Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Alanlar Memnun Mu ?

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Ürün Alınmaya Değer Mi?
Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Şu Andaki Değeri 319.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Memnuniyet Oranı Nedir?

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Teknik Detaylar

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Ürününün Satıcısı, SFL Product Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu ürününü 319.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Kullanıcı Geri Dönüşleri
319.0 Tl ye satışta olan Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: yigenime aldim cok begendi
İsim: a** e**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SOUQ SQUARE

Yorum: 2 tane aldım cokk iyi gercekten
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: yorumumu güncelliyorum, ilk başta gelen batarya sorunluydu. Görüşe sonrası yenisi gönderildi. ilgi için teşekkür ederim
İsim: L** T**
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: fiyatına göre güzel bir urun
İsim: e** n** Ç**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: Bilgisayarıma uyum sağlamamadı kullanamadım
İsim: M** A** K**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Ürün güzel ama daha kullanmak kısmet olmadı inş bir sıkıntı çıkmaz
İsim: M** d** Ş**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Ürün kolu kırık geldi. aslında ambalajı çok iyiydi ama ürün kalitesi düşük olduğu için taşıma kaynaklı olarak kırılmış muhtemelen.
İsim: V** A**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: ürün görseliyle aynı ama acılmış ürün sıfır bir kol aldık sözde poşete sarıp göndermişler ve R2 tuşu arzalı degişim istiyorum
İsim: T** Ş**
Tarih: 20 Şubat 2024

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Merak Edilenler Neler?

Soru: pc ye nasil baglanir
Cevap: Normal PS3 Controller gibi Driver Kullanarak Kablosuz Şekilde PC ve Laptoplarda Kullanabilirsiniz. Yanında Göndereceğimiz Kablo Sayesinde Driver Kullanmadan Kablolu şekildede Bilgisayarlarınızda Kullanabilirsiniz. Bağlantı için Bizderden destek alabilirsiniz Efendim

Soru: net üzerinden ne yazıp ne indirecek yardımcı olabilir mısın yapamadım kardeşim bulunur görmüyor leptoptan
Cevap: SCP DS Driver Kullananilirsiniz

Soru: kaploda hediye veriyormusunuz? fotaraftaki gibi
Cevap: Evet efendim göndermekteyiz

Soru: Merhabalar ürün masa üstü bilgisayar icin kullanımı Uygun mudur icinden kutunun dongle çıkıyor mu kolay gelsin
Cevap: Kullanılabilir efendim

Soru: garanti 1 yıl ama 1 yılın içinde bozulursa garanti kapsamına girermi
Cevap: Ürün kaynaklı bir sorun olursa yardımcı oluruz efendim hayırlı günler dileriz

Soru: Yorumlarda batarya sorunlu diyenler var doğrumu?
Cevap: Hayır efendim sıfır Batarya gönderimi yapılmaktadır

Soru: Sarjı ne kadar süre gidiyor
Cevap: 15 Saate kadar Kullananilirsiniz

Soru: laptop imin uyumlumudur??
Cevap: Evet efendim Uyumludur

Soru: tesekkür ederim saygılar
Cevap: Rica ederim

Soru: Ps3 var oluyor mu
Cevap: Evet efendim %100 Uyumludur

Soru: Bağlsntı nasıl oluyor yardımcı olurmusunuz
Cevap: Hangi cihaz ile bağlantı sağlıyorsunuz

Soru: bilgisayara bağlıyorum
Cevap: Bilgisayar direkt olarak görmez efendim Ps3 kollarındaki gibi Driver Kullanmanız Gerekmektedir

Soru: Android tvde pssp emülatör oyunları oynanırmı
Cevap: Android tv için Uyumlu değildir efendim üzgünüm

Soru: Xbox a uyumlu mu acaba
Cevap: Üzgünüm efendim

Soru: kablosu üzerindemi geliyo yoksa almalımıyız?
Cevap: Paket dahilindedir efendim

Soru: bilgisayar olurmu
Cevap: Evet efendim Kullanabilirsiniz

Soru: Kablosuz kullanım için kurulumunu yapamadık yardımcı olur musunuz?
Cevap: Hangi cihazda Kullanıyorsunuz

Soru: PC uyumlu mudur?
Cevap: Evet efendim Uyumludur

Soru: xboz series s uyumlumu
Cevap: Üzgünüm Efendim Uyumlu değildir

Soru: firmanız nerede
Cevap: İstanbuldan gönderim sağlıyoruz

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu Ürüne Ait Resimler

Double Çift Titreşimli Ps3 Uyumlu Şarjlı Kablosuz Oyun Kolu Wireless Ps3 Oyun Kolu Şarj Kablosu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü