Domyos Atlama Ipi Jr100 Alınmaya Değer Mi ?

Aydan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Domyos Atlama Ipi Jr100 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Domyos Atlama Ipi Jr100 Şu Anki Değeri 85.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Domyos Atlama Ipi Jr100 Kullanıcılar Memnun Mu?

Domyos Atlama Ipi Jr100 Hakkında yaklaşık 738 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Domyos Atlama Ipi Jr100 Ürün Özellikleri

Domyos Atlama Ipi Jr100 Ürününün Satıcısı, Decathlon Domyos Atlama Ipi Jr100 ürününü 85.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Domyos Atlama Ipi Jr100 Ürünü Kullananların Görüşleri
85.0 Tl ye satışta olan Domyos Atlama Ipi Jr100 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
738 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: güzel bağalum
İsim: O** C**
Tarih: 16 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DECATHLON

Yorum: Gayet sağlam ve gerçekten çok işe yarıyor. Spor yapan biri olarak üründen iyi verim aldım. Teşekkürler
İsim: s** d**
Tarih: 12 Haziran 2022
Satıcı: Europe Store

Yorum: eşim icin aldik cok memnun
İsim: HİLAL A.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: kızımın çok hoşuna gitti sağlam bir şekilde ulaştı teşekkürler
İsim: M** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı teşekkürler ❤
İsim: **** ****
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Beklediğimden büyük geldi.
İsim: E** B**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: çocuklar begendi.hizli teslimat.
İsim: Devrim G. G.
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Tam boy hafif ve çok rahat atlarsınız kilo verdirir zevk veriyor ideal ölçüsü bence
İsim: Ç** A**
Beden: 06 Mayıs 2024

Yorum: Teşekkürler kaynım alı beyenerek kullanıyo
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün
İsim: Ö** A**
Beden: 04 Nisan 2023

Yorum: Güzel beğendim kargoda sorunsuzdu
İsim: I** D**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: ürün klasik bir atlama ipi boyunu da ayarlayabiliyorsunuz rahat bir şekilde alabilirsiniz
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Beğendim iyi duruyor
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: okul için kızıma aldı gayet memnun
İsim: İmren S.
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Çok kullanışlı
Tarih: 02 Ocak 2023
Satıcı: CN Ticaret

Yorum: hiç ezilmeden geldi teşekkürler
İsim: D** Ş**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: harika ürün 💯
İsim: P** A**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Kargo çok hızlıydı. Çok rahat ip atlanıyor tavsiye ederim.
İsim: A** A**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: gayet sağlam güzel begendik
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: yüzme antrenmanları için istediler çok memnunuz
İsim: E** A**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: kullanışlı
İsim: A** S**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Sağlam geldi
İsim: n** ö**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: çok hoş , kaliteli ve kullanışlı
İsim: İ** K**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Güzel ürün beğendim
İsim: H** S**
Beden: 20 Eylül 2024

Yorum: Profesyoneller için olan pahalı iplerden de satın aldım ama eğer gerçek bir ip atlayıcısı değilseniz alabileceğiniz en iyi ürün bu. Pahalıya aldığım diğer üründense bunda daha rahat atlanıyor. Bacağınıza çarpıp acıtmıyor aşırı hızlı dönmüyor ve ayağınıza dolanmıyor. İpin ağırlığı normal insanlara göre tam ideal
İsim: M** A** S**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: hızlı ve sağlam
İsim: S** k**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendik alabilirsiniz
İsim: H** O**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: ürün sorunsuz geldi, güzel
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: iyi hafif ince
İsim: Guljan H.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Boyu ayarlanabilir. Kizim icin almistim. Cok begendi. Tavsiye ederiz
İsim: ö** t**
Tarih: 13 Eylül 2024

Domyos Atlama Ipi Jr100 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: boyum 182 uygunmudur
Cevap: Merhaba sporsever, 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: boyum 1.97 uygunmu
Cevap: Merhaba sporsever, uygundur. 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Kaç metre?
Cevap: Merhaba sporsever, 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: ağırlığı kaç gramdır
Cevap: Merhaba sporsever, 180 gramdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: mrh ip sertmi
Cevap: Merhaba sporsever, aşındırıcı olmayan yüzeylerde, iç mekanda kullanıma uygun pvc iptir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: İpi nasıl kısaltacağım
Cevap: Merhaba sporsever, ürünün tutma yerlerinden ipi çıkarıp istediğiniz ölçüye göre çıkardığınız ipi bağlayarak 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Günde 500-1000 tane atlıyorum kardiyo için ama dolaşmasından tereddüt ediyorum sürekli ipi düzeltmek istemiyorum sizce dolaşır mı
Cevap: Merhaba Sporsever, İpin dolanmasını önlemek için sabit bir noktadan germeniz önerilmektedir. Sporla kalın!

Soru: Ürünün çapı kaç mm?
Cevap: Merhaba sporsever, ürün çapı belirtilmemiştir. 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba sporsever , lokasyona göre Trendyol Express ya da Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlamaktayız.Sporla kal!

Soru: 190 boyundayım ip kisa gelir mi
Cevap: Merhaba Sporsever, atlama ipinin uzunluğu 3 metredir ancak atlama ipini boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Sporla kalın! Spor Danışmanınız Eyşan.

Soru: Ürünün ağırlığı ne kadar acaba
Cevap: Merhaba sporsever, 180 gramdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Jr 100 modeli değil dimi
Cevap: Evet doğru

Soru: Bu atlama ipi kaç mm?5 mi 6 mi?
Cevap: Merhabalar efendim, ürün çapı belirtilmemiştir. 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba bu markanın sayaçlı atlama ipi tükenmiş tekrar gelecekmi acaba almayı düşünüyordum
Cevap: Merhaba, yeni modeli çıktığı için eskisinin gelmesini beklemiyoruz ama önümüzdeki hafta net olarak belli olur.

Soru: ipin uzunluğu ne kadar
Cevap: Merhaba Sporsever, atlama ipinin uzunluğu 3 metredir ancak atlama ipini boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Sporla kalın! Spor Danışmanınız Eyşan.

Soru: 205 boyundayım kullanabilir miyim?
Cevap: Merhaba kullanılabilir teşekkür ederiz

Soru: ürünün boyunu kısaltmak istiyorum ama fotoğrafta çıkartılmış yeri çıkaramıyorum güçte uyguladım aslında nasıl çıkartılabilir tam olarak yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba sporsever, ürünün tutma yerlerinden ipi çıkarıp istediğiniz ölçüye göre çıkardığınız ipi bağlayarak 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Jr500 ile farkı nedir?
Cevap: Merhaba sporsever, 100 ATLAMA İPİ sapı ile ergonomik bir ürün sunmak için tasarlandı. Haftada 2 kez antrenman yapmaya başlamanız için idealdir. 500 ATLAMA İPİ, orta yoğunluklu ve düzenli antrenmanlarla kalori yakmak için idealdir. Taşıması kolaydır, istediğiniz zaman istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın! Spor Danışmanınız Burcu.

Soru: atlama ipi kaç metre
Cevap: Merhaba; 3 metre. İyi günler dileriz.

Soru: Bazıları yorumlarda ip ayarlanmıyor diyor nasıl ayarlanıyor siz söyler misiniz
Cevap: Merhaba sporsever, ürünün tutma yerlerinden çıkarıp istediğiniz ölçüye göre bağlayarak 3 metre olan bu ipi boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Domyos Atlama Ipi Jr100 Resim Galerisi

Domyos Atlama Ipi Jr100 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü