DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim-

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Alınmaya Değer Mi?
DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Güncel Satış Fiyatı 4473.52 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Kullanıcı Yorumları Nasıl?

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Ürün Özellikleri

_x000D_

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Ürününün Satıcısı, Hikvision DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera ürününü 4473.52 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera En Son Yapılan Yorumlar
4473.52 Tl ye satışta olan DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ürün çok güzel yanlız tam provosyonel değil yani devriye atmıyor bideoptik zoom yok sabit lens
İsim: Yusuf s. I.
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JİYA ELEKTRONİK DİJİTAL GÜVENLİK MERKEZİ

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: acaba sim kart özelliği varmi
Cevap: Bu modelde malasef sim kart desteği yoktur.

Soru: Merhaba ürün Wi-Fi desteğiyle çalışıyor mu aksesuar olarak şarj aleti vs kutu içinde mi geliyor çok teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar, üründe wifi desteği yok maalesef şarj adaptörü ayrıca temin etmeniz gerekiyor efendim kutu içerisinde bulunmuyor 12V 2A adaptör ile çalışıyor iyi günler dileriz.

Soru: Tekne için kamera arıyorum su geçirmezlik konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım yaşarsam hangi modeli önerirsiniz
Cevap: Merhabalar Waterproof Özelliklidir. Outdoor Speeddome Gönül Rahatlığı ile kullanabilirsiniz

Soru: tamam kaçtık güç kaynağı takabiliyoruz
Cevap: 12V 2A adaptör ile çalıştırabilirsiniz efendim.

Soru: Ürün kaç x zoom yapıyor efendim direk kendi kayıt cıkazına baglasak görüntü alırmıyız
Cevap: Merhaba, 8x dijital zoom yapıyor kayıt cihazı hikvision marka ise görüntü alabilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: Ürün dış ortam mi yoksa kapalı alan mi
Cevap: Merhabalar, iç ve dış alan için kullanıma uygundur efendim, IP66 koruma sınıfına sahip suya ve toza karşı dayanıklıdır dış ortamda da rahatlıkla kullanabilirsiniz iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar kolay gelsin. Etrafı gören ama sabit göremeyen ve ses kayıt eden kamera olarak hangi marka ve modeli önderirsiniz
Cevap: Merhabalar, https://ty.gl/2ybddg03w9 istediğiniz özelliklerde bu model var efendim, soru sorduğunuz model https://ty.gl/36zojtopjh var, bir de profesyonel ürünler mevcut

Soru: bu ürünün stok durumu nedir bir de kamera lensi 2.8 mi yoksa 4mm mi
Cevap: Merhabalar, lens özeliği şu şekilde (her ilki lensde bulunuyor.) 2,8 mm/ 4 mm 2,8 mm, yatay FOV 97°, dikey FOV 52,3°, diyagonal FOV 114,3° 4 mm, yatay FOV 79°, dikey FOV 42,4°, diyagonal FOV 93,3° Stok ise 10-12 adet var elimizde size kaç adet lazım efendim?

Soru: merhaba, cihazda çift yönlü ses varmı konuşma ve dinleme, siren sesi ve ışık varmı ?
Cevap: Merhabalar, çift yönlü ses ve ışık var efendim siren sesi yok maalesef iyi günler dileriz.

Soru: onvif ozelligi varmıdir. dahua kendinden poeli nvr baglanabilirmi.
Cevap: Merhabalar onvif özelliği vardır. Poe Olarak Çalıştırabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba, bu ürün internetsiz ortamda çekim yapıp karta kayıt eder mi? Ayrıca sonrasında aynı internetsiz ortamda, cep telefonuyla bağlanılıp kayıtlı görüntü izlenebilir mi? Teşekkürler (eğer uygun değilse uygun bir ürün önerebilir misiniz)
Cevap: Bu ürün ss kart kayıt özelliği taşımamaktadır internetsiz ortamda uzaktan izleme mümkün değildir

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera Fotoğraf Ve Görseller

DS-2DE2C400MW-DE 2-inch 4 MP IR Mini SPEED DOME PT Dome IP Kamera En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü