DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ

Hacer

Bilgili
14 Eyl 2023
926
0
0
DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ Hakkında Tüm Bilgiler
Doruk Güç Sistemleri
Siz değerli müşterilerimize; 2 adet Mühendis, 2 adet Tekniker, 2 adet Teknisyen yardımcı personellerimiz ve 2 adet servis aracı ile DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ İNŞAAT ORG. DAN. REK. TİC. LTD. ŞTİ adı altında;

1 kva ile 2200 kva arası jeneratör temini, peryodik bakım, ağır bakım, onarım ve 7/24 servis desteği
DATSU yetkili servis ve bayii
Elektrik taahhüt ve malzeme temini
İnşaat taahhüt, malzeme temini
UPS sistemleri, Güç panalorı onarım ve temini
öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermektedir.

+903123946363
dorukguc.com

DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ adresi nerede?
DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ adresi: İVEDİK ORGANİZE SANAYİ 1122. (ESKİ 22.) CADDE PRESTİJ İŞ MERKEZİ NO:40 / 12 OSTİM ANKARA / YENİMAHALLE
DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ İletişim Bilgileri:
+903123946363 | dorukguc.com

Adres: İVEDİK ORGANİZE SANAYİ 1122. (ESKİ 22.) CADDE PRESTİJ İŞ MERKEZİ NO:40 / 12 OSTİM ANKARA / YENİMAHALLE
DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ Telefon: +903123946363

Konum Bilgisi

DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ online alışveriş imkanı sunuyor mu?
Evet, DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ online alışveriş imkanı sunuyor. dorukguc.com

Hizmet Kategorileri:
DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ, İVEDİK ORGANİZE SANAYİ 1122. (ESKİ 22.) CADDE PRESTİJ İŞ MERKEZİ NO:40 / 12 OSTİM ANKARA / YENİMAHALLE bölgesinde elektrik | jeneratör hizmetleri vermektedir.

DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ hakkında verilen bilgiler, hizmetler ve çalışma saatleri konusunda detaylı bir perspektif sunmaktadır. Olası güncellemeler için DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ resmi iletişim kanallarını takip etmeyi unutmayın.
DORUK GÜÇ SİSTEMLERİ hakkında yanlış veya eksik bilgi mevcutsa site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü