Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Bu Ürünü Almalı Mı-

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Anlık Fiyatı 1267.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Ürün Özellikleri

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Ürününün Satıcısı, Hikvision Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı ürününü 1267.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Yorum Ve Değerlendirmeler
1267.0 Tl ye satışta olan Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Kamera 10 numara. Parasını hakediyor. Kargolama çok hızlı. Piyasada enuygun yeniuzaybilgisayar satıcısında buldum ve 4 adet aldım. Teşekkürler
İsim: Esat M.
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yeniuzaybilgisayar

Yorum: Kaliteli bir ürün
İsim: Erol C.
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Gece cok güzel
İsim: bilal d.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Fiyat performans oranı iyi bir ürün, renkli gece görüntüsü farkyaratıyor, yalnız renkli görüntü vermek için üzerinde led bir ışıketrafı da aydınlatacak şekilde sürekli yanık kalıyor, kullanım amacı vekullanım yerine göre dikkat edilmesi lazım gelen bir durum.
İsim: Altay D.
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: Ürün ilk başta çok iyiydi,sonra renk geçişleri ve gündüz siyah beyazoldu.birkaç kez elektrik aç kapa ile düzelsede sonra aynı oluyor.3 tanealdım 2'si bu vaziyette.3.cü renkte sorunlar var.hepsi ayrı yerlerdebağlı kablo fişler dğşldi durum aynı.
İsim: N** R**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: aldım 10 gün sonra bozuldu görüntü bozuk hiç memnun degilim trenyol dadefolu malları satıyorlar
İsim: E** D**
Tarih: 25 Şubat 2024

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Kolay Gelsin Bu Hareket Algılama Varmı
Cevap: Maalesef efendim kayıt cihazı harekette kayda başlayabilir

Soru: Ürünün ışığını nereden kapatabilirim?
Cevap: Otomatik tir efwndim ama servisle görüşebilirsiniz

Soru: ürün ahd mi yoksa İP kamera mı
Cevap: Ahd efendim

Soru: kamera analog değil mi
Cevap: ahd 2 mb analog eendim renkli color

Soru: Merhaba bu kamera dış mekan içşn uyumlu mudur
Cevap: Evet uyumludur efwndim

Soru: Hilook Analog 8 kanallı reciver var oraya bağlantı yapmam gerekiyor. Bir kamerayı bağlamak için gereken tüm bağlantı elemanları lazım. daha önce 5 kameralı set olarak satın almıştım için den tüm soketler çıkmıştı şimdi bir kamera daha eklemek istiyorum o yüzden sizden kamera satın almak istiyorum ve bağlantı elemanları da var mı diye sordum.
Cevap: Olur efendim

Soru: merhaba, 2 adet aldım görselle aynı çalışan 2.8mm ürünü bekliyorum. tşkkrler.
Cevap: Tabiki efendim görselle aynı 2,8 mm faturalı

Soru: iyi bayramalar Ds-2ce10df0t-pf 2.8mm 1080p Colorvu Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Colorvu ikisi arsasında fark nedir acil alacağım karar veremedim.
Cevap: Geniş acı dar açı 2,8 daha geniş 3,6 daha uzun mesafe

Soru: merhaba Gece Araç plakalarını Net olarak gösterirmi yoksa Parlakyı Düz olarakmı gösteriyor malum çoğu kamara gece araç plakalarını Beyaz olarak görüyor Beyaz yansıtıyor❓
Cevap: Gece renkli 20 m görüş alanı

Soru: hikvision ds-2ce10dfot-pf colorvu tvi 2mp (2.8mm) 4in1 bullet kameraya uyumlu abim bu kamara ile senin sattigin aynımı yoksa başka özelliği varmı yardımcı olursaniz sevinirim
Cevap: Uyumludur efendim

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı Görsel Galerisi

Ds-2ce10df0t-pf Tvı 2mp 1080p 2.8 Mm Sabit Lensli Colorvu Mini Bullet Kamera Geniş Açı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü