Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Bu Ürünü Almalı Mı

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Ürün Alınmaya Değer Mi?
Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Şu Anki Değeri 23999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Memnuniyet Durumu Nedir?

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Hakkında yaklaşık 34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Ürün Açıklaması

Ürün Kodu : ATM00008736 DRx5245 Ryzen 5 5600 16GB Ram 512GB M.2 NVMe SSD 8GB RTX4060 Masaüstü Oyuncu Bilgisayarı >

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Ürününün Satıcısı, DRAGOS Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg ürününü 23999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg En Son Yapılan Yorumlar
23999.0 Tl ye satışta olan Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
34 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: oğluma aldım paketleme çok güzeldi kargo hızlıydı oğlum severekkullanıyor çok memnun
İsim: A** T**
Tarih: 21 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Atom Bilişim

Yorum: Kargo sürecinden başlayayım. ürün sipariş verdiğimin ertesi günü teslimedildi. güzel paketlenmişti. gerekli montajın tamamı yapılmış, sadeceekran kartını kutusundan çıkartıp montajını yaptım. f/p olarak uzunaraştırma sonucu aldım. aynı özelliklere sahip daha ucuz kasalar damevcut tabii ki ama kullanılan parça markaları bu kasayı seçmemde temelsebepDevamını Oku
İsim: diyar k.
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: çok çok çok beğendik, ışıl ışıl, yeğenimin tercihi idi, zaten onaalındı, kristal yapılı, açılır kapısı ve camdan olan kapısı bizihayretler içinde bıraktı, hiç böyle beklemiyorduk, ışıkları da rengarenkolabiliyor, kasanın kapasitesi de yeğenimin tasarrufunda olan bir durum☺ çok teşekkür ediyoruz, bir ergeni ziyadesiyle mutlu ettik elbirliğiyle 👍
İsim: T** E**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Ürünü çok beğendim kaliteli güvenilir Kargolanması çok güzel olmuştukısacası mükemmel Herkese Tavsiye ederim
İsim: Ö** F** A**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: zamanında geldi ürünümüz kargo paketleme de çok iyi istediğimiz tümözellikler eksiksiz geldi üreticiye teşekkür ederim
İsim: M** G**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: Atom bilişime her süreçte verdikleri destek için teşekkür ederim, Sistemsorunsuz bir şekilde çalışıyor ve kargolama çok iyiydi.
İsim: F** e** C**
Tarih: 30 Eylül 2024

Yorum: Ram çift slot dolu olabilirdi ekran kartı tek bir marka olsa çok dahaiyi olur kasa doluluk oranına göre fazla büyük yarısı boş olduna kasaçıplak durmuş ama güzel beğendim atom bilişimi ezelden beri takipediyorum dürüstler bir önceki siparişimi başka satıcıdan almıştımrezillikti yazanlar hariç bütün parçaları yollamışlar bu satıcıyagüvenebilirsinizDevamını Oku
İsim: Tolga K.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Teşekkürler hızlı gönderim oldu.
İsim: R** Ş**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çok beyendin kargo özenli teşekkür
İsim: **** ****
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ürün beklediğimden daha iyi bir şekilde kargolanmıştı. Bu fiyat bandındaalınabilecek güzel bir f/p ürünü.
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Ürünü beğendim. Fiyatına göre gayet iyi kurulumu çok basit. Keşkeözelleştirme de olsaydı. Trendyolda vade farksız taksit olduğu içinburdan aldım. Atom bilişime ait sitede özelleştirme yapılabiliyor.İmkanı olan anakartı b550 yaparsa daha iyi olur bence. Ama güzel ürüngönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
İsim: Yılmaz K.
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Hız, paketleme, kalite çok iyi teşekkürler.
İsim: O** s** M**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Bir mac kullanıcısı olarak sadece oyun oynama için aldım gayet başarılıürün firma güvenilir kargo çok hızlı valo gibi oyunda en yüksek değerde500 fps alabiliyorsunuz ki daha ince ayarları vardır biraz Windowscahili olarak söylüyorum ama fiyatının hakkını güzel bir şekilde karşılıyor
İsim: Safa s. Ü.
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Bilgisayar elime hasarsız bir şekilde siparişimin ertesi günü inanılmazderecede hızlı geldi.. sorunsuz bir şekilde çalışıyor cs2 ve Ets dedeneme fırsatım oldu ultra ayarlarda akıcı bir şekilde oyunlarımıoynadım Windows kurulu gelmesi ayrıca beni mutlu etti. Ekran kartımontaj edilmeden geliyor hasar görmemesi için montajı 5 dakika sürdükorkulacak biDevamını Oku
İsim: Etem G.
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: hızlı teslim edildi .Ben sistemden gayet memnunum valoranta 400 fpslerdealıyor tek sıkıntı ben ürünü aldıktan hemen sonra 2k indirim yapıldı.1tb ssd yolasalar çok sevinirim
İsim: g** k**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: her şey istediğim gibi gayet güzel perfomans açısından çok güzel ilerdesıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum ürün elime ulaştığında aramalarıgerekirdi aramadilar sorun yok
İsim: M** S** Ş**
Tarih: 24 Aralık 2023

Yorum: assetta corsa valorant euro truck gibi oyunlarda max grafiklerde yüksekfps aldım oyun alanında çok başarılı seri ve atik aşırı beğendim vehediyeler için atom bilişime teşekkür ediyorum
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: Atom bilişimle yaklasık 6-7 sene önce tanıştım ilk laptop’umu yaklaşık1000 tlye ozamanlar sizden almıştım ve laptop hala sorunsuzçalışmakta.Kasa ya gelecek olursak aynı kasa biraz daha ucuza başkasatıcıda da vardı ama ben sırf isminden dolayı sizi tercih ettimiyikkide etmişim.Teşekkürler atom bilişim.Hediyeniz içinde ayrıca teşekkürler:)
İsim: Batuhan Y.
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Sağlam geldi, herhangi bir sorun yok. Teşekkürler.
İsim: B** C** K**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Bu fiyata daha iyisini görmedim. Bayağı araştırarak aldım, ekran kartıkonusunda soru işaretlerim vardı Ancak Palit 30 yıllık çok sağlam birmarkaymış Nvidianın en büyük yetkili devre kartı ortağıymış. İşlemcibayağı yeterli sadece ilerde kule ya da sıvı soğutma gerekecek gibi.50-60 derece arası sıcaklıkta çalışıyor. Ayrıca wifi hediyesi için çokteşekDevamını Oku
İsim: Kaan E.
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Öncelikle böyle bir sisteme turbox gibi dandik bir markanın A320 manakartını koymak nedir b450 m gelir diye sipariş verdim ama Allah'tanevimde başka anakartim vardı onu kullandım onun dışında ram de 8+8olarak yapılmalıydı tek slot boş bırakılmış, anakart kutusu ram kutusuSSD kutusu gibi parcaların kutusu yoktu kasa guzel kumanda ile kontrololsa çokDevamını Oku
İsim: M** S** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: olukça güzel fazla ısınmıyor
İsim: E** E**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Göründüğü gibi geldi
İsim: a** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Nisan 2024

Yorum: Ürün fiyat performans açısından yeterli olacaktır fakat ekran kartındaCoil Whine sesi mevcut alacak olanlar bu uyuz sesi göz önündebulundurarak alsın ana kart ram ssd ve ekran kartı kutuları ile birliktegeldi firmayı bir çok kez aradım fakat telefona bakan bir elemanları yoksanırım işlemcinin kutusuna bi türlü ulaşamadım buradan yorum üzerindenbanaDevamını Oku
İsim: Mücahit K. U.
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Otomatik onarım hatası veriyor sürekli açılmıyor.
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Valorant denedim şimdilik oyun içi ortalama 400 fps
İsim: A** A**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: memnunum valorant 400+fps lol 200+fps alıyor fakat tek 16gb ramyollamaları ve ekran kartının markasını sürekli değiştirmeleri ürününfotoğrafıyla içeriğinin alakasız olduğunu gösteriyor onun harici gayetperformanslı ürün
İsim: U** E** D**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Merak Edilenler Neler?

Soru: güncel markaları öğrenebilir miyim
Cevap: Hytech HY-XW8188 150Mbps Antenli USB Wi-Fi Adaptör Dragos Frost 16GB DDR4 3200MHZ Pc Ram Soğutuculu AMD Ryzen 5 5600 3.50Ghz 32Mb 6 Çekirdek AM4 Fansız Tray İşlemci Dragos Dragmode B450M Sata,M2 Ddr4 3200MHz Usb 3.0 Vga Hdmi Ses AM4 mATX Anakart Dragos Diamond 4x ARGB Inner Fan USB 3.0 600W 80+ Plus mATX Bilgisayar Kasası Menteşe Yan Kapak Gainward RTX4060 Python II Nvidia GDDR6 128Bit Hdmi.Display Çift Fan 8GB Ekran Kartı Dragos MadAxe P M2SSD NVME/512G Sata3 2243/1594 MB/s 512GB M2 SSD AMD Wraith Stealth AM4 işlemci Fanı

Soru: Hangi oyunları kaldırır yüksek grafikli söylerseniz iyi olur
Cevap: Merhaba ürün oyuncu bilgisayardır yüksek grafik ayarlarında oyun oynayabilirsiniz

Soru: ekran kartı palit zotac vs olması farkediyor mu?
Cevap: Merhaba, performans olarak çok fark etmemektedir.

Soru: Amd ryzen 5 5600 rtx 4060 dar boğaz yaparımı? Ve ekran kartı rgb renklimi geliyor?
Cevap: Merhaba, dar boğaz yapmaz ekran kartı arg değildir.

Soru: sıvı soğutucu varmı
Cevap: Merhaba , Üründe amd stok fan vardır

Soru: işletim sistemi varmı
Cevap: Merhaba win10 deneme sürümü vardır test ve kontrol amaçlı yüklenmektedir.

Soru: Ürünün içindeki güncel bütün özelliklerini yazarmısınız lütfen
Cevap: Merhaba, ilan başlığında belirtildiği gibidir.

Soru: merhaba efendim ürün fişe takıp kullanmaya hazırmı geliyor
Cevap: Merhaba , evet

Soru: M2 nvme ssdı markası nedir
Cevap: Merhaba, üründe bulunan m2 ssd Dragos MadAxe P M2SSD NVME/512G Sata3 2243/1594 MB/s modelidir.

Soru: ilanda 8 gb ram diyor ürün özelliklerinde 16gb hangisi doğru
Cevap: 8gb Rtx4060 ekran kartı vardrı ilan başlığındaki sistem özelikleri ile gelmektedir.

Soru: pubg kaç FPS verir?
Cevap: Merhaba fps testi yapılmamıştır yüksek fps alabilirsiniz.

Soru: suan stokta ne kadar bu urunden var acaba
Cevap: Merhaba, çok sayıda stok mevcuttur.

Soru: bu kasaya 165 hz monitör bağlayabilir miyim ?
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz

Soru: İçinden mavi kablo çıkmadı,siz mi koymayı unuttunuz,yoksa zaten yok mu?
Cevap: üründe o şekilde bir kablo bulunmamaktadır.

Soru: Cs2 Valorant gibi oyunlarda kaç Fps verir?
Cevap: Yüksek fps alabilir

Soru: merhaba ileri zamanlarda işlemcisini 7.nesile degiştirebilirmiyiz olur mu
Cevap: Merhaba, üründe bulunan anakart en yüksek Ryzen 9 5900x işlemci desteklemektedir.

Soru: 200hz monitor uyumlumudur
Cevap: Merhaba desteklemektedir.

Soru: Monitör ile kasayı hangi kablo ile bağlamalıyım ?
Cevap: Monitörünüzde hdmi girişi var ise hdmi ile bağlıyabilirsiniz

Soru: iyi günler ikinci el parça yok değil mi?
Cevap: Merhaba , tüm parçalar sıfırdır

Soru: Merhaba ekran kartı anakart ve ram markaları nelerdir acaba
Cevap: Hytech HY-XW8188 150Mbps Antenli USB Wi-Fi Adaptör Ramtech 16Gb (1x16) DDR4 3200MHZ PC Ram AMD Ryzen 5 5600 3.50Ghz 32Mb 6 Çekirdek AM4 Fansız Tray İşlemci Dragos Dragmode B450M Sata,M2 Ddr4 3200MHz Usb 3.0 Vga Hdmi Ses AM4 mATX Anakart Dragos Diamond 4x ARGB Inner Fan USB 3.0 600W 80+ Plus mATX Bilgisayar Kasası Menteşe Yan Kapak Gainward RTX4060 Python II Nvidia GDDR6 128Bit Hdmi.Display Çift Fan 8GB Ekran Kartı Dragos MadAxe P M2SSD NVME/512G Sata3 2243/1594 MB/s 512GB M2 SSD AMD Wraith Stealth AM4 işlemci Fanı

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg Ürünün Detaylı Resimleri

Drx5245 Ryzen 5 5600 16gb Ram 512gb M.2 Nvme Ssd 8gb Rtx4060 Ekran Kartı Masaüstü Oyuncu Bilg En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü