Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8- Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Alınmaya Değer Mi

Meryem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar En Düşük Fiyat Nerede?
Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Şimdiki Fiyatı Ile 13832.0 Tl'den Satılmaktadır.

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Memnuniyet Durumu Nedir?

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Hakkında yaklaşık 126 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Detaylı Açıklama

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERGERÇEK FULL TEMPERLİ CAM OYUNCU KASASI23.8" ÇERÇEVESİZ FULLHD 1080P ULTRASLIM VA CURVED (KAVİSLİ) OYUNCU MONİTÖRRGB IŞIKLI OYUNCU KLAVYESİRGB IŞIKLI OYUNCU MOUSEOYUNCU MOUSEPRGB MİKROFONLU OYUNCU KULAKLIĞI150MBPS USB WİFİ ADAPTÖRÜPEDALLI VE TİTREŞİMLİ OYUNCU DİREKSİYON SETİÜRÜN MODEL BİLGİSİÜrün Markası ZeironÜrün Serisi DR SerisiÜrün Modeli DR15Ürün Tipi Oyuncu BilgisayarKUTU İÇERİĞİ1 Adet kasa (Güç Kablosu Dahil), 1 Adet Monitör (Güç kablosu ve HDMI Kablosu Dahil), 1 Adet Oyuncu Klavyesi, 1 Adet Oyuncu Mouse, 1 Adet Mousepad, 1 Adet Oyuncu Kulaklık, 1 Adet USB Wifi Adaptörü, Garanti BelgesiİŞLEMCİ ÖZELLİKLERİİşlemci: Intel® Core™ i5-3470 İşlemci 3.20GHzİşlemci Temel Frekansı 3.20 GHzİşlemci Turbo Frekansı 3.60 GHzİşlemci Çekirdek Sayısı 4Ön Bellek Boyutu: 6MBModel Numarası: İ5-3470RAM ÖZELLİKLERİRam Bellek Boyutu: 16GBRam Tipi: DDR3Bellek Hızı: 1600MHZRam Soketi: 2 AdetMax Ram Desteği: 16GBEKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ Ekran Kartı Modeli: AMD RX550 4GB 128BİT GDDR5Chipset: AMDBellek Boyutu: 4GBBit Değeri : 128BitEkran Kartı Tipi: HariciDX12 Desteği: VarSABİT DİSKDahili Disk Adedi: 2 AdetSabit Disk Kapasitesi: 256 GB SSD + 1TB HDDDisk Tipi: SSD + HDDSSD Disk Hızı: 550/530 MB/sHDD Disk Hızı: 5900RPMKASA ÖZELLİKLERİKasa Aydınlatması: RGBKasa Modeli: TEMPERED GLAS CAM USB 3.0 RGB 3 FANLI GAMİNG OYUNCU KASASIKasa Tipi: AtxPower Supply: 500WFan Tipi / Boyutları: 3 ADET RGB FAN / 120mmKasa Önü: Tempered Glass CamKasa Yanı: Tempered Glass CamTEKNİK BİLGİLERUSB (Adet): 6 AdetSes Çıkışı: 5+1 Desteği / Ön Panel ve Arka PanelHDMI: 1 AdetVGA: 1 AdetSATA: VarDP: 1 AdetPCI Express 16X: 1 AdetMikrofonlu Oyuncu Kulaklığı: VarOyuncu Mousepad: VarUSB Wifi Adaptörü: VarPedallı ve Titreşimli Oyuncu Direksiyon SetiMonitör: 23.8" FULLHD 1080P VA ULTRASLIM ÇERÇEVESİZ LED CURVED MONİTÖR (KAVİSLİ)Klavye Mouse: RGB Işıklı Oyuncu Klavye Mouse İşletim Sistemi: Windows 10 30 günlük Deneme SürümüGaranti Tipi: Zeiron Türkiye GarantiliGaranti Süresi: 24 AyNAKLİYE BİLGİLERİZEİRON markalı tüm ürünler garanti süresi boyunca (24 Ay) ücretsiz birebir değişim garantilidirTüm siparişler özenle hazırlanıp gerekli testlerden geçirilerek gönderilir. Nakliye esnasında zarar gören tüm siparişler ücretsiz olarak yenisi ile değişim yapılırÜründe herhangi bir kurulum işlemi yoktur ve fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir_x000D_
_x000D_

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Ürününün Satıcısı, Zeiron Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar ürününü 13832.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Kullanıcı Geri Dönüşleri
13832.0 Tl ye satışta olan Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
126 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: oğlum için aldım veçokgüzelbirürün sizede tavsiye ederim bildinizoyuncanavarı oğlum çoksevdi birdaha tavsiye ederi
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CİTY BİLİŞİM

Yorum: Ürün elime sağlam geldi paketlenmesi çok güzel
İsim: E** G**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim uzun zaman sonra bilgisayar almaya karar vermiştim isabetlibi karar oldu benim için teşekkürler
İsim: M** d**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: ürün elime ulaştığında paketleme ambalaj çok güzel bilgisarayistediğimden daha güzel çıktı city bilşime çok teşekkür ederim çokgüvenilir bir firma işlerinde başarılar dilerim her daim
İsim: Ahmet A.
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: oğlum için aldığım bilgisayara resmen aşık oldu diyebilirim ürün hizlibir şekilde itina ile paketlenmiş teslim edildi montajını yaparkensatici müşteri destek ekibi watsapp üzerinden yakın bir şekildekurulumunda çok yardımcı oldular daha sonrasında yaklaşık 1 haftaboyunca 2 kez firma yetkilisi tarafından memnunum olup olmadığımızıarayıp sordular ilgDevamını Oku
İsim: Mustafa C.
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Ürün evimize geldi ve kurulum yaptık Bu fiyata bence harika bir ürünoğlumun doğum gününe hediye oldu
Tarih: 30 Eylül 2024

Yorum: çok çok teşekur ederim paketleme 10 numara 1 gun içinde elime ulaşdı MNGKAGOYA ÇOK ÇOK TEŞEKUR EDERIM
İsim: Z** A**
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: bilgisayarım çok iyi tavsiye ederim herkese
İsim: Serkan K.
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel bir bir bilgisayar almışım performans olarak çok başarılı bukadarını tahmin etmiyordum fişe takıp hiç birşeyine el sürmedenkulanıyorsun paketleme gayet iyiydi sağlam bir şekilde elime ulaştıgayet ilgili bir satıcı İlgi ve alakası için teşekkür ederim.
İsim: B** İ**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi çok güzel
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: bilgisayarimiz çok güzel paketleme özenli müşteriye gereken ilgigösteriliyor gönül rahatligiyla alınabilecek bir urun
İsim: m** c**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Hızlı teslimat , Ürün paketleme güzel. Ürünler eksiksiz ve sağlamulaştı.11 yaşındaki oğlum çok beğendi.City bilişime,kargo calışanlarınaVe Trendyol a Teşekkürler
İsim: B** U**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Bilgisayar çok güzel ama arada hata verip duruyor,CS Go açılmıyormesela.Gta V düşük grafikte oynuyorum ki çoğu oyunu öyleoynuyorum.Kulaklık çok kaliteli değil ve DİREKSİYON SETİÇALIŞMIYOR.Bunu bilerek alın.VEEE ÇOK KEZ ATA VERDİ AMA GEÇİYO NEYSEKİBİDE THE SİMS BİLE ANCA AÇILIYO
İsim: G** D**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok kullanışlı. Hem parasıda uygun. ben cuma akşamı sipariş verdimPazar sabah geldi .kargosu da hızlı
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Ürün paketlemesi gayet iyiydi kargo firmasınında dikkatiyle sorunsuz birşekilde teslim aldık.. Ürün denildiği gibi direkt fişe tak çalıştırmantığında geliyor kolayca kurulumunu yaptık ve kullanıyoruz .. şuaniçin bir sorun görünmüyor problem yaşarsak yorumu güncelleyeceğim 🙏🏻
İsim: Adem A.
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: ürün elime birgün içinde ulaştı gayet iyi kurumu sorunsuz bir şekildehallettik diğer çocugumada en kısa sürede sirapiş vericem çok iyi👍
İsim: T** U**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel. Beğendik.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: ürün harika herkese tavsiye ederim ben çok beğendim
İsim: Gökhan d.
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Oğlum ve kızım çok beğendi. Gayet yeterli özellikleri.. ürün görseligüzel, sağlam paketlenmiş. eksik çıkması. Hızlı kargo için ve telefonlaarandığımız için memnun olduk. Tavsiye ederim.
İsim: Y** B**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: mükemmel kalitede çocuklar için aldım memnun kaldim tşkler ilgi vealaniz için
İsim: k** k**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Ürünü çok beğendik ekran görüntüsü kalitesi olsun diğer parçalar olsunharika ayrıca kargodan ürün teslim mesajı gelir gelmez sizinle iletişimegeçiyorlar kurulumu yapıp yapmadımızı Bi sıkıntı olup olmadığınısoruyorlar çok ilgililer teşekkürler
İsim: G** ö**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: ürün çok guzel alırken hiç terettut etmedim
İsim: Mehmet c.
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: ürün çok güzel dün elime geçti Kurulumu cok basit hoşuma gitti
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: beklediğimden daha iyi ve daha hızlı geldi emeğinize sağlık ❤
İsim: h** m**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: aldıgım bilgisayardan çok memnunum teknik destek cok iyi kargodan aldım2 saat sonra aradılar kurulumda sıkıntı yasadınızmı diye her sıkıntımdaaradığımda çözdüler gerçekten güzel yardımcı oluyorlar almanızı tavsiyeederim en ufak problemde teknik destek hattı yardımcı oluyor cokteşekkür ederim ısrarla tavsiye ederim almanızı
İsim: Ali S.
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Paketleme özenliydi ve kısa sürede elimize ulaştı. Bu fiyata çok iyibilgisayar alacaksanız hiç düşünmeyin
İsim: F** Ö**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Bilgisiyar güzel geldi beklediğimden iyi teşekkürler City bilişim
İsim: F** K**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: ürün sorunsuz elime geçti tereddüt etmeden alabilirsiniz..
İsim: A** A**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Ürünü çok beğendim hızlı ve kalıtelı
İsim: e** y**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: ürün çok iyi tavsiye ederim
Tarih: 13 Mart 2024

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ETS 2'nin son sürümünü kaldırır mı kaldırmazsa Garanti yapıyor musunuz
Cevap: Merhabalar bu oyun için Zeiron Galaxy modelini öneririz.

Soru: aldimizda biz takılı kac ram geliyo
Cevap: Merhabalar üründe 2 adet 8GB (16GB) Ram vardır.

Soru: yorumlarda kırmızı direksiyon gördüm onu gönderebilir misiniz
Cevap: Merhabalar şuanda stoklarda tuşları mavi renk olan model vardır efendim.

Soru: Şimdi alanlara baktımda 2 farklı direksiyon seti gönderiyorsunuz biri snopy biri corby galiba şimdi ben corby istesem özel olarak yanında gelirmi
Cevap: Stokta hangi model varsa o gönderilmektedir efendim.

Soru: direksiyonu kaç derece dönüyor 180 mi 360 mi yoksa 720 mi
Cevap: Merhabalar, 180 derecedir efendim

Soru: Bumu daha iyi fx 50mi
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Minecraft, Zula, LOL, CSGO, PES, FIFA, Call Of Duty vb oyunlarda orta ve başlangıç seviyesi grafik ayarlarında 75-100 FPS alırsınız efendim.

Soru: işlemcisi kaçıncı nesil
Cevap: Merhabalar üründe i5 3.Nesil işlemci vardır.

Soru: beyfendi yerinniz nerde yada tefon numranizi.biraka bilirmisiniz yaninza gelip alicam
Cevap: İnternete mağaza adını yazıp bulabilirsiniz efendim.

Soru: sadece oyun mu oynanıyor yoksa ödev slayt vs de yapılabiliyormu
Cevap: Merhabalar hem oyun hemde normal kullanım ve ödev içinde kullanabilirsiniz efendim.

Soru: DİREKSİYON SETİ 3İN1 Mİ GELİYOR YOKSA GÖRSELDEKİ GİBİMİ
Cevap: 3 in 1 olarak geliyor efendim.

Soru: Merhaba Zeiron Dr 15 3470 sadece vites kolu tek satışınız var mı
Cevap: Merhabalar, maalesef efendim yapılamamaktadır

Soru: direksiyonda Force Feed Back var mı
Cevap: Merhabalar, ürün güncel görseldeki gibidir efendim.

Soru: kolay gelsin ürün geldikten sonra kurulum oyun vs icin destek veriyor musunuz windos kurulumu icin falan çünkü çocuklarıma alicam hic bir bilgim yok
Cevap: Merhabalar, Windows 10 30 günlük deneme sürümü yüklü olarak gönderilir. 30 gün sonra kullanmaya devam edebilirsiniz fakat etkinleştirme uyarısı verir. İnternetten Windows 10 etkileştirmesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Soru: Rdr2 gibi güçlü bir oyunu açar mı bu bilgisiyar ve garantisi varmi ?
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Forza Horizon, LOL, CSGO, APEX, Call Of Duty, Assasing Creed, CRYSIS, FIFA, PES vb oyunlarda 150-200 arası bir FPS alırsınız efendim.

Soru: gt5 pupg braw stars kaldırır mı?
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, ETS2, Metin2, Knight Online, Valorant, Fortnite, Minecraft, CSGO, Zula, GTA5 vb oyunları başlangıç veya orta seviye grafik ayarlarında rahatlıkla, kasma donma olmadan oynayabilirsiniz efendim.

Soru: kasanın içi dolumu geliyo acaba yoksa bizmi dolduracağınız
Cevap: Merhabalar, kasanın içi dolu ve işletim sistemi yüklü olarak, fişe takıp kullanmaya hazır halde gönderilmektedir efendim.

Soru: direksyon seti geliyormu
Cevap: Evet efendim direksiyon setide dahildir.

Soru: oyun oynamak için alsam daha sonra sıkıntı çıkarmaz demi mesela kasma donma gibi
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, Valorant, Fortnite, GTA5, ETS2, Minecraft, Zula, LOL, CSGO, PES, FIFA, Call Of Duty vb oyunlarda orta ve başlangıç seviyesi grafik ayarlarında 75-100 FPS alırsınız efendim.

Soru: direksiyon seti vites olamdan çalışıyomu
Cevap: Evet efendim vites olmadan çalışır.

Soru: merhaba 9 yaşında oğlum var oyun bilgisayarı istedi ama ben pek anlamıyorum bu ürün oyunları kaldırır mı
Cevap: Merhabalar, genel olarak PUBG, ETS2, Metin2, Knight Online, Valorant, Fortnite, Minecraft, CSGO, Zula, GTA5 vb oyunları başlangıç veya orta seviye grafik ayarlarında rahatlıkla, kasma donma olmadan oynayabilirsiniz efendim.

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar Resim Galerisi

Dr15 i5 3470 16GB 256GB SSD+1TB HDD Rx550 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü Bilgisayar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü