Double Paça Slim Fit Joger Pantolon En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

PusulaRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
317
0
0
Double Paça Slim Fit Joger Pantolon En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Şu Andaki Değeri 495.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Hakkında yaklaşık 231 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Ürün Hakkında Bilgi

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Ürününün Satıcısı, WAMOSSALAPLI Double Paça Slim Fit Joger Pantolon ürününü 495.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon En Son Yapılan Yorumlar
495.0 Tl ye satışta olan Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
231 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Oğlum severek kullanıyor. Tam bedeninizi alın.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Eylül 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: WAMOSSALAPLI

Yorum: 1.75 boy 77 kiloyum M beden aldım tam oldu . Ürünü çok beğendim güzel ince bir kumaşı var
İsim: z** b**
Tarih: 25 Ekim 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Hem bi arkadaşım için almıştım çok güzel geldi o yüzden diğer arkadaşım içinde sipariş verdim tam beden bedeniniz neyse onu alın
İsim: İ** A**
Tarih: 28 Eylül 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok severek kullanıyorum tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: M** c** Ş**
Tarih: 21 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: esime tam beden aldık tam oldu çok beğendik likralı zaten eşofman pantolon gibi çok rahat 👍👍
İsim: B** A**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: ürün güzel gayet kullanisli tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Y** B**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 180 boy 72 kilo S beden aldım tam oldu kumaşı da güzel
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Kardeşim için aldım. Normalde m beden giyiyor bu pantolonda m geniş oldu baya. İade edip s alıcam. Kalite olarak ben begendım güzel
İsim: N** b** B**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Resimdekinden daha rahat bir ürünle karşılaştım kumaşı çok iyi iş yerinde giyiyorum. 1 beden büyük alın bence
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Güzel tam beden alın kullanışlı
İsim: H** İ** A**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: güzel ürün bir büyük beden alın
İsim: a** b**
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: bence alınabilir kumaşı biraz orta dereceli ama herkese tavsiye ederim kesinlikle tam oldu tam bedenime oturdu herkese tavsiye ediyorum
İsim: M** e** T**
Tarih: 12 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok kaliteli ve çok güzel bir ürün
İsim: M** a** B**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: eşime aldım süper oldu çok beğendik
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Güzel ürün kumaşı yok gibi çok rahat 4. Siparişim tam beden alabilirsiniz
İsim: H** a**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: fotoğraf da göründüğü gibi geldi bir beden büyük alın
İsim: D** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: L bedeni anca 13 yaşındakı çocuğa olur büyük sipariş verin
İsim: E** K**
Tarih: 05 Eylül 2022

Yorum: Ürün tipi güzeldi bedenime büyük geldi sadece
İsim: S** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Resimdeki kumaş değil ama gelen kumaş da iş görür 1 beden büyük alın onun dısında güzel.
İsim: Yusuf S. Y.
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Maalesef küçük geldi
Tarih: 24 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: İlk kez bu model bi ürün aldım ama süper . Gri nin bedeni biraz küçük iade edip bi üst bedenini alacağım
İsim: İ** D**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Siyahı anlamadım ilk grisini almıştım M beden tam oldu ama Siyahın M bedenini aldım tayt gibi oldu sonrasında L beden aldım Çuval gibi oldu siyah renginin beden ölçüsünü çözemedim bir türlü o yüzden iade
İsim: T** N**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: çok rahat pantolon
İsim: Enes E.
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: güzel rahat bedeninizi alın
İsim: o** b**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: kalite cokk güzel o yüzden 5 yıldız ama boy kısa geldi 185 olanlar tavsiye etmem ama kalite olarak çok güzel
İsim: E** K**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Talep edilen ve gelen beden ölçülerinden bağımsız bir ürün çok dar kalıp içerisinde yapılmış bir beden büyük olarak gösterilip satılmaktadır, talep ettiğinizde bir beden büyük almaya çalışın.
İsim: S** D**
Tarih: 08 Ekim 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Şık duruyor işe giderken bile giyiyorum
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Güzel yumuşak dokusuyla ferah.Çok Beğendim.Teşekkürler…
İsim: M** A**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Boy:179cm

Yorum: ürün çok iyi üstüme yapıştı hemde çok rahat tam beklediğim gibiydi
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel yalnız kalıpları dar ona göre isterken 2 beden büyük isteyin.
İsim: u** k**
Tarih: 09 Ağustos 2022

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Akıllarda Kalan Sorular

Soru: hhsnsnsndndkskjd
Cevap: Merhaba. Malesef size uygun bedenimiz bulunmuyor.😔 Keyifli alışverişler 🙏

Soru: kdksksksksksks
Cevap: Sağlıkla kalın .🙏

Soru: Merhabalar 1.64 boy 72 kıloyum hangı beden almalıyım ?
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: beli lastiklimi
Cevap: Evet efendm

Soru: boy 1.77 kilo 64 66 arası hangi beden olue
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: 170 boy,74 kilo
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: 172 boy 61 kilo ne önerirsiniz
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size S beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: boy 173 kilo 73 hangi beden uygun olucaktır L oluyormu tişortlarım hep larç

Soru: merhaba kolay gelsin 188 boy ve 89 kilo kaç beden uygun olur ve normal kumaş pantolon gibi mi görünüyor
Cevap: Merhaba. Malesef size uygun bedenimiz bulunmuyor.😔 Kalıplarımız slim fit ( dar kesim ) dir.Keyifli alışverişler 🙏

Soru: Merhabalar 170 boy 66 kilo hangi beden önerirsiniz dar olacak şekilde
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: 157 boy 58 kg için hangi beden uygun olur?

Soru: Merhaba 183 boy 77 kilo çok kısa olsun istemiyoruz

Soru: 170 kilo 73 hangi beden olur
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: Mustafa taşır
Cevap: bızden tek bır adet pantolon sıparıs vermıssınız.bızım urun sıze daha teslım olmamıs gozukuyor.baska fırmalardan baska urunler sıparıs verdıysenız onlar teslım olmus olabılır.bızım urunumuz sıze daha ulasmamıs

Soru: ürün likralımı
Cevap: Likralı....

Soru: 190 boy 110kg gelirmi
Cevap: Merhaba. Malesef ürün bedenimiz size uygun olmıcaktır. Keyifli alışverişler 🙏

Soru: 1.79 boy 56 kilo hangi beden uygun olur? bacaklarıma yapışsın istemiyorum.
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size S beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Soru: 178 boy 66 kilo hangi beden almalıyım biraz zayıfım

Soru: Boy 1.79 kilo 62 hangi beden ?

Soru: 82 boy 80 kg hangi beden olur
Cevap: Merhaba. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden ölçülerine göre size XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🙏

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon Ürün Görselleri

Double Paça Slim Fit Joger Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü