 2 3 kez yıkanmış temiz saçına sürüyor. Saçta ağırlaşma ya da yağlı his yapmıyor. küçük bebek saçları önlerinde çıkmaya başladı. çok memnun kaldık
İsim: B** D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Mart 2024
Satıcı: Bunika

Yorum: saçlarımda oluşan dökülme probleminin ardından seyrelmeler meydana gelmişti düzenli kullanımda saçlarımın daha dolgun olduğunu gördüm mükemmel bir serum
İsim: M** E**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Düzenli kullanıldığında saçlarınızın ve sakallarınızın daha gür daha sık olduğunu göreceğiz muhteşem bir ürün
İsim: **** ****
Beden: 10 Mart 2024

Yorum: Saçlarımda çok fazla dökülme problemim vardı ve belli yerinde çok fazla açılma yuvarlak şekilde saçlarımın olmadığını fark ettim bu serumu uzun süredir düzenli olarak kullanıyorum ve bebek saçlarım çıkmaya başladı çok memnun kaldım
İsim: S** b**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Eşim içn aldm sakalları seyrekti bu serum sayesinde sakalları canlandı ve dolgunlaştı
Beden: 04 Şubat 2024

Yorum: Eşim için aldım. Saç ve sakallarını muhteşem bir şekilde besledi ve dolgunlaştırdı gözle görülür bir şekilde ekstra bakım yaptı.
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Eşim için aldık sakalları çok seyrelmişti iki aya yakındır kullanıyor sakalları baya gürleşmeye başladı memnun kalınca kullanmaya devam etti daha da iyi olacak gibi duruyor çünkü baya etkili bir serum
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Eşim için almıştım saclarında dökülmeler vardı bi süre kullandıktan sonra daha saglam canlı güçlü sacları geri döndü tesekkurler 💞
İsim: A** C** C**

Yorum: Kardeşim için aldık. Kullanmaya başladığından beri sakalları dolgunlaştı daha parlak duruyor. Kardeşim çok memnun kaldı

Yorum: eşime ve kardesime aldim ikisi de çok severek kullaniyorlar. erkeklere hediye konusunda harika bir fikir
İsim: b** k**
Beden: 04 Şubat 2024

Yorum: Seyrek olan sakallarımın daha gür görünmesine faydası oldu. Tavsiye üzerine almıştım çok memnun kaldım. Kökten besliyor güçlendiriyor
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: harika Bir maske gerçekten kullanır kullanmaz ilk kullanımda bille gözle görülür bir şekilde sonuç aldım haftada bir defa kullanıyorum o bile yeterli oluyor ve cildim de akne izleri bille birakmadi
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: eşim kullanıyor düzenli olarak burdan sipariş veriyoruz çok memmunuz saç ve sakalı daha canlı daha dolgun görünüyor
İsim: F** B**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: eşim ve oğlum için aldım sakalari daha gür dolgun canlı parlak görünüm kazandırdi düzenli kullanıldığında işe yarıyor arada bende saçım için kullanıyorum memnunum
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: saçların çok cansız hep basıp görünüyordu beni çok rahatsız ediyordu ve bu ürünü gördüm demek istedim şu an saçlarımı kullanıyorum saçlarım çok güzel ve dolgun hale geldi sanki saçlarım iki kata çıkmış gibi oluyor harika bir özelliği her bir ürün diyebilirim
Tarih: 25 Temmuz 2024
Satıcı: Orginx

Yorum: Esim için aldım kısa sürede etkisini gördük düzenli kullanıyoruz harika gerçekten 🙏🏻
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Eşim için almıştım sakallarında seyreklik vardı ilk kullanımda bile etkisini göstermeye başladı çok güzel bir ürün
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: saç ve sakallarıma gözle görülür şekilde dolgunluk verdi ben çok memnun kaldım düzenli olarak kullanıyorum
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Sakallarım cıkmıyordum bu serumu kullanmaya başladım yeni sakal oluşumu başladi saclarımda cok seyrekdi sacımda da kullanıyorum etkisini görmeye başladım

Yorum: eşimin sakallarında ve saçlarında ara ara açılmalar ve dökülmeler vardı. dökülmelerin azalması için bu serumu düzenli kullandı. çok faydasını gördüm.
İsim: A** B** K**

Yorum: eşim için almıştım kendisi çok memnun yumuşacık oluyor ve bakım sağlıyor kokusu da güzel
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: eşim için aldım çok memnun kaldık sakal bakımında çok etkili
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: bi erkek olarak cok memnun kaldığım bi ürün olan sakallarımı daha canlı yapıyor başarılı bi ürün👍🏻👍🏻
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: eşim için almıştım eşimin sakalları dökülüyordu Ama bu serumu kullandığından beri sakalları gürleşti ve daha canlandı Ayriyeten saçlarına da çok iyi geldi
İsim: h** Ö**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Eşim sacları için kullanıyor çok memnun başarılı ürün 👍🏽
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Babamın sakalları çok döküldü o sebeple aldım çok işe yaradı düzenli olarak kullanıyor
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: eşim genelde saçlar için kullanıyor 1 adet daha sipariş verdik onu da sakallarını kullanmaya başlayacak yapısını sağladığı canlılığı sevdi
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: saçım ve sakalımda çok cansız bir duruş vardı ve bu serumu aldım kullanıyorum şu an daha canlı daha dolgun saçlar ve sakala sahibi artık çok güzel bir ürün
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Eşim için temin ettim. Gelir gelmez kullanmaya başladı. Canlandırıcı özelliği var. Severek kullanıyor.

Yorum: Eşim için almıştım çok memnun kaldı gerçekten parlaklık veriyor
Tarih: 01 Şubat 2024

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: yumuşaklık veriyormu
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhabalar, yağlı bir yapısı mı var? sürdükten sonra saçta-sakalda kuruyor mu yoksa yağlı bir şekilde mi kalıyor?
Cevap: Merhaba yağlı bir yapısı yoktur, masaj yaparak uygulanır ve emilim sağladığı için durulama gerektirmez.

Soru: Kullanımı nasıl acaba
Cevap: Merhaba nemli saç/sakal diplerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz efendim.

Soru: bayanlarda saça kullana bilir mi gürleşmesi için
Cevap: merhaba kullanabilirsiniz.

Soru: kırpıklere surulurmu uzaması ıcın
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: Üründen 1 adet alsam günlük bi kere sürsem kaç gün de biter ürün
Cevap: Merhaba bir aylık kullanımdır efendim

Soru: Ürünün içeriği nedir acaba
Cevap: Merhaba İçeriğinde: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Argania Spinoa (Argan) Oil, Calophyllum Inophyllum Oil, Glycerin, Citrus (Grapefruit) Seed Exract Frangrance, (Tamanu) Grandis Bulunmaktadır.

Soru: Ne kadar süre kullanımdan sonra etki gösterir?
Cevap: Merhaba en az 3 ay düzenli kullanım önerilir

Soru: Merhaba her hangi. ir tan etkisi varmı.Sağlık bakanlığı onaylı ürün
Cevap: Merhaba gerekli bütün onaylar alınmış olup yan etkisi yoktur efendim

Soru: bıyık için kullanılır mı
Cevap: Merhaba evet kullanılabilir

Soru: Ben bu ürünü saç için almıştım ama ürünün üzerinde sakal bırakılmak istenen bölge dışında uygulanmamaktadır yazıyor
Cevap: merhaba saç ve sakal için kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba çene ve çene altında çok sık sakalım var ama yanak tarafında baya seyrek bu ürün sıklaştırırmı ve sadece sıklaşmasını iştediğim bölgeyemi uygulamalıyım
Cevap: Merhaba çıkmasını istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz

Soru: sakal çıkartirmi
Cevap: Merhaba genetik bir köselik yoksa sakal oluşumunu sağlar

Soru: Merhaba, saç için kaç damla kullanılmalı?
Cevap: Merhaba damlalılığın yarısı kadar yeterli olur efendim.

Soru: Kaç damla sıkılmalı
Cevap: Merhaba sakal yoğunluğunza göre damlalık sayısını belirleyebilirsiniz

Soru: Mrb. Surduktan sonra yıkamaya gerek var mı
Cevap: Merhaba durulamaya gerek yoktur efendim

Soru: Kullanımı nasıl oluyo her gün
Cevap: sakl diplerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. emilim sağladığı için durulama yapmanıza gerek yoktur.

Soru: 16 yaşındayım hiç sakalım çıkmıyor çıkıyor ama sadece yanlarda bu ürün her tarfata çıkmasına yardımcı olur mu
Cevap: merhaba genetik köselik yoksa çıkmasına yardımcı olur.

Soru: Kullanımı Sakallı sakalsız ( traşlı traşsız ) fark ediyor mu?
Cevap: Merhaba fark etmiyor efendim

Soru: Merhaba 1 kutu ortalama ne kadar gider kaç kullanım yapabiliriz
Cevap: merhaba bir aylık kullanıma uygundur.

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml Ürün Resimleri

Dolgunlaştırıcı Canlandırıcı Saç Sakal Serumu - Yeni Sakal Oluşumunu Destekler 30 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü